Sprzątanie po zmarłych
Tarnobrzeg

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Tarnobrzeg. Jak wygląda czyszczenie po rozkładających się zwłokach w tarnobrzeskich mieszkaniach?

Gruntowne sprzątanie po zmarłych Tarnobrzeg to usługa, którą firma Kastelnik wykonuje na terenie całego województwa podkarpackiego. Nasze usługi przeprowadzamy kompleksowo, oferujemy usuwanie śladów krwi oraz skażonych przedmiotów, mycie posadzek i dezynfekcje powietrza w mieszkaniu denata. Podczas czyszczenia tarnobrzeskich mieszkań po zgonach używamy wyłącznie atestowanych środków chemicznych i sprzętu wykorzystującego najnowocześniejszych technologii.

Nasi konsultanci przyjmują zgłoszenia całodobowo. Oferujemy błyskawiczną realizację usługi czyszczenia po zmarłych w Tarnobrzegu w takich dzielnicach jak: Mokrzyszów czy Ocice, a także w powiecie tarnobrzeskim, w miastach: Nowa Dęba, Baranów Sandomierski. Zdecydowanie warto zamówić profesjonalne sprzątanie, to dużo lepszy wybór, niż samodzielne zmaganie się z płynami ustrojowymi i krwią na podłodze.

Całodobowe sprzątanie mieszkań po zmarłych w Tarnobrzegu

Dezynfekcja mieszkań po zgonach Tarnobrzeg

Zastanawiasz się, co zrobić z rzeczami po zmarłej osobie? Zleć wywóz starych mebli i przedmiotów osobistych w ramach usługi tj. dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Tarnobrzeg. Pamiętaj, że rzeczy skażonych krwią i płynami ustrojowymi nie należy wyrzucać do kosza osiedlowego.

Rodzina osoby zmarłej poszukuje odpowiedzi na pytanie, co zrobić z ubraniami po zmarłym? Ważne jest też, gdzie zutylizować skażone krwią przedmioty. Co prawda czyste ubrania po nieboszczyku możesz śmiało wyrzucić do kosza na odpady zmieszane, to jednak skażonych biologicznie rzeczy nie wolno tam pozostawiać. Za takie postępowanie można nawet otrzymać wysoki mandat.

dezynfekcja po zgonie w Tarnobrzegu

Najlepszym rozwiązaniem jest odkażanie mieszkań po zmarłych, w ramach którego technicy sprzątania miejsc śmierci przewożą wszystkie skażone przedmioty do spalarni termicznej, by tam poddać je bezpiecznej i legalnej utylizacji. Taka usługa świadczona jest w ramach transportu ADR przez firmy sprzątające, które mają ważne zaświadczenie ADR i podpisaną umowę ze spalarnią odpadów.

Dezynfekcja po zgonach w powiecie tarnobrzeskim to złożony z kilku etapów proces. Technicy nie tylko usuwają krew z podłóg i ozonują pomieszczenia, ale również przewożą skażone krwią przedmioty do utylizacji.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Sprzątanie po samobójstwach w Tarnobrzegu

Nasza firma nie zajmuje się wyłącznie sprzątaniem po śmierci naturalnej, ale również po śmierci samobójczej. Niestety, ale statystyki są przerażające, gdyż w całym roku 2020 doszło, aż do 3955 śmierci samobójczych. Osoby chcące odebrać sobie życie często działają pod wpływem impulsu, dlatego wybrane przez nich na to miejsca bywają specyficzne np. pokój hotelowy, tory pociągów, metro, most lub dach wysokiego budynku.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

Gdy osoba, która popełnia samobójstwo w swoim domu, jest samotna, to ciało może ulec zaawansowanemu rozkładowi. Bez względu na to, gdzie ktoś odbiera sobie życie, niezbędne jest usunięcie śladów śmierci przez specjalizującą się w tym firmę.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym

Sprzątanie mieszkania po zmarłym w Tarnobrzegu. Stara krew na dywanie wymaga utylizacji.

Kastelnik specjalistyczne sprzątanie funeralne na terenie miasta Tarnobrzeg to firma, która podczas wykonywanych prac oferuje wiele różnych usług:

 • transportuje skażone krwią przedmioty po śmierci samobójczej;
 • usuwa ślady krwi z podłóg, chodników czy korytarzy;
 • dezynfekuje chemicznie pomieszczenia po samobójcach;
 • ozonuje mieszkania po śmierci na skutek samobójstwa.
Kastelnik – dezynfekcja ozonem – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Usługi Kastelnik sprzątanie po zmarłych Tarnobrzeg

 • Sprzątanie po zmarłych Tarnobrzeg i w powiecie tarnobrzeskim: Nowa Dęba, Baranów Sandomierski;
 • czyszczenie tarnobrzeskich mieszkań po zmarłym;
 • pozbywanie się śladów samobójstwa powiat tarnobrzeski;
 • dezynfekowanie pomieszczeń po rozkładających się zwłokach;
 • likwidacja skażonych odpadów;
 • transport i utylizacja mebli po zgonie na terenie całego kraju.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłym w Tarnobrzegu.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania i neutralizacji zapachów w mieszkaniu po zmarłym.

Słownik sprzątania po zmarłych Kastelnik – samobójstwo

Samobójstwo to celowe odebranie sobie życia. Może mieć ono, charakter gwałtowny, czyli na przykład przez powieszenie się lub stopniowy, gdzie przykładowo ktoś się głodzi. Często dochodzi do tak zwanych prób samobójczych, które są tylko pewnego rodzaju apelem o pomoc, ktoś chce zwrócić uwagę na siebie innych ludzi. Na dziesięć aktów samobójczych, średnio jednej osobie udaje się odebrać sobie życie. Szacuje się, że jednym z głównych czynników samobójczych jest depresja.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Światowy dzień zapobiegania samobójstwom

Specjalistyczne sprzątanie funeralne Kastelnik

Zadaniem naszej firmy jest skuteczne sprzątanie po zmarłych na terenie miasta Tarnobrzeg. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie sprzątania funeralnego. Przed przystąpieniem do pracy przechodzą profesjonalne szkolenia z przebiegu naszych usług, obsługi sprzętu oraz używania profesjonalnych środków chemicznych. Jest to niezwykle ważny proceder, ponieważ zapewnia on  wysoką jakość naszych realizacji oraz bezpieczeństwo Państwa i naszej ekipy.

Jak wygląda mieszkanie po zgonie?

Wysprzątane mieszkanie po samotnym zgonie.

Podczas wykonywanych prac używamy najnowocześniejszych metod odkażania miejsc po zgonach, należą do nich m.in. ozonowanie, zamgławianie czy suchy lód. W trakcie czyszczenia tarnobrzeskich mieszkań po rozkładających się zwłokach dużą wagę przykładamy do ochrony własnej pracowników, dlatego są oni wyposażeni w jednorazowe kombinezony, rękawice oraz maski.

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Nasze usługi sprzątania po zmarłych w Tarnobrzegu kierujemy do osób prywatnych, jak i do zarządców nieruchomości. W celu uzyskania szczegółów oferty prosimy o telefon z naszą całodobową infolinią. Bezpłatna wycena już w 20 minut.

Profesjonalne sprzątanie mieszkań po zgonach w powiecie tarnobrzeskim dostępne jest przez całą dobę.

Oferujemy usługi sprzątania po zwłokach w miastach:

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym, usługi Kastelnik

Firma sprzątającą po zmarłych w Tarnobrzegu – całodobowe usługi Kastelnik.

Często zadawane pytania - FAQ

Sprzątanie po zmarłych w mieście Tarnobrzeg to wieloetapowy proces, który powinien być wykonywany przez profesjonalistów. Po zgonie w domu konieczne jest opróżnienie mieszkania z rzeczy zmarłego, usunięcie śladów krwi oraz skuteczna dezynfekcja pomieszczeń. Ciało zmarłej osoby to źródło mnóstwa bakterii i patogenów, w tym również groźnego trupiego jadu.

FAQ, powiat tarnobrzeski

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zmarłych?

Kalkulacja kosztów związanych ze sprzątaniem po zmarłych jest uzależniona m.in. od wielkości mieszkania i ilości przedmiotów do utylizacji. Cena podstawowej dezynfekcji po zgonie wynosi 800 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za odkażanie dużego mieszkania kilkupokojowego.

Jaki rodzaj dezynfekcji po zgonie jest bezpieczny?

Jedną z najbezpieczniejszych form dezynfekcji po zgonie jest zamgławianie suchą mgłą, nazywane inaczej fumigacją. Nie tylko eliminuje groźne patogeny, ale i pomaga pozbyć się uciążliwego fetoru po zgonie. Odkażanie pomieszczeń za pomocą nadtlenku wodoru wykonywane jest przez specjalistyczne firmy sprzątające.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%