Sprzątanie po zmarłych
Szczecin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprawdzone sprzątanie po zmarłych w Szczecinie. Jak sobie poradzić z krwią denata na podłodze w mieszkaniu?

Strata bliskiego to szok i zaskoczenie. Rzadko kiedy jesteśmy na nią przygotowani. Sprawy związane z pogrzebem oraz uporządkowaniem czynności popogrzebowych po zgonach są dla nas trudne. Mało kto również wówczas myśli o tym, że powinien posprzątać miejsce po zmarłym, a w szczególności, gdy doszło do zgonu w domu, a zwłoki leżały w nim przez jakiś czas. Dlatego firma Kastelnik oferuje usługę sprzątanie po zmarłych Szczecin i woj. zachodniopomorskie.

Kastelnik – dezynfekcja po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzątać mieszkanie po zgonie, krok po kroku?

Oferujemy wycenę sprzątania już w 20 minut. W ramach prac dojeżdżamy na bezpłatną wycenę do takich dzielnic jak np. Szczecin Park Leśny Zdroje czy Boleszyce. Warto dodać, że specjalistyczne usługi sprzątania oferujemy również w Wałczu, w powiecie wałeckim, w miastach takich jak Człopa, Mirosławiec i Tuczno.

Firma sprzątająca po zmarłych Szczecin

Certyfikat sprzątania i dezynfekcji mieszkania po zgonie w Szczecinie.

Czas, który rządzi się swoimi prawami – żałoba

Strata bliskiej osoby, niektórzy radzą sobie z nią latami, a niektórzy w ogóle. Śmierć bliskiej osoby, a w szczególności partnera życiowego to nie tylko strata fizyczna, a przede wszystkim mentalna. Brak poradzenia sobie z tą sytuacją może doprowadzić do depresji. Zostawiona osoba przez zgon bliskiego, nie widzi już sensu życia, nic nie sprawia jej przyjemności, a codzienne czynności uważa tylko z przykry obowiązek.

W niektórych przypadkach ciągłe pesymistyczne myślenie sprawia, że miewa ona myśli samobójcze, ponieważ nie widzi sensu egzystencji bez ukochanego. Wielki wstrząsem jest również żałoba po samobójcy, tutaj zachodzi większe prawdopodobieństwo popadnięcia w stany depresyjne, ponieważ dochodzi silne poczucie winy.

Jak wygląda mieszkanie zmarłej osoby? Zobacz materiał wideo ze Szczecina

Sprzątanie mieszkań po zmarłym – śmierci samobójcza

Cały czas przewijają się myśli, że mogliśmy w jakiś sposób temu zapobiec, że mogło się to wydarzyć, bo zrobiliśmy coś złego lub po prostu za późno zorientowaliśmy się, że jest coś nie tak. Szczególną uwagę należy tutaj zwrócić na przypadki, gdzie popełniający samobójstwo nie daje wcześniej żadnych oznak, że chce odejść z tego świata.

To podwójny szok – sam zgon oraz fakt, że był on na życzenie bliskiego. Drastyczny widok zmarłego, który popełnił samobójstwo, to coś, co mamy przed oczami do końca życia.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Światowy dzień zapobiegania samobójstwom

Czynności w związku z jej pochówkiem mogą być dłuższe, bo w sprawę zaangażowana jest policja, by wykluczyć udział osób trzecich. Kolejnym problemem może być miejsce tego czynu – po podcięciu sobie żył, pełno krwi, która bez odpowiedniego pozbycia się jej, może być dla nas chorobotwórczym zagrożeniem.

Wtedy trzeba zamówić firmę, która wykonuje sprzątanie po zgonach. W celu ustalenia terminu usługi sprzątanie po zmarłym Szczecin prosimy o telefon na naszą infolinię 24/7!

Usługa sprzątania po zgonach Szczecin

Usługa sprzątania z całodobową infolinią.

Sprzątanie po zmarłych Szczecin – usługi ekspresowe!

 • Sprzątanie mieszkań po zmarłych w powiecie szczecińskim w trybie usługi ekspresowej;
 • Odkażanie i sprzątanie mieszkań po zmarłym – woj. zachodnio–pomorskie;
 • Sprzątanie po zwłokach Wałcz i okolice;
 • Czyszczenie i sprzątanie po zgonie oraz utylizacja przedmiotów po zmarłym;
 • Czyszczenie po śmiertelnych wypadkach;
 • Dezynfekcja piwnic po samobójcach;
 • Likwidowanie nieprzyjemnych zapachów po zgonie;
 • Ozonowanie przestrzeni wspólnych po zgonach;
 • Utylizacja mieszkań po zgonie.
Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie mieszkań po zgonach, dostępne są również w miastach:

 • Świnoujście
 • Szczecin
 • Szczecinek
 • Wałcz

Dezynfekcja po zgonach w powiecie szczecińskim

Nie wiesz, jak usunąć zaschniętą krew z paneli po śmierci w domu? Najlepiej nie rób tego na własną rękę, tylko zleć specjalistom w ramach usługi tj. dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Szczecin. Technicy zadbają o to, by precyzyjnie usunąć wszelkie ślady biologiczne i wydzieliny, stosując specjalnie przeznaczone do tego celu środki biobójcze.

Środki chemiczne stosowane w dezynfekcji po zmarłych to nie zwykłe detergenty ze sklepu z chemią domową. Są to atestowane preparaty o potwierdzonym działaniu zatwierdzone przez Państwowy Inspektorat Sanitarny. Inne preparaty niż te z atestem nie powinny być stosowane w dezynfekcji funeralnej, ponieważ są zbyt słabe i mogą okazać się nie wystarczająco skuteczne w eliminacji groźnych patogenów po śmierci.

Dezynfekcja po zgonach Szczecin

Istotny jest skład ww. środków chemicznych, które mają zostać wykorzystane w dezynfekcji miejsca zgonu. Powinny one zawierać takie substancje czynne biobójczo jak chlor, nadtlenek wodoru, czwartorzędowe związki amoniowe czy aldehydy. To właśnie takie mieszanki chemiczne, najczęściej na bazie alkoholu etylowego stanowią najskuteczniejsze rozwiązanie w usuwaniu krwi po zmarłym i neutralizacji trupich jadów po zgonie w domu.

Profesjonalne usługi dezynfekcji w powiecie szczecińskim dostępne są na całodobowej infolinii tel. 735-960-510. Po wykonaniu odkażania pomieszczeń wystawiony zostanie certyfikat dekontaminacji na życzenie klienta.

Żałoba po samobójcy

Żałoba suicydalna to czas ciężki czas po stracie kogoś bliskiego, kto stracił życie w wyniku śmierci samobójczej. Rodzina lub przyjaciele samobójcy mają poczucie, że zrobiły coś źle, albo, że nie zrobiły czegoś, aby powstrzymać kogoś od ataku na własne życie. Często ten stan wymaga terapii.

Sprzątanie po zgonach w Szczecinie – rozkład ciała

Czyszczenie mieszkania zmarłego w Szczecinie to czynność konieczna, aby mieszkania nadawały się ponownie do zamieszkania w miejscu rozkładu ciała. Dezynfekcja miejsca po zgonie wymaga specjalnych środków do przeprowadzania takich usług, by zapewnić całkowite bezpieczeństwo użytkownika budynku.

Jeśli chcesz zlecić sprzątanie po zwłokach, na pewno masz jakieś pytania. Chętnie na wszystkie odpowiemy. Często właściciele mieszkania pytają, czy przy sprzątaniu trzeba opuścić tę część domu, w której odbywa się dezynfekcja.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie śladów krwi

Odpowiadamy — Tak! Jest to konieczne do przeprowadzenia usługi sprzątania, ponieważ przy sprzątaniu miejsca po zgonach używane są substancje, z którymi należy się obchodzić w profesjonalnych maskach, rękawicach i kombinezonach.

Usługa taka musi przebiegać profesjonalnie i przede wszystkim bezpiecznie. Na terenie Szczecina sprzątania po zgonie przeprowadzamy często głównie ze względu na wysoką liczbę osób w starszym wieku, które umierają samotnie w swoich domach. Oferujemy również sprzątanie pomieszczeń po zgonach w Świnoujściu, w całym powiecie Świnoujście.

Sprzątanie po zgonach w Szczecinie

Krew na podłodze wymaga dokładnego wymycia i dezynfekcji. Takie usługi wykonuje Kastelnik.

Sprzątanie po zmarłych osobach na telefon – Zachodniopomorskie!

Na terenie woj. zachodnio-pomorskiego sprzątanie po zmarłych na telefon jest przeprowadzane w jak najszybszym możliwym czasie, aby zadbać o bezpieczeństwo i zahamowanie rozprzestrzeniania się zapachu po zwłokach. Dezynfekcja miejsca po zgonach to proces polegający na neutralizacji przykrych zapachów oraz przenoszenia wirusów i grzybów.

Ile jest firm zajmujących się sprzątaniem po zgonie w Szczecinie? Jest ich niewiele, ale należy pamiętać, że najlepiej jest wybrać tę, która profesjonalnie i z użyciem właściwych środków zajmie się procesem dezynfekcji, sprzątaniem zanieczyszczonych miejsc, a na końcu wystawi certyfikat poświadczający prawidłowe wykonanie sprzątania po zgonach.

Czynności dezynfekujące po zwłokach

Zamgławianie ULV to sprawdzony sposób dezynfekcji.

Neutralizacja zapachu po zgonach Szczecin sprzątanie

W Szczecinie jest też wiele przypadków śmiertelnych wypadków drogowych. Wiąże się to z dużą ilością dróg i samochodów. Naszą firmę możesz wynająć nie tylko do usług dezynfekcji pomieszczeń, ale także miejsc, w których doszło do zgonu podczas transportu.

Sprzątanie po zgonach Szczecin ma na wyciągnięcie ręki. Wystarczy telefon do naszej firmy. Jesteśmy do dyspozycji cała dobę, aby od momentu zgonu przyjechać jak najszybciej, aby nie doszło do niepożądanego rozkładu.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Sprzątanie po zgonach Szczecin. W firmie Kastelnik pomagamy całodobowo.

Kastelnik – profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych

Zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez infolinię, która działa całodobowo. Wówczas nasi klienci mają gwarancje jak najszybszego działania przy wykonywaniu usługi sprzątanie po zmarłych w Szczecinie i rejonie Zachodnio- Pomorskim.

Usuwanie śladów krwi oraz ozonowanie pomieszczeń, sprzątanie po zmarłym wraz z odkażaniem nadtlenkiem wodoru, to tylko niektóre z obszarów działań firmy Kastelnika. Nieodzownym elementem pracy podczas realizacji usługi dezynfekcji po zgonie jest bezpłatna wycena wraz z dojazdem na miejsce zlecenia, którą wykonujemy już w 20 minut!

Przekonaj się, jak szybko zlikwidujesz swój problem sprzątania po zgonie – zadzwoń!

FAQ - o co mieszkańcy Szczecina pytają najczęściej?

Sprzątanie po zmarłych w Szczecinie to zbiór czynności, które najlepiej powierzyć specjalistom wykonującym profesjonalne czyszczenie po zgonach. Tym bardziej, jeśli miała miejsce śmierć samobójcza, a zwłoki rozkładały się w mieszkaniu przez kilka dni. Wówczas koniecznym etapem sprzątania po zgonie jest solidna dezynfekcja i dezodoryzacja. Co warto wiedzieć na temat sprzątania po zgonach Szczecin? 

Sprzątanie Szczecin - pomoc w nagłych wypadkach

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zmarłym w Szczecinie?

Koszt sprzątania po zgonie jest ustalany indywidualnie z klientem po przeglądzie miejsca zdarzenia. Zależy on od wielkości mieszkania, liczby ścian do wyczyszczenia oraz ilości przedmiotów do utylizacji. Cena za podstawowe dezynfekcję po zmarłym rozpoczyna się od 800 złotych i może sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych za kompleksowe sprzątanie i utylizację całego mieszkania.

Jak szybko zlecić sprzątanie po zmarłej osobie?

Sprzątanie po zmarłym powinno być wykonane jak najszybciej. W przypadku zgonu w domu konieczne jest dokładne zdezynfekowanie i zneutralizowanie zapachu śmierci, aby usunąć niebezpieczne związki chemiczne i uniknąć nieprzyjemnego odoru. W tym procesie najlepiej sprawdza się generator ozonu o dużej mocy.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%