Sprzątanie po zmarłych
Szczecin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Wieloetapowe sprzątanie po zmarłych w Szczecinie –  żałoba po śmierci bliskiej osoby. Jak sobie z nią radzić?

Strata bliskiego to szok i zaskoczenie. Rzadko kiedy jesteśmy na nią przygotowani. Sprawy związane z pogrzebem oraz uporządkowaniem czynności popogrzebowych są dla nas trudne. Mało kto również wówczas myśli o tym, że powinien posprzątać miejsce po zmarłym, a w szczególności, gdy doszło do zgonu w domu, a zwłoki leżały w nim przez jakiś czas. Dlatego firma Kastelnik oferuje usługę sprzątanie po zmarłych Szczecin i woj. zachodniopomorskie. Oferujemy wycenę już 20 minut. W ramach prac dojeżdżamy na bezpłatną wycenę do takich dzielnic jak np. Szczecin Park Leśny Zdroje czy Szczecin Boleszyce.

Czas, który rządzi się swoimi prawami – żałoba

Strata bliskiej osoby, niektórzy radzą sobie z nią latami, a niektórzy w ogóle. Śmierć bliskiego, a w szczególności partnera życiowego to nie tylko strata fizyczna, a przede wszystkim mentalna. Brak poradzenia sobie z tą sytuacją może doprowadzić do depresji. Zostawiona osoba przez zgon bliskiego, nie widzi już sensu życia, nic nie sprawia jej przyjemności, a codzienne czynności uważa tylko z przykry obowiązek. W niektórych przypadkach ciągłe pesymistyczne myślenie sprawia, że miewa ona myśli samobójcze, ponieważ nie widzi sensu egzystencji bez ukochanego. Wielki wstrząsem jest również żałoba po samobójcy, tutaj zachodzi większe prawdopodobieństwo popadnięcia w stany depresyjne, ponieważ dochodzi silne poczucie winy.

Sprzątanie mieszkań po zmarłym – śmierci samobójcza

Cały czas przewijają się myśli, że mogliśmy w jakiś sposób temu zapobiec, że mogło się to wydarzyć, bo zrobiliśmy coś złego lub po prostu za późno zorientowaliśmy się, że jest coś nie tak. Szczególną uwagę należy tutaj zwrócić na przypadki, gdzie popełniający samobójstwo nie daje wcześniej żadnych oznak, że chce odejść z tego świata. To podwójny szok – sam zgon oraz fakt, że był on na życzenie bliskiego. Drastyczny widok zmarłego, który popełnił samobójstwo, to coś, co mamy przed oczami do końca życia. Czynności w związku z jej pochówkiem mogą być dłuższe, bo w sprawę zaangażowana jest policja, by wykluczyć udział osób trzecich. Kolejnym problemem może być miejsce tego czynu – po podcięciu sobie żył, pełno krwi, która bez odpowiedniego pozbycia się jej, może być dla nas chorobotwórczym zagrożeniem. Wtedy trzeba zamówić firmę, która wykonuje sprzątanie po zgonach. W celu ustalenia terminu usługi sprzątanie po zmarłym Szczecin prosimy o telefon na naszą infolinię 24/7!

Sprzątanie po zmarłych Szczecin

  • sprzątanie po zmarłych w Szczecinie i powiecie szczecińskim w trybie usługi ekspresowej;
  • odkażanie i sprzątanie mieszkań po zmarłym woj. zachodnio – pomorskie;
  • czyszczenie i sprzątanie po zgonie oraz utylizacja przedmiotów po zmarłym;
  • czyszczenie po śmiertelnych wypadkach;
  • dezynfekcja piwnic po samobójcach;
  • likwidowanie nieprzyjemnych zapachów po zgonie;
  • ozonowanie przestrzeni wspólnych po zgonach;
  • utylizacja mieszkań po zgonie.

Żałoba po samobójcy

Żałoba suicydalna to czas ciężki czas po stracie kogoś bliskiego, kto stracił życie w wyniku śmierci samobójczej. Rodzina lub przyjaciele samobójcy mają poczucie, że zrobiły coś źle, albo, że nie zrobiły czegoś, aby powstrzymać kogoś od ataku na własne życie. Często ten stan wymaga terapii.

Kastelnik – profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych

Zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez infolinię, która działa całodobowo. Wówczas nasi klienci mają gwarancje jak najszybszego działania przy wykonywaniu usługi sprzątanie po zmarłych w Szczecinie i rejonie Zachodnio- Pomorskim.  Usuwanie śladów krwi oraz ozonowanie pomieszczeń, sprzątanie po zmarłym wraz z odkażaniem nadtlenkiem wodoru, to tylko niektóre z obszarów działań firmy Kastelnika. Nieodzownym elementem pracy podczas realizacji usługi dezynfekcji po zgonie jest  bezpłatna wycena wraz z dojazdem na miejsce zlecenia, którą wykonujemy już w 20 minut!

Przekonaj się, jak szybko zlikwidujesz swój problem – zadzwoń!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.4
3,4 rating
3.4 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 8)
Doskonale50%
Bardzo dobrze13%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie37%