Sprzątanie po zmarłych Świdnik

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Świdniku. Śmierć samotna, kiedy dowiadujemy się o zgonie? Jak usunąć niebezpieczne patogeny po rozkładzie zwłok?

Jak odkazić pomieszczenie po śmierci? Profesjonalne sprzątanie po zgonie Świdnik jest usługą odkażania mieszkań po zwłokach w wyniku śmierci naturalnej, po samobójstwie, zabójstwie czy po wypadkach komunikacyjnych.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Kulisy pracy osoby sprzątającej mieszkania po zgonach

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że zgon w domu oznacza skażone powietrze. W wyniku rozkładu ciała, w trakcie procesów gnilnych dochodzi do uwolnienia mnóstwa wirusów, drobnoustrojów, a przede wszystkim groźnych dla zdrowia toksyn. Trupi jad to aminy, takie jak putrescyna i kadaweryna.

Mieszkanie po zgonie w Świdniku

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Świdniku. Kanapa przygotowana do utylizacji.

Związki te mają niezwykle intensywny zapach, który odpowiada za nieprzyjemny fetor w mieszkaniu po zgonie. Kontakt z płynami ustrojowymi, zwłokami albo ubraniami zmarłego mogą doprowadzić do poważnego zatrucia. Warto dodać, że w mieszkaniu po zmarłym w powietrzu unosi się także mnóstwo bakterii, chorobotwórczych drobnoustrojów i wirusów. Przebywanie w tym samym pomieszczeniu, w którym rozkładały się zwłoki, bez odpowiednich środków bezpieczeństwa jest surowo zakazane.

Ciało człowieka po śmierci to prawdziwa bomba biologiczna, a trupi jad osiąga najwyższy stopień toksyczności na 10 godzin po śmierci. Dlatego też dezynfekcja po zmarłym w woj. lubelskie to zadanie dla specjalistów z zakresu odkażania po zwłokach. Technicy wykonują dezynfekcję przy pomocy środków zawierających chlor i czwartorzędowe związki amoniowe oraz przeprowadzają zamgławianie i ozonowanie po zgonie. Te metody nie tylko eliminują całe zagrożenie biologiczne, ale i nieprzyjemny zapach po śmierci.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie śladów krwi

Zaufaj profesjonalistom od sprzątania w trudnych przypadkach!

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej, która zajmie się dezynfekcją po zgonie w Twoim domu, dobrze trafiłeś! Działamy od 2013 roku, świadcząc kompleksową usługę sprzątania po zmarłych w Świdniku i okolicy.

Usługi sprzątania w mieszkaniach po przystępnej cenie

Jak usunąć zaschniętą krew zmarłego? Nie rób tego samodzielnie!

Przeprowadzamy czyszczenie mieszkań po zmarłej osobie korzystając z najlepszych dostępnych środków

Atestowane środki dezynfekujące, czy najnowocześniejsze metody czyszczenia pomieszczeń po rozkładających się zwłokach to podstawowe wyposażenie firmy Kastelnik. Całodobowy kontakt telefoniczny jest dużą pomocą dla każdej osoby, która poniosła stratę kogoś bliskiego.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Świdniku.

Całodobowe usługi dezynfekcji i ozonowania mieszkań po śmierci – Kastelnik.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych osobach w stanie rozkładu w niektórych przypadkach może ocalić przed roznoszeniem się bakterii

Dezynfekcja po zmarłych powinna być przeprowadzona zgodnie z zasadami BHP, a także z zachowaniem takich zasad jak m.in.:

 • zamknięcie odkażanego mieszkania, bez wpuszczania osób trzecich;
 • nieotwieranie okien w przypadku obecności much plujek;
 • dokładne doczyszczanie dywanów i wszystkich skażonych powierzchni w tym pranie i czyszczenie wykładzin z krwi.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Światowy dzień zapobiegania samobójstwom

Oferujemy bezpłatną wycenę, działamy w takich dzielnicach miasta Świdnik jak np.: Leśniczówka i Nowy Krępiec oraz Letnisko, a także Adampol.

Sprzątanie po zmarłych Świdnik

Sprzątanie po zmarłych Świdnik – czy warto skorzystać?

Warunki panujące w pomieszczeniu, w którym doszło do rozkładu zwłok, potrafią być dla nas naprawdę ciężkie. Mowa tutaj nie tylko o chorobotwórczych drobnoustrojach, których nie widać gołym okiem, ale też o następstwach śmierci.

Pomieszczenie w którym znaleziono ciało. Usunięcie zniszczonych mebli i wykładzin

Zawartość mebli zmarłego. Stare przedmioty do usunięcia.

Sprzątanie po zmarłych w Świdniku jest realizacją, która pozwala na pozbycie się ich w bezpiecznych dla nas warunkach. Owszem możemy samodzielnie spróbować wykonać zabieg czyszczenie po zmarłym, jednakże, czy zrobimy to poprawnie?

W domowym asortymencie preparatów chemicznych, czy też różnego typu urządzeń, raczej nie zauważymy specjalistycznego ekwipunku z branży funeralnej. Ponadto nie umielibyśmy nawet bez szkolenia poprawnie go wykorzystywać, dlatego też warto skorzystać z usługi fachowej pomocy firmy sprzątającej po zgonie.

Usługi nie wymagające zgody firmy wynajmującej mieszkanie

Nasze usługi nie wymagają zgody firmy wynajmującej mieszkanie.

Sprzątanie po zgonach w wyniku wypadku lub samobójstwa pozwala zwalczyć szkodliwe bakterie wydobywające się z osoby zmarłej

W wyniku wypadku lub samobójstwa zmarły może uwolnić do powietrza szkodliwe bakterie. Osiadają one również na niewiele oddalonych przedmiotów i ścian mieszkań. Sprzątanie miejsc po zgonach oznacza przede wszystkim dezynfekcję za pomocą specjalnych ozonatorów. Duże znaczenie w momencie wykonywania usługi sprzątania jest czas, od którego doszło do zgonu. Usługi mające na celu zneutralizowanie szkodliwych substancji po śmiertelny zdarzeniu zwiększają poczucie bezpieczeństwa osób przebywających w pobliżu.

Od czego zależy cena sprzątania nieruchomości po zmarłej osobie?

Ile kosztuje sprzątanie bardzo brudnych mieszkań? Zadzwoń do firmy Kastelnik.

Usuwanie zapachu śmierci w domu Świdnik

Na skutek rozkładu zwłok niestety, ale będziemy mieli do czynienia z nieustającym nieprzyjemnym zapachem śmierci. Niektórzy określają go jako słodki, lecz jako bardzo uciążliwy. Dzięki niemu nierzadko udaje się odkryć zwłoki, które są już w zaawansowanym stadium gnicia. Tak dzieje się w przypadku osób mieszkających samotnie. Wówczas sąsiedzi odkrywają po fetorze, że u sąsiada dzieje się coś nie tak.

Usługi ozonowania Świdnik

Pracownik w kombinezonie.

Sprzątanie miejsc po śmiertelnym wypadku na terenie spółdzielni mieszkaniowych

Kastelnik – opróżnianie mieszkań – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Wzywane są odpowiednie służby i trup zostaje zabrany. Właściciele mieszkania, rodzina lub Spółdzielnia muszą zadbać o to, by odoroczynne substancje zostały usunięte.

Usługi typu sprzątanie po zgonach najlepiej zlecić profesjonalistom. Wykonają oni nie tylko dogłębne czyszczenie, ale i taki zabieg jak dezynfekcja po zmarłych i dezodoryzacja po zwłokach.

Dezynfekcja mieszkania. Świadczymy usługi polegające na sprzątaniu pozostałości po osobie zmarłej

Śmieci zbierane przez osobę cierpiącą na zbieractwo.

Dezynfekcja po zgonach – jak wykonać?

Nie tylko o pozbyciu się płynów ustrojowych ze zwłok powinno się pamiętać podczas odkażania mieszkania po zgonie. Istotna jest także sama dezynfekcja, a tak właściwie wybór odpowiedniej jej metody. Ozonowanie po zmarłych stosowane powinno być po każdym rodzaju śmierci. Nawet w przypadku, gdy zmarły został od razu po utracie życia zabrany do domu pogrzebowego.

Należy pamiętać że dla osób prywatnych i spółdzielni mieszkaniowych wystawiamy certyfikat wykonania dezynfekcji

Krew na korytarzu bloku osiedlowego. Nie czyść jej zwykłymi środkami czyszczącymi.

Ozonowanie pomieszczeń w Świdniku

Odświeżenie i zdezynfekowanie powietrza w pomieszczeniu po zwłokach jest ważne, biorąc pod uwagę przede wszystkim aspekt niebezpiecznych mikroorganizmów. Mało się mówi o tzw. jadach trupich, które powodują zatrucie pokarmowe lub inne schorzenia.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – potwierdzona certyfikatem

Specjalna ekipa sprzątająca podczas ozonowania zabezpieczona jest za pomocą środków ochrony osobistej tj. maski, czy kombinezon ochronny. Po dezynfekcji ozonem możemy szybko wrócić do odkażonego pomieszczenia.

Doświadczenie i sprawdzone metody pozwalają na sprawne wykonanie zadania dezynfekcji i ochrony zdrowia klientów

Lokator zmarł w łazience pozostawiając po sobie nieczystości.

Fachowa oferta usuwania skutków śmierci Kastelnik:

 • dogłębne sprzątanie po zmarłych Świdnik;
 • neutralizacja miejsca po zmarłym w fazie gnicia;
 • dezynfekcja po zgonach Świdnik;
 • ozonowanie pomieszczeń po zwłokach;
 • zamgławianie nadtlenkiem wodoru po zgonie;
 • usuwanie śladów krwi po samobójcy;
 • dezodoryzacja powietrza po śmierci samotnej;
 • szorowanie posadzek po zmarłym w pracy;
 • utylizacja domów po śmierci;
 • odkażanie powierzchni plamach opadowych;
 • całodobowa dezynfekcja po zmarłych, odkażanie mieszkań po zwłokach;
 • dezynfekcja miejsc po zgonie naturalnym;
 • likwidowanie chorobotwórczych patogenów po rozkładzie ciała.
Aby zająć się sprzątaniem należy zacząć od opróżniania pomieszczenia ze szkodliwych czynników chorobotwórczych

Miejsce w trakcie prac oczyszczania.

Usługi porządkowe, sprzątanie po zgonie, obszar działania firmy:

FAQ — najczęściej zadawane pytania na temat usługi dezynfekcji

Dezynfekcja i czyszczenie po zmarłych osobach warto zlecić fachowcowi tuż po zabraniu zwłok przez firmę pogrzebową. Sprzątanie po śmierci to jest łatwy temat. Niniejszym przedstawiamy pytania, które są zadawane konsultantom telefonicznym firmy Kastelnik niemal każdego dnia.

Usługi dezynfekcji Świdnik

Wiele lat doświadczenia w specjalistycznej branży oznacza, że sprzątanie po zgonach to zestaw podobnych pytań stawianych przez rodzinę zmarłego. Dotyczą one ozonowania po zgonie w domu czy też odkażania. Oto prezentujemy, najczęstsze z nich:

Ile kosztuje czyszczenie pomieszczenia po zmarłym?

Kalkulacja kosztów dotycząca sprzątania po zmarłych jest wyliczana indywidualnie podczas wyceny na miejscu u klienta. Cena podstawowej dezynfekcji mieszkania zaczyna się od 800 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych w przypadku utylizacji całego mieszkania.

Jak usunąć drobnoustroje po śmierci w domu?

Jeśli dezynfekcja zostanie wykonana za pomocą profesjonalnych ozonatorów, o mocy do 40 g./h możemy być pewni, że wszystkie patogeny po zgonie zostaną usunięte. Zabieg ten skutecznie wykonuje się za pomocą generatorów ozonu lub profesjonalnych zamgławiaczy powietrza nadtlenkiem wodoru.

Czy można dotykać ubrania z szafy zmarłej osoby?

To zależy, od tego, na co zmarła dana osoba, czy zgon nastąpił z przyczyn naturalnych, czy w wyniku choroby zakaźnej. W przypadku śmierci naturalnej  można dotykać ubrania z szafy zmarłej osoby, ale po ich wydezynfekowaniu np. za pomocą ozonu. W przypadku, kiedy są podejrzenia, że osoba ta zmarła na chorobę zakaźną lub doszło do rozkładu ciała, to nie wolno dotykać ubrań denata, tylko należy oddać je do utylizacji termicznej.

Sprzątanie po zgonach - Kastelnik całodobowy kontakt

Specjalistyczna firma Kastelnik na terenie województwa lubelskiego oferuje kompleksową usługę sprzątanie po zmarłych w Świdniku. Jesteśmy do państwa dyspozycji. Nasi klienci mogą do nasz dzwonić przez całą dobę. Skontaktuj się z naszą firmą i skorzystaj z usług sprzątania, aby utrzymać pomieszczenie w należytej czystości bez nieprzyjemnego zapachu po zmarłym.

Oferty między innymi obejmują usługę sprzątania, dezynfekcję i ozonowanie przedmiotów

Dezynfekcja przez naszą firmę obejmuje całe województwo lubelskie.

Podczas pracy przestrzegane są wszelkie procedury, a także wytyczne Sanepidu dotyczące postępowania w przypadku skażonych powierzchni.

Usługi sprzątania z nieczystości w Świdniku pozostawionych przez osoby zmarłe

Dezynfekcja po zmarłym powinna odbywać się w gronie wyłącznie przeszkolonych w tym celu techników.

Świadczenie sprzątania po zmarłych powinno być dostępne dla wszystkich, dlatego jego cena zaczyna się już od 800 zł netto.

To nasi pracownicy do sprzątania. Skorzystaj z naszej oferty i zadzwoń po naszych pracowników

Pracownik przygotowany do dokładnego odkażania niebezpiecznego miejsca.

Zamów usługę sprzątania i nie martw się o czystość miejsca – gwarantujemy dokładność

Zachęcamy do zamówienia poprzez całodobową infolinię telefoniczną. Wycenimy także bezpłatnie zlecenie już w kilkanaście minut! Doświadczenie w wykonywaniu usług takich jak sprzątanie mieszkań po ciałach w stanie rozkładu gwarantuje rzetelne wykonanie zleconych usług z naszej oferty.

Kastelnik – czas na sprzątanie!

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%