Sprzątanie po zmarłych Świdnik

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Świdnik. Śmierć samotna, kiedy dowiadujemy się o zgonie? Jak usunąć niebezpieczne patogeny po rozkładzie zwłok?

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej, która zajmie się usunięciem skutków zalania w Twoim domu, dobrze trafiłeś! Działamy od 2013 roku, świadcząc kompleksową usługę sprzątanie po zmarłych Świdnik. Atestowane środki dezynfekujące, czy najnowocześniejsze metody czyszczenia pomieszczeń po rozkładających się zwłokach to podstawowe wyposażenie firmy Kastelnik. Całodobowy kontakt telefoniczny jest dużą pomocą dla każdej osoby, która poniosła stratę kogoś bliskiego. Dezynfekcja po zmarłych powinna być przeprowadzona zgodnie z zasadami BHP, a także z zachowaniem takich zasad jak m.in.:

 • zamknięcie odkażanego mieszkania, bez wpuszczania osób trzecich;
 • nieotwieranie okien w przypadku obecności much plujek;
 • dokładne doczyszczanie wszystkich skażonych powierzchni.

Oferujemy bezpłatną wycenę, działamy w takich dzielnicach miasta Świdnik jak np.: Leśniczówka i Nowy Krępiec oraz Letnisko, a także Adampol.

Sprzątanie po zmarłych Świdnik

Sprzątanie po zmarłych Świdnik – czy warto skorzystać?

Warunki panujące w pomieszczeniu, w którym doszło do rozkładu zwłok, potrafią być dla nas naprawdę ciężkie. Mowa tutaj nie tylko o chorobotwórczych drobnoustrojach, których nie widać gołym okiem, ale też o następstwach śmierci. Sprzątanie po zmarłych w Świdniku jest realizacją, która pozwala na pozbycie się ich w bezpiecznych dla nas warunkach. Owszem możemy samodzielnie spróbować wykonać zabieg czyszczenie po zmarłym, jednakże, czy zrobimy to poprawnie? W domowym asortymencie preparatów chemicznych, czy też różnego typu urządzeń, raczej nie zauważymy specjalistycznego ekwipunku z branży funeralnej. Ponadto nie umielibyśmy nawet bez szkolenia poprawnie go wykorzystywać, dlatego też warto skorzystać z fachowej pomocy firmy sprzątającej po zgonie. 

Usuwanie zapachu śmierci w domu Świdnik

Na skutek rozkładu zwłok niestety, ale będziemy mieli do czynienia z nieustającym nieprzyjemnym zapachem. Niektórzy określają go jako słodki, lecz jako bardzo uciążliwy. Dzięki niemu nierzadko udaje się odkryć zwłoki, które są już w zaawansowanym stadium gnicia. Tak dzieje się w przypadku osób mieszkających samotnie. Wówczas sąsiedzi odkrywają po fetorze, że u sąsiada dzieje się coś nie tak. Wzywane są odpowiednie służby i trup zostaje zabrany. Właściciele mieszkania, rodzina lub Spółdzielnia muszą zadbać o to, by odoroczynne substancje zostały usunięte. Sprzątanie po zgonach najlepiej zlecić profesjonalistom. Wykonają oni nie tylko dogłębne czyszczenie, ale i taki zabieg jak dezynfekcja po zmarłych i dezodoryzacja po zwłokach. 

Dezynfekcja po zgonach – jak wykonać?

Nie tylko o pozbyciu się płynów ustrojowych ze zwłok powinno się pamiętać podczas odkażania mieszkania po zgonie. Istotna jest także sama dezynfekcja, a tak właściwie wybór odpowiedniej jej metody. Ozonowanie po zmarłych stosowane powinno być po każdym rodzaju śmierci. Nawet w przypadku, gdy zmarły został od razu po utracie życia zabrany do domu pogrzebowego. Odświeżenie i zdezynfekowanie powietrza w pomieszczeniu po zwłokach jest ważne, biorąc pod uwagę przede wszystkim aspekt niebezpiecznych mikroorganizmów. Mało się mówi o tzw. jadach trupich, które powodują zatrucie pokarmowe lub inne schorzenia. Specjalna ekipa sprzątająca podczas ozonowania zabezpieczona jest za pomocą środków ochrony osobistej tj. maski, czy kombinezon ochronny. Po dezynfekcji ozonem możemy szybko wrócić do odkażonego pomieszczenia. 

Fachowa oferta usuwania skutków śmierci Kastelnik:

 • dogłębne sprzątanie po zmarłych Świdnik;
 • czyszczenie po zmarłym w fazie gnicia;
 • dezynfekcja po zgonach Świdnik;
 • ozonowanie pomieszczeń po zwłokach;
 • zamgławianie nadtlenkiem wodoru po zgonie;
 • usuwanie śladów krwi po samobójcy;
 • dezodoryzacja powietrza po śmierci samotnej;
 • czyszczenie posadzek po zmarłym w pracy;
 • utylizacja domów po zmarłych;
 • odkażanie powierzchni plamach opadowych;
 • całodobowa dezynfekcja po zmarłych, odkażanie mieszkań po zwłokach;
 • dezynfekcja miejsc po zgonie naturalnym;
 • likwidowanie chorobotwórczych patogenów po rozkładzie ciała.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Dezynfekcja i czyszczenie po zmarłych osobach warto zlecić fachowcowi tuż po zabraniu zwłok przez firmę pogrzebową. Sprzątanie po śmierci to jest łatwy temat. Niniejszym przedstawiamy pytania, które są zadawane konsultantom telefonicznym firmy Kastelnik niemal każdego dnia. Wiele lat doświadczenia w specjalistycznej branży oznacza, że sprzątanie po zgonach to zestaw podobnych pytań stawianych przez rodzinę zmarłego. Dotyczą one ozonowania po zgonie w domu czy też odkażania. Oto prezentujemy, najczęstsze z nich:

Ile kosztuje czyszczenie pomieszczenia po zmarłym?

Kalkulacja kosztów dotycząca sprzątania po zmarłych jest wyliczana indywidualnie podczas wyceny na miejscu u klienta. Cena podstawowej dezynfekcji mieszkania zaczyna się od 700 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych w przypadku utylizacji całego mieszkania.

Jak usunąć drobnoustroje po śmierci w domu?

Jeśli dezynfekcja zostanie wykonana za pomocą profesjonalnych ozonatorów, o mocy do 40 g./h możemy być pewni, że wszystkie patogeny po zgonie zostaną usunięte. Zabieg ten skutecznie wykonuje się za pomocą generatorów ozonu lub profesjonalnych zamgławiaczy powietrza nadtlenkiem wodoru.

Sprzątanie po zgonach - Kastelnik całodobowy kontakt

Specjalistyczna firma Kastelnik na terenie województwa lubelskiego oferuje kompleksową usługę sprzątanie po zmarłych w Świdniku. Podczas pracy przestrzegane są wszelki procedury, a także wytyczne Sanepidu dotyczące postępowania w przypadku skażonych powierzchni. Dezynfekcja po zmarłym powinna odbywać się w gronie wyłącznie przeszkolonych w tym celu techników. Świadczenie czyszczenie po zmarłych powinno być dostępne dla wszystkich, dlatego jego cena zaczyna się już od 700 zł netto. Zachęcamy do zamówienia poprzez całodobową infolinię telefoniczną. Wycenimy także bezpłatnie zlecenie już w kilkanaście minut!
Kastelnik – czas na sprzątanie!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%