Sprzątanie po zmarłych
Swarzędz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Swarzędzu. Dezynfekcja mieszkań, domów po śmierci

Szukasz usługi sprzątanie po zmarłych Swarzędz? Oferujemy gruntowne sprzątanie po zwłokach w Swarzędzu i powiecie poznańskim. Specjalistyczny sprzęt, czy atestowane środki chemiczne to podstawa naszej działalności. Działamy już od 2013 roku na terenie całego województwa wielkopolskiego. Swoje realizacje świadczymy dla klientów prywatnych, ale i spółdzielni mieszkaniowych, czy firm. Posiadamy całodobową infolinię, gdzie można umówić termin naszej wizyty oraz otrzymać bezpłatną wycenę, gdy jest taka potrzeba, przyjedziemy do Ciebie, by ją stworzyć np. do takich miejscowości gminy Swarzędz jak: Bogucin i Rabowice oraz Garby, a także Uzarzewo.

Sprzątanie po zmarłych Swarzędz

Wypadki na drodze – umieralność

Według raportu Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji „Wypadki drogowe w Polsce w 2019 roku” liczba śmiertelnym wypadków na drodze nie maleje. Porównując statystyki z roku 2018, w 2019 było o 1,3% więcej wypadków ze skutkiem śmiertelnym. 67% osób, które zmarło w ten sposób, zginęło na miejscu. Najwięcej wypadków śmiertelnym zanotowano w województwie mazowieckim, natomiast miesiącem, który okazał się najbardziej krwawy, jeśli chodzi o te przypadki październik.

Najczęstsze rodzaje wypadków śmiertelnych to m.in.:

 • zderzenie się dwóch pojazdów ze sobą;
 • pojazd najeżdża na pieszego;
 • zjechanie z drogi w drzewo;
 • najechanie na słup, czy inny stojący obiekt.

Jak widzimy najczęstszymi zdarzeniami, które są powodem wypadków, są inne pojazdy lub obiekty. 75% śmiertelnych wypadków było z winy kierującego pojazdem. Do najczęstszych przyczyn należą np. niedostosowanie prędkości do warunków jazdy i przepisów drogowych, a także niestosowanie się do kodeksu drogowego np. wymuszanie pierwszeństwa przejazdu. PO śmiertelnych wypadkach drogowych sprzątanie po zgonach jest niezwykle ważne, ponieważ dotyczy przestrzeni publicznej. Szybkość działania, czyli posprzątania, czy usunięcia tkanek miękkich z drogi lub też dezynfekcja miejsca zgonu są niezbędne dla ponownego udostępnienia do publicznego użytku. W takich sytuacjach współpracujemy ze służbami prawa, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo. Śmierć bliskiego to ciężka sytuacja, jeśli nie wiesz jak poprawnie wykonać sprzątanie po zgonie – zadzwoń do nas, przyjedziemy i pomożemy!

Sprzątanie po zmarłych Swarzędz

 • sprzątanie po zgonach w Swarzędzu i woj. wielkopolskim;
 • sprzątanie po zgonie w wyniku śmiertelnego wypadku samochodowego;
 • dezynfekcja po zgonie w wypadku drogowym;
 • usuwanie śladów krwi z przestrzeni użytku publicznego;
 • usuwanie zapachu po zmarłej osobie;
 • likwidowanie skutków śmiertelnych wypadków drogowych;
 • utylizacja mieszkań po zgonie.
 • ozonowanie po zmarłych;

Śmierć naturalna – słownik funeralny

Śmierć naturalna występuje, gdy wykluczony jest w niej udział osób trzecich. Określić możemy ją za pomocą czasu tj. powolna i gwałtowna. Głównym jej powodem jest starzenie się organizmu lub przewlekłe choroby. Przykładem może być zatrzymanie akcji serca lub choroba nowotworowa.

Swarzędz sprzątanie po zgonie – profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych

Oferujemy gruntowne sprzątanie po zmarłych Swarzędz i województwo wielkopolskie, jeśli chcesz zamówić sprzątanie miejsc zgonu, zadzwoń na naszą całodobową infolinię. Zapraszamy do kontaktu! Nasi klienci mogą dzwonić na nią i otrzymać szczegółowe informacje na temat naszych usług oraz umówić jak najbliższy termin realizacji. Nasze kompleksowe usługi wykonujemy również bezpłatną wycenę realizacji sprzątanie po zgonach. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, kiedy możemy przyjechać.

Gdzie nas znajdziesz: Poznań, Gostyń, Gniezno, Kępno, Konin, KrotoszynLeszno, Luboń, Ostrów Wielkopolski, Rawicz, Śrem, Wolsztyn, Września, Koło, Piła, Kalisz oraz mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%