Sprzątanie po zmarłych
Swarzędz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Swarzędzu. Dezynfekcja mieszkań, domów po śmierci

Firma sprzątająca w Swarzędzu

Profesjonalne sprzątanie po zgonach w Swarzędzu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Szukasz usługi sprzątanie po zmarłych Swarzędz? Oferujemy gruntowne sprzątanie po zwłokach w Swarzędzu i powiecie poznańskim. Specjalistyczny sprzęt, czy atestowane środki chemiczne to podstawa naszej działalności.

Dezynfekcja miejsc śmierci. Posprzątamy bezpiecznie każde pomieszczenie

Działamy już od 2013 roku na terenie całego województwa wielkopolskiego. Swoje realizacje świadczymy dla klientów prywatnych, ale i spółdzielni mieszkaniowych, czy firm. Posiadamy całodobową infolinię, gdzie można umówić termin naszej wizyty oraz otrzymać bezpłatną wycenę, gdy jest taka potrzeba, przyjedziemy do Ciebie, by ją stworzyć np. do takich miejscowości gminy Swarzędz jak: Bogucin i Rabowice oraz Garby, a także Uzarzewo.

Sprzątanie po zmarłych Swarzędz

Nasi pracownicy są dla Państwa usług 24h. Kontakt telefoniczny nawet w niedziele.

Wypadki na drodze – umieralność

Według raportu Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji „Wypadki drogowe w Polsce w 2019 roku” liczba śmiertelnym wypadków na drodze nie maleje. Porównując statystyki z roku 2018, w 2019 było o 1,3% więcej wypadków ze skutkiem śmiertelnym. 67% osób, które zmarło w ten sposób, zginęło na miejscu. Najwięcej wypadków śmiertelnym zanotowano w województwie mazowieckim, natomiast miesiącem, który okazał się najbardziej krwawy, jeśli chodzi o te przypadki październik.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Najczęstsze rodzaje wypadków śmiertelnych to np.:

 • zderzenie się dwóch pojazdów ze sobą;
 • pojazd najeżdża na pieszego;
 • zjechanie z drogi w drzewo;
 • najechanie na słup, czy inny stojący obiekt.

Jak widzimy najczęstszymi zdarzeniami, które są powodem wypadków, są inne pojazdy lub obiekty. 75% śmiertelnych wypadków było z winy kierującego pojazdem. Do najczęstszych przyczyn należą np. niedostosowanie prędkości do warunków jazdy i przepisów drogowych, a także niestosowanie się do kodeksu drogowego np. wymuszanie pierwszeństwa przejazdu. PO śmiertelnych wypadkach drogowych sprzątanie po zgonach jest niezwykle ważne, ponieważ dotyczy przestrzeni publicznej.

Szybkość działania, czyli posprzątania, czy usunięcia tkanek miękkich z drogi lub też dezynfekcja miejsca zgonu są niezbędne dla ponownego udostępnienia do publicznego użytku. W takich sytuacjach współpracujemy ze służbami prawa, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo. Śmierć bliskiego to ciężka sytuacja, jeśli nie wiesz, jak poprawnie wykonać sprzątanie po zgonie – zadzwoń do nas, przyjedziemy i pomożemy!

Sprzątanie zagraconego mieszkania Swarzędz koło Poznania

Zagracona kuchnia często wymaga solidnego sprzątania. Puszki po piwie i resztki jedzenia to najczęstsze przedmioty do utylizacji.

Sprzątanie po zmarłych Swarzędz

 • sprzątanie po zgonach w Swarzędzu i woj. wielkopolskim;
 • sprzątanie po zgonie w wyniku śmiertelnego wypadku samochodowego;
 • dezynfekcja po zgonie w wypadku drogowym;
 • usuwanie śladów krwi z przestrzeni użytku publicznego;
 • usuwanie zapachu po zmarłej osobie;
 • likwidowanie skutków śmiertelnych wypadków drogowych;
 • utylizacja mieszkań po zgonie.
 • ozonowanie po zmarłych;
Kastelnik – dezynfekcja ozonem – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Opróżnianie pomieszczeń po zgonie

Nasza firma specjalizuje się od lat w odkażaniu, dezynfekcji, a także sprzątaniu miejsc, w których nastąpił zgon. Nie ma dla nas większego znaczenia czy doszło do samobójstwa, czy śmierci w wyniku poważnej choroby. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że utylizacja mieszkania po zgonie powinna być przeprowadzana przez profesjonalistów, którzy mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem.

Dlaczego warto zdecydować się na naszą firmę i doświadczenie naszych pracowników?

Dezynfekcja wyposażenia wykonywana jest przy użyciu odpowiednich środków, na które posiadamy właściwe certyfikaty. Należy mieć świadomość, że nasze profesjonalne sprzątanie i ozonowanie będzie uzależnione od ilości zabrudzeń, a także poziomi skażenia określonego pomieszczenia.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Swarzędzu.

Kastelnik – całodobowo świadczymy usługi dezynfekcji śladów krwi w domu po zgonie.

Utylizacja termiczna skażonych przedmiotów to poprawna forma opóźniania mieszkania po śmierci

Jak wiadomo, sprzątanie po zmarłym będzie wymagało nie tylko specjalistycznego sprzętu, ale również właściwego podejścia. Zajmujemy się także usuwaniem nieprzyjemnego zapachu i zamgławiania. Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach, w celu zdobywania nowej wiedzy.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – potwierdzony certyfikatem

Śmierć naturalna – słownik funeralny

Śmierć naturalna występuje, gdy wykluczony jest w niej udział osób trzecich. Określić możemy ją za pomocą czasu tj. powolna i gwałtowna. Głównym jej powodem jest starzenie się organizmu lub przewlekłe choroby. Przykładem może być zatrzymanie akcji serca lub choroba nowotworowa.

Obsługujemy spółdzielnie mieszkaniowe w Swarzędzu

Naszym atutem jest szybka dostępność na terenie całej Polski.

Swarzędz sprzątanie po zgonie – profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych

Oferujemy gruntowne sprzątanie po zmarłych Swarzędz i województwo wielkopolskie, jeśli chcesz zamówić sprzątanie miejsc zgonu, zadzwoń na naszą całodobową infolinię. Zapraszamy do kontaktu! Nasi klienci mogą dzwonić na nią i otrzymać szczegółowe informacje na temat naszych usług oraz umówić jak najbliższy termin realizacji. Nasze kompleksowe usługi wykonujemy również bezpłatną wycenę realizacji sprzątanie po zgonach. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, kiedy możemy przyjechać.

Nasze usługi obejmują spółdzielnie mieszkaniowe i osoby prywatne, a także firmy

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie mieszkań po zgonach, dostępne są również w miastach:

Nie musisz się martwić o sprzątanie!

Zastanawiasz się, na czym polega sprzątanie po zmarłych Swarzędz? Czyszczenie po zwłokach to wieloetapowy proces, który uwzględnia wywóz starych mebli, utylizacja termiczna rzeczy skażonych biologicznie i usuwanie płynów ustrojowych z podłóg. Ważny krok w przywróceniu porządku w pomieszczeniach mieszkalnych po zgonie to dezynfekcja, która uwzględnia najczęściej ozonowanie i zamgławianie. Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych w mieście Swarzędz.

Firma sprzątająca Kastelnik

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłych?

Cena za podstawowe sprzątanie po zmarłych zaczyna się zazwyczaj od 800 złotych za dezynfekcję pomieszczenia, ale może sięgać nawet kilku tysięcy złotych za kompleksowe sprzątanie dużego mieszkania. Wysokość kosztów usługi zależy od kilku czynników, takich jak powierzchnia pomieszczenia, jego kubatura oraz ilość przedmiotów do utylizacji termicznej.

Dlaczego po zgonie w domu potrzebna jest dezodoryzacja?

Zabieg dezodoryzacji to profesjonalny proces, którego celem jest usuwanie wszelkich nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń, w tym zapachu po śmierci człowieka. Najczęściej stosowanymi metodami są ozonowanie i zamgławianie mieszkań. Dezodoryzacja ma istotną zaletę, polegającą na całkowitym usunięciu nieprzyjemnych zapachów, a nie tylko ich zakryciu. Większość firm sprzątających oferuje dezodoryzację jako część kompleksowej usługi sprzątania pomieszczeń po tragicznej śmierci.

Kiedy sprzątanie po zmarłym jest niezbędne?

Zawsze zaleca się dokładne sprzątanie po zmarłym, lecz w pewnych sytuacjach jest to absolutnie konieczne. Sprzątanie staje się niezbędne, gdy mamy do czynienia ze skażeniem mieszkania trującymi substancjami chemicznymi lub obecnością krwi na podłodze. W takich sytuacjach konieczność specjalistycznego sprzątania wynika z potrzeby usunięcia niebezpiecznych bakterii oraz patogenów z mieszkania.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%