Sprzątanie po zmarłych Suwałki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Suwałki. Jakie są możliwości dezynfekcji domu po samotnym zgonie?

Kastelnik oferuje profesjonalne usługi czyszczenia mieszkań i domów po zmarłych osobach. Sprzątanie po zmarłych Suwałki to inwestycja w Twój spokój i bezpieczeństwo. Świadczymy kompleksowe usługi tj. dezynfekcja mieszkania po zgonie, utylizacja poplamionej krwią podłogi czy też usuwanie zapachu po zwłokach. Twoje indywidualne potrzeby są dla nas najważniejsze, stąd każde zlecenie wyceniane jest bezpłatnie na miejscu odkrycia zwłok.  Profesjonalna utylizacja i dezynfekcja mieszkań po zgonach w samotności obejmuje: 

 • usuwanie śladów krwi;
 • czyszczenie podłogi po zwłokach z płynów ustrojowych;
 • dezynfekcję skażonych powierzchni;
 • opróżnianie domu z rzeczy zmarłego;
 • sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie.

Specjalistyczne usuwanie konsekwencje śmierci świadczymy na terenie całych Suwałk, a m.in. w takich rejonach miasta jak np.: Białorogi, Dąbrówka-Młynek, Szwajcaria, Maniówka, Krzywólka.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Suwałki

Sprzątanie po zmarłych Suwałki — wsparcie w dezynfekcji 

Gruntowne sprzątanie po zmarłych w Suwałkach to solidne wsparcie podczas każdego etapu dezynfekcji. Nie jesteś sam w tym trudnym czasie. Samodzielne czyszczenie skażonych biologicznie powierzchni niesie za sobą wiele niebezpieczeństw. Kastelnik pomoże rodzinie zmarłego przejść przez ten trudny proces i wyręczy w sprzątaniu i dezynfekcji miejsca zgonu. Profesjonalne usługi sprzątania mieszkań i domów po śmierci można zlecić w jednej z ogólnopolskich firm sprzątających po zgonach. To najczęściej wybierana opcja w województwie podlaskim.

Dezynfekcja miejsca po zgonie w pracy. Umywalki i kabina do wyczyszczenia.

Zdjęcie: łazienka po zgonie w pracy © 2022 Kastelnik

Śmierć w domu i co dalej? 

Samotna śmierć w mieszkaniu na coraz częstsze przypadki. Jak pokazują statystyki coraz więcej osób po 65 roku życia mieszka samotnie. Nie dziwi więc, że tak jak, żyjemy, tak też umieramy. O śmierci za ścianą informuje na smród na klatce schodowej. Słodkawy zapach, trudny do sprecyzowania zapach śmierci, trudno pomylić. Usuwanie zapachów po zmarłych to najczęściej zamawiana usługa w Suwałkach. Od 2013 r., wykorzystujemy nasze doświadczenie, aby szybko zlikwidować zapachy po zmarłych, które pojawiają się na klatkach schodowych, korytarzach oraz w budynkach mieszkalnych. 

Pierwszym etapem sprzątania po zgonach jest wstępna dezynfekcja mieszkania i wyniesienie mebli. Następnie ekipa sprzątaczy, zabiera się za mycie podłóg i usuwanie śladów krwi. Dezynfekcja wszystkich skażonych powierzchni realizowana jest w dwóch etapach. Pierwszym z etapów odkażania jest ozonowanie, a kolejnym zamgławianie za pomocą suchej mgły z nadtlenkiem wodoru.

Jak wygląda dezynfekcja starych mieszkań po zmarłych

Jakie są korzyści usługi tj. dezynfekcja po zgonie?

Połączenie dwóch różnych środków biobójczych tj. ozon oraz nadtlenek wodoru daje solidną podstawę do usunięcia szkodliwych i trujących związków chemicznych z powietrza. Ten sposób dezynfekcji mieszkania po zgonie daje najwięcej korzyści, do których zaliczyć można:

 • całkowite usunięcie zapachu zmarłej osoby z powietrza;
 • wyeliminowanie szkodliwych patogenów;
 • usunięcie trujących związków chemicznych.
Sprzątanie brudnych toalet po zmarłych

Zdjęcie: Zanieczyszczona toaleta po zmarłym © 2022 Kastelnik

Bezcenne wsparcie dla rodziny zmarłego obejmuje usługi

 • sprzątanie po zmarłych Suwałki;
 • dogłębna dezynfekcja mieszkania po zwłokach;
 • odkażanie miejsca zgonu;
 • utylizacja pomieszczeń po zmarłym zbieraczu;
 • ozonowanie po zgonach;
 • całodobowe usuwanie konsekwencji śmierci w domu;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po rozkładzie zwłok;
 • usuwanie niebezpiecznych jadów trupich;
 • czyszczenie po zgonach w pracy;
 • zamgławianie po śmierci samotnej;
 • kompleksowe sprzątanie po śmierci samobójczej;
 • dezynfekcja pomieszczenia po gniciu zwłok;
 • usuwanie much plujek.

Wynoszenie mebli z mieszkania po zgonie — utylizacja termiczna

Utylizacja po zgonie to nie tylko wynoszenie mebli z mieszkania, ale również termiczna ich utylizacja. Warto dodać, iż poplamiona krwią sofa to przedmiot skażony biologicznie. Takiego mebla nie wolno absolutnie wyrzucać na osiedlowy śmietnik! Jak twierdzą fachowcy z branży, są one bezpośrednim zagrożeniem dla zdrowia. Specjaliści zabezpieczeni środkami ochrony osobistej wynoszą je do odpowiednio przygotowanego pojazdu. Następnie skażone biologicznie mienie po zwłokach jest przewożone do utylizacji termicznej.

Nielegalna utylizacja mebli Suwałki

Zdjęcie: śmieci porzucone w suwalskim lesie © 2022 Kastelnik

Co daje zamgławianie pomieszczenia po zgonie?

Zabieg zamgławianie pomieszczenia po zgonie świadczony jest w celu wyeliminowania szkodliwych dla naszego zdrowia drobnoustrojów. Wydobywają się one ze zwłok zaraz po śmierci. Nie tylko dezynfekcja jest wykonywana z zastosowaniem aktywnego nadtlenku wodoru. Niezwykle istotna jest także dezodoryzacja. Polega ona na neutralizowaniu zapachu trupa, który wydala się z gnijącego ciała po śmierci.

Profesjonalne usługi na sprzątanie po zgonach Suwałki 

Sprzątanie mieszkań po zgonach w Suwałkach to usługi nie dla amatora. Wiadro i miotła nie wystarczą, by skutecznie wyeliminować szkodliwe jady trupie z powietrza. Kastelnik zadba o wszystko, od utylizacji w spalarni rzeczy osobistych po usunięcie krwi i plam z podłogi.

Znajdziesz nas także w:

 

Suwałki. Sprzątanie po zgonie z certyfikatem

Jak wygląda certyfikat sprzątania i dezynfekcji mieszkania po zgonie w Suwałkach?

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Czyszczenie po śmierci to nie tylko odkażanie pomieszczeń, a szereg innych czynności, do których należy m.in. utylizacja termiczna, czy usuwanie plam krwi. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami, które rozjaśnią wiedzę na niektóre tematy.

Ile kosztuje sprzątanie po zgonach?

Jeśli pragniemy sprzątanie po zgonach wykonać poprawnie, powinniśmy przygotować się na kompleksowe czyszczenie wraz z odkażaniem. Oznacza to zastosowanie środków chemicznych
z atestem Państwowego Zakładu Higieny.

Co zawiera kompleksowa dezynfekcja miejsca śmierci?

Dezynfekcja miejsca śmierci polega na wszechstronnym likwidowaniu niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów za pomocą czwartorzędowych soli amoniowych. Wykonywać ją również możemy z zastosowaniem urządzenia do zamgławiania suchą mgłą przy użyciu nadtlenku wodoru.

Odpowiadamy na wszystkie wątpliwości przez całą dobę!

Pomagamy w dezynfekcji domów po tragicznych zgonach, samobójstwach, morderstwach od 2013 roku. Jesteśmy jedną z nielicznych firm sprzątających miejsca po zwłokach wpisaną do rejestru tj. baza danych o odpadach — BDO. U nas zamówisz legalne sprzątanie pomieszczeń po zmarłych z certyfikatem dezynfekcji miejsca zgonu.

Kastelnik najwyższa jakość sprzątania mieszkań po zmarłych w Suwałkach.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 3)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%