Sprzątanie po zmarłych Strzelce Opolskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Strzelcach Opolskich. Dezynfekcja mieszkania po rozkładzie zwłok z czerwiami na podłodze

Chcesz pozbyć się przykrych konsekwencji zgonu z pomieszczenia? Sprzątanie mieszkań po rozkładzie zwłok to zadanie dla profesjonalnych zakładów czyszczących, a przedsiębiorstwo Kastelnik jest jednym z nich.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Wykonując sprzątanie po zmarłych Strzelce Opolskie, gdzie mamy do czynienia z ciałem w zaawansowanym rozkładzie, ważne jest:

 • Nieotwieranie okien, by nie zleciały się muchy plujki;
 • Niewpuszczanie osób trzecich na miejsce zgonu;
 • Jak najszybsza dezynfekcja pomieszczeń z płynów ustrojowych;
 • Zabezpieczenie się za pomocą środków ochrony osobistej.
Sprzątanie mieszkania po zmarłym Strzelce Opolskie

W mieszkaniu, w którym doszło do zgonu, należy jak najszybciej zdezynfekować patogeny, a skażone przedmioty zutylizować.

Dezynfekcja na terenie Strzelec Opolskich

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Strzelce Opolskie to usługa, którą można zamówić, gdy mamy do czynienia ze skażeniem wartościowych przedmiotów. Niektóre stare meble z mienia po zmarłych można zdezynfekować, ale przedmioty skażone trzeba zutylizować w specjalistycznej spalarni.

Sprzątanie pomieszczeń po zmarłych Strzelce Opolskie

“Czy wiesz, że trupie jady i patogeny w powietrzu są groźne dla zdrowia. O tym powinieneś wiedzieć, kiedy znajdziesz skażone meble po zmarłej osobie” – ostrzega Mieszko Kastelnik, szef firmy sprzątającej.

Pod żadnym pozorem nie wolno skażonych bakteriologicznie przedmiotów zostawiać na zwykłym śmietniku, jest za to sroga kara finansowa. Odkażanie po zmarłym wykonuje się z użyciem nowoczesnych form np. za pomocą zamgławiania suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Sprzątanie po zmarłych Strzelce Opolskie – ozonowanie pomieszczeń

Rozbijanie cząsteczek tlenu na cząsteczki ozonu jest istotą zabiegu ozonowania pomieszczeń. Dezynfekcję ozonem praktykują specjaliści firmy Kastelnik podczas sprzątania mieszkania po zmarłym w Strzelcach Opolskich niemal za każdym razem.

Ozon w powietrzu

Usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów jest możliwe za pomocą zabiegu ozonowania pomieszczeń.

Nie zapominaj o wietrzeniu mieszkania po ozonowaniu!

Skąd się bierze sukces tej metody odkażania? Ozonowanie pomieszczeń jest bezpiecznym zabiegiem dla naszego zdrowia, nie generuje także odpadów wtórnych. Na miejscu pracy ozonatora mogą przebywać wyłącznie osoby wykwalifikowane i w odzieży ochronnej, ale po zakończonym zabiegu ozonowania, kiedy przewietrzymy mieszkanie, to powietrze staje się bezpieczne i do tego czyste.

Odkażanie płynów ustrojowych

Pomiar stężenia ozonu to gwarancja eliminacji patogenów – 0,01 ppm bezpieczny poziom dla człowieka

Warto pamiętać o tym, że, podczas ozonowania należy mierzyć stężenie ozonu w odkażanym pomieszczeniu. Nasze przemysłowe generatory ozonu wytwarzają stężenie nawet do 40 ppm. Po zabiegu należy poczekać, aż cząsteczki ozonu rozbiją się do postaci tlenu i będzie można wrócić ponownie do użytkowania pomieszczenia.

Poziom ozonu bezpieczny dla człowieka powinien wynosić poniżej 0,01 ppm. Ozon podlega całkowitemu rozkładowi po upływie sumarycznego czasu trwania zabiegu tj. jeśli dezynfekowaliśmy 60 minut, to tyle samo trzeba odczekać.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Strzelcach Opolskich.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania w mieszkaniu po zmarłym.

Profesjonalne sprzątanie mieszkań z jadów trupich

Usługi sprzątania po zgonie obejmują przede wszystkim usuwanie szkodliwych dla naszego zdrowia mikroorganizmów i w tym kadaweryny, która wchodzi w skład jadów trupich. Organizm po śmierci jest niebezpieczną dla nas tykającą bombą biologiczną. Jeśli będziemy przebywać w mieszkaniu, w którym doszło do zaawansowanego rozkładu zwłok, możemy doznać m.in. zatrucia pokarmowego.

“Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że profesjonalne sprzątanie po zgonie możesz zmawiać w firmie Kastelnik również w nocy” – informuje Mieszko Kastelnik, szef specjalistycznej firmy.

Czy wiesz, że sprzątanie po zgonie w powiecie strzeleckim, w miastach Kolonowskie, Leśnica, Ujazd, Zawadzkie jest dostępne przez dwadzieścia cztery godziny na dobę? Na miejscu usuwamy niebezpieczne drobnoustroje i ozonujemy patogeny.

Gnicie podłogi

W przypadku rozkładu zwłok i wypływania z nich płynów ustrojowych może dojść do gnicia parkietu.

Najlepiej do dezynfekcji mieszkania po zmarłym zatrudnić profesjonalną firmę sprzątającą, która posiada specjalistyczny sprzęt i wie, jak szybko i efektywnie usunąć wszelkie patogeny.

Kastelnik – dezynfekcja patogenów – kontakt 7 dni w tygodniu

Usługi na usuwanie płynów ustrojowych od firmy Kastelnik

 • Sprzątanie po zmarłych Strzelce Opolskie i całe woj. opolskie;
 • Sprzątanie mieszkania po trupie w stanie silnego rozkładzie;
 • Dezynfekcja po zmarłym w województwie opolskim;
 • Sprzątanie po zgonach w wyniku samobójstwa;
 • Likwidowanie płynów ustrojowych z podłogi;
 • Utylizacja mienia skażonego biologicznie z płynami ustrojowymi;
 • Odkażanie po zmarłych w województwie opolskim;
 • Całodobowa dezynfekcja po zmarłych Strzelce Opolskie, a także po morderstwie;
 • Przygotowanie domu po zwłokach do ponownego zamieszkania;
 • Szeroki zakres usług odkażania miejsca zgonu;
 • Ozonowanie pomieszczeń po zgonach samobójczych;
 • Zamgławianie suchą mgłą;
 • Usuwanie śladów krwi z płytek.

Strzelce Opolskie – całodobowa infolinia firmy Kastelnik

Niezbędne jest, aby w tak wyjątkowych warunkach jak śmierć umożliwić bliskim zmarłego jak najszybszy kontakt z instytucjami z branży funeralnej. Do profesjonalnego zakładu sprzątającego po zgonach w Strzelcach Opolskich – firmy Kastelnik można zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Zaufaj wysokiej jakości usług dezynfekcyjnych – zapraszamy serdecznie do kontaktu i sprawdzenia naszego doświadczenia.

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie mieszkań po zgonach, dostępne są również w miastach:

Rzetelny zakład sprzątający

Zamów profesjonalną dezynfekcję od przedsiębiorstwa Kastelnik!

FAQ - najczęściej zadawane pytania dotyczące dezynfekcji funeralnej

Podczas przeprowadzonych prac dezynfekcji pomieszczeń po zmarłych przez przedsiębiorstwa sprzątające ważne jest przestrzeganie zasad BHP. Ślady krwi, czy płyny ustrojowe są szkodliwe dla naszego zdrowia, dlatego zabezpieczyć się podczas odkażania za pomocą środków ochrony osobistej. Co wiemy jeszcze o czyszczeniu po zmarłym?

FAQ zgon Strzelce Opolskie

Jakimi środkami chemicznymi czyścimy po zmarłych?

Środki chemiczne, używane do sprzątania po zmarłych, powinny być bezpieczne zarówno dla bliskich zmarłych, jak i dla specjalistów wykonujących sprzątanie. Preparaty do czyszczenia miejsca zgonu muszą posiadać odpowiednie atesty, które potwierdzą ich skuteczność i bezpieczeństwo. Ponadto, preparaty te powinny być biodegradowalne i nie szkodzić środowisku. Do sprawdzonych dezynfekujących środków należą takie substancje, jak chlor i związki chloru.

Jak usunąć nieprzyjemny zapach po zwłokach?

Nieprzyjemny zapach po zwłokach można skutecznie usunąć za pomocą nowoczesnych metod dezynfekcji. Jedną z takich metod jest zamgławianie pomieszczenia nadtlenkiem wodoru, co sprawia, że dezodoryzacja jest skuteczna. Sucha mgła doskonale dociera do każdego nawet trudno dostępnego miejsca w pokoju, w którym zmarła osoba.

Jakie środki chemiczne są najlepsze do dezynfekcji po zgonie?

Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie jest ważna, aby uniknąć potencjalnych zagrożeń dla zdrowia związanych z niebezpiecznymi patogenami. Przy wyborze środków chemicznych warto zwrócić uwagę na to, czy posiadają one atest dopuszczający do obrotu. Rekomendowane preparaty dezynfekujące zawierają chlor, nadtlenek wodoru czy czwartorzędowe związki amoniowe i fenol.

 

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%