Sprzątanie po zmarłych Strzegom

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Strzegomiu. Usuwanie nieprzyjemnych zapachów nadtlenkiem wodoru

Sprzątanie domu po zmarłym to zadanie, którego nie powinien wykonywać żaden bliski członek rodziny. Czynność tj. sprzątanie po zmarłych Strzegom woj. dolnośląskie najlepiej zlecić przedsiębiorstwu Kastelnik.

Doskonale rozumiemy, jak wyczerpujące może być czyszczenie miejsca po zmarłym bliskim. Dlatego nasze usługi mają na celu odciążenie rodziny od tego trudnego obowiązku, umożliwiając skupienie się na żałobie i organizacji uroczystości pogrzebowej.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Wynajęcie profesjonalnej firmy dezynfekującej to nie tylko oszczędność czasu, ale i pewność, że w bezpieczny sposób chorobotwórcze drobnoustroje wydobywające się ze zwłok zostaną usunięte. Kastelnik przywiązuje dużą wagę do dbałości w środki ochrony osobistej, dlatego inwestuje w wysokiej jakości sprzęt BHP i szkolenia personelu.

Dzięki temu możemy zagwarantować skuteczne usunięcie szkodliwych mikroorganizmów oraz eliminację ryzyka zatrucia trupim jadem. Zainwestowanie w profesjonalne usługi dezynfekcji przekłada się na spokój ducha oraz pewność, że miejsce, w którym nastąpił zgon, stanie się ponownie przyjazne dla życia.

Popularny artykuł na blogu: Co robić po zgonie w domu, krok po kroku?

Co wykonują specjaliści firmy sprzątającej podczas czyszczenia miejsca po zgonie?

 • Usuwanie nieprzyjemnego zapachu.
 • Odkażanie domów z płynów ustrojowych po rozlanych zwłokach.
 • Wynoszenie mebli z mieszkania po osobie zmarłej.
 • Ozonowanie pomieszczeń w bloku z nieprzyjemnego zapachu.
 • Sprzątanie piwnic po śmierciach samobójczych.
Łózko po zmarłym

Wersalka, na której pojawiły się ślady krwi po zmarłym, powinna być najlepiej zutylizowana w specjalistycznej spalarni.

Usługi sprzątania po zmarłych od firmy Kastelnik

Na terenie całej Polski działa wiele firm, które oferują zamgławianie w pomieszczeniu, gdzie doszło do rozkładu zwłok. Śmierć w domu zazwyczaj oznacza opróżnienie mieszkania z mebli.

Kastelnik – opróżnianie mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Realizując usługi sprzątania po zmarłych, przyjeżdżamy m.in. w takie rejony miasta Strzegom jak np.:

 • Grabina;
 • Kamionka;
 • Domki Wschodnie;
 • Piast;
 • Śródmieście.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Strzegom

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Strzegomiu – dezynfekcja patogenów

Do dezynfekcji mieszkania podczas używamy różnych metod z branży DDD. Atestowane środki chemiczne są pierwszą pomocą, gdy tylko specjaliści zobaczą ślady krwi i gnijące płyny ustrojowe ze zwłok. Podłoga w krwi po zgonie powinna być jak najszybciej zmyta skutecznym środkiem biobójczym. Najlepsze preparaty oparte są na czwartorzędowych solach amoniowych lub na nadtlenku wodoru.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: sprzątanie domu po zgonie

Warto dodać, że wszystkie powierzchnie, aby nadawały się do ponownego użytku, muszą zostać porządnie odkażone. Odkażanie mieszkań po gniciu ciała to zadanie dla techników przedsiębiorstwa Kastelnik, które posiada wieloletnie doświadczenie w tej materii! Kompleksowe sprzątanie po zgonach można zamawiać przez 7 dni w tygodniu, a to oznacza, że pracujemy również w święta.

Do sprzątania po zmarłych w Strzegomiu warto zatrudnić ludzi z odpowiednim przygotowaniem zawodowym. Trujące związki chemiczne i niebezpieczne patogeny to realne zagrożenie dla wszystkich istot żywych.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Sprzątanie mieszkań, sprzątanie biur po zgonie woj. dolnośląskie

W przypadku zgonu na terenie pracy trzeba pamiętać o tym, że na terenie takiego miejsca pod żadnym pozorem nie wolno przebywać przed dokładnym wysprzątaniem. Czy to sprzątanie mieszkania, czy biura, podczas pracy technik musi posiadać odpowiednie zabezpieczenie w postaci środków ochrony osobistej?

Pracownicy firmy czyszczącej funeralnie zajmują się również utylizacją skażonych mebli, ponieważ niebezpieczne mikroorganizmy mogą na stałe wniknąć w poszczególne wyposażenie pomieszczeń. Sprzątanie mieszkań po zwłokach, bez odpowiedniego wykonawcy to zadanie dość trudne to realizacji.

Zabieg ozonowania pomieszczenia

Ozon to pierwiastek, który idealnie nadaje się do odświeżenia pomieszczenia z brzydkich zapachów.

Co w przypadku sprzątania po zgonie w wyniku śmiertelnego wypadku?

Szczególny rygor sanitarny, powinien być kładziony, gdy sprząta się po śmiertelnych wypadkach w pracy i w miejscach publicznych. Ślady krwi i płyny ustrojowe na podłodze to tykająca bomba biologiczna, a unosząca się w powietrzu kadaweryna wchodząca w skład jadów trupich i jest to bezpośrednie zagrożenie dla naszego zdrowia.

Firma sprzątająca Kastelnik skutecznie usuwa wszystkie konsekwencje zgonów wraz z pozbyciem się skażonego wyposażenia z podłogi, czy rozbitej szyby z samochodu na ulicy.

Usuwanie krwi

Usługi na sprzątanie po zgonach Kastelnik

Do rozkładu zwłok dochodzi poprzez bakterie, które bez działającego dobrze układu odpornościowego rozprzestrzeniają się po całym organizmie i sprawiają, że gnije. Sprzątanie po zgonie to często specyficzne warunki pracy np. czyszczenie terenów zielonych, gdzie znaleziono ciało. Bezpieczeństwo w miejscu publicznym to sprawa najważniejsza.

 • sprzątanie po zgonach Strzegom w powiecie świdnickim;
 • czyszczenie strychu po samobójcy;
 • sprzątanie po zmarłych osobach;
 • dezynfekcja po zwłokach w stanie rozkładu;
 • sprzątanie mieszkań po zgonach dla osób prywatnych i spółdzielni;
 • ozonowanie pomieszczeń przemysłowym ozonatorem;
 • czyszczenie po osobie zmarłej w wypadku samochodowym;
 • utylizacja martwych zwierząt domowych i robactwa;
 • odkażanie w mieszkaniach po zmarłych zbieraczach;
 • usuwanie śladów krwi z podłóg;
 • dezodoryzacja klatki schodowej i windy po rozkładzie trupa w lokalu;
 • dezynfekcja pomieszczenia suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru;
 • usuwanie zapachu po rozkładzie gnilnym zwłok;
 • sprzątanie po osobach zmarłych w domach prywatnych.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Strzegomiu.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania w mieszkaniu po zmarłym wymagają dezodoryzacji pomieszczeń.

Jak zamówić czyszczenie po zgonie?

Jeśli chcesz zamówić czyszczenie po zgonie, należy skontaktować się z biurem firmy sprzątającej, za pomocą infolinii telefonicznej. Zlecenie na dezynfekcję mieszkania po zmarłym można złożyć poprzez użycie formularza kontaktowego dostępnego na dole naszej strony internetowej. Jeśli chcesz usunąć nieprzyjemny zapach po zmarłym, już nie musisz szukać odpowiedniego wykonawcy.

Usługi sprzątania po zmarłych znajdziesz także w miastach:

Dolnośląska firma sprzątająca

Zaufaj firmie Kastelnik sprzątającej w woj. dolnośląskim!

FAQ - najczęściej zadawane pytania o proces sprzątania po zgonie

Czyszczenie miejsc po zgonach Strzegom to jedna z usług, którą świadczy firma Kastelnik przez całą dobę. Jeśli w twoim mieszkaniu doszło do zgonu, a teraz masz do czynienia z krwią na podłodze, nie martw się tym dłużej. Zamów fachowca od ozonowania i pozwól nam usunąć wszystkie drobnoustroje i patogeny.

FAQ zgon Strzegom

Oprócz standardowego sprzątania oferujemy także zamgławianie pomieszczeń z nadtlenkiem wodoru, aby usunąć wszelkie nieprzyjemne zapachy. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Jeśli więc szukasz sprzątania po zgonach na terenie województwa dolnośląskiego, skontaktuj się z nami już dziś!

Jak dezynfekować po zmarłej osobie?

Podczas dezynfekcji mieszkania po zmarłej osobie kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa dla bliskich zmarłego. Usługi dezynfekcji pochówkowej przeprowadzane są za pomocą zabiegów ozonowania pomieszczeń oraz stosowania suchych mgieł z nadtlenkiem wodoru. W celu zwalczania skutków rozkładu zwłok używa się również atestowanych środków chemicznych.

Czy można usunąć zapach śmierci z mieszkania?

Mimo uciążliwego zapachu śmierci, który może wsiąknąć w meble i ściany, można go usunąć poprzez zamówienie usługi dezodoryzacji pomieszczeń. Usunięcie odoru po rozkładzie zwłok powinno polegać na skutecznej likwidacji odorów, a nie tylko na ich zakryciu. Ozon jest pierwiastkiem, który idealnie nadaje się do eliminacji nieprzyjemnych zapachów.

Jakie zasady BHP obowiązują w trakcie sprzątania po zmarłych?

Podczas sprzątania po zmarłych należy przestrzegać zasad BHP, zabezpieczając się odpowiednią odzieżą ochronną, dezynfekując powierzchnie środkami z atestem oraz właściwie usuwając odpady skażone krwią. Osoby wykonujące takie czynności muszą stosować środki ochrony indywidualnej, takie jak rękawice, fartuchy, maski z filtrem i okulary. Profesjonalna dezynfekcja po zgonach i odpowiednie postępowanie z odpadami skażonymi są kluczowe dla minimalizowania zagrożeń biologicznych i przywrócenia bezpieczeństwa w mieszkaniu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%