Sprzątanie po zmarłych Stargard

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kompleksowe sprzątanie po zmarłym w Stargardzie to nie tylko czyszczenie zabrudzeń z krwi, ale i utylizacja.

Profesjonalne podejście do usług czyszczenia silnych zabrudzeń skażonych biologicznie to eliminacja patogenów z powietrza oraz usuwanie nieprzyjemnego zapachu. Sprzątanie po zamarłych Stargard woj. zachodniopomorskie to usługa certyfikowana. Dezynfekcję pomieszczeń zazwyczaj rozpoczyna się od włączenia ozonatora i przeprowadzenia wstępnego odkażania w mieszkaniu, gdzie leżały zwłoki.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

W trakcie tej usługi firma sprzątająca używa wyłącznie:

 • specjalistycznego sprzętu do dezynfekcji płynów ustrojowych,
 • przemysłowych generatorów ozonu,
 • profesjonalne wytwornice pary do aplikacji nadtlenku wodoru.

Czytaj także: sprzątanie mieszkań zaniedbanych

Sprzątanie pokoju po zgonie Stargard

Zdjęcie: pomieszczenie po zmarłym © 2023 Kastelnik

Sprzątanie po zgonach Stargard i okolica – tel. 735-960-510

W trakcie całego sprzątania po zgonie Stargard realizowane jest wiele etapów kompleksowej usługi dezynfekcji. W mieszkaniu denata oferowana jest przez firmę Kastelnik całodobowa usługa odkażania po drobnoustrojach z ciała człowieka.

Naszym klientom przedstawiamy pełen wachlarz czynności zawiązanych ze sprzątaniem mieszkań po zgonach, a na koniec wystawiamy certyfikat dezynfekcji. Oferujemy sprzątanie po zgonach w Stargardzie, w powiecie stargardzkim, w miastach Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań nie tylko w dni robocze, ale i w święta.

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Stargardzie

Jako jedni z nielicznych na rynku działamy przez 7 dni w tygodniu i wystawiamy za nasze usługi odkażania miejsc po zgonach „gwarancję jakości” na okres 2 lat od daty wykonania sprzątania. Kontakt telefoniczny umożliwia otrzymanie bezpłatnej wyceny już w kilka minut od zgłoszenia.

Jesteśmy dokładni, solidni i szybcy. Usługi realizujemy na jak najwyższym poziomie, co poświadcza fakt, że nieustannie inwestujemy w szkolenia pracowników oraz profesjonalny sprzęt wraz z atestowanymi środkami chemicznymi o działaniu biobójczym.

Bezpieczne sprzątanie po zmarłych w Stargardzie nie tylko likwiduje nieprzyjemny zapach, ale również doprowadza lokal do usunięcia materiałów biologicznych i wyniesienia mebli z mieszkania.

Sprzątanie po zmarłych Stargard – dezynfekcja mieszkania

To, co nas wyróżnia na rynku to ogromne doświadczenie w czyszczeniu przy użyciu suchego lodu. Dezynfekujemy mieszkania po zwłokach na terenie całego województwa zachodniopomorskiego już prawie 10 lat i przemysłowe generatory ozonu przydają się w różnych lokalizacjach. Certyfikat dotyczący odkażania określa sposób wykonania usługi i rodzaj środków chemicznych, które zostały zastosowane w sprzątaniu.

Zawsze bezwzględnie dbamy o bezpieczeństwo naszych techników. Ekipa sprzątająca przed przystąpieniem do sprzątania po zmarłym w Stargardzie lub dezynfekcji mieszkania po zgonie, ubiera specjalny kombinezon ochronny, rękawice i maski, a podczas pracy przestrzega opracowanych procedur dezynfekcji.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Warto dodać, że współpracujemy indywidualnie z każdym klientem. Oferujemy bezpłatną wizję lokalną w Stargardzie i okolicy. W ciągu dekady świadczenia usług sprzątania po zmarłych w powiecie stargardzkim już bardzo wielu klientów obdarzyło nas zaufaniem, powierzając nam do dezynfekcji:

 • rodzinne domy,
 • mieszkania po osobach zmarłych,
 • piwnice do wysprzątania po bezdomnych,
 • zaniedbane altany ogrodowe na ogródkach działkowych.
Czyszczenie kuchni po osobie zmarłej. Usługi profesjonalne

Zdjęcie: kuchnia w mieszkaniu po zmarłej osobie © 2023 Kastelnik

Sprzątanie po ciele Stargard – co dzieje się z ciałem po zgonie?

Śmierć to naturalny stan, w którym ciało człowieka zaprzestaje wszelkich funkcji fizjologicznych. Sprzątanie po zmarłych to prawie zawsze usuwanie płynów ustrojowych z podłogi i eliminacja nieprzyjemnych zapachów. W województwie zachodnio pomorskim klienci są już świadomi zagrożenia jadem trupim i wiele osób decyduje się na profesjonalne czyszczenie miejsca zgonu.

Po śmierci ciało człowieka staje się idealnym środowiskiem do namnażania szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Rozkład zwłok jest nieodwracalnym procesem gnilnym, w którym dochodzi do wydzielania się przeróżnych substancji i gazów. Procedura gnicia ciała człowieka ta rozpoczyna się od środka organizmu, a dokładniej w jelitach i to właśnie stąd wydobywają się niebezpieczne dla zdrowia substancje.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Stargardzie.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania i wywozu mebli w mieszkaniu po zmarłym.

Uwalniający się z ciała denata odór, przyciąga owady i inne organizmy padlinożerne. Co więcej, już w kilka godzin po zgonie z ciała zaczynają wydobywać się toksyny, zwane trupimi jadami. Są niewidoczne dla oka i czasem bezwonne, co może utrudnić ich lokalizację. Dłuższe przebywanie w pomieszczeniu, gdzie doszło do uwolnienia, związków chemicznych może nieść za sobą niebagatelne skutki dla zdrowia.

Jak skutecznie posprzątać lokal po zgonie w Stargardzie?

Bardzo ważne jest, aby miejsce, gdzie doszło do śmierci, zostało posprzątane przez specjalistów i dokładnie odkażone. Warto zainwestować w profesjonalne sprzątanie po zgonie, nawet jeśli zwłoki nie przebywały długo w lokalu. Pamiętajmy, że wiele szkodliwych substancji pozostaje niewidoczna dla zmysłów, co nie znaczy, że nie działają na nasze organizmy.

Aby jak najlepiej wykonać prace sprzątające po zgonie, technik z naszej firmy zaopatrzony jest w profesjonalny sprzęt oraz specjalistyczne środki chemiczne.

W miejscu zbrodni często mamy do czynienia ze śladami krwi, która jest skażona i stanowi materiał biologicznie niebezpieczny. Dlatego zawsze rozpoczynamy nasze prace od utylizacji skażonych płynami ustrojowymi przedmiotów. Następnie przechodzimy do dokładnego oczyszczenia wszystkich powierzchni za pomocą suchego lodu lub zamgławiania.

Zaniedbane mieszkanie osoby, która zmarła

Zdjęcie: porozrzucane przedmioty po pokoju zmarłej osoby © 2023 Kastelnik

Czyszczenie domu po śmierci, oferta na dezynfekcję mieszkań po zgonach w Stargardzie

Firma rodziny Kastelnik zajmuje się odkażaniem mieszkań po zwłokach od 2013 roku. Powierz nam posprzątanie lokalu, w którym nastąpił zgon, aby szybko i bezpiecznie móc powrócić do użytkowania mieszkania.

Zastanawiasz się, z jaką firmą podjąć współpracę? Warto przekazać realizacje na sprzątanie po zwłokach przedsiębiorstwu o najlepszej opinii, które posiada liczne referencje od klientów prywatnych, a także zarządców nieruchomości i osób prywatnych. Dezynfekcja powierzchni skażonych krwią najczęściej jest realizowana za pomocą czwartorzędowych soli amoniowych.

Jako eksperci nie tylko sprzątamy lokale, ale także skutecznie przeprowadzamy zabieg dezodoryzacji klatki schodowej, sklepów, powierzchni użytkowych i piwnicy w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów po zgonach. Jesteśmy dostępni dla Państwa okrągłą dobę, co oznacza gotowość do interwencji w dosłownie każdej chwili, przez 365 dni w roku.

Naszą kolejną specjalizacją jest usuwanie śladów krwi, a także bezpieczna i legalna utylizacja przedmiotów skażonych biologicznie po zmarłych osobach. Nasze wszystkie usługi są realizowane przez doświadczony i przeszkolony personel firmy Kastelnik.

Zajmujemy się także ekspresowym usuwaniem fetoru po zgonie poprzez ozonowanie po zmarłych w domu. W naszej ofercie znajduje się także przygotowanie mieszkań po zgonach do remontu. Gwarantujemy szybką realizację usługi dezynfekcji pojazdów po wypadkach, mieszkań i piwnic, w których znaleziono ciało w stanie silnego rozkładu. Krótko mówiąc, warto skorzystać z usług profesjonalistów.

Kastelnik – ozonowanie powietrza – potwierdzone certyfikatem

Poznaj szczegóły oferty firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik. Co oferujemy?

 • Sprzątanie po zwłokach Stargard w powiecie stargardzkim Chociwel, Dobrzany;
 • sprzątanie miejsca śmierci na terenie woj. zachodniopomorskiego Ińsko, Suchań;
 • sprzątanie po zmarłych w wyniku zgonu naturalnego oraz samobójstwa;
 • czyszczenie po zgonie suchym lodem
 • usuwanie śladów krwi z mieszkań oraz obiektów gospodarczych;
 • dezynfekcja pomieszczeń po zwłokach w woj. zachodniopomorskim
 • ozonowanie po zmarłym;
 • usuwanie przykrego zapachu śmierci;
 • wywóz i utylizacja skażonych przedmiotów po zmarłej osobie.

Usługi sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

 • Świnoujście
 • Szczecin
 • Szczecinek
 • Wałcz

Dezynfekcja po zmarłym Stargard – całodobowa infolinia 7/24

Śmierć samobójcza w mieszkaniu? Bez względu na okoliczności zawsze niezbędna jest dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Stargard realizowana przez specjalistów z branży DDD.

Technicy sprzątania miejsc śmierci zajmują się usuwaniem śladów krwi i wszelkich wydzielin biologicznych. Te często znajdują się na dywanach i podłodze. Taki dywan zostaje zabezpieczony i przetransportowany do spalarni termicznej. Następnym krokiem jest dokładne opróżnianie mieszkania po śmierci i wywóz starych mebli.

Dezynfekcja po zgonach Stargard.

Ważnym krokiem odkażania pomieszczeń po zmarłym jest również chemiczna dezynfekcja mieszkania po zmarłym. W tym celu załoga sprzątająca po zwłokach sięga po atestowane preparaty biobójcze, a cały zabieg później uzupełniany jest o ozonowanie lub zamgławianie suchą mgłą.

Profesjonalna dezynfekcja po zgonach w powiecie stargardzkim składa się z wielu etapów i wymaga zastosowania specjalistycznych środków i narzędzi. Dlatego takie specjalistyczne usługi dezynfekcji po zmarłych można zlecić przez całą dobę w firmie Kastelnik pod numerem tel. 735-960-510.

Rzetelna firma sprzątająca Stargard - certyfikat

Zamów usługi sprzątające od solidnej firmy Kastelnik!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Specjalistyczne sprzątanie Stargard

Ile kosztuje czyszczenie pomieszczenia po śmierci?

Koszty sprzątania mieszkania po zgonie są zróżnicowane i zależne od zakresu usług. Warto zlecić takie zadanie profesjonalistom, którzy po dokładnej wizji lokalnej ustalą kosztorys. Podstawowa usługa dezynfekcji pomieszczenia zaczyna się od 850 zł, jednak kompleksowe odkażanie wraz z utylizacją całego wyposażenia mieszkania może kosztować kilka tysięcy złotych.

Jak posprzątać po zgonie w domu?

Sprzątanie po zmarłych wymaga gruntownej dezynfekcji, aby usunąć patogeny i inne substancje chemiczne, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia. Ozonowanie to jedna z polecanych form dezynfekcji, która skutecznie niszczy bakterie, wirusy i grzyby. Alternatywą dla ozonowania jest zamgławianie miejsca nadtlenkiem wodoru, które tworzy suchą mgłę, zabijając patogeny w powietrzu i na powierzchniach.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%