Sprzątanie po zmarłych
Starachowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie mieszkań i sprzątanie po zmarłych w Starachowicach. Ciało po śmierci żyje swoim życiem. Jak to możliwe?

Kastelnik to firma, która przeprowadza sprzątanie po zmarłym w Starachowicach innych okolicznych miastach w woj. świętokrzyskim. Dzięki profesjonalnemu podejściu do pracy jesteśmy w stanie świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Usuwanie śladów biologicznych i płynów ustrojowych po zgonie. Dla osób chcących zamówić usługę sprzątanie po zmarłym Starachowice zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnej wyceny. Znajdziesz nas m.in. w Starachowice Wierzbnik i Kolonijki oraz Krzyżowa Wola.

sprzątanie po zgonie w Starachowicach

Sprzątanie po zmarłych Starchowice – ciało po śmierci

Miejsce zgonu – widzimy ostatnie tchnienie, po czym serce przestaje bić. Wiemy, że już nie usłyszymy nigdy bliskiego. Jednakże dużym zaskoczeniem dla nas może być informacja na temat tego, że ciało rusza się nawet do roku po śmierci! Jak to możliwe? Otóż ludzki organizm po śmierci to nowe życie, jest on miejscem bytowania dla innych organizmów. Proces gnilny ciała sprawia, że zapach trupa przyciąga różnego rodzaju owady. Gdy do zgonu dojdzie w domu i rozkład następuje w różnych pomieszczeniach, to zwabione fetorem zmarłego muchy plujki składają w nim jaja, z których wykluwają się następnie czerwie. Gnijące ciało jest dla nich miejscem pożywienia i dorastania.

czyszczenie po zmarłych

Osoby, które znajdują takie ciało, mogą doznać szoku. W takim wypadku konieczne jest wezwanie firmy, która zajmuje się sprzątaniem po zgonach. Teraz zajmijmy się wyjaśnieniem zgadki – dlaczego ciało po roku od śmierci może się ruszać? Wszystko to spowodowane jest procesem gnilnym i tym, że ciało się kurczy, a mieszkające w nim owady sprawiają, że może przybrać innego wyglądu. Tak, jak już wspomnieliśmy, po odkryciu zwłok w zaawansowanym rozkładzie powinniśmy niezwłocznie zatrudnić firmę oferującą usługę sprzątanie po zgonach, która zdezynfekuje miejsce zgonu za pomocą nowoczesnych metod odkażających. Jedną z nich jest ozonowanie, które wykonujemy z użyciem przemysłowych generatorów nawet do 9000m3/h. W celu umówienia realizacji dezynfekcji lokalu po nieboszczyku, prosimy o kontakt telefoniczny!

Sprzątanie po zgonach Starachowice, Pawłów, Działki

Skuteczne sprzątanie mieszkań po zgonach na terenie miasta Starachowice, Działki czy Pawłów to zadanie dla firmy znającej się na dezynfekcji funeralnej. Technicy naszej firmy, świadczą całodobowe prace związane z usuwaniem krwi i śladów po zmarłych osobach na terenie całego województwa świętokrzyskiego. Oferujemy innowacyjną metodę kucia posadzek po zwłokach za pomocą suchego lodu. Ta innowacyjna metoda, od wielu lat stosowana w zakładach przemysłowych od teraz dostępna jest również dla mieszkańców Starachowic. Dezynfekcja mieszkań po zwłokach w ofercie firmy Kastelnik zawiera:

 • całodobowe sprzątanie mieszkań po zmarłych w Starachowicach i powiecie starachowickim;
 • sprzątanie po zmarłym w zaawansowanej fazie rozkładu gnilnego;
 • sprzątanie po zwłokach Nowa Słupia;
 • dezynfekcja po samobójstwie;
 • dezynfekcja po zgonach w mieszkaniach Świętokrzyskie;
 • ozonowanie w celu odkażenia pomieszczeń po zmarłych;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po śmierci w wyniku samobójstwa;
 • utylizacja przedmiotów z mieszkania zmarłej osoby;
 • sprzątanie po zgonach Łagów;
 • czyszczenie mieszkania po zwłokach Wąchock;
 • specjalistyczne czyszczenie po śmiertelnych wypadkach;
 • dezynfekcja po zgonie 7 dni w tygodniu;
 • sprzątanie i dezynfekcja Starachowice;
 • dezynfekcja mieszkań po zgonach;
 • usługi sprzątania – całodobowa infolinia;
 • dezynfekcja po zmarłych Kastelnik – specjalistyczna firma sprzątająca po zmarłych;
 • specjalistyczne sprzątanie miejsca rozkładu zwłok;
 • ozonowanie pomieszczeń po zgonie.

czyszczenie mieszkania po zmarłym w Starachowicach

Dezynfekcja po zmarłym w Starachowicach – powiat starachowicki

Dezynfekcja funeralna zostaje preprowadzona w pomieszczeniach, w których nastąpiło gnicie zwłok. To odkażanie, polegające na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych przy użyciu metod fizycznych i chemicznych. Celem jej, jest zmniejszenie liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego organizmom żywym. Skuteczne preparaty dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

dezynfekcja po zgonie starachowice

Bezpłatna wycena czyszczenia mieszkania po zgonie

Oferujemy bezpłatną wycenę, którą wykonujemy już w 20 minut! Jest ona wstępem do usługi, jaką jest sprzątanie po śmierci Starachowice i okolica. Obsługujemy całe województwo świętokrzyskie. Sprzątanie po zgonie wykonujemy 365 dni w roku, a najbliższy termin jej wykonania można poznać na całodobowej infolinii 7 dni w tygodniu. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania! Działamy również w: Ostrowiec Świętokrzyski, Kielce, Busko-Zdrój. Nasze usługi sprzątanie po zwłokach kończymy wystawieniem specjalnego certyfikatu.

Kastelnik Starachowice – najlepsza jakość usług funeralnych!

Znajdziesz nas w: Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, KońskieBusko-Zdrój, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Sędziszów, Staszów oraz Przeworsk, Leżajsk

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale80%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%