Sprzątanie po zmarłych
Starachowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie mieszkań i sprzątanie po zmarłych w Starachowicach. Ciało po śmierci żyje swoim życiem. Jak to możliwe?

Kastelnik to firma, która przeprowadza sprzątanie po zmarłym w Starachowicach innych okolicznych miastach w woj. świętokrzyskim. Dzięki profesjonalnemu podejściu do pracy jesteśmy w stanie świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Usuwanie śladów biologicznych i płynów ustrojowych po zgonie. Dla osób chcących zamówić usługę sprzątanie po zmarłym Starachowice zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnej wyceny. Znajdziesz nas m.in. w Starachowice Wierzbnik i Kolonijki oraz Krzyżowa Wola.

Całodobowe sprzątanie po zgonie w Starachowicach

Sprzątanie po zmarłych Starachowice – ciało po śmierci

Miejsce zgonu – widzimy ostatnie tchnienie, po czym serce przestaje bić. Wiemy, że już nie usłyszymy nigdy bliskiego. Jednakże dużym zaskoczeniem dla nas może być informacja na temat tego, że ciało rusza się nawet do roku po śmierci! Jak to możliwe? Otóż ludzki organizm po śmierci to nowe życie, jest on miejscem bytowania dla innych organizmów.

Proces gnilny ciała sprawia, że zapach trupa przyciąga różnego rodzaju owady. Gdy do zgonu dojdzie w domu i rozkład następuje w różnych pomieszczeniach, to zwabione fetorem zmarłego muchy plujki składają w nim jaja, z których wykluwają się następnie czerwie. Gnijące ciało jest dla nich miejscem pożywienia i dorastania.

Czyszczenie po zmarłych

Mieszkanie, w którym znaleziono zmarłego, mogą zamieszkiwać szkodliwe owady roznoszące choroby.

Osoby, które znajdują takie ciało, mogą doznać szoku. W takim wypadku konieczne jest wezwanie firmy, która zajmuje się sprzątaniem po zgonach. Teraz zajmijmy się wyjaśnieniem zagadki – dlaczego ciało po roku od śmierci może się ruszać? Wszystko to spowodowane jest procesem gnilnym i tym, że ciało się kurczy, a mieszkające w nim owady sprawiają, że może przybrać innego wyglądu.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Tak, jak już wspomnieliśmy, po odkryciu zwłok w zaawansowanym rozkładzie powinniśmy niezwłocznie zatrudnić firmę oferującą usługę sprzątanie po zgonach, która zdezynfekuje miejsce zgonu za pomocą nowoczesnych metod odkażających. Jedną z nich jest ozonowanie, które wykonujemy z użyciem przemysłowych generatorów nawet do 9000m3/h. W celu umówienia realizacji dezynfekcji lokalu po nieboszczyku, prosimy o kontakt telefoniczny!

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Starachowicach.

Kastelnik – całodobowo świadczymy usługi dezynfekcji i neutralizacji zapachów w Starachowicach.

Sprzątanie po zgonach Starachowice, Pawłów, Działki

Skuteczne sprzątanie mieszkań po zgonach na terenie miasta Starachowice, Działki czy Pawłów to zadanie dla firmy znającej się na dezynfekcji funeralnej. Technicy naszej firmy, świadczą całodobowe prace związane z usuwaniem krwi i śladów po zmarłych osobach na terenie całego województwa świętokrzyskiego.
Oferujemy innowacyjną metodę kucia posadzek po zwłokach za pomocą suchego lodu. Ta innowacyjna metoda, od wielu lat stosowana w zakładach przemysłowych od teraz dostępna jest również dla mieszkańców Starachowic.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Dezynfekcja mieszkań po zwłokach w ofercie firmy Kastelnik zawiera:

 • całodobowe sprzątanie mieszkań po zmarłych w Starachowicach i powiecie starachowickim;
 • sprzątanie po zmarłym w zaawansowanej fazie rozkładu gnilnego;
 • sprzątanie po zwłokach Nowa Słupia;
 • dezynfekcja po samobójstwie;
 • dezynfekcja po zgonach w mieszkaniach Świętokrzyskie;
 • ozonowanie w celu odkażenia pomieszczeń po zmarłych;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po śmierci w wyniku samobójstwa;
 • utylizacja przedmiotów z mieszkania zmarłej osoby;
 • sprzątanie po zgonach Łagów;
 • czyszczenie mieszkania po zwłokach Wąchock;
 • specjalistyczne czyszczenie po śmiertelnych wypadkach;
 • dezynfekcja po zgonie 7 dni w tygodniu;
 • sprzątanie i dezynfekcja Starachowice;
 • dezynfekcja mieszkań po zgonach;
 • usługi sprzątania – całodobowa infolinia;
 • dezynfekcja po zmarłych Kastelnik – specjalistyczna firma sprzątająca po zmarłych;
 • specjalistyczne sprzątanie miejsca rozkładu zwłok;
 • ozonowanie pomieszczeń po zgonie.
Czyszczenie mieszkania po zmarłym w Starachowicach

Podłoga poplamiona wyciekającym płynem z gnijącego martwego ciała.

Dezynfekcja po zmarłym w Starachowicach – powiat starachowicki

Dezynfekcja funeralna zostaje przeprowadzona w pomieszczeniach, w których nastąpiło gnicie zwłok. To odkażanie, polegające na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych przy użyciu metod fizycznych i chemicznych. Celem jej, jest zmniejszenie liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego organizmom żywym.

Skuteczne preparaty dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

Dezynfekcja po zgonie Starachowice

Ile kosztuje dezynfekcja w Starachowicach? Zadzwoń do firmy Kastelnik – odpowiemy na każde pytanie.

Co powstaje po zwłokach w domu?

Zastanawiasz się, co zrobić w przypadku śmierci w domu? Ze względu na to, jakie związki powstają na etapie rozkładu zwłok, dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Starachowice powinna być przeprowadzona najszybciej po odkryciu ciała w mieszkaniu.

Po zgonie w domu, jeśli ciało nie zostanie natychmiast usunięte, rozpoczyna się proces rozkładu, który może prowadzić do powstania niebezpiecznych substancji i zagrożeń dla zdrowia i życia osób przebywających w pobliżu. W wyniku rozkładu ciała powstają gazy, takie jak amoniak, metan i dwutlenek węgla, które są bardzo trujące i mogą prowadzić do zatrucia organizmu. Ponadto, wraz z gazami powstają charakterystyczne zapachy, które mogą być bardzo nieprzyjemne i utrzymywać się przez długi czas.

dezynfekcja po zgonach Starachowice

Wyjątkowo niebezpieczny jest trupi jad, który powstaje w czasie rozkładu zwłok. Może on prowadzić do poważnego zatrucia organizmu, atakując układ pokarmowy, krwionośny i oddechowy.

Podczas rozkładu ciała mogą również pojawić się bakterie i wirusy, które mogą być przyczyną rozwoju chorób zakaźnych i infekcji. W związku z powyższym, po zgonie w domu zaleca się niezwłoczne usunięcie ciała przez służby specjalistyczne, a mieszkanie dokładnie odkażone w ramach procesu tj. dezynfekcja po zgonach w powiecie starachowickim.

Bezpłatna wycena czyszczenia mieszkania po zgonie

Oferujemy bezpłatną wycenę, którą wykonujemy już w 20 minut! Jest ona wstępem do usługi, jaką jest sprzątanie po śmierci Starachowice i okolica. Obsługujemy całe województwo świętokrzyskie. Sprzątanie po zgonie wykonujemy 365 dni w roku, a najbliższy termin jej wykonania można poznać na całodobowej infolinii 7 dni w tygodniu. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania! Działamy również w: Ostrowiec Świętokrzyski, Kielce, Busko-Zdrój. Nasze usługi sprzątanie po zwłokach kończymy wystawieniem specjalnego certyfikatu.

Kastelnik Starachowice – najlepsza jakość usług funeralnych!

Usługi sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Zadbamy o wszystko - najczęściej pojawiające się pytania

Gruntowne sprzątanie po zmarłych w miejscowości Starachowice to trudna i niebezpieczna praca, dlatego nie należy wykonywać jej samodzielnie. Konieczne jest szczelne ubranie, rękawiczki ochronne i gogle. Cały proces wymaga zastosowania specjalnych narzędzi i środków biobójczych o najwyższej skuteczności. Oprócz opróżnienia mieszkania ze starych mebli trzeba też usunąć ślady krwi i wszystko dokładnie zdezynfekować.

FAQ. Pytania w powiece starachowickim

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po śmierci?

Cena za sprzątanie mieszkania po śmierci uzależniona jest od ilości rzeczy do utylizacji i wielkości powierzchni do dezynfekcji. Koszt podstawowej dezynfekcji wynosi 700 zł i może sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych za dezynfekcję większego mieszkania. Opróżnianie przedmiotów po zmarłej osobie należy zlecić profesjonalnej firmie, która posiada wpis do bazy gospodarowania odpadami – BDO.

Dlaczego po zgonie w domu potrzebna jest dezodoryzacja?

Zabieg dezodoryzacji opiera się na likwidowaniu zapachu po śmierci, który unosi się w całym mieszkaniu i przenika wszystkie tkaniny, a nawet ściany. Usuwanie zapachów polega na całkowitym eliminowaniu smrodu po śmierci, a nie tylko jego ukrywaniu innym zapachem. W tym celu wykorzystujemy ozonowanie w mieszkaniu lub zamgławianie pomieszczeń na mokro, lub na sucho.

 

Kastelnik – usuwanie zapachów – usługi całodobowe 24/7

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%