Sprzątanie po zmarłych
Starachowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie mieszkań i sprzątanie po zmarłych w Starachowicach. Ciało po śmierci żyje swoim życiem. Jak to możliwe?

Kastelnik to firma, która przeprowadza sprzątanie po zmarłym w Starachowicach innych okolicznych miastach w woj. świętokrzyskim. Dzięki profesjonalnemu podejściu do pracy jesteśmy w stanie świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Usuwanie śladów biologicznych i płynów ustrojowych po zgonie. Dla osób chcących zamówić usługę sprzątanie po zmarłym Starachowice zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnej wyceny. Znajdziesz nas m.in. w Starachowice Wierzbnik i Kolonijki oraz Krzyżowa Wola.

Ciało po śmierci ma nowe życie?

Miejsce zgonu – widzimy ostatnie tchnienie, po czym serce przestaje bić. Wiemy, że już nie usłyszymy nigdy bliskiego. Jednakże dużym zaskoczeniem dla nas może być informacja na temat tego, że ciało rusza się nawet do roku po śmierci! Jak to możliwe? Otóż ludzki organizm po śmierci to nowe życie, jest on miejscem bytowania dla innych organizmów. Proces gnilny ciała sprawia, że zapach trupa przyciąga różnego rodzaju owady. Gdy do zgonu dojdzie w domu i rozkład następuje w różnych pomieszczeniach, to zwabione fetorem zmarłego muchy plujki składają w nim jaja, z których wykluwają się następnie czerwie. Gnijące ciało jest dla nich miejscem pożywienia i dorastania.

Osoby, które znajdują takie ciało, mogą doznać szoku. W takim wypadku konieczne jest wezwanie firmy, która zajmuje się sprzątaniem po zgonach. Teraz zajmijmy się wyjaśnieniem zgadki – dlaczego ciało po roku od śmierci może się ruszać? Wszystko to spowodowane jest procesem gnilnym i tym, że ciało się kurczy, a mieszkające w nim owady sprawiają, że może przybrać innego wyglądu. Tak, jak już wspomnieliśmy, po odkryciu zwłok w zaawansowanym rozkładzie powinniśmy niezwłocznie zatrudnić firmę oferującą usługę sprzątanie po zgonach, która zdezynfekuje miejsce zgonu za pomocą nowoczesnych metod odkażających. Jedną z nich jest ozonowanie, które wykonujemy z użyciem przemysłowych generatorów nawet do 9000m3/h. W celu umówienia realizacji prosimy o kontakt telefoniczny!

Sprzątanie po zmarłych Starachowice

  • sprzątanie po zmarłych w Starachowicach i powiecie starachowickim;
  • sprzątanie po zmarłym w zaawansowanej fazie rozkładu gnilnego;
  • sprzątanie po zwłokach;
  • dezynfekcja po samobójstwie;
  • dezynfekcja po zgonach w mieszkaniach Świętokrzyskie;
  • ozonowanie w celu odkażenia pomieszczeń po zmarłych;
  • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po śmierci w wyniku samobójstwa;
  • utylizacja przedmiotów z mieszkania zmarłej osoby.

Dezynfekcja po zmarłym – powiat starachowicki

Dezynfekcja funeralna zostaje preprowadzona w pomieszczeniach, w których nastąpiło gnicie zwłok. To odkażanie, polegające na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych przy użyciu metod fizycznych i chemicznych. Celem jej, jest zmniejszenie liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego organizmom żywym. Skuteczne preparaty dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

Bezpłatna wycena już w 20 minut

Oferujemy bezpłatną wycenę, którą wykonujemy już w 20 minut! Jest ona wstępem do usługi, jaką jest sprzątanie po zmarłych Starachowice i okolica. Obsługujemy całe województwo świętokrzyskie. Sprzątanie po zgonie wykonujemy 365 dni w roku, a najbliższy termin jej wykonania można poznać na całodobowej infolinii. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania!

Kastelnik Starachowice – najlepsza jakość usług funeralnych!

Znajdziesz nas w: Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, KońskieBusko-Zdrój, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Sędziszów, Staszów oraz Przeworsk, Leżajsk

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%