Sprzątanie po zmarłych Stalowa Wola

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Stalowej Woli. Co robić w przypadku sprzątania po rozkładzie zwłok?

Jeśli mamy do czynienia z sytuacją, gdzie doszło już do zauważalnego rozkładu zwłok, najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie usługi sprzątanie po zmarłych Stalowa Wola woj. podkarpackie.

Kastelnik – specjalistyczne sprzątania – usługi całodobowe 24/7

Jakie czynności należy wykonać, aby była możliwość ponownego zamieszkania w skażonym lokalu?

Usługi sprzątania funeralnego przez przedsiębiorstwo Kastelnik w Stalowej Woli praktykowane są w takich miejscach jak m.in.: Plawo, Osiedle Poręby i Chyly, a także w całym powiecie sanockim.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych

W wyniku zaawansowanego rozkładu zwłok może dojść do zadomowienia się w trupie larw czerwi

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Stalowej Woli

Niespodziewany zgon w domu czy śmierć samobójcza? W takich sytuacjach samodzielne sprzątanie po trupie to najgorsze, co można zrobić. Takie przypadki wymagają skutecznego odkażania w ramach usługi tj. dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Stalowa Wola. Dlaczego? Ze względu na zagrożenie biologiczne płynące z rozkładu zwłok w mieszkaniu.

Kastelnik – dezynfekcja miejsca zgonu – kontakt 7 dni w tygodniu

Śmierć w mieszkaniu i rozkładające się zwłoki wiążą się z powstawaniem mnóstwa związków chemicznych, których może być nawet 30. To nie tylko groźne bakterie i wirusy, ale też chorobotwórcze mikroorganizmy i trupi jad. W powietrzu unoszą się toksyczne gazy, a trupi jad, których w warunkach domowych przyjmuje postać bezbarwnej cieczy, może być dosłownie wszędzie. Z łatwością można go pomylić z inną wydzieliną pośmiertną i nieświadomie zatruć, co skutkować będzie uszkodzeniem układu pokarmowego i oddechowego.

dezynfekcja po zgonach Stalowa Wola

Samodzielne usunięcie trupiego jadu i innych patogenów może mieć jedynie powierzchowny skutek. Jedynie środki dezynfekcji, na które pozostałości po śmierci są nieodporne to atestowane preparaty biobójcze i profesjonalne techniki dezynfekcji mechanicznej.

Czytaj także: dezynfekcja po zgonie

Skuteczna dezynfekcja po zgonach w powiecie stalowowolskim realizowana jest przez techników sprzątania miejsc śmierci z doświadczeniem i potrzebnym zapleczem technologicznym. Na potwierdzenie profesjonalnego odkażania wystawiany jest certyfikat dekontaminacji i niezbędne dokumenty.

Sprzątanie po zmarłych Stalowa Wola — dla kogo?

Świadczenie sprzątania po zmarłych w Stalowej Woli wykonywane jest przez specjalistów firmy Kastelnik dla osób prywatnych, instytucji państwowych i przedsiębiorstw. Czyszczenie mieszkania lub terenie firmy powinno być realizowane z zachowaniem wszelkich zasad BHP i z zastosowaniem najnowocześniejszych urządzeń i środków chemicznych. Sprzątanie po zgonach Stalowa Wola mogą zamówić bliscy osoby zmarłej, zarządcy spółdzielni lub pracownicy administracyjni firm, w których doszło do zgonu.

Sprzątanie po zmarłym Stalowa Wola

Poważne zagrożenie — ślady krwi i płyny ustrojowe

Podczas sprzątania po zgonie niemałym zagrożeniem są ślady krwi i płyny ustrojowe, które są siedziskiem groźnych mikroorganizmów. Jady trupie mają w sobie takie substancje jak kadaweryna, czy putrescyna i mogą powodować zatrucie organizmu lub zawroty głowy.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie śladów krwi

Nie wolno bagatelizować chorobotwórczych drobnoustrojów, wydobywającym się z ciała po śmierci, a od razu po zgonie pozbyć się ich. Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Stalowej Woli to jednak zadanie dla profesjonalistów, którzy potrafią pracować w skażonych warunkach.

Krew po trupie

Do usunięcia krwi z podłogi najlepiej zatrudnić profesjonalną firmę sprzątającą

Jak wygląda sprzątanie po zgonach?

Sprzątanie po zgonach z płynami ustrojowymi na meblach i podłodze musi być przeprowadzona z dogłębnym odkażaniem. Bez względu na to, w jakim stanie rozkładu są zwłoki, dezynfekcja jest konieczna. Firma Kastelnik odkażanie po zmarłej osobie wykonuje za pomocą zabiegu ozonowanie pomieszczeń.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Ozon rozprzestrzeniany jest po całym pomieszczeniu, dzięki swojej lotnej formie i dostaje się wszędzie, tam, gdzie jest to konieczne. Poza dezynfekcją świadczy się też usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Decydując się na zamówienie usługi od profesjonalnej firmy sprzątającej, mamy pewność, że wrócimy bezpiecznie do swojego mieszkania.

Jak przebiega dezynfekcja

Usługi czyszczenia po zmarłym od przedsiębiorstwa Kastelnik

 • sprzątanie po zmarłych Stalowa Wola;
 • ozonowanie mieszkań;
 • usługi dezynfekcji po zmarłym;
 • zamgławianie suchą mgłą pomieszczenia po zwłokach;
 • porządkowanie rzeczy po zmarłych zbieraczach;
 • oczyszczanie mebli po zgonach;
 • usuwanie fetoru po zgonie;
 • usuwanie czerwi po gnijącym ciele;
 • czyszczenie miejsca po wypadku śmiertelnym;
 • dezodoryzacja domu po zwłokach;
 • sprzątanie po śmierci samobójczej;
 • utylizacja termiczna;
 • czyszczenie podłóg i mebli po krwi.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Stalowej Woli.

Całodobowa dezynfekcja mieszkania w Stalowej Woli. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Szybki kontakt telefoniczny z zakładem sprzątającym po zgonie Kastelnik!

W Stalowej Woli, jak i na terenie całej Polski zakład dezynfekujący Kastelnik oferuje sprzątanie po zmarłych. Dla nowych klientów i dla osób, które korzystały z naszych usług likwidujących skutki zgonów, jesteśmy dostępni pod całodobową infolinią awaryjną. Można się także z nami skontaktować poprzez formularz dostępny na dole naszej strony internetowej. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Kastelnik – czyszczenie po zmarłym – usługi całodobowe 24/7
Dezynfekcja profesjonalna firma

Odkażanie po zwłokach od firmy sprzątającej Kastelnik

FAQ - o co pytają osoby zamawiające czyszczenie po zmarłym?

Sprzątanie po zgonie Stalowa Wola wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego najlepiej powierzyć je specjalistom z firmy sprzątającej. Najczęściej zadawane pytania dotyczą np. tego, ile zapłacimy za usługę czyszczenia lub jak ją zamówić?

FAQ Stalowa Wola zgon

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłym?

Sprzątanie po zmarłym jest zleceniem, za które zazwyczaj wyceniane jest indywidualnie dla każdego klienta. Kwotą, od której rozpoczyna się, koszt czyszczenia po zmarłych jest 700 zł netto. Pamiętać należy o tym, że cena zlecenia zawiera w sobie m.in. wielkość przestrzeni do dezynfekcji i rodzaj użytych technik odkażania.

Jak zamówić dezynfekcję po zwłokach?

Najprostszym sposobem zamówienia dezynfekcji po zwłokach jest skontaktowanie się z profesjonalnym zakładem sprzątającym za pomocą infolinii telefonicznej. Zaraz po skontaktowaniu się ze specjalistami z firmy czyszczącej po zgonie dostaniemy indywidualną wycenę i najbliższy termin zlecenia.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%