Sprzątanie po zmarłych Stalowa Wola

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Stalowej Woli. Co robić w przypadku sprzątania po rozkładzie zwłok?

Jeśli mamy do czynienia z sytuacją, gdzie doszło już do zauważalnego rozkładu zwłok, najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie usługi sprzątanie po zmarłych Stalowa Wola woj. podkarpackie. Jakie czynności należy wykonać, aby była możliwość ponownego zamieszkania w skażonym lokalu?

Usługi sprzątania funeralnego przez przedsiębiorstwo Kastelnik w Stalowej Woli praktykowane są w takich miejscach jak m.in.: Plawo, Osiedle Poręby i Chyly, a także w całym powiecie sanockim.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych

W wyniku zaawansowanego rozkładu zwłok może dojść do zadomowienia się w trupie larw czerwi

Sprzątanie po zmarłych Stalowa Wola – dla kogo?

Świadczenie sprzątania po zmarłych w Stalowej Woli wykonywane jest przez specjalistów firmy Kastelnik dla osób prywatnych, instytucji państwowych i przedsiębiorstw. Czyszczenie mieszkania lub terenie firmy powinno być realizowane z zachowaniem wszelkich zasad BHP i z zastosowaniem najnowocześniejszych urządzeń i środków chemicznych. Sprzątanie po zgonach Stalowa Wola mogą zamówić bliscy osoby zmarłej, zarządcy spółdzielni lub pracownicy administracyjni firm, w których doszło do zgonu.

Sprzątanie po zmarłym Stalowa Wola

Poważne zagrożenie – ślady krwi i płyny ustrojowe

Podczas sprzątania po zgonie niemałym zagrożeniem są ślady krwi i płyny ustrojowe, które są siedziskiem groźnych mikroorganizmów. Jady trupie mają w sobie takie substancje jak kawaderyna, czy neuryna i mogą powodować zatrucie organizmu lub zawroty głowy. Nie wolno bagatelizować chorobotwórczych drobnoustrojów, wydobywającym się z ciała po śmierci, a od razu po zgonie pozbyć się ich. Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Stalowej Woli to jednak zadanie dla profesjonalistów, którzy potrafią pracować w skażonych warunkach.

Krew po trupie

Do usunięcia krwi z podłogi najlepiej zatrudnić profesjonalną firmę sprzątającą

Jak wygląda sprzątanie po zgonach?

Sprzątanie po zgonach z płynami ustrojowymi na meblach i podłodze musi być przeprowadzona z dogłębnym odkażaniem. Bez względu na to, w jakim stanie rozkładu są zwłoki, dezynfekcja jest konieczna. Firma Kastelnik odkażanie po zmarłej osobie wykonuje za pomocą zabiegu ozonowanie pomieszczeń. Ozon rozprzestrzeniany jest po całym pomieszczeniu, dzięki swojej lotnej formie i dostaje się wszędzie, tam, gdzie jest to konieczne. Poza dezynfekcją świadczy się też usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Decydując się na zamówienie usługi od profesjonalnej firmy sprzątającej, mamy pewność, że wrócimy bezpiecznie do swojego mieszkania.

Jak przebiega dezynfekcja

Usługi czyszczenia po zmarłym od przedsiębiorstwa Kastelnik

 • sprzątanie po zmarłych Stalowa Wola;
 • ozonowanie mieszkań;
 • usługi dezynfekcji po zmarłym;
 • zamgławianie suchą mgłą pomieszczenia po zwłokach;
 • porządkowanie rzeczy po zmarłych zbieraczach;
 • oczyszczanie mebli po zgonach;
 • usuwanie fetoru po zgonie;
 • usuwanie czerwi po gnijącym ciele;
 • czyszczenie miejsca po wypadku śmiertelnym;
 • dezodoryzacja domu po zwłokach;
 • sprzątanie po śmierci samobójczej;
 • utylizacja termiczna;
 • czyszczenie podłóg i mebli po krwi.

Szybki kontakt telefoniczny z zakładem sprzątającym po zgonie Kastelnik!

W Stalowej Woli jak i na terenie całej Polski zakład dezynfekujący Kastelnik oferuje sprzątanie po zmarłych. Dla nowych klientów i dla osób, które korzystały z naszych usług likwidujących skutki zgonów, jesteśmy dostępni pod całodobową infolinią awaryjną. Można się także z nami skontaktować poprzez formularz dostępny na dole naszej strony internetowej. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Dezynfekcja profesjonalna firma

Odkażanie po zwłokach od firmy sprzątającej Kastelnik

FAQ - o co pytają osoby zamawiające czyszczenie po zmarłym?

Sprzątanie po zgonie Stalowa Wola wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego najlepiej powierzyć je specjalistom z firmy sprzątającej. Najczęściej zadawane pytania dotyczą np. tego, ile zapłacimy za usługę czyszczenia lub jak ją zamówić?

FAQ Stalowa Wola zgon

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłym?

Sprzątanie po zmarłym jest zleceniem, za które zazwyczaj wyceniane jest indywidualnie dla każdego klienta. Kwotą, od której rozpoczyna się, koszt czyszczenia po zmarłych jest 700 zł netto. Pamiętać należy o tym, że cena zlecenia zawiera w sobie m.in. wielkość przestrzeni do dezynfekcji i rodzaj użytych technik odkażania.

Jak zamówić dezynfekcję po zwłokach?

Najprostszym sposobem zamówienia dezynfekcji po zwłokach jest skontaktowanie się z profesjonalnym zakładem sprzątającym za pomocą infolinii telefonicznej. Zaraz po skontaktowaniu się ze specjalistami z firmy czyszczącej po zgonie dostaniemy indywidualną wycenę i najbliższy termin zlecenia.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%