Sprzątanie po zmarłych
Śrem

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Śremie. Jak wygląda dezynfekcja mieszkania po samotnej śmierci?

Plamy krwi na sofie? Oferujemy usługę tj. sprzątanie po zmarłych Śrem i dekontaminację w budynkach zlokalizowanych w  woj. wielkopolskim. Jesteśmy pewni, że po naszej usłudze, Twoje mieszkanie będzie wolne od trujących związków chemicznych i groźnych patogenów. W trakcie profesjonalnych prac porządkowych liczą się wyłącznie sprawdzone metody na czyszczenie skażonych powierzchni i doświadczenie ekipy sprzątającej. Usługi firmy Kastelnik Śrem obejmują odkażanie za pomocą aktywnych środków biobójczych, które doskonale radzą sobie z plamami krwi na meblach.

Kastelnik – specjalistyczne sprzątanie – usługi całodobowe 24/7

W naszej ofercie znajdziesz takie usługi:

 • usuwanie śladów krwi z podłogi;
 • mycie posadzki z płynów ustrojowych;
 • dezynfekcję mieszkania;
 • sprzątanie po śmiertelnych wypadkach, samobójstwach.
Usługi sprzątania Śrem Kastelnik

Usługi porządkowe Śrem – firma sprzątająca Kastelnik.

W firmie Kastelnik nie zapominamy również o tym, że stosowane środki chemiczne muszą posiadać atesty, a nasi pracownicy podczas pracy przestrzegają zasad BHP. Jesteśmy na rynku funeralnym już od 2013 roku i wiemy, jak ważny jest kontakt klientem i sprawne przeprowadzenie usługi sprzątanie po zwłokach, dlatego uruchomiliśmy całodobową infolinię. Ponadto nasi klienci mogą umówić bezpłatną wycenę raz z dojazdem np. w takim dzielnicach miasta jak: Wójtostwo i  Glinki oraz Górczyn, a także Helenki.

Sprzątanie po zmarłych Śrem

Śmierć wśród młodocianych – samobójstwa

Wydawać by się mogło, że wszechobecny dostęp do psychologa szkolnego czy nawet wiedza, jaka jest szerzona w mediach na temat problemu, jakim jest samobójstwo, powinna sprawić, że będzie ich coraz mniej. Problem ten nie znika, a wręcz narasta.

Samobójstwa na terenie województwa wielkopolskiego. Informacje

Wstrząsające jest to, że również wśród dzieci. Szokujące mogą być dla nas statystyki za rok 2020, gdzie 107 dzieci w Polsce popełniło samobójstwo, a najmłodsze dziecko miało 8 lat.  Dorosłym wydaje się, że tylko oni mogą mieć poważne problemy, natomiast zapominają o tym, że nieletni mają słabszą psychikę.

Na życzenie klienta działamy z dezynfekcją 7 dni w tygodniu

Dezynfekcja po zgonach w Śremie 7 dni w tygodniu.

Usługi sprzątania po zgonach na terenie całej Polski

Eksperci z dziedziny psychiatrii dziecięcej uważają, że problemy dzieci wynikają z tych, które mają dorośli. Pandemia, która rozwinęła się na początku 2020 roku, wpłynęła destrukcyjnie na wielu ludzi. Objawiła się przemoc w wielu rodzinach, gdzie doszło nawet do przypadków morderstw. Nie skorzystanie z pomocy psychologicznej prowadzi również do samowolnego odebrania sobie życia. Specjaliści mówią również o tym, że dzieci poprzez niemożność funkcjonowania wśród rówieśników, a mający z nimi kontakt tylko online, mogą mieć stany depresyjne i myśli samobójcze.

Całodobowe profesjonalne sprzątanie i oczyszczanie pomieszczeń z płynów ustrojowych

Rodzice, którzy bagatelizują to lub nie zauważają, mogą stać się świadkiem samobójstwa swojego dziecka. Bez względu na to, z jakiego powodu dojdzie do śmierci, jest ona traumatyczna dla bliskich zmarłego, powinniśmy zadbać o sprzątanie po zgonach.

Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zgonie z powodu samobójstwa, gdzie są np. ślady krwi, zadzwoń do nas! Będziemy działać, jak najszybciej potrafimy.

Rzetelne usługi w sprzątaniu i dezynfekcji mieszkań po zgonach

Ślady krwi, które powinna wyczyścić firma prowadząca specjalne usługi sprzątania.

Sprzątanie po zmarłych Śrem

 • sprzątanie po zgonach w Śremie i powiecie śremskim;
 • sprzątanie po zmarłym woj. wielkopolskie;
 • czyszczenie mieszkań po zwłokach;
 • dezynfekcja funeralna po samobójstwie w domu;
 • usuwanie śladów krwi po śmierci samobójczej;
 • utylizacja mebli po zgonie;
 • likwidowanie mebli po rozkładających się zwłokach.
 • ozonowanie po zmarłych;

Utylizacja mebli po zmarłych

Nasza firma stawia na kompletność świadczonych usług i profesjonalizm. Warto wiedzieć, że jeszcze przed przystąpieniem do realizacji określonego zlecenia bardzo dokładnie dokonujemy oględzin mieszkania, domu czy lokalu. Następnie zostanie przez nas przygotowany bardzo dokładny harmonogram prac.

Usługa sprzątania przedmiotów i sprzętu RTV

Utylizacja rzeczy po zmarłych. Meble, ubrania i skażony sprzęt RTV.

Opróżnianie mieszkania po zgonach

Nie warto samodzielnie przystępować do sprzątania pomieszczenia, w którym nastąpił zgon członka rodziny. Należy zlecić profesjonalne firmie sprzątającej wspomnianą usługę. Utylizacja mieszkania po zgonie powinna być wykonana przez profesjonalistów.

Kastelnik – opróżnianie mieszkań – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Usługi sprzątania to specjalistyczny sprzęt i odpowiednie środki dezynfekujące

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że korzystamy z nowoczesnych urządzeń. Dzięki temu możliwe będzie przywrócenie nieskazitelnej czystości w określonym lokalu. Mieszkańcy będą mieli tym samym zagwarantowany komfort.

Nasi klienci mają możliwość, zabrania z miejsca zgonu przedmiotów o sentymentalnej wartości czy pamiątek. Usługą, jaką świadczymy, jest także profesjonalna likwidacja mieszkań po zgonach.

Czym jest samobójstwo

Samobójstwo jest celowym odebraniem sobie życia. Ma charakter gwałtowny, czyli na przykład przez skoczenie z mostu lub stopniowy, gdzie przykładowo truje się lekami. Często dochodzi do tak zwanych prób samobójczych, które mają na celu zwrócenie na siebie uwagi innych ludzi.

Na 10 prób samobójczych, średnio jednej osobie udaje się odebrać sobie życie. Szacuje się, że jednym z głównych czynników samobójczych są problemy psychiczne. Coraz częściej samobójstwa popełniają dzieci.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Śremie.

Całodobowo świadczymy usługi dezynfekcji bakterii po śmiertelnym wypadku.

Śrem sprzątanie po zgonie – profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych

Szukasz usługi gruntowne sprzątanie po zmarłych Śrem i województwo wielkopolskie? Dobrze trafiłeś! Zajmujemy się tym już od 2013 roku! Posiadamy liczne szklenia oraz profesjonalny sprzęt, a po sprzątaniu wystawiamy dedykowany certyfikat. Oferujemy bezpłatną wycenę, a nasi klienci mogą z nami się kontaktować poprzez infolinię, która działa 365 dni w roku. Zapraszamy do kontaktu!

Zastanawiasz się nad wyborem firmy sprzątającej? Kastelnik to specjalistyczne sprzątanie gwarantujące wysoką jakość

Oferujemy bezpłatną wycenę już w 20 minut w Śremie! Upraszczamy kontakt telefoniczny, będąc do dyspozycji całodobowo. Usługi dezynfekcji mieszkania w miejscowości Śrem są dostępne od ręki bez niepotrzebnego czekania.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie mieszkań po zgonach, dostępne są również w miastach:

Zamów usługę sprzątania u firmy, która posiada wieloletnie doświadczenie i właściwy sprzęt

Problem klienta polega na wyborze firmy sprzątającej w okresie dużego stresu. Nasi pracownicy zapewniają komfort psychiczny klienta i szacunek do miejsca zgonu.

 

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Jak postępować po zgonie bliskiego w domu? Należy bezzwłocznie zamówić jedną z usług na sprzątanie po zmarłych Śrem, która przywróci Twoje mieszkanie do porządku. Niezależnie od tego, czy to zgon naturalny, samobójstwo czy śmierć w wyniku zdarzenia losowego, należy przeprowadzić kompleksowe czyszczenie podłogi po zmarłym i jej odkażanie. Sprzątanie mieszkania po zgonie obejmuje opróżnianie mieszkania z rzeczy zmarłego, usuwanie śladów krwi z podłóg i profesjonalną dezynfekcję powietrza. Najczęściej odkażanie uwzględnia ozonowanie pomieszczeń i wykonywane jest jako końcowy etap usługi tj. sprzątanie po rozkładzie ciała. Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o czyszczenie po zmarłych w mieście Śrem.

Kastelnik sprzątanie w całej Polsce

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłych?

Koszt za sprzątanie po zmarłym zaczyna się przeważnie od 700 zł za podstawową dezynfekcję pomieszczenia i może wynieść kilka tysięcy złotych za odkażanie dużego mieszkania. Wpływ na cenę za czyszczenie po zwłokach ma m.in. metraż mieszkania i ilość krwi do usunięcia.

Jak usunąć drobnoustroje po śmierci w domu?

Profesjonalna dezynfekcja po zmarłym pomaga w usuwaniu groźnych dla zdrowia patogenów, tzw. trupich jadów. W tym celu sięga się po urządzenie do ozonowania powietrza albo wykonuje się zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Te metody dezynfekcji nie tylko oczyszczają mieszkanie z chorobotwórczych drobnoustrojów, ale i usuwają całkowicie nieprzyjemny fetor po zwłokach.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%