Sprzątanie po zmarłych
Śrem

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Śremie. Dezynfekcja mieszkania, domu po śmierci.

Oferujemy usługę sprzątanie po zmarłych Śrem i woj. wielkopolskie. Jesteśmy pewni, że po naszym wykonaniu sprzątania po zmarłym będziesz usatysfakcjonowany, ponieważ stosujemy wyłącznie skuteczne metody czyszczenia i dezynfekcja. Nie zapominamy również o tym, że stosowane środki chemiczne muszą posiadać atesty, a nasi pracownicy podczas pracy przestrzegają zasad BHP. Jesteśmy na rynku funeralnym już od 2013 roku i wiemy, jak ważny jest kontakt klientem i sprawne przeprowadzenie usługi sprzątanie po zwłokach, dlatego uruchomiliśmy całodobową infolinię. Ponadto nasi klienci mogą umówić bezpłatną wycenę raz z dojazdem np. w takim dzielnicach miasta jak: Wójtostwo i  Glinki oraz Górczyn, a także Helenki. 

Sprzątanie po zmarłych Śrem

Śmierć wśród młodocianych – samobójstwa

Wydawać by się mogło, że wszechobecny dostęp do psychologa szkolnego czy nawet wiedza, jaka jest szerzona w mediach na temat problemu, jakim jest samobójstwo, powinna sprawić, że będzie ich coraz mniej. Problem ten nie znika, a wręcz narasta. Wstrząsające jest to, że również wśród dzieci. Szokujące mogą być dla nas statystyki za rok 2020, gdzie 107 dzieci w Polsce popełniło samobójstwo, a najmłodsze dziecko miało 8 lat.  Dorosłym wydaje się, że tylko oni mogą mieć poważne problemy, natomiast zapominają o tym, że nieletni mają słabszą psychikę. Eksperci z dziedziny psychiatrii dziecięcej uważają, że problemy dzieci wynikają z tych, które mają dorośli. Pandemia, która rozwinęła się na początku 2020 roku, wpłynęła destrukcyjnie na wielu ludzi. Objawiła się przemoc w wielu rodzinach, gdzie doszło nawet do przypadków morderstw. Nie skorzystanie z pomocy psychologicznej prowadzi również do samowolnego odebrania sobie życia. Specjaliści mówią również o tym, że dzieci poprzez niemożność funkcjonowania wśród rówieśników, a mający z nimi kontakt tylko online, mogą mieć stany depresyjne i myśli samobójcze. Rodzice, którzy bagatelizują to lub nie zauważają, mogą stać się świadkiem samobójstwa swojego dziecka. Bezwzględu na to, z jakiego powodu dojdzie do śmierci, jest ona traumatyczna dla bliskich zmarłego, powinniśmy zadbać o sprzątanie po zgonach. Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zgonie z powodu samobójstwa, gdzie są np. ślady krwi, zadzwoń do nas! Będziemy działać, jak najszybciej potrafimy. 

Sprzątanie po zmarłych Śrem

  • sprzątanie po zgonach w Śremie i powiecie śremskim;
  • sprzątanie po zmarłym woj. wielkopolskie;
  • czyszczenie mieszkań po zwłokach;
  • dezynfekcja funeralna po samobójstwie w domu;
  • usuwanie śladów krwi po śmierci samobójczej;
  • utylizacja mebli po zgonie;
  • likwidowanie mebli po rozkładających się zwłokach.
  • ozonowanie po zmarłych;

Czym jest samobójstwo

Samobójstwo jest celowym odebraniem sobie życia. Ma charakter gwałtowny, czyli na przykład przez skoczenie z mostu lub stopniowy, gdzie przykładowo truje się lekami. Często dochodzi do tak zwanych prób samobójczych, które mają na celu zwrócenie na siebie uwagi innych ludzi. Na 10 prób samobójczych, średnio jednej osobie udaje się odebrać sobie życie. Szacuje się, że jednym z głównych czynników samobójczych są problemy psychiczne. Coraz częściej samobójstwa popełniają dzieci.

Śrem sprzątanie po zgonie – profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych

Szukasz usługi gruntowne sprzątanie po zmarłych Śrem i województwo wielkopolskie? Dobrze trafiłeś! Zajmujemy się tym już od 2013 roku! Posiadamy liczne szklenia oraz profesjonalny sprzęt, a po sprzątaniu wystawiamy dedykowany certyfikat. Oferujemy bezpłatną wycenę, a nasi klienci mogą z nami się kontaktować poprzez infolinię, która działa 365 dni w roku. Zapraszamy do kontaktu!

Oferujemy bezpłatną wycenę już w 20 minut w Śremie!
Gdzie nas znajdziesz: Poznań, Gostyń, Gniezno, Kępno, Konin, KrotoszynLeszno, Luboń, Ostrów Wielkopolski, Rawicz, Swarzędz, Wolsztyn, Września, Koło, Piła, Kalisz oraz mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%