Sprzątanie po zmarłych
Sosnowiec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Wieloetapowe sprzątanie po zmarłych w Sosnowcu. Utylizacja i dezynfekcja przedmiotów z mieszkania po zmarłym, pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia toksyn

Sprzątanie po zmarłych Sosnowiec to usługa, którą świadczymy już od 2013 roku. W trakcie jej realizacji w sosnowieckich mieszkaniach oraz domach szczególną uwagę zwracamy na wybór odpowiedniej metody mycia i dezynfekcji po zmarłym. Do tego niezbędna jest wiedza, którą zdobywamy, uczestnicząc w licznych szkoleniach z obszaru branży funeralnej. Dogodnością, z której mogą skorzystać nasi klienci z całego województwa śląskiego, ale i całej Polski jest możliwość bezpłatnego przyjazdu na oględziny oraz wycenę usługi. Oferta obejmuje np. takie dzielnice miasta.

sprzatanie-po-zmarlym

Sprzątanie po zmarłych Sosnowiec Kazimierz

30 niebezpiecznych toksyn po śmierci- jak się ich pozbyć? Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Sosnowcu to zadanie dla sprawdzonej ekipy. W ciele człowieka po śmierci dochodzi do nieodwracalnych procesów związanych z jego rozkładem. Rok 2020 był rekordowy jeśli chodzi o liczbę zgonów. W związku z pandemią wielu ludzi nie ma pełnego dostępu do opieki medycznej. Jednostki pogotowia nie dojeżdżają też tak sprawnie jak kiedyś, dlatego mamy coraz więcej przypadków zgonów w domu. Gdy osoba zmarła mieszka sama, to może leżeć tam nawet przez dłuższy czas. Jednakże czym to właściwie grozi? Wówczas u denata 100 bilionów bakterii, które nie są już trzymane w ryzach przez układ odpornościowy, zaczyna brać udział w rozkładzie zwłok.

sprzatanie-po-zmarlych-cala-polska

Sprzątanie po zmarłym w Sosonowcu  – osiedle Zagórze

Czyszczenie po zgonie, sprzątanie po zmarłych Sosnowiec dostępne jest przez całą dobę. Pallor mortis to pierwsza z faz zmian pośmiertnych, ciało staje się blade i trwa to do godziny po zgonie. Dzieje się tak, ponieważ serce przestaje pompować krew, a zbiera się ona tylko w dolnych częściach ciała. W zależności od tego, jaka temperatura panuje w pomieszczeniu, rozkład następuje w różnym czasie. Jednak niepodważalne jest, że dojdzie w nim procesów gnilnych. Powstaje również 30 różnych substancji toksycznych, które są szkodliwe dla naszego zdrowia i powodują przykry zapach. Należą do nich m.in.:

 • kawaderyna;
 • putrescyna;
 • neuryna;
 • metylo guanidyna.

Jeśli znajdziemy bliskiego, który nie żyje od paru dni, to konieczne jest, aby wezwać odpowiednie służby. W szczególności w sytuacji, gdzie podejrzewamy, że zmarły miał chorobę zakaźną np. COVID-19. Należy również pomyśleć o tym, aby zatrudnić profesjonalną firmę sprzątającą po zgonach. Do dezynfekcji pomieszczenia po nieżyjącej osobie niezbędne jest, aby ściśle przestrzegać zasad BHP. Po samym odkażaniu odpady biologicznie niebezpieczne trzeba przewieźć do utylizacji w specjalnych zbiornikach na odpady z zagrożeniem ze strony organizmów żywych. Miejsca, gdzie występowała krew lub tkanki trzeba niezwłocznie odkazić. Zapraszamy do kontaktu osoby chcące skorzystać z usługi sprzątania po zmarłych w celu ustalenia najszybszego terminu realizacji.

Dezynfekcja mieszkania po śmierci, ozonowanie po zgonie w Sosnowcu

Zajmujemy się dezynfekcją pomieszczeń, w których nastąpił zgon, a także potrafimy skutecznie ozonować po zgonie domy w Sosnowcu w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów. Jesteśmy dostępni dla Państwa przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, co oznacza gotowość pomocy w każdej chwili. Zajmujemy się usuwaniem śladów krwi, a także utylizacją przedmiotów skażonych biologicznie. Nasze wszystkie usługi są realizowane przez przeszkolony personel firmy Kastelnik. Warto przekazać realizacje na sprzątanie po zwłokach firmie o dobrej opinii, która posiada referencje od wielu lat. Zajmujemy się nie tylko usuwaniem fetoru po zgonie, ale również w naszej ofercie znajduje się przygotowanie mieszkań po zgonach do remontu. Gwarantujemy szybką realizacją usługi dezynfekcji pojazdów, mieszkań, piwnic – w których znaleziono ciało w stanie silnego rozkładu. Warto skorzystać z usług profesjonalistów.

dezynfekcja-po-zmarlych-kastelnik

Szczegóły oferty firmy sprzątającej po zmarłych w Sosnowcu

 • sprzątanie po zmarłych w Sosnowcu;
 • sprzątanie po zwłokach;
 • sprzątanie po zgonie wraz z utylizacją mebli i wyposażania zmarłego;
 • sprzątanie w sosnowieckich mieszkań po śmierci w wyniku morderstwa;
 • dezynfekcja po zmarłym;
 • dezynfekcja mieszkań i sprzątanie po zgonach naturalnych i samobójstwach;
 • odkażanie pomieszczeń po samobójcach;
 • ozonowanie po zmarłym Sosnowiec;
 • odkażanie i czyszczenie po zgonie;
 • usuwanie odpadów wtórnych po czyszczeniu domów po zgonach.

Odkażanie po zgonie naturalnym Sosnowiec Pogoń

Śmierć naturalna jest w wyniku zmian chorobotwórczych lub inwolucyjnych. Możemy wyróżnić również dwa jej rodzaje. Śmierć nagła oraz powolna. Powodem pierwszej może być na przykład zatrzymanie akcji serca, a drugiej choroba nowotworowa. Wówczas nie jest potrzebne, aby prowadzić śledztwo badające przyczyny zgonu. Czytaj więcej: słownik pojęć branży funeralnej. Kastelnik realizuje odkażanie ozonem po zgonach na terenie osiedla Pogoń w Sosnowcu.

Sprzątanie po zgonach Sosnowiec – Kastelnik infolinia 7/24

Kontakt z nami jest ułatwiony ze względu na to, że posiadamy infolinię, która działa dwadzieścia cztery godziny na dobę – sprząatnie po zgonie w Sosnowcu zawsze odbywa się szybko i skutecznie. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania oraz umówią na najszybszy możliwy termin usługi sprzątania po zmarłych w Sosnowcu. Działamy również na terenie całej aglomeracji śląskiej.

sprzatanie-po-zmarlym-sosnowiec

Ponadto oferujemy bezpłatną wycenę już w 20 minut. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty.

Sprzątanie mieszkań po zmarłej osobie Sosnowiec, ale nie tylko. Pracujemy również w innych miastach: Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz mniejsze miejscowości woj. śląskiego.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%