Sprzątanie po zmarłych
Sosnowiec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Sosnowcu. Jak wygląda utylizacja i dezynfekcja przedmiotów po zmarłym?

Samotna śmierć w domu niesie za sobą dużo zagrożeń. Na początku sąsiedzi wyczuwają nieprzyjemny zapach, a po otwarciu drzwi mieszkania, ich oczom ukazują się ludzkie zwłoki na podłodze pełnej krwi, Na parapecie, ciele denata oraz w innych miejscach domu zobaczyć można muchy plujki. Te wszystkie rzeczy wymagają szybkiego działania. Profesjonalne sprzątanie po zmarłych Sosnowiec to usługa, którą świadczymy już od 2013 roku. Jest to realna pomoc dla rodziny zmarłej osoby.

Odkażanie w sosnowieckich mieszkaniach to dużo uwagi, którą zwracamy na wybór odpowiedniej metody mycia i dezynfekcji powierzchni. Do tego niezbędna jest wiedza, którą zdobyliśmy, uczestnicząc w licznych szkoleniach z obszaru branży funeralnej. Dogodnością, z której mogą skorzystać nasi klienci z całego województwa śląskiego, ale i całej Polski jest możliwość bezpłatnego przyjazdu na oględziny oraz szybka wycena usługi.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Oferta czyszczenia obejmuje wszystkie dzielnice miasta:

 • sprzątanie mieszkań po zmarłych Sosnowiec Zagórze;
 • dezynfekcje domów na Dańdówce;
 • utylizacja mebli z mieszkań zlokalizowanych na osiedlu Pogoń.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

Sprzątanie mieszkań po zgonach Sosnowiec

Infolinia w Sosnowcu w sprawie sprzątania po zgonach.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie śladów krwi

Utylizacja mebli po zgonie w Sosnowcu

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Sosnowcu to nie tylko czyszczenie podłóg z krwi i usuwanie ludzkich szczątków, ale również opróżnianie mieszkania po zmarłym i transport skażonych odpadów do utylizacji.

Profesjonalna firma sprzątająca zaoferuje Ci wywóz starych mebli do spalarni termicznej i wszystkich innych zbędnych gratów po nieboszczyku. Rodzina zmarłej osoby zwykle nie ma pojęcia, co zrobić z rzeczami po zmarłym krewnym. Wersalka i łóżko nie nadają się do wyrzucenia do kosza na śmieci ani tym bardziej do lasu czy porzucenia w szczerym polu. Za takie postępowanie można otrzymać nawet mandat.

Dezynfekcja po zgonie Sosnowiec

Zlecając odkażanie miejsca śmierci fachowcom, zyskujesz pewność, że przeprowadzą oni dokładne opróżnianie mieszkania i wszystkie zbędne graty przewiozą do spalarni. Tam odbywa się legalna utylizacja mebli po zmarłym i innych jego przedmiotów osobistych.

W każdym przypadku śmierci dezynfekcja po zgonach w powiecie Sosnowiec jest niezbędna do przeprowadzenia, a w szczególności po śmierci samobójczej i aktach morderstwa.

Sprzątanie po zgonach Sosnowiec Kazimierz

30 niebezpiecznych toksyn po śmierci– jak się ich pozbyć? Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Sosnowcu to zadanie dla sprawdzonej ekipy. W ciele człowieka po śmierci dochodzi do nieodwracalnych procesów związanych z jego rozkładem. Rok 2020 był rekordowy, jeśli chodzi o liczbę zgonów.

W związku z pandemią wielu ludzi nie ma pełnego dostępu do opieki medycznej. Jednostki pogotowia nie dojeżdżają też tak sprawnie jak kiedyś, dlatego mamy coraz więcej przypadków zgonów w domu. Gdy osoba zmarła mieszka sama, to może leżeć tam nawet przez dłuższy czas. Jednakże czym to właściwie grozi? Wówczas u denata 100 bilionów bakterii, które nie są już trzymane w ryzach przez układ odpornościowy, zaczyna brać udział w rozkładzie zwłok.

Sprzątanie po zmarłych cała Polska

Proces gnilny człowieka przyciąga chorobotwórcze bakterie z owadów.

Sprzątanie po zmarłym w Sosnowcu — osiedle Zagórze

Czyszczenie miejsca po zgonie z krwi w ramach sprzątania po zmarłych w Sosnowcu dostępne jest przez całą dobę. Pallor mortis to pierwsza z faz zmian pośmiertnych. Ciało staje się blade i trwa to do godziny po zgonie. Dzieje się tak, ponieważ serce przestaje pompować krew, a zbiera się ona tylko w dolnych częściach ciała. W zależności od tego, jaka temperatura panuje w pomieszczeniu, rozkład następuje w różnym czasie. Jednak niepodważalne jest, że dojdzie w nim procesów gnilnych.

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkań – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Powstaje również 30 różnych substancji toksycznych, które są szkodliwe dla naszego zdrowia i powodują przykry zapach. Należą do nich m.in.:

 • kadaweryna;
 • putrescyna;
 • neuryna;
 • metylo guanidyna.
Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja Sosnowiec

Profesjonalny certyfikat ze sprzątania i dezynfekcji mieszkania po zgonie w Sosnowcu.

Jeśli znajdziemy bliskiego, który nie żyje od paru dni, to konieczne jest, aby wezwać odpowiednie służby. W szczególności w sytuacji, gdzie podejrzewamy, że zmarły miał chorobę zakaźną np. COVID-19. Należy również pomyśleć o tym, aby zatrudnić profesjonalną firmę sprzątającą po zgonach.

Do dezynfekcji pomieszczenia po nieżyjącej osobie niezbędne jest, aby ściśle przestrzegać zasad BHP. Po samym odkażaniu odpady biologicznie niebezpieczne trzeba przewieźć do utylizacji w specjalnych zbiornikach na odpady z zagrożeniem ze strony organizmów żywych. Miejsca, gdzie występowała krew lub tkanki trzeba niezwłocznie odkazić. Zapraszamy do kontaktu osoby chcące skorzystać z usługi sprzątania po zmarłych w celu ustalenia najszybszego terminu realizacji.

Dezynfekcja mieszkania po śmierci, ozonowanie po zgonie w Sosnowcu

Zajmujemy się dezynfekcją pomieszczeń, w których nastąpił zgon, a także potrafimy skutecznie ozonować po zgonie domy w Sosnowcu w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów. Jesteśmy dostępni dla Państwa przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, co oznacza gotowość pomocy w każdej chwili.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – potwierdzona certyfikatem

Zajmujemy się usuwaniem śladów krwi, a także utylizacją przedmiotów skażonych biologicznie. Nasze wszystkie usługi są realizowane przez przeszkolony personel firmy Kastelnik. Warto przekazać realizacje na sprzątanie po zwłokach firmie o dobrej opinii, która posiada referencje od wielu lat.

Zajmujemy się nie tylko usuwaniem fetoru po zgonie, ale również w naszej ofercie znajduje się przygotowanie mieszkań po zgonach do remontu. Gwarantujemy szybką realizacją usługi dezynfekcji pojazdów, mieszkań, piwnic – w których znaleziono ciało w stanie silnego rozkładu. Warto skorzystać z usług profesjonalistów.

Dezynfekcja po zgonach w Sosnowcu

Kastelnik to najlepsza firma sprzątająca na Zagłębiu.

Szczegóły oferty firmy sprzątającej po zmarłych w Sosnowcu

 • sprzątanie po zmarłych w Sosnowcu;
 • kompleksowe sprzątanie po zwłokach znalezionych na podłodze;
 • sprzątanie po zgonach wraz z utylizacją mebli i wyposażania zmarłego;
 • sprzątanie w sosnowieckich mieszkań po śmierci w wyniku morderstwa;
 • sprzątanie zaniedbanego mieszkania;
 • dezynfekcja po zmarłym i usuwanie patogenów z powietrza;
 • całodobowe sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie na terenie województwa śląskiego;
 • dezynfekcja mieszkań i sprzątanie po zgonach naturalnych i samobójstwach;
 • odkażanie pomieszczeń po samobójcach;
 • ozonowanie po zmarłym Sosnowiec;
 • odkażanie i czyszczenie po zgonie;
 • opróżnianie zagraconego mieszkania;
 • usuwanie odpadów wtórnych po czyszczeniu domów po zgonach.

Kastelnik, jedna firma wiele różnych usług

Odkażanie po zgonie naturalnym Sosnowiec Pogoń

Śmierć naturalna jest w wyniku zmian chorobotwórczych lub inwolucyjnych. Możemy wyróżnić również dwa jej rodzaje. Śmierć nagła oraz powolna. Powodem pierwszej może być na przykład zatrzymanie akcji serca, a drugiej, choroba nowotworowa. Wówczas nie jest potrzebne, aby prowadzić śledztwo badające przyczyny zgonu. Czytaj więcej: słownik pojęć branży funeralnej. Kastelnik realizuje odkażanie ozonem po zgonach na terenie osiedla Pogoń w Sosnowcu.

Opróżnienie mieszkania z rzeczy po zgonie

Kanapa z mieszkania po zgonie, przygotowana do utylizacji.

Sprzątanie po zgonach Sosnowiec – Kastelnik infolinia 7/24

Kontakt z nami jest ułatwiony ze względu na to, że posiadamy infolinię, która działa dwadzieścia cztery godziny na dobę – sprzątanie po zgonie w Sosnowcu zawsze odbywa się szybko i skutecznie. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania oraz umówią na najszybszy możliwy termin usługi sprzątania po zmarłych w Sosnowcu. Działamy również na terenie całej aglomeracji śląskiej.

Sprzątanie po zmarłych w Sosnowcu

Sprzątanie po zmarłym w Sosnowcu to usługa dostępna nawet w niedzielę.

Ponadto oferujemy bezpłatną wycenę już w 20 minut. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty.

Co robić, gdy śmierć bliskiej osoby nastąpiła w domu? Wybierz wsparcie profesjonalistów. Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Sosnowiec to usługa, która pomaga przywrócić bezpieczeństwo w Twoim domu. Czy wiesz, że trupie jady stanowią najsilniejszą, znaną ludzkości i naturalnie występującą trucizną, która powstaje w wyniku rozkładu zwłok?

Skuteczne odkażanie pomieszczeń po zmarłym umożliwia ozonowanie mieszkania, które nie tylko eliminuje szkodliwe patogeny po zmarłym, ale i całkowicie likwiduje brzydki zapach po śmierci. Ozon wyróżnia działanie aseptyczne, utleniające kwasy tłuszczowe, dzięki czemu błyskawicznie doprowadza do śmierci wszelkich drobnoustrojów.

Ozonowanie jest skuteczną i powszechnie zalecaną metodą dezynfekcji pomieszczeń i obiektów, w których znajdowały się zwłoki.

Sosnowiec, pomagamy całodobowo w sprzątaniu

Kastelnik – pomagamy przez całą dobę w sprzątaniu, utylizacji i ozonowaniu mieszkań po śmierci.

Sprzątanie mieszkań po zmarłej osobie Sosnowiec, ale nie tylko. Pracujemy również w innych miastach:

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Ciało człowieka emituje po śmierci kadawerynę i putrescynę, a to tylko niektóre z toksyn, które zatruwają mieszkanie. Substancje te mogą one mieć bardzo negatywny wpływ na zdrowie osób wdychających takie powietrze, powodując bóle, zawroty głowy, nudności i wymioty. Jeśli nie pozbędziemy się ich odpowiednio szybko, mogą doprowadzić nawet do zatrucia organizmu i wizyty w szpitalu. Jakie pytania nurtują mieszkańców Sosnowca, poniżej przedstawiamy kilka przykładowych.

Sprzątanie Sosnowiec

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zmarłych?

Kalkulacja kosztów dotycząca sprzątania po zmarłych jest wyliczana indywidualnie podczas wyceny na miejscu u klienta. Cena podstawowej dezynfekcji mieszkania  zaczyna się od 800 zł  i może sięgnąć kilku tysięcy złotych w przypadku utylizacji całego mieszkania.

Gdzie zamówić sprzątanie po zgonie?

Dzwoniąc na numer alarmowy do firmy sprzątającej po zwłokach, możesz szybko zamówić np. usługę dezynfekcji po zgonie w domu. Prace takie świadczy wiele specjalistycznych firm o zasięgu ogólnopolskim.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent75%
  Very good25%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%