Sprzątanie po zmarłych
Skoczów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Skoczów. Mierzenie się ze stratą bliskiego, ponad połowa śmierci w Polsce z powodu zawału serca

Gruntownym sprzątaniem po zmarłym w Skoczowie firma Kastelnik zajmujemy się od wielu lat. Podczas realizacji usługi czyszczenia i dezynfekcji skoczowskich mieszkań po zwłokach, dokładamy wszelkich starań, aby była ona wykonana z należytym szacunkiem. Nieodzownym elementem naszej pracy jest ciągłe doskonalenie zawodowe, nasi pracownicy przechodzą przez szkolenia, które ciągle podnoszą poziom wykonywania przez nas usług funeralnych. Dojeżdżamy na bezpłatną wycenę do skoczowskich dzielnic miasta np.do Kaplicówki, Górnego, Dolnego Bóra.

sprzatanie-po-zgonie

Sprzątanie po zmarłych Skoczów Zawiśle

Sprzątanie po zmarłych Skoczów, to usługa, której nie da się wykonać bez pomocy specjalistów z branży funeralnej. Statystyki są nieubłagane, ponad połowa śmierci w naszym kraju spowodowana jest problemami z sercem. Ponad połowa Polaków umiera na zawał serca każdego roku. Co ciekawe na samą przypadłość sercową choruję rocznie ok. 80 tys. ludzi, natomiast umiera 15 tys. osób. Choroby układu krążenia wraz z nowotworami to najczęstsze powody zgonów w Polsce. Coraz częściej osoby starsze mieszkają same, w związku z czym umierają też same. Po śmierci na skutek zawału zmarły może leżeć w domu przez dłuższy czas, dopóki ktoś nie zauważy czegoś niepokojącego. Osoby w podeszłym wieku, często same wymuszają na bliskich, by zbytnio się nimi nie interesowały, ponieważ chcą być samodzielne. To poważany problem w naszym społeczeństwie.

Śmierć w wyniku ataku serca, częsta przyczyna zgonów w Polsce

Zwłoki, w których doszło do zaawansowanego rozkładu to źródło chorobotwórczych drobnoustrojów. Niezbędne jest wówczas skuteczne ich usunięcie. Stosowne jest zatrudnienie do tego profesjonalnej firmy, specjalizującej się w sprzątaniu po zmarłych. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta- są oni do tego odpowiednio wykwalifikowani. Czy wiesz, że mebli oraz przedmiotów, z którymi miał styczność zmarły po śmierci, powinny być odkażone lub zutylizowane? Specjalistyczna firma zajmująca się sprzątaniem funeralnym posiada profesjonalny sprzęt oraz atestowane środki do dezynfekcji.

Czyszczenie mieszkania, domu po zgonie w Skoczowie

Firma Kastelnik wykonuje czyszczenie mieszkania po zgonach od 2013 r. na całym Śląsku.  Każdego dnia dezynfekujemy powierzchnie po zmarłych osobach i domy, w których nastąpił zgon. Potrafimy również skutecznie usuwać zapachy śmierci za pomocą ozonu. Jesteśmy dostępni dla Państwa w Skoczowie przez całą dobę, oznacza to realną gotowość pomocy w każdej chwili. Zajmujemy się usuwaniem i likwidacją śladów krwi, a także utylizacją przedmiotów skażonych biologicznie. Warto skorzystać z usług profesjonalistów czyszczących domy po rozkładających się zwłokach. Szczegóły oferty firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik.

dezynfekcja-po-zmarlych-kastelnik

Sprzątanie po zwłokach Skoczów – Kastelnik oferta firmy

Warto przekazać realizacje na dezynfekcje i sprzątanie po zwłokach firmie o dobrej opinii, która posiada referencje od swoich klientów. Zajmujemy się nie tylko likwidowaniem fetoru po zgonie, ale również w naszej ofercie znajduje się przygotowanie mieszkania zmarłego do remontu. Gwarantujemy szybką realizacją usługi dezynfekcji mieszkań, piwnic, samochodów – w których znaleziono rozkładające się ciało człowieka.

Sprzątanie po zgonach Skoczów – dezynfekcja po zgonie

  • Gruntowne sprzątanie mieszkań po zmarłych w Skoczowie;
  • czyszczenie i dezynfekcja skoczowskich domów po śmierci samobójczej na strychu;
  • czyszczenie mieszkań po osobach zmarłych w samotności na skutek zawału serca;
  • odkażanie pomieszczeń po rozkładających się zwłokach;
  • usuwanie nieprzyjemnego zapachu śmierci z klatek schodowych;
  • ozonowanie po zmarłym Skoczów;
  • transport odpadów wtórnych.
  • utylizacja mienia po zgonach;

Ozonowanie po zgonie w Skoczowie – odkażanie domów, mieszkań

Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkie osoby z terenu Skoczowa oraz całego Śląskiego chcące skorzystać z usługi ozonowania po zgonach. Czekamy na Twój telefon przez 365 dni w roku – odkażamy domy po zgonie naturalnym oraz w wyniku choroby. Wiemy, że nagła śmierć bliskiej osoby może być szokiem, dlatego zapraszamy kontaktu.

Dezynfekcja po zmarłym Skoczów – śmierć w wyniku zawału serca

Śmierć w wyniku zawału serca, czyli nagły zgon sercowy z zatrzymaniem akcji serca. Do czynników współistniejących należą m.in. starszy wiek, palenie papierosów i wysoki poziom cholesterolu oraz nadciśnienie tętnicze. Objawy nagłego zawału serca to: kołatanie mięśnia sercowego, bladość i spadek ciśnienia tętniczego oraz zawroty głowy. Dezynfekcja mieszkania w Skoczowie, po chorobie, to czynność, którą warto zlecić sprawdzonej firmie sprzątającej po zmarłych.

Całodobowa infolinia telefoniczna Kastelnik 7/24

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z jakości naszych usług. Dużą dogodnością jest również fakt, iż oferujemy Państwu bezpłatną wycenę już w 20 minut. Zadzwoń na naszą całodobową infolinię telefoniczną!

sprzatanie-po-zmarlych-skoczow

Sprzątanie po zwłokach Skoczów. Kastelnik pracuje również w miastach: Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz mniejsze miejscowości Śląska.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.6
3,6 rating
3.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 10)
Doskonale50%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie30%