Sprzątanie po zmarłych
Skoczów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Skoczowie. Strata bliskiego, ponad połowa śmierci w Polsce z powodu zawału serca!

Gruntownym sprzątaniem po zmarłym w Skoczowie firma Kastelnik zajmujemy się od wielu lat. Podczas realizacji usługi czyszczenia i dezynfekcji skoczowskich mieszkań po zwłokach, dokładamy wszelkich starań, aby była ona wykonana z należytym szacunkiem. Nieodzownym elementem naszej pracy jest ciągłe doskonalenie zawodowe, nasi pracownicy przechodzą przez szkolenia, które ciągle podnoszą poziom wykonywania przez nas usług funeralnych.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Dojeżdżamy na bezpłatną wycenę do skoczowskich dzielnic miasta np.do Kaplicówki, Górnego, Dolnego Bóra.

usuwanie nieprzyjemnych zapachów

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów to element specjalistycznego sprzątania mieszkań!

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Skoczowie z patogenów

Zgon w mieszkaniu? Mamy na to rozwiązanie. Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Skoczów to usługa, której zadaniem jest eliminowanie groźnych dla zdrowia patogenów. Pomieszczenia po zmarłym najczęściej są pełne krwi i płynów ustrojowych, których należy unikać. Zatrucie trupim jadem może mieć groźne skutki i atakować układ pokarmowy i oddechowy.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Profesjonalne metody odkażania obejmują ozonowanie i zamgławianie nadtlenkiem wodoru. Są to obecnie najskuteczniejsze na rynku formy dezynfekcji mechanicznej, które idealnie sprawdzają się w odkażaniu po zmarłych. Fachowa dezynfekcja to pewność bezpieczeństwa w mieszkaniu wolnym od szkodliwych patogenów i zapachu po śmierci.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Skoczów

Sprzątanie po zgonach Skoczów Zawiśle

Sprzątanie po zgonach Skoczów, to usługa, której nie da się wykonać bez pomocy specjalistów z branży funeralnej. Statystyki są nieubłagane, ponad połowa śmierci w naszym kraju spowodowana jest problemami z sercem. Ponad połowa Polaków umiera na zawał serca każdego roku.

Co ciekawe na samą przypadłość sercową choruję rocznie ok. 80 tys. ludzi, natomiast umiera 15 tys. osób. Choroby układu krążenia wraz z nowotworami to najczęstsze powody zgonów w Polsce. Coraz częściej osoby starsze mieszkają same, w związku z czym umierają też same. Po śmierci na skutek zawału zmarły może leżeć w domu przez dłuższy czas, dopóki ktoś nie zauważy czegoś niepokojącego.

Osoby w podeszłym wieku, często same wymuszają na bliskich, by zbytnio się nimi nie interesowały, ponieważ chcą być samodzielne. To poważany problem w naszym społeczeństwie.

Firma usługowa DDD Kastelnik

Certyfikowane usługi na sprzątanie po zgonach w Skoczowie.

Śmierć w wyniku ataku serca, częsta przyczyna zgonów w Polsce

Zwłoki, w których doszło do zaawansowanego rozkładu to źródło chorobotwórczych drobnoustrojów. Niezbędne jest wówczas skuteczne ich usunięcie. Stosowne jest zatrudnienie do tego profesjonalnej firmy, specjalizującej się w sprzątaniu po zmarłych. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta- są oni do tego odpowiednio wykwalifikowani.

Czy wiesz, że mebli oraz przedmiotów, z którymi miał styczność zmarły po śmierci, powinny być odkażone lub zutylizowane? Specjalistyczna firma zajmująca się sprzątaniem funeralnym posiada profesjonalny sprzęt oraz atestowane środki do dezynfekcji.

Srzątanie po zgonach, czyszczenie mieszkania, domu po zgonie w Skoczowie

Firma Kastelnik wykonuje czyszczenie mieszkania po zgonach od 2013 r. na całym Śląsku.  Każdego dnia dezynfekujemy powierzchnie po zmarłych osobach i domy, w których nastąpił zgon. Potrafimy również skutecznie usuwać zapachy śmierci za pomocą ozonu.

Jesteśmy dostępni dla Państwa w Skoczowie przez całą dobę, oznacza to realną gotowość pomocy w każdej chwili. Zajmujemy się usuwaniem i likwidacją śladów krwi, a także utylizacją przedmiotów skażonych biologicznie. Warto skorzystać z usług profesjonalistów czyszczących domy po rozkładających się zwłokach. Szczegóły oferty firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik.

Dezynfekcja po zmarłych — kto się tym zajmuje?

Usługi tego typu są coraz bardziej powszechne. Dezynfekcja po zmarłych to procedura wymagająca zachodu oraz specjalistycznych środków i sprawdzonych metod odkażania np. w wielu miastach popularne jest zamgławianie suchą mgłą w mieszkaniach po zgonie. To wystarczające powody, by zlecenia, podjąć się mogła tylko profesjonalna firma DDD.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Skoczowie.

Dezynfekcja bakterii i wirusów — całodobowe usługi w firmie Kastelnik.

Dezynfekcja po zgonie obejmuje kilkanaście etapów prac, po których przeprowadzeniu mieszkanie nadaje się do zamieszkania.

 • Wstępne ozonowanie po zgonie;
 • usuwanie podłogi poplamionej krwią;
 • skuwanie tynków i zrywanie tapet;
 • wynoszenie mebli;
 • sprzątanie i doczyszczanie powierzchni suchym lodem;
 • dezynfekcja nadtlenkiem wodoru.
Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Kiedy ktoś umiera w domu, ciężko jest pozbierać myśli i samodzielnie sprzątać takie mieszkanie. Często rodzina zastanawia się, co może zrobić i czy dezynfekcja jest konieczna. Na ich głowie jest organizacja pogrzebu, jednocześnie z koniecznością załatwienia wszelkich formalności np. aktu zgonu.

Mało kto jest w takich okolicznościach myśleć o sprzątaniu. W tych trudnych dniach warto zaufać specjalistom. Dobry technik zapewnia sprzątanie po zgonach i upewni się, że wszystko jest idealnie zdezynfekowane. To ważne dla rodziny, która jest teraz w żałobie.

Dezynfekcja po zmarłych Kastelnik

Zapach zmarłego przyciąga owady i larwy. Zadbaj o szybkie wyczyszczenie domu przez firmę Kastelnik.

Sprzątanie po zmarłych Skoczów – Kastelnik oferta firmy

Warto przekazać realizacje na dezynfekcję i sprzątanie po zwłokach firmie o dobrej opinii, która posiada referencje od swoich klientów. Zajmujemy się nie tylko likwidowaniem fetoru po zgonie, ale również w naszej ofercie znajduje się przygotowanie mieszkania zmarłego do remontu. Gwarantujemy szybką realizacją usługi dezynfekcji mieszkań, piwnic, samochodów – w których znaleziono rozkładające się ciało człowieka.

Sprzątanie po zgonach Skoczów – dezynfekcja po zgonie

 • Gruntowne sprzątanie mieszkań po zmarłych w Skoczowie;
 • czyszczenie i dezynfekcja skoczowskich domów po śmierci samobójczej na strychu;
 • czyszczenie mieszkań po osobach zmarłych w samotności na skutek zawału serca;
 • odkażanie pomieszczeń po rozkładających się zwłokach;
 • usuwanie nieprzyjemnego zapachu śmierci z klatek schodowych;
 • ozonowanie po zmarłym Skoczów;
 • transport odpadów wtórnych.
 • utylizacja mienia po zgonach;

Ozonowanie po zgonie w Skoczowie – odkażanie domów, mieszkań

Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkie osoby z terenu Skoczowa oraz całego Śląskiego, chcące skorzystać z usługi ozonowania po zgonach. Czekamy na Twój telefon przez 365 dni w roku – odkażamy domy po zgonie naturalnym oraz w wyniku choroby. Wiemy, że nagła śmierć bliskiej osoby może być szokiem, dlatego zapraszamy kontaktu.

Kastelnik – dezynfekcja miejsca zgonu – potwierdzona certyfikatem

Dezynfekcja po zmarłym Skoczów – śmierć w wyniku zawału serca

Śmierć w wyniku zawału serca, czyli nagły zgon sercowy z zatrzymaniem akcji serca. Do czynników współistniejących należą m.in. starszy wiek, palenie papierosów i wysoki poziom cholesterolu oraz nadciśnienie tętnicze.

Objawy nagłego zawału serca to: kołatanie mięśnia sercowego, bladość i spadek ciśnienia tętniczego oraz zawroty głowy. Dezynfekcja mieszkania w Skoczowie, po chorobie, to czynność, którą warto zlecić sprawdzonej firmie sprzątającej po zmarłych.

Całodobowa infolinia telefoniczna Kastelnik 7/24

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z jakości naszych usług. Dużą dogodnością jest również fakt, iż oferujemy Państwu bezpłatną wycenę już w 20 minut. Zadzwoń na naszą całodobową infolinię telefoniczną!

Sprzątanie po zgonach Skoczów

Pracownik w trakcie dezynfekcji pomieszczenia, w którym doszło do zgonu.

Całodobowe sprzątanie po zwłokach w Skoczowie i w miastach:

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Nagła śmierć w domu to traumatyczne przeżycie dla rodziny zmarłego. Należy wziąć pod uwagę również kwestię uporządkowania wyposażenia mieszkania i usunięcia śladów biologicznych po zwłokach. To właśnie na tę potrzebę powstały usługi sprzątania po zgonach z dezynfekcją pomieszczeń. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Skoczowa.

FAQ Sprzątanie po zgonie w Skoczowie

Ile kosztuje sprzątanie po zgonach?

Koszty sprzątania po zmarłych są ustalane indywidualnie podczas wizyty u klienta w celu wyceny. Cena podstawowej dezynfekcji mieszkania zaczyna się od 800 złotych i może sięgnąć kilku tysięcy złotych w przypadku konieczności usunięcia wszystkich pozostałości z mieszkania.

Ile trwa przyjazd ekipy sprzątającej mieszkanie po zgonie?

Sprzątanie interwencyjne po zgonie zazwyczaj odbywa się w dniu zgłoszenia i zamówienia usługi dezynfekcji. Średni czas reakcji na przyjazd ekipy wynosi od 3 do 6 godzin. Czas potrzebny na sprzątanie i dezynfekcję mieszkania o powierzchni do 80 metrów kwadratowych wynosi średnio 12 godzin.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%