Sprzątanie po zmarłych
Skarżysko - Kamienna

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłym w Skarżysku – Kamiennej. Chorobotwórcze patogeny powstałe po śmierci. Jak skutecznie się ich pozbyć?

Kastelnik – sprzątanie po zmarłym – usługi całodobowe 24/7

Specjalistyczna firma Kastelnik świadczy usługę sprzątanie po zmarłych Skarżysko-Kamienna i dekontaminację pomieszczeń z trujących patogenów na terenie województwa świętokrzyskiego. Gruntowane czyszczenie mieszkań po zgonach terenie powiatu skarżyskiego, poprzedzamy również bezpłatną wyceną m.in. w takich rejonach miasta jak np.: Bór i Pogorzałe oraz Rejów.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów Skarżysko - Kamienna

Usuwanie nieprzyjemnych zapachu z mieszkania po zmarłej osobie w Skarżysku-Kamiennej.

W trakcie realizacji usługi sprzątania na terenie miasta Skarżysko – Kamienna takich jak sprzątanie po zgonie technicy firmy Kastelnik odpowiednio się przygotowują, np. zakładając środki ochrony osobistej, np. maskę, rękawice czy jednorazowy kombinezon.

Pomagamy przez 365 dni w roku, a nasi konsultanci czekają na Twój telefony całą dobę! Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie zdobyte podczas licznych realizacji pozwoli na wyeliminowanie wszelkich zagrożeń. Tylko czyszczenie mieszkania za pomocą atestowanych preparatów biobójczych daje gwarancję wykonania usługi w sposób prawidłowy.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Skarżysko Kamienna

Dezynfekcja po zgonie Skarżysko-Kamienna, domy i mieszkania

Ciało w zaawansowanym stanie rozkładu to tykająca bomba biologiczna. W przypadku sprzątania miejsca po zwłokach do ponownego zamieszkania może dojść dopiero po wyeliminowaniu źródła zagrożenia. Szeroki zakres usług firmy Kastelnik umożliwia pełną dezynfekcję pomieszczeń z patogenów i trujących związków chemicznych.

Kastelnik – dezynfekcja miejsca zgonu – kontakt 7 dni w tygodniu

Biliony bakterii właśnie rusza do boju i zaczyna żyć po swojemu. Chęć zdobycia pożywienia to ich główny cel. Brak układu odpornościowego – możliwość swobodnego wirowania po zwłokach. Ciało po śmierci to osobny byt, gdzie bakterie, czy obce patogeny mogą robić, co chcą. Niestety widok, czy zapach rozkładających się zwłok to również wabik dla różnego rodzaju owadów, jednym z nich są muchy plujki. Wyczuwają one odór osoby zmarłej już kilkanaście minut po śmierci! Składają w niej jaja, z których wykluwają się czerwie, dojrzewające następnie w tychże zwłokach.

Sprzątanie po zgonach Świętokrzyskie

Urządzenie do czyszczenia śladów krwi po zmarłych osobach wyposażone w pojemnik na suchy lód.

Usuwanie zapachu po zmarłej osobie w powiecie skarżyskim

Czujesz brzydki zapach po zgonie w domu? W ramach specjalistycznej usługi tj. dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Skarżysko-Kamienna realizowana jest także skuteczna dezodoryzacja pomieszczeń.

Dezodoryzacja mieszkania polega na usuwaniu nieprzyjemnych zapachów z pomieszczenia poprzez zastosowanie różnego rodzaju środków, które neutralizują lub absorbują zapachy. Proces ten jest ważny, ponieważ pozwala na utrzymanie świeżości i czystości w mieszkaniu.

W pierwszej kolejności ważne jest, by pozbyć się źródła nieprzyjemnej woni, czyli w przypadku śmierci w domu śladów krwi na podłodze i skażonych płynami ustrojowymi tkanin oraz przedmiotów. Następnie firma sprzątająca po zwłokach przeprowadza dezodoryzację, w której najczęściej wykorzystywaną metodą jest ozonowanie pomieszczeń.

dezynfekcja po zgonach Skarżysko Kamienna
Ozon doskonale neutralizuje trupi zapach z powietrza, różnych powierzchni i klatek schodowych po zgonie. Przez zabieg ozonowania można jednocześnie usunąć z mieszkania niebezpieczne drobnoustroje, jak i nieprzyjemny zapach po śmierci w domu.

Dezynfekcja po zgonach w powiecie skarżyskim to złożony proces, w ramach którego specjaliści jednocześnie usuwają zabrudzenia powstałe po zgonie, jak i odkażają powietrze i powierzchnie z patogenów i smrodu po zwłokach.

Sprzątanie po zgonach Skarżysko – Kamienna, wspólnoty mieszkaniowe 7/24

Niestety, ale gdy ciało zostawione jest samo sobie, to procesu rozkładu nie da się zahamować. Czas tego procesu zależy od wielu czynników. Na przykład od temperatury, czy od powodu zgonu. Jeśli ciało będzie leżało w suchym klimacie, to po prostu wyschnie, natomiast w wilgotnych warunkach dojdzie do przeobrażenia woskowo – tłuszczowego. Sytuacja podobna jest również w przypadku zgonu w domu. Jeśli mamy okres grzewczy, to wiadomo, że w zwłokach osoby zmarłej szybciej dojdzie do rozkładu.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Skarżysku Kamienna.

Oferujemy usługę całkowitej likwidacji sprzętów oraz mebli z mieszkania po zmarłym – Kastelnik.

Po znalezieniu takiej osoby jesteśmy w szoku. Już od wejścia towarzyszy nam zapach śmierci, który wywołać może nawet wymioty. Utrzymujący się odór na miejscu śmierci jest możliwy do usunięcia wyłącznie po zastosowaniu zabiegu dezodoryzacji, który wykonuje profesjonalna firma, która sprząta po zmarłych. Dezynfekcja po zgonach to usługa, którą oferuję firma Kastelnik. Sprzątanie po zmarłych Skarżysko – Kamienna – zamów realizacje z jak najszybszym terminem!

Na czym polega dezynfekcja mieszkania po zgonie?

Mieszkanie, w którym doszło do zgonu, wymaga gruntownego sprzątania i dezynfekcji np. za pomocą nadtlenku wodoru. Dezynfekcja po zgonie polega na usunięciu wszelkiego rodzaju płynów ustrojowych, krwi, tkanek ciała, które można znaleźć na miejscu śmierci.

Wszystkie te czynności powinny zostać przeprowadzone przez specjalistów w swoim fachu, którzy posiadają niezbędne środki ochrony osobistej oraz środki dezynfekujące oparte na czwartorzędowych solach amonowych. Zapewnia to osobom sprzątającym właściwy poziom bezpieczeństwa, gwarantując jednocześnie dużą skuteczność. Śmierć w wyniku samobójstwa, tragiczny wypadek w pracy lub samotny zgon w domu, wszystkie te zdarzenia wymagają pomocy specjalisty.

Czyszczenie domów po zmarłych Skarżysko - Kamienna

Miejsce zgonu. Zmarły leżał kilka dni. Ciało zaczęło gnić.

Sprzątanie po zmarłych Skarżysko – Kamienna, ozonowanie po zwłokach

 • całodobowe sprzątanie po zmarłych w Skarżysku – Kamiennej i całym woj. świętokrzyskim;
 • skuteczne sprzątanie po zmarłym w wyniku śmierci samobójczej na strychu;
 • czyszczenie po zmarłej osobie;
 • gruntowne odkażanie i czyszczenie po zwłokach;
 • dezynfekcja pomieszczeń w pracy po zgonach w wyniku choroby zakaźnej;
 • ozonowanie samochodów po śmiertelnych wypadkach drogowych;
 • likwidowanie śladów znamion śmierci po gnijących zwłokach;
 • czyszczenie po zgonie w zaawansowanej fazie rozkładu;
 • sprzątanie mieszkań po zmarłym;
 • ozonowanie pomieszczeń po zgonie;
 • czyszczenie domu po zgonie;
 • sprzątanie po śmiertelnych wypadkach samochodowych;
 • usługa dezynfekcji mieszkań po zmarłych Skarżysko – Kamienna;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • używanie atestowanych preparatów chemicznych;
 • dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w wypadku w pracy.
Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Ciało człowieka po śmierci – gnicie i inne procesy

Proces gnilny to nic innego jak rozpad tkanek miękkich organizmu. Największe działanie na ten proceder mają saprofityczne bakterie gnilne, natomiast zaczyna się on w przewodzie pokarmowym. Po zaawansowanym procesie gnilnym niezbędne jest przeprowadzenie dezynfekcji funeralnej mieszkania. Co to właściwie oznacza? Jest to wykonanie szeregu czynności odkażających za pomocą środków chemicznych lub specjalistycznych urządzeń przeznaczonych do dezynfekcji. 

Dezynfekcja po zmarłych Skarżysko - Kamienna

W Skarżysku – Kamiennej sprzątamy 7 dni w tygodniu. Dzwoń o każdej porze.

Czyszczenie funeralne Kastelnik w powiecie skarżyskim 24h/7

To, co nas wyróżnia to zaangażowani pracownicy, którzy do sprzątania po zmarłych w Skarżysku – Kamiennej i Świętokrzyskiem są bardzo zaangażowani. Jeśli chcesz skorzystać z realizacji usługi sprzątanie po zmarłym Skarżysko – Kamienna, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami na całodobowej infolinii.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty, w której skład wchodzi sprzątanie po zgonach. Dezynfekcja po zgonie to gwarancja pozbycia się chorobotwórczych patogenów. Wycena już w 20 minut!

Kastelnik Skarżysko- Kamienna – najlepsza jakość na rynku usług funeralnych!

Usługę czyszczenia po zmarłej osobie zamówisz również w miejscowościach takich jak:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie po zgonach w mieście Skarżysko-Kamienna to wieloetapowy proces, którego celem jest przywrócenie porządku w domu po zgonie. Konieczne jest opróżnienie mieszkania z przedmiotów osobistych zmarłego, usunięcie śladów krwi i dezynfekcja pomieszczeń. Jak przebiegają te czynności w sprzątaniu po zmarłym?

Powiat skarżyski - FAQ

Ile kosztuje sprzątanie po zwłokach?

Cena za sprzątanie po zwłokach uzależniona jest od ilości rzeczy do utylizacji oraz ilości pomieszczeń do dezynfekcji. Koszt dezynfekcji podstawowej wynosi 700 zł i może sięgnąć do kilku tysięcy złotych za odkażanie większego kilkupokojowego mieszkania.

Co daje dezynfekcja po zgonie?

Proces dezynfekcji po zgonie ma na celu wyeliminowanie wszelkich groźnych drobnoustrojów i patogenów z mieszkania po śmierci. Takie odkażanie przeprowadza się z wykorzystaniem ozonatorów powietrza lub zamgławiania suchą mgłą. Dezynfekcja przeprowadzona tymi metodami pozwoli usunąć trupi jad i groźne patogeny.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%