Sprzątanie po zmarłych
Skarżysko - Kamienna

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłym Skarżysko-Kamienna. Chorobotwórcze patogeny powstałe po śmierci. Jak skutecznie się ich pozbyć?

Specjalistyczna firma Kastelnik świadczy usługę sprzątanie po zmarłych w Skarżysku – Kamiennej i w woj. świętokrzyskie. Gruntowane czyszczenie mieszkań po zgonach terenie powiatu skarżyskiego, poprzedzamy również bezpłatną wyceną m.in. w takich rejonach miasta jak np.: Bór i Pogorzałe oraz Rejów. Do pracy realizacji Skarżysko -Kamienna sprzątanie po zgonie odpowiednio się przygotowujemy, zakładając środki ochrony osobistej, np. maskę, rękawice czy jednorazowy kombinezon. Działamy 365 dni w roku, a nasi konsultanci czekają na telefony 24/7! Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie zdobyte podczas licznych realizacji pozwoli na usatysfakcjonowanie naszych klientów.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Skarżysko-Kamienna

Dezynfekcja po zgonie Skarżysko-Kamienna, domy i mieszkania

Biliony bakterii właśnie rusza do boju i zaczyna żyć po swojemu. Chęć zdobycia pożywienia to ich główny cel. Brak układu odpornościowego – możliwość swobodnego wirowania po zwłokach. Ciało po śmierci to osobny byt, gdzie bakterie, czy obce patogeny mogą robić, co chcą. Niestety widok, czy zapach rozkładających się zwłok to również wabik dla różnego rodzaju owadów, jednym z nich są muchy plujki. Wyczuwają one odór osoby zmarłej już kilkanaście minut po śmierci! Składają w niej jaja, z których wykluwają się czerwie, dojrzewające następnie w tychże zwłokach.

sprzątanie po zgonach Świętokrzyskie

Urządzenie do czyszczenia śladów krwi po zmarłych osobach wyposażone w pojemnik na suchy lód.

Sprzątanie po zgonach Skarżysko – Kamienna, wspólnoty mieszkaniowe 7/24

Niestety, ale gdy ciało zostawione jest samo sobie, to procesu rozkładu nie da się zahamować. Czas tego procesu zależy od wielu czynników. Na przykład od temperatury, czy od powodu zgonu. Jeśli ciało będzie leżało w suchym klimacie, to po prostu wyschnie, natomiast w wilgotnych warunkach dojdzie do przeobrażenia woskowo – tłuszczowego. Sytuacja podobna jest również w przypadku zgonu w domu. Jeśli mamy okres grzewczy to wiadomo, że w zwłokach osoby zmarłej szybciej dojdzie do rozkładu.

Po znalezieniu takiej osoby jesteśmy w szoku. Już od wejścia towarzyszy nam zapach śmierci, który wywołać może nawet wymioty. Utrzymujący się odór na miejscu śmierci jest możliwy do usunięcia wyłącznie po zastosowaniu zabiegu dezodoryzacji, który wykonuje profesjonalna firma, która sprząta po zmarłych. Dezynfekcja po zgonach to usługa, którą oferuję firma Kastelnik. Sprzątanie po zmarłych Skarżysko – Kamienna – zamów realizacje z jak najszybszym terminem!

Czyszczenie po zmarłych Skarżysko - Kamienna

Sprzątanie po zmarłych Skarzysko – Kamienna, ozonowanie po zwłokach

 • całodobowe sprzątanie po zmarłych w Skarżysku – Kamiennej i całym woj. świętokrzyskim;
 • skuteczne sprzątanie po zmarłym w wyniku śmierci samobójczej na strychu;
 • czyszczenie po zmarłej osobie;
 • gruntowne odkażanie i czyszczenie po zwłokach;
 • dezynfekcja pomieszczeń w pracy po zgonach w wyniku choroby zakaźnej;
 • ozonowanie samochodów po śmiertelnych wypadkach drogowych;
 • likwidowanie śladów znamion śmierci po gnijących zwłokach;
 • czyszczenie po zgonie w zaawansowanej fazie rozkładu;
 • sprzątanie mieszkań po zmarłym;
 • ozonowanie pomieszczeń po zgonie;
 • czyszczenie domu po zgonie;
 • sprzątanie po śmiertelnych wypadkach samochodowych;
 • usługa dezynfekcji mieszkań po zmarłych Skarżysko – Kamienna;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • używanie atestowanych preparatów chemicznych;
 • dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w wypadku w pracy.

Ciało człowieka po śmierci – gnicie i inne procesy

Proces gnilny to nic innego jak rozpad tkanek miękkich organizmu. Największe działanie na ten proceder mają saprofityczne bakterie gnilne, natomiast zaczyna się on w przewodzie pokarmowym. Po zaawansowanym procesie gnilnym niezbędne jest przeprowadzenie dezynfekcji funeralnej mieszkania. Co to właściwie oznacza? Jest to wykonanie szeregu czynności odkażających za pomocą środków chemicznych lub specjalistycznych urządzeń przeznaczonych do dezynfekcji. 

Dezynfekcja po zamarłych Skarżysko - Kamienna

Czyszczenie funeralne Kastelnik w powiecie skarżyskim 24h/7

To, co nas wyróżnia to zaangażowani pracownicy, którzy do sprzątania po zmarłych w Skarżysku – Kamiennej i Świętokrzyskiem są bardzo zaangażowani. Jeśli chcesz skorzystać z realizacji usługi sprzątanie po zmarłym Skarżysko – Kamienna, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami na całodobowej infolinii.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty, w której skład wchodzi sprzątanie po zgonach. Dezynfekcja po zgonie to gwarancja pozbycia się chorobotwórczych patogenów. Wycena już w 20 minut!

Kastelnik Skarżysko- Kamienna – najlepsza jakość na rynku usług funeralnych!

Usługę czyszczenia po zmarłej osobie zamówisz również w miejscowościach takich jak: Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, KońskieBusko-Zdrój, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Staszów oraz Olkusz, Kolbuszowa

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie po zgonach w mieście Skarżysko-Kamienna to wieloetapowy proces, którego celem jest przywrócenie porządku w domu po zgonie. Konieczne jest opróżnienie mieszkania z przedmiotów osobistych zmarłego, usunięcie śladów krwi i dezynfekcja pomieszczeń. Jak przebiegają te czynności w sprzątaniu po zmarłym?

Powiat skarżyski - FAQ

Ile kosztuje sprzątanie po zwłokach?

Cena za sprzątanie po zwłokach uzależniona jest od ilości rzeczy do utylizacji oraz ilości pomieszczeń do dezynfekcji. Koszt dezynfekcji podstawowej wynosi 700 zł i może sięgnąć do kilku tysięcy złotych za odkażanie większego kilkupokojowego mieszkania.

Co daje dezynfekcja po zgonie?

Proces dezynfekcji po zgonie ma na celu wyeliminowanie wszelkich groźnych drobnoustrojów i patogenów z mieszkania po śmierci. Takie odkażanie przeprowadza się z wykorzystaniem ozonatorów powietrza lub zamgławiania suchą mgłą. Dezynfekcja przeprowadzona tymi metodami pozwoli usunąć trupi jad i groźne patogeny.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale80%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%