Sprzątanie po zmarłych
Siewierz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Postępowanie podczas sprzątania po zmarłych w Siewierzu po śmierci w wyniku COVID-19

Usługa na kompleksowe sprzątanie po zmarłych Siewierz przeprowadzana jest przez nas z należytą dyskrecją i dokładnością. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i umówią na dogodny termin o każdej porze dnia i nocy, ponieważ posiadamy infolinię działającą 365 dni w roku 7 dni w tygodniu. Uznajemy, że jednym z najważniejszych aspektów podczas sprzątania po zmarłym jest wybór profesjonalnych metod czeszących oraz specjalistycznych preparatów chemicznych. Niezbędne podczas pracy jest również zachowanie zasad BHP.

Nasi klienci za dogodność uważają również to, że dojeżdżamy bezpłatnie na miejsce realizacji w celu wyceny. Zapraszamy mieszkańców powiatu będzińskiego, ale również Siewierza Chmielowskie i Siewierza Kuźnica Sulikowska.

Śmierć w roku 2020 – najczęstsze przypadki zgonów

W wyniku COVID-19 zmarło od marca 2020 roku do stycznia 2021 roku 37 180 osób. Statystyki te pokazują, jak ta choroba potrafi być ciężka. Koronawirusem często zarażają się starsze osoby, które mają obniżoną odporność. Starsi ludzie ze względu na aktualnie panujący model życia żyją samotnie. Po zgonie w domu ich ciała mogą po znalezieniu być już w znacznym stopniu rozkładu. Sytuacja ta nabiera w szczególności na znaczeniu, gdy denat miał chorobę zakaźną, wówczas niezbędne jest stosowanie się do pewnych wytycznych:

 • zwłoki z należytym szacunkiem umieścić w dwóch ochronnych workach zabezpieczając przed głowę i kończyny;
 • osoby, które będą miały styczność ze zwłokami, powinny być ubrane w szczelne ubranie ochronne m.in. kombinezon, rękawice czy maski;
 • zaleca się, by ciało zostało skremowane, lecz istnieje również możliwość pochówku tradycyjnego;
 • według wytycznych pochówek powinien, zostać odbyty do 24 godzin po śmierci;
 • ciało podczas pogrzebu powinno być owinięte prześcieradłem, które zostało nasączone preparatem odkażający  60% alkoholu.

Firma Kastelnik sprzątanie po zmarłym oferuje swoim klientom skuteczną dezynfekcję wszystkich pomieszczeń, w których przebywał denat oraz pojazdów, którymi transportowane były zwłoki. Jedną z najskuteczniejszych metod, które stosujemy jest zamgławianie z użyciem dezynfekatów. Do odkażania lokalu mieszkalnego nasi pracownicy przygotowują się w odpowiedni sposób, by zapewnić Państwu pełną gwarancję bezpieczeństwa po zgonie w mieszkaniu. W celu umówienia najbliższego terminu realizacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Usługi firmy dezynfekującej po zmarłych Kastelnik

 • sprzątanie po zmarłych w Siewierzu;
 • sprzątanie siewierskich mieszkań po śmierci w wyniku COVID-19;
 • czyszczenie po zwłokach;
 • odkażanie i sprzątanie po zgonach;
 • dezynfekcja pomieszczeń po rozkładających się zwłokach w województwie śląskim;
 • utylizacja skażonego mienia po samobójstwach w powiecie będzińskim;
 • zamgławianie pomieszczeń w celu dezynfekcji pośmiertnej.

Czym są dezynfekaty?

Dezynfekaty to inaczej profesjonalne środki chemiczne, które są używane do odkażania pomieszczeń po zmarłej osobie. W swoim składzie posiadają takie substancje jak chlor i fenol oraz aldehydy. Skuteczną metodą ich aplikowania jest zamgławianie. Czytaj więcej: słownik pojęć branży funeralnej.

Sprzątanie po zmarłych Siewierz

Wycena naszej usługi sprzątania po zmarłych jest bezpłatna, a wykonujemy ją już w 20 minut! Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy wyznaczą jej termin oraz odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Dogodnością dla naszych klientów jest również fakt, że telefony odbieramy całodobowo. Dezynfekujemy skutecznie domy po COVID-19, sprzątamy po zgonach we wszystkich powiatach i gminach województwa śląskiego oraz na terenie całego kraju.

Kastelnik – profesjonalne sprzątanie po zgonie – zadzwoń i poznaj szczegóły oferty!

Obsługiwane miasta: Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 3)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%