Sprzątanie po zmarłych
Siewierz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Postępowanie podczas sprzątania po zmarłych w Siewierzu po śmierci w wyniku choroby. Jak wygląda dezynfekcja po zmarłym?

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Usługa na kompleksowe sprzątanie po zmarłych Siewierz przeprowadzana jest przez Kastelnik z należytą dyskrecją i dbałością o szczegóły. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i umówią dogodny termin dezynfekcji po zmarłym o każdej porze dnia i nocy.  Posiadamy infolinię działającą 365 dni w roku, przez 7 dni w tygodniu.

Zobacz naszą realizację: sprzątanie po zgonie w Knurowie

Uznajemy, że jednym z najważniejszych aspektów podczas sprzątania po zmarłym jest wybór profesjonalnych metod oczyszczania skażonych powierzchni oraz odpowiednich preparatów chemicznych. Niezbędne podczas pracy związanej z czyszczeniem i odkażaniem po domach po zwłokach jest również zachowaniem wszelkich zasad BHP.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Siewierz

Nasi klienci za dogodność uważają również to, że dojeżdżamy na miejsce realizacji w celu bezpłatnie wyceny. Zapraszamy mieszkańców nie tylko całego powiatu będzińskiego do kontaktu, ale również Siewierza Chmielowskie i Siewierza Kuźnica Sulikowska.

Sprzątanie po zmarłych Siewierz — śmierć w roku 2020

Sprzątanie po zmarłym w Siewierzu to często zamawiana usługa odkażania. W wyniku COVID-19 zmarło od marca 2020 roku do stycznia 2021 roku 37 180 osób. Statystyki te pokazują, jak ta choroba potrafi być ciężka. Koronawirusem często zarażają się starsze osoby, które mają obniżoną odporność. Starsi ludzie ze względu na aktualnie panujący model życia żyją samotnie. Po zgonie w domu ich ciała mogą po znalezieniu być już w znacznym stopniu rozkładu.

Sytuacja ta nabiera w szczególności na znaczeniu, gdy denat miał chorobę zakaźną, wówczas niezbędne jest stosowanie się do pewnych wytycznych:

 • zwłoki z należytym szacunkiem umieścić w dwóch ochronnych workach zabezpieczając przed głowę i kończyny;
 • osoby, które będą miały styczność ze zwłokami, powinny być ubrane w szczelne ubranie ochronne m.in. kombinezon, rękawice czy maski;
 • zaleca się, by ciało zostało skremowane, lecz istnieje również możliwość pochówku tradycyjnego;
 • według wytycznych pochówek powinien, zostać odbyty do 24 godzin po śmierci;
 • ciało podczas pogrzebu powinno być owinięte prześcieradłem, które zostało nasączone preparatem odkażający  60% alkoholu.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po śmierci w Siewierzu.

Przez całą dobę świadczymy usługi likwidacji nieprzyjemnych zapachów w miejscowości Siewierz — Kastelnik.

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach w Siewierzu — na czym polega?

Jesteśmy firmą świadczącą usługi sprzątania po zmarłych, działając 24/7. Dezynfekcja mieszkania po zgonie w miejscowości Siewierz to część czyszczenia po zwłokach, która ma na celu usunięcie szkodliwych patogenów po śmierci, takich jak trupie jady.

Kastelnik – dezynfekcja miejsca zgonu – kontakt 7 dni w tygodniu

Sklepowe detergenty nie są skuteczne do eliminowania takiego skażenia bakteriologicznego, dlatego warto sięgnąć po atestowane środki biobójcze oparte o czwartorzędowe sole amoniowe. Ozonowanie pomieszczenia realizowane jest zazwyczaj jako ostatni etap odkażania. Opisane metody umożliwiają pozbycie się groźnych związków chemicznych, a nieprzyjemny fetor po zmarłym znika bezpowrotnie.

Dezynfekcja po zmarłych

Opuszczone mieszkanie może być źródłem wylęgania się niebezpiecznych owadów. Widzisz brudne mieszkanie? Zadzwoń!

Czyszczenie mieszkań, domów po zgonach na terenie Siewierza Chmielowskie i w okolicy

Firma Kastelnik sprzątanie po zmarłym oferuje swoim klientom skuteczną dezynfekcję wszystkich pomieszczeń, w których przebywał denat oraz pojazdów, którymi transportowane były zwłoki. Jedną z najskuteczniejszych metod, które stosujemy jest zamgławianie z użyciem dezynfekatów. Do odkażania lokalu mieszkalnego nasi pracownicy przygotowują się w odpowiedni sposób, by zapewnić Państwu pełną gwarancję bezpieczeństwa po zgonie w mieszkaniu. W celu umówienia najbliższego terminu realizacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Pozostałe usługi odgrzybiane ścian Siewierz

Usługi firmy Kastelnik — dezynfekcja po zmarłych w Siewierzu

 • sprzątanie po zmarłych w Siewierzu;
 • sprzątanie siewierskich mieszkań po śmierci w wyniku COVID-19;
 • czyszczenie po zwłokach;
 • odkażanie i sprzątanie po zgonach;
 • dezynfekcja pomieszczeń po rozkładających się zwłokach w województwie śląskim;
 • utylizacja skażonego mienia po samobójstwach w powiecie będzińskim;
 • zamgławianie pomieszczeń w celu dezynfekcji pośmiertnej.
siewierz dokument certyfikat

Certyfikat: dezynfekcja domu po zgonie w Siewierzu © 2023 Kastelnik

Czym są dezynfekaty? Czy odkażanie po zgonie ma sens?

Dezynfekaty to inaczej profesjonalne środki chemiczne, które są używane do odkażania pomieszczeń po zmarłej osobie. W swoim składzie posiadają takie substancje jak chlor i fenol oraz aldehydy. Skuteczną metodą ich aplikowania jest zamgławianie. Czytaj więcej: słownik pojęć branży funeralnej. Dezynfekcja mieszkań po zgonie powinna być przeprowadzana przez przeszkolony personel, wtedy tylko sprzątanie po zmarłych ma sens. Proces ten musi być przeprowadzony w odpowiedniej kolejności.

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie mieszkań po zgonach, dostępne są również w miastach:

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Koszt sprzątania po osobie zmarłej zależy od wielkości mieszkania, ilości mebli do wyrzucenia oraz tego, ile płynów ustrojowych wylało się na podłogę. Z reguły koszty dezynfekcji patogenów i usuwania nieprzyjemnych zapachów z powietrza zaczynają się od kilkuset złotych. Warto zadzwonić do biura obsługi klienta firmy Kastelnik i poprosić o szczegółową wycenę.

Ile kosztuje czyszczenie pomieszczenia po zmarłych?

Kalkulacja kosztów dotycząca sprzątania po zmarłych jest wyliczana indywidualnie podczas wyceny na miejscu u klienta. Cena podstawowej dezynfekcji mieszkania  zaczyna się od 800 zł  i może sięgnąć kilku tysięcy złotych w przypadku utylizacji całego mieszkania.

Kiedy wykonać dezynfekcję po zgonie?

Jeśli zależy nam, by mieć bezpieczne mieszkanie, które zostało skażone przez patogeny, musimy je szybko usunąć. Najlepiej w tym celu skontaktować się z profesjonalną firmą sprzątającą, która przeprowadzi dezynfekcję za pomocą ozonu. Zabieg ten jest niezbędny po samotnym zgonie, który nastąpił w domu.

Sprzątanie po zgonach Siewierz i ozonowanie po zgonie

Wycena naszej usługi sprzątania po zmarłych jest bezpłatna, a wykonujemy ją już w 20 minut! Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy wyznaczą jej termin oraz odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Dogodnością dla naszych klientów jest również fakt, że telefony odbieramy całodobowo. Dezynfekujemy skutecznie domy po COVID-19, sprzątamy po zgonach we wszystkich powiatach i gminach województwa śląskiego oraz na terenie całego kraju. Kastelnik – profesjonalne sprzątanie miejsc po zwłokach- zadzwoń i poznaj szczegóły oferty!

 

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Siewierz

Wykwalifikowany pracownik firmy Kastelnik przygotowany do wykonania usług sprzątających.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik




  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%