Sprzątanie po zmarłych
Siewierz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Postępowanie podczas sprzątania po zmarłych w Siewierzu po śmierci w wyniku COVID-19. Dezynfekcja po zmarłym Kastelnik

Usługa na kompleksowe sprzątanie po zmarłych Siewierz przeprowadzana jest przez Kastelnik z należytą dyskrecją i dbałością o szczegóły. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i umówią dogodny termin dezynfekcji po zmarłym o każdej porze dnia i nocy.  Posiadamy infolinię działającą 365 dni w roku, przez 7 dni w tygodniu. Uznajemy, że jednym z najważniejszych aspektów podczas sprzątania po zmarłym jest wybór profesjonalnych metod oczyszczania skażonych powierzchni oraz odpowiednich preparatów chemicznych. Niezbędne podczas pracy związanej z czyszczeniem i odkażaniem po domów po zwłokach jest również zachowaniem wszelkich zasad BHP.

sprzatanie-po-zmarlym

Nasi klienci za dogodność uważają również to, że dojeżdżamy na miejsce realizacji w celu bezpłatnie wyceny. Zapraszamy mieszkańców nie tylko całego powiatu będzińskiego do kontaktu, ale również Siewierza Chmielowskie i Siewierza Kuźnica Sulikowska.

Sprzątanie po zmarłych Siewierz – śmierć w roku 2020

Sprzątanie po zmarłym w Siewierzu, to często zamawiana usługa odkażania. W wyniku COVID-19 zmarło od marca 2020 roku do stycznia 2021 roku 37 180 osób. Statystyki te pokazują, jak ta choroba potrafi być ciężka. Koronawirusem często zarażają się starsze osoby, które mają obniżoną odporność. Starsi ludzie ze względu na aktualnie panujący model życia żyją samotnie. Po zgonie w domu ich ciała mogą po znalezieniu być już w znacznym stopniu rozkładu. Sytuacja ta nabiera w szczególności na znaczeniu, gdy denat miał chorobę zakaźną, wówczas niezbędne jest stosowanie się do pewnych wytycznych:

 • zwłoki z należytym szacunkiem umieścić w dwóch ochronnych workach zabezpieczając przed głowę i kończyny;
 • osoby, które będą miały styczność ze zwłokami, powinny być ubrane w szczelne ubranie ochronne m.in. kombinezon, rękawice czy maski;
 • zaleca się, by ciało zostało skremowane, lecz istnieje również możliwość pochówku tradycyjnego;
 • według wytycznych pochówek powinien, zostać odbyty do 24 godzin po śmierci;
 • ciało podczas pogrzebu powinno być owinięte prześcieradłem, które zostało nasączone preparatem odkażający  60% alkoholu.

dezynfekcja-po-zmarlych-kastelnik

Czyszczenie mieszkań, domów po zgonach na terenie Siewierza Chmielowskie i w okolicy

Firma Kastelnik sprzątanie po zmarłym oferuje swoim klientom skuteczną dezynfekcję wszystkich pomieszczeń, w których przebywał denat oraz pojazdów, którymi transportowane były zwłoki. Jedną z najskuteczniejszych metod, które stosujemy jest zamgławianie z użyciem dezynfekatów. Do odkażania lokalu mieszkalnego nasi pracownicy przygotowują się w odpowiedni sposób, by zapewnić Państwu pełną gwarancję bezpieczeństwa po zgonie w mieszkaniu. W celu umówienia najbliższego terminu realizacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Usługi firmy Kastelnik – dezynfekcja po zmarłych w Siewierzu

 • sprzątanie po zmarłych w Siewierzu;
 • sprzątanie siewierskich mieszkań po śmierci w wyniku COVID-19;
 • czyszczenie po zwłokach;
 • odkażanie i sprzątanie po zgonach;
 • dezynfekcja pomieszczeń po rozkładających się zwłokach w województwie śląskim;
 • utylizacja skażonego mienia po samobójstwach w powiecie będzińskim;
 • zamgławianie pomieszczeń w celu dezynfekcji pośmiertnej.

Czym są dezynfekaty? Czy odkażanie po zgonie ma sens?

Dezynfekaty to inaczej profesjonalne środki chemiczne, które są używane do odkażania pomieszczeń po zmarłej osobie. W swoim składzie posiadają takie substancje jak chlor i fenol oraz aldehydy. Skuteczną metodą ich aplikowania jest zamgławianie. Czytaj więcej: słownik pojęć branży funeralnej. Dezynfekcja mieszkań po zgonie, powinna być przeprowadzana przez przeszkolony personel, wtedy tylko sprzątanie po zmarłych ma sens. Proces ten musi być przeprowadzony w odpowiedniej kolejności.

Sprzątanie po zgonach Siewierz i ozonowanie po zgonie

Wycena naszej usługi sprzątania po zmarłych jest bezpłatna, a wykonujemy ją już w 20 minut! Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy wyznaczą jej termin oraz odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Dogodnością dla naszych klientów jest również fakt, że telefony odbieramy całodobowo. Dezynfekujemy skutecznie domy po COVID-19, sprzątamy po zgonach we wszystkich powiatach i gminach województwa śląskiego oraz na terenie całego kraju.

sprzatanie-po-zmarlym-siewierz

Kastelnik – profesjonalne sprzątanie po zgonie – zadzwoń i poznaj szczegóły oferty!

Sprzątanie po zmarłym Siewierz, to nie jedyna usługa dostępna w firmie Kastelnik. Obsługuje także miasta: Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 3)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%