Sprzątanie po zmarłych
Sieradz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłym w Sieradzu. Badanie miejsca zbrodni, jak wygląda? Usuwanie śladów krwi i tkanek

Dogłębne sprzątanie po zmarłych Sieradz i woj. łódzkie to usługa, którą firma Kastelnik wykonuje nieprzerwanie od 2013 roku. Personalny stosunek do klienta i profesjonalizm to nasze najważniejsze wartości. Technicy Kastelnik, zanim przystąpią do pracy, odpowiednio się do niej przygotowują. Klient korzystający ze zlecenia sprzątanie po zwłokach ma pewność, że usuniemy z miejsca zgonu wszystkie ślady krwi, płynów ustrojowych, czy też chorobotwórcze drobnoustroje. Uruchomiliśmy całodobową infolinię, dzięki której kontakt z nami jest ułatwiony. Ponadto oferujemy bezpłatną wycenę, a jeśli istnieje taka potrzeba z dojazdem na miejsce m.in. w takich dzielnicach miasta jak np.: Sieradz Borek i Browarek oraz Herby, a także Elewator. 

 

Śmierć w wyniku morderstwa

Bez względu na to, gdzie dojdzie do morderstwa, jest to miejsce, które powinno być poddane specjalistycznym procedurom. Pierwszym z nich jest zawiadomienie służb policji, czy też karetki. Służby prawa mają na celu przeprowadzić śledztwo, aby dowiedzieć się, kto popełnił daną zbrodnię. Podczas czynności dochodzeniowych mają oni obowiązek zabezpieczyć miejsce zbrodni, tak, aby osoby trzecie nie miały tam wstępu.

Z czym mamy do czynienia podczas śmierci w wyniku morderstwa?

 • ślady krwi;
 • płyny ustrojowe;
 • tkanki ludzkie;
 • zmasakrowane zwłoki;
 • bałagan.

Sprzątanie po zgonach w wyniku zbrodni to zadanie dla techników Kastelnik Sieradz. Muszą oni na tego typu zlecenia zabrać ze sobą stosowne zaopatrzenie typu: przemysłowy generator ozonu; specjalistyczny zamgławiacz; atestowane środki chemiczne; środki wskazujące obecność krwi; szpachelki – do zeskrobywania resztek mózgu z powierzchni; szufelki do zbierania skoagulowanej krwi. Do usługi sprzątanie po zgonie niezbędne jest również zaopatrzenie się w środki ochrony osobistej, ponieważ ze zwłok wydobywać mogą się niebezpieczne dla naszego zdrowia toksyny. Maski pełnotwarzowe, czy też rękawice ochronne to jedne z elementów wyposażenia naszych specjalistów. Podczas wykonywania zlecenia niezbędne jest zabranie zbiorników na odpady z zagrożeniem ze strony organizmów żywych. Jeśli zwłoki szybko przewieziono do kostnicy i nie ma śladów płynów ustrojowych, czy krwi to wystarczające będzie, aby zastosować tylko ozonowanie. Posiadamy przemysłowe generatory ozonu o mocy nawet do 240 g./h, dzięki czemu pozbycie się toksycznych substancji i odświeżenie mieszkania jest robione sprawnie i dokładnie. Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zmarłych Sieradz – zadzwoń! 

Sprzątanie po zmarłych Sieradz Kastelnik

 • sprzątanie po zmarłych w Sieradzu i powiecie sieradzkim;
 • sprzątanie po zmarłym województwo łódzkie;
 • dezynfekcja miejsca zgonu po morderstwach;
 • usuwanie śladów po samobójcach;
 • likwidowanie chorobotwórczych drobnoustrojów po śmierci;
 • sprzątanie po rozkładających się zwłokach;
 • likwidowanie odoru po zwłokach;
 • mycie i czyszczenia ścian po zgonach;
 • sprzątanie po śmierci nagłej. 

Dezynfekcja miejsca zgonu

Odkażanie po zgonie jest konieczna w przypadku rozkładu zwłok, w szczególności ten zaawansowany. To dezynfekcja polegająca na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych przy użyciu metod fizycznych i chemicznych. Ma na celu zmniejszenie liczby szkodliwych drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego organizmom żywym. Skuteczne środki dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

Kontakt całodobowy – sprzątanie funeralne Sieradz 

Jeśli chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zmarłych Sieradz w województwie łódzkim – zadzwoń do nas! Posiadamy infolinię 24/7, dlatego bardzo łatwo się z nami skontaktować. Wiemy, jak ciężka może być wiadomość o śmierci bliskiego, a w przypadku znalezienia zwłok w zaawansowanym stadium rozkładu konieczne jest sprawne i dokładne działanie. Specjalistyczne podejście do sprawy pozwala nam na wykonywanie realizacji na jak najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystanie również z naszej bezpłatnej wyceny, którą wykonujemy już 20 minut! Chcesz poznać więcej informacji – zadzwoń  czekamy!

Kastelnik – najwyższa jakość usług funeralnych w Łódzkim!

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%