Sprzątanie po zmarłych
Sieradz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłym w Sieradzu.  Jak wygląda badanie miejsca zbrodni? Usuwanie śladów krwi i tkanek w mieszkaniach

Usuwanie robaków i larw po zgonie, to element usługi na dogłębne sprzątanie po zmarłych Sieradz oraz pozostałe miasta na terenie województwa łódzkiego. Nie jest to nic innego jak solidna pomoc przy dezynfekcji mieszkań, którą firma Kastelnik realizuje nieprzerwanie od 2013 roku. Personalny stosunek do klienta i profesjonalizm to nasze najważniejsze wartości. Technicy Kastelnik, zanim przystąpią do pracy, odpowiednio się do niej przygotowują. Klient korzystający ze zlecenia sprzątanie po zwłokach ma pewność, że usuniemy z miejsca zgonu wszystkie ślady krwi, płynów ustrojowych, czy też chorobotwórcze drobnoustroje.

Uruchomiliśmy dla Państwa całodobową infolinię, dzięki której kontakt z nami jest ułatwiony. Ponadto oferujemy bezpłatną wycenę, a jeśli istnieje taka potrzeba z dojazdem na miejsce i przedstawienie oferty sprzątania lokalu po zwłokach. W zakresie naszych usług znajduje się nie tylko czyszczenie po samobójstwie, ale również usuwanie śladów krwi z domów i mieszkań. Doświadczenie zdobywane latami pomogło nam zebrać pozytywne opinie. Oferta odkażania po zmarłym może różnić się nieznacznie w zależności od lokalizacji. W ramach naszych usług dojeżdżamy po śmiertelnych wypadkach m.in. do dzielnic miasta jak np.: Sieradz Borek, Sieradz Browarek, Herby, a także Sieradz Elewator.

Usługi sprzątania mieszkań po zmarłym Sieradz

Sprzątanie po zgonach Sieradz – śmierć w wyniku morderstwa

Usuwanie robactwa z mebli i wyposażenia dotyczy śmierci naturalnej. Jednak są też przypadki zgonu z przyczyn losowych. Bez względu na to, gdzie dojdzie do morderstwa, czy jest to Sieradz, Zduńska Wola czy Wieluń zgon w wyniku morderstwa, to miejsce, które uruchamia specjalistyczne podejście – dlatego właśnie powinno ono być poddane specjalistycznym procedurom. Pierwszym z nich jest zawiadomienie służb policji, czy też karetki. Czasami administracji osiedla. Dla Państwa uruchomiliśmy specjalnie całodobową infolinię telefoniczną. Odpowiednie służby dochodzeniowe mają na celu przeprowadzić śledztwo, aby dowiedzieć się, kto popełnił okrutną zbrodnię. Podczas czynności dochodzeniowych mają oni obowiązek zabezpieczyć miejsce zbrodni, tak, aby osoby trzecie nie miały tam wstępu. Usuwamy krew z posadzek i ścian, a także likwidujemy zapachy po zwłokach.

Z czym mamy do czynienia podczas śmierci w wyniku morderstwa?

 • Ślady krwi;
 • płyny ustrojowe;
 • tkanki ludzkie;
 • zmasakrowane zwłoki;
 • bałagan.

Sprzątanie po zgonach w wyniku zbrodni to zadanie dla techników Kastelnik Sieradz. Muszą oni na tego typu zlecenia zabrać ze sobą stosowne zaopatrzenie typu: przemysłowy generator ozonu; specjalistyczny zamgławiacz; atestowane środki chemiczne; środki wskazujące obecność krwi; szpachelki – do zeskrobywania resztek mózgu z powierzchni; szufelki do zbierania skoagulowanej krwi. Do usługi sprzątanie po zgonie niezbędne jest również zaopatrzenie się w środki ochrony osobistej, ponieważ ze zwłok wydobywać mogą się niebezpieczne dla naszego zdrowia toksyny. Maski pełnotwarzowe, czy też rękawice ochronne to jedne z elementów wyposażenia naszych specjalistów. Podczas wykonywania zlecenia niezbędne jest zabranie zbiorników na odpady z zagrożeniem ze strony organizmów żywych. Jeśli zwłoki szybko przewieziono do kostnicy i nie ma śladów płynów ustrojowych, czy krwi to wystarczające będzie, aby zastosować tylko ozonowanie. Posiadamy przemysłowe generatory ozonu o mocy nawet do 240 g./h, dzięki czemu pozbycie się toksycznych substancji i odświeżenie mieszkania jest robione sprawnie i dokładnie. Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zmarłych Sieradz – zadzwoń!

Dezynfekcja po samobójstwie Sieradz

Sprzątanie po zmarłych Sieradz – Kastelnik

Dezynfekcja domu po zmarłej osobie może trwać od 1 dnia do 4 dni. Wszystko zależy od stopnia zanieczyszczenia mieszkania oraz od kubatury skażonej krwią powierzchni. Brak kontaktu społecznego, jaki możemy zaobserwować w ostatnich latach, pomiędzy osobami w podeszłym wieku skutkuje tym, iż o ich zgonie pierwsi dowiadują się sąsiedzi, zaniepokojeni nieprzyjemny zapachem. Ochrona zdrowia przyszłych domowników jest niezwykle ważna. Po zgonie wydziela się mnóstwo trujących patogenów, które mną być nie tylko szkodliwe dla zdrowia, ale wręcz mogą stanowić śmiertelne zagrożenie. W zakresie dezynfekcji lokali po zmarłych osobach oferujemy:

 • sprzątanie po zmarłych w Sieradzu i powiecie sieradzkim;
 • kompleksowe czyszczenie po zmarłym województwo łódzkie;
 • dezynfekcja miejsca zgonu po morderstwach;
 • usuwanie śladów po samobójcach;
 • likwidowanie chorobotwórczych drobnoustrojów po śmierci;
 • sprzątanie po rozkładającym się ciele człowieka;
 • likwidowanie odoru z klatki schodowej
 • mycie i czyszczenia ścian po zgonach;
 • sprzątanie po śmierci nagłej.

Dezynfekcja miejsca zgonu, czyszczenie miejsc po śmierci

Praca sprzątacza miejsc zgonu, nie należy do najłatwiejszych. Odkażanie po zgonie jest koniecznością w przypadku rozkładu zwłok, w szczególności tych zaawansowanych. To dezynfekcja polegająca na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych przy użyciu metod fizycznych i chemicznych. Ma na celu zmniejszenie liczby szkodliwych drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego organizmom żywym. Skuteczne środki dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

Sprzatanie po zwłokach w Sieradzu

Usługi sprzątania funeralnego po zwłokach w Sieradzu

Jak zrealizować poprawnie sprzątanie po zgonach w mieście Sieradz? Pytanie, które nie może pozostać bez odpowiedzi. Jeśli chcesz skorzystać z usługi profesjonalnej firmy dezynfekującej mieszkania, poszukaj fachowców od sprzątania po zmarłych Sieradz, w województwie łódzkim. Właściwie, to już znalazłeś, skoro jesteś na naszej stronie i czytasz ten tekst. Usługi sprzątające dezynfekcji po zwłokach realizujemy z powodzeniem od kilku lat. W firmie Kastelnik posiadamy całodobową infolinię 24/7, dlatego bardzo łatwo się z nami skontaktować. Wiemy, jak ciężka może być wiadomość o śmierci bliskiego, a w przypadku znalezienia zwłok w zaawansowanym stadium rozkładu konieczne jest sprawne i dokładne działanie. Specjalistyczne podejście do sprawy pozwala nam na wykonywanie realizacji na jak najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystanie również z naszej bezpłatnej wyceny, którą wykonujemy już 20 minut! Chcesz poznać więcej informacji na temat naszych usług odkażania lokali? Zadzwoń!

Kastelnik – najwyższa jakość usług funeralnych w Łódzkim.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%