Sprzątanie po zmarłych Siedlce

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Siedlce. Gdzie utylizować meble z mieszkania po  zmarłej osobie?  

Niezależnie od tego, czy szukasz profesjonalnej dekontaminacji, czy po prostu  pomocy przy podstawowej usłudze tj. sprzątanie po zmarłych Siedlce, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę. Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w  woj. mazowieckim to szereg specjalistycznych czynności.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Profesjonalne odkażanie  mieszkania po zgonie w firmie sprzątającej, to 5 podstawowych korzyści: 

 • usuwanie szkodliwych patogenów; 
 • odświeżenie zapachu w mieszkaniu;  
 • utylizacja skażonego wyposażenia; 
 • likwidacja plam z krwi na podłodze;  
 • bezpieczeństwo, potwierdzone certyfikatem.  

Popularny artykuł na blogu: wywóz starych mebli z mieszkania

Doskonale rozumiemy żal, który towarzyszy cierpieniu z powodu śmierci bliskiej  osoby. Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, aby Twoje mieszkanie wróciło do  zamieszkania tak szybko, jak to możliwe — bez dodatkowego stresu. Zajmujemy  się nie tylko sprzątaniem i dezynfekcją, ale również opróżnianiem całego  mieszkania z rzeczy po zmarłych. 

sprzątanie po zgonach Siedlce

Czyszczenie mieszkań po zmarłych w Siedlcach wymaga urządzeń do zamgławiania ULV.

Dezynfekcja po zgonach w Siedlcach

Śmierć bliskiej osoby w mieszkaniu? Niezależnie od okoliczności zgonu obowiązkowym krokiem, jaki należy podjąć, jest dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Siedlce. Odkażanie pomieszczeń po zwłokach zwykle obejmuje kilka etapów, a jednym z nich jest usuwanie śladów krwi.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Zastanawiasz się, dlaczego neutralizacja krwi i płynów ustrojowych to tak ważny krok w dezynfekcji pomieszczeń po zgonie? Nie wystarczy zetrzeć ich ścierką i umyć płynem do mycia podłóg, ponieważ są one prawdziwym nośnikiem bakterii, wirusów i patogenów. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, jeśli zmarły chorował, a co do tego nie można mieć pewności bez wykonania sekcji zwłok. Dlatego niezależnie od rodzaju skażenia, krwi i płynów ustrojowych z podłogi, lepiej nie czyścić ich samodzielnie.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Dezodoryzacja mieszkania po zgonie

Zdecydowanie najlepiej zlecić neutralizację płynów ustrojowych z podłóg po zmarłych w ramach usługi tj. dezynfekcja po zmarłych w powiecie siedleckim. Czyszczenie krwi z podłóg przebiega przy użyciu specjalistycznych preparatów biobójczych i uzupełniane jest o ozonowanie pomieszczeń i zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Technicy sprzątania miejsc śmierci często także wykonują demontaż podłóg i listw przypodłogowych, by usunąć plamy krwi z każdego zakamarka mieszkania.

Slogan dla firmy sprzątającej Kastelnik

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania pomieszczeń po śmierci wraz z myciem krwi z podłóg.

Poprawne i staranne usunięcie wydzielin pośmiertnych z podłóg i elementów wyposażenia mieszkania to najważniejszy krok w odkażaniu pomieszczeń po zgonie. To właśnie ten proces wpływa na poprawność całego procesu i bezpieczeństwo przyszłych lokatorów.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Siedlce

Sprzątanie po zmarłych Siedlce — nowa jakość usług odkażania  

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i innowacyjnemu sprzętowi w naszych  specjalistycznych pojazdach do dezynfekcji jesteśmy w stanie podjąć się każdej  pracy np. Sprzątanie po zmarłych w Siedlcach w mieszkaniach spółdzielczych  oraz lokatorskich. Oferujemy od 2013 roku wysoką jakość usług na dezynfekcję budynków i utylizację skażonych biologicznie przedmiotów. Nasze wszystkie  usługi objęte są również gwarancją jakości z firmy Kastelnik. 

Konkurencyjna jakość usług obejmuje 

 • sprzątanie mieszkań po zmarłych na Mazowszu;  
 • doczyszczenie podłóg z nieczystości biologicznych; 
 • usuwanie śladów krwi;  
 • ozonowanie w celu usunięcia zapachu po zmarłym; 
 • sprzątanie po wypadkach śmiertelnych;
 • czyszczenie strychów po śmierci samobójczej; 
 • oczyszczanie powierza z patogenów; 
 • usuwanie jadów trupich; 
 • opróżnianie piwnic po zmarłych osobach;  
 • czyszczenie suchym lodem; 
 • zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru;  
 • dezynfekcja mieszkania po zgonie w samotności; 
 • odkażanie pomieszczenia po morderstwie.
Kastelnik – dezodoryzacja mieszkań – potwierdzona certyfikatem
Dezynfekcja mieszkania po zmarłym Siedlce

Gdzie dezynfekujemy mieszkania w województwie mazowieckim?

Jak wygląda dezynfekcja domu po zgonie?  

Dezynfekcja po zgonie obejmuje takie czynności jak usuwanie skażonych  przedmiotów, dezynfekcję miejsc po zwłokach oraz ozonowanie powietrza. Każdy  z wyżej wymienionych etapów sprzątania jest zamawiany niemal każdego dnia w  mieście Siedlce. Samotna śmierć w domu to coraz większy problem dla zarządców nieruchomości lub bliskich zmarłego.

W ramach odkażania mieszkania po zgonie ważne jest usunięcie toksycznych jadów trupich i nieprzyjemnego zapachu. Dezodoryzacja pomieszczeń po zwłokach to część całościowej usługi czyszczenia po zmarłych. Często fetor wydobywający się z gnijących się zwłok jest często sygnałem, który pomaga odkryć zgon.  

Jak wygląda dezynfekcja domu po zgonie? Odpowiedzi na pytania

Usuwanie wirusów i patogenów z miejsca zgonu  

Jady trupie są niezwykle niebezpieczne w domu denata. Ciało ludzie, a raczej jego  zwłoki emitują ponad 30 trujących związków chemicznych. Substancje te stanowią bezpośrednie zagrożenie dla naszego zdrowia, a nawet życia, dlatego konieczne jest ich szybkie usunięcie.

Likwidowanie chorobotwórczych patogenów, które sprawiają, że czujemy także nieprzyjemny fetor, jest zatem niezbędne. Wykonuje się to za pomocą dezynfekcji innowacyjnymi metodami m.in. ozonowaniem. Pomaga ono w usunięciu bakterii i wirusów wydalanych przez trupa oraz neutralizuje zapach śmierci.

Odkażanie mieszkania po zgonie w Siedlcach  

Odkażanie mieszkania po samotnym zgonie w Siedlcach to zawsze ozonowanie w połączeniu z zamgławianiem suchą mgłą. Te dwie metody są najlepszym  połączeniem dezynfekcji. Ważne jest, by podczas usługi tj. ozonowanie po  zmarłym wytworzyć stężenie minimum 10 ppm. Taki poziom ozonu w powietrzu  daje gwarancję na usunięcie wirusów i groźnych patogenów.

Sucha mgła ma inną zaletę, a mianowicie przenika dokładnie do wszystkich zakamarków. Wiele osób  twierdzi, że nadtlenek wodoru ma dużo silniejsze działanie niż ozon. Połączenie  tych dwóch metod odkażania jest więc najlepszym sposobem, by rozbroić bombę biologiczną, jaką są zarazki w domu zmarłego. 

Usuwanie śladów krwi po zgonie w domu

Zdjęcie: ślady krwi na klatce schodowej © 2023 Kastelnik

 Jakie są etapy profesjonalnego czyszczenia po zwłokach? 

Profesjonalne czyszczenie po zwłokach powinno odbyć się z zachowaniem odpowiednich kroków. Tylko one pozwolą na skuteczne i sprawne pozbycie się patogenów po zgonie. Na początku zlecenia istotne jest, aby przeprowadzić dezynfekcję wstępną. Następnie istotnym krokiem jest zutylizowanie mebli i skażonego mienia oraz zlikwidowanie śladów krwi, czy płynów ustrojowych. Potem często świadczone jest zamgławianie po zalaniu z nadtlenkiem wodoru. Pamiętać tutaj należy o tym, że skażonych biologicznie przedmiotów po zmarłych nie wolno wyrzucać na uliczny śmietnik.

Opróżnianie mieszkania z rzeczy po zgonie mazowieckie

Zdjęcie: skażone przedmioty wyrzucone na zwykły śmietnik © 2023 Kastelnik

Sprzątanie po zgonach Siedlce — nowe formy dezynfekcji 

Sprzątanie po zgonach w mieście Siedlce to ciężka praca, ale z pomocą naszego  profesjonalnego zespołu możesz w mgnieniu oka usunąć wirusy i bakterie z  powietrza. W przeciwieństwie do innych firm z branży funeralnej, które pobierają wysokie ceny za swoje usługi, oferujemy jakość za utylizację i przystępną cenę dezynfekcji. Nasze stawki za sprzątanie po zgonie są konkurencyjne i zawsze  zgodne z wartością rynkową.

Zasięg działania naszej firmy w woj. mazowieckim:

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Siedlce certyfikat

Jak wygląda certyfikat po sprzątaniu mieszkania po zgonie w Siedlcach?

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Specjalistyczne firmy oferujące kompleksowe usuwanie konsekwencji śmierci świadczą z zachowaniem pewnych zasad. m.in. Warto poznać także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Ile kosztuje czyszczenie po śmierci ?

Koszt czyszczenia po śmierci zależy od kilku czynników. W przypadku dezynfekcji po zmarłej osobie koszty zaczynają się od kwoty 700 zł. Natomiast duże kilkupokojowe mieszkanie, w którym do utylizacji jest duża ilość przedmiotów, to koszt sięgający nawet paru tysięcy złotych.

Czy odkażanie mieszkania po zgonie jest niezbędne?

Niestety, ale gdy mamy do czynienia z trupim jadem konieczne jest odkażenie całego mieszkania. Trujące związki chemiczne, które znajdują się w skażonym pomieszczeniu, są dla nas bezpośrednim zagrożeniem. Dezynfekcja ozonem jest skutecznym sposobem nie tylko na pozbycie się drobnoustrojów, ale również na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu śmierci.

Kastelnik — Twój godny zaufania partner od sprzątania!

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, bez względu na czas zgonu. Oferujemy  usługi na sprzątanie mieszkań po zmarłych wraz z profesjonalną dezynfekcją.  Używamy specjalistycznego sprzętu do czyszczenia suchym lodem oraz do  zamgławiania Twojego mieszkania suchą mgłą. Te czynności wykonujemy w taki  sposób, by nie uszkodzić odkażanych powierzchni. Cały nasz personel to w pełni  przeszkoleni zespół, który wie, jak zachować się w miejscu zgonu. 

Kastelnik Siedlce — marka godna zaufania!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%