Sprzątanie po zmarłych Rzeszów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Rzeszów. Jak wygląda oferta na odkażanie mieszkania po zgonie?

Śmierć w domu to smutek wśród bliskich, któremu często towarzyszy dezorientacja, co dalej robić. Sprzątanie po zmarłych Rzeszów to usługa, na którą decyduje się większość rodzin zmarłych osób. Usługa ta polega na dokładnym odkażeniu wszystkich pomieszczeń mieszkalnych z trujących związków chemicznych. Warto dodać, że czyszczenie miejsc po zwłokach w powiecie rzeszowskim, to nie tylko dezynfekcja, ale również utylizacja wyposażenia mieszkania denata. Śmiało możesz zlecić usługi:

Specjalistyczną pomoc w usuwaniu konsekwencji śmierci w domu świadczymy na terenie całego miasta Rzeszów, a m.in. w takich rejonach jak np.: Drabinianka, Staroniwa i Zaszkole oraz Zalesie.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Rzeszów

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Rzeszów – dekada doświadczeń

Wiele lat doświadczeń to gwarancja jakości, na poprawne wykonanie jednej z naszych podstawowych usług tj. sprzątanie mieszkania po zmarłym w Rzeszowie. Na szczęście w naszym społeczeństwie jest coraz większa świadomość, co do dezynfekcji miejsc po zwłokach. Dzięki temu coraz więcej osób decyduje się na profesjonalne sprzątanie po zgonach i dokładne usuwanie szkodliwych patogenów. Trujące związki chemiczne są jednym z największych zagrożeń, po śmierci w domu. 

Dezynfekcja mieszkania po zgonie bliskiej osoby na Podkarpaciu

W województwie podkarpackim dezynfekcja mieszkania po zgonie bliskiej osoby obejmuje solidne usuwanie wirusów z powietrza, a także jadów trupich. Te związki chemiczne są niezwykle niebezpieczne dla naszego zdrowia. Obowiązkiem każdej firmy sprzątającej jest dogłębna dezynfekcja mieszkania po zgonie. Jeśli znajdziemy ciało bliskiego, warto zaufać profesjonalnemu podmiotowi z branży funeralnej, który kompleksowo odkazi nasz lokal. W celu zabicia chorobotwórczych drobnoustrojów technicy Kastelnika stosują sprawdzoną metodę, jaką jest ozonowanie pomieszczeń. Ta forma odkażania sprawdza się idealnie także w kwestii odświeżania i niwelowania nieprzyjemnych zapachów.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie podkarpackie

Zdjęcie: skażona biologicznie kanapa po zgonie w mieszkaniu © 2022 Kastelnik

Jakie są pierwsze kroki podczas sprzątania po zmarłych?

Gruntowne sprzątanie pomieszczeń po zmarłych osobach obejmuje takie czynności jak usuwanie płynów ustrojowych po zmarłym, demontaż podłogi, czyszczenie ścian i sufitów, a także transport mebli do utylizacji. Na wstępie wykonujemy ozonowanie całego domu, tak by już na początku wyeliminować część zarazków. Kolejnym krokiem będzie, podział rzeczy, na te skażone biologicznie oraz wolne od plam krwi. Czynność ta to przygotowanie mebli do transportu, a skażonych przedmiotów do utylizacji.

Kompleksowa usługi na czyszczenie domu po śmierci to:

 • sprzątanie po zmarłych Rzeszów i w miastach: Błażowa, Boguchwała, Dynów;
 • czyszczenie po samobójcy mieszkania;
 • dezynfekcja po zmarłym w domu w powiecie rzeszowskim, w miastach: Głogów Małopolski, Tyczyn;
 • ozonowanie pomieszczeń po zgonach;
 • utylizacja mieszkania po zgonie;
 • odkażanie po zwłokach;
 • zamgławianie na sucho nadtlenkiem wodoru;
 • opróżnianie lokalów mieszkalnych po śmierci naturalnej;
 • utylizacja skażonych przedmiotów po zwłokach;
 • czyszczenie po śmiertelnym wypadku w pracy;
 • usuwanie jadów trupich;
 • likwidowanie śladów krwi z podłogi;
 • sprzątanie miejsc po śmierci naturalnej.
Rzeszów zgon w pracy, wypadek śmiertelny

Zgon na terenie zakładu pracy w Rzeszowie © 2022 firma Kastelnik

Dewizą firmy Kastelnik jest zaufanie!

Zespół firmy Kastelnik to dobrzy fachowcy w dziedzinie specjalistycznego sprzątania. Każda firma sprzątająca po zgonach buduje zaufanie poprzez udane realizacje poparte dobrymi opiniami. W naszej firmie liczą się takie rzeczy jak dyskrecja, dokładność i punktualność. Nieodzownym elementem naszej pracy jest także zachowanie przepisów z tematyki Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Dlatego podczas zleceń stosujemy sprawdzone środki ochrony osobistej, a na sam przebieg zabiegu dezynfekcja po zmarłym nie wpuszczamy osób trzecich.

Usuwanie zapachu z klatki schodowej po zgonie w Rzeszowie

Usuwanie zapachów po zgonach z klatek schodowych na terenie miasta Rzeszów to utrapienie sąsiadów. W bloku, gdzie doszło do śmierci bardzo często mamy do czynienia w okropnym smrodem, który jest ciężki do wytrzymania. Ozonowanie po zmarłych to zabieg, który idealnie sprawdza się w tego typu przypadkach. Bez ozonu byłoby ciężko usunąć zapach śmierci. Sam zabieg wykonuje się za pomocą przemysłowych generatorów ozonu, które mają moc nawet 240 g/h.

Usługi sprzątania w powiecie rzeszowskim dostępne są w lokalizacjach Błażowa, Boguchwała, Dynów, Głogów Małopolski, Tyczyn.

Firma sprzątająca Rzeszów

Jak wygląda certyfikat po sprzątaniu mieszkania po zgonie w Rzeszowie?

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Kto sprząta po zabójstwie? Sprzątanie po zmarłych w Rzeszowie to usługa czyszczenia po śmierci naturalnej, zabójstwach, samobójstwach czy wypadkach komunikacyjnych. Technicy sprzątania miejsc śmierci dostosowują środki i metody dezynfekcji do każdego indywidualnego przypadku zgonu. W każdym przypadku śmierci należy przeprowadzić gruntowne czyszczenie śladów krwi z podłóg, płynów ustrojowych i odkażanie pomieszczeń. Skażone meble i przedmioty użytku osobistego należy przewieźć do specjalnej spalarni, a na końcu przeprowadzić ozonowanie mieszkania po zmarłej osobie. Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zgonach w woj. podkarpackim.

Usługi sprzątające Rzeszów

Jak oczyścić mieszkanie po zmarłym?

Czyszczenie mieszkania po zmarłej osobie technicy przeprowadzają przy użyciu profesjonalnych środków biobójczych z atestem PZH. Aby przywrócić bezpieczeństwo w pomieszczeniu po zgonie, należy wyeliminować bakterie i patogeny z każdego zakamarka mieszkania. Po usunięciu śladów krwi i opróżnieniu mieszkania ze starych mebli, wykonywana jest dezynfekcja przy pomocy ozonu i suchej mgły z nadtlenkiem wodoru.

Gdzie zamówić sprzątanie po zgonie?

Sprzątanie po zmarłych można zamówić, dzwoniąc na telefon alarmowy do specjalistycznej firmy sprzątającej. Dezynfekcja mieszkania po zgonie powinna zostać przeprowadzona jak najszybciej po wyniesieniu ciała, dlatego można też wysłać mail ze zdjęciami i oczekiwać na wycenę, która powinna być zaakceptowana przed rozpoczęciem pracy.

Sprzątanie po zgonach Rzeszów w konkurencyjnej cenie!

Sprzątanie mieszkań po zgonach w Rzeszowie realizowane jest w kilku wariantach cenowych. Podstawowy koszt obejmuje ozonowanie i zaczyna się od 700 zł, co na Podkarpaciu jest konkurencyjną ceną. Utylizacja całego mieszkania to na pewno koszt kilku tysięcy złotych. Ostateczna cena zależy od ilości skażonych biologicznie przedmiotów i jest podawana zawsze przed rozpoczęciem pracy u klienta. 

dezynfekcja domu po zmarłym

Zadzwoń na naszą infolinię po pomoc w ustaleniu planów sprzątania.

Odpowiedzialna utylizacja, to np. wynoszenie dywanu poplamionego krwią z domu i transport w specjalnych opakowaniach do spalarni termicznej. Śmiało możesz do nas zadzwonić i zapytać o wolny termin na realizację tej usługi.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 3)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%