Sprzątanie po zmarłych Rzeszów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Rzeszów. Jak wygląda oferta na odkażanie mieszkania po zgonie?

Śmierć w domu to smutek wśród bliskich, któremu często towarzyszy dezorientacja, co dalej robić. Sprzątanie po zmarłych Rzeszów to usługa, na którą decyduje się większość rodzin zmarłych osób. Usługa ta polega na dokładnym odkażeniu wszystkich pomieszczeń mieszkalnych z trujących związków chemicznych. Warto dodać, że czyszczenie miejsc po zwłokach, to nie tylko dezynfekcja, ale również utylizacja wyposażenia mieszkania denata. Śmiało możesz zlecić takie usługi jak:

 • wynoszenie mebli z mieszkania po zgonie;
 • czyszczenie śladów krwi na podłodze;
 • utylizacja termiczna skażonych przedmiotów;
 • usuwanie zapachów po zmarłych.

Specjalistyczną pomoc w usuwaniu konsekwencji śmierci w domu świadczymy na terenie całego miasta Rzeszów, a m.in. w takich rejonach jak np.: Drabinianka, Staroniwa i Zaszkole oraz Zalesie.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Rzeszów

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Rzeszów – dekada doświadczeń

Wiele lat doświadczeń to gwarancja jakości, na poprawne wykonanie jednej z naszych podstawowych usług tj. sprzątanie mieszkania po zmarłym w Rzeszowie. Na szczęście w naszym społeczeństwie jest coraz większa świadomość, co do dezynfekcji miejsc po zwłokach. Dzięki temu coraz więcej osób decyduje się na profesjonalne sprzątanie po zgonach i dokładne usuwanie szkodliwych patogenów. Trujące związki chemiczne są jednym z największych zagrożeń, po śmierci w domu. 

Dezynfekcja mieszkania po zgonie bliskiej osoby na Podkarpaciu

W województwie podkarpackim dezynfekcja mieszkania po zgonie bliskiej osoby obejmuje solidne usuwanie wirusów z powietrza, a także jadów trupich. Te związki chemiczne są niezwykle niebezpieczne dla naszego zdrowia. Obowiązkiem każdej firmy sprzątającej jest dogłębna dezynfekcja mieszkania po zgonie. Jeśli znajdziemy ciało bliskiego, warto zaufać profesjonalnemu podmiotowi z branży funeralnej, który kompleksowo odkazi nasz lokal. W celu zabicia chorobotwórczych drobnoustrojów technicy Kastelnika stosują sprawdzoną metodę, jaką jest ozonowanie pomieszczeń. Ta forma odkażania sprawdza się idealnie także w kwestii odświeżania i niwelowania nieprzyjemnych zapachów.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie podkarpackie

Zdjęcie: skażona biologicznie kanapa po zgonie w mieszkaniu © 2022 Kastelnik

Jakie są pierwsze kroki podczas sprzątania po zmarłych?

Gruntowne sprzątanie pomieszczeń po zmarłych osobach obejmuje takie czynności jak usuwanie płynów ustrojowych po zmarłym, demontaż podłogi, czyszczenie ścian i sufitów, a także transport mebli do utylizacji. Na wstępie wykonujemy ozonowanie całego domu, tak by już na początku wyeliminować część zarazków. Kolejnym krokiem będzie, podział rzeczy, na te skażone biologicznie oraz wolne od plam krwi. Czynność ta to przygotowanie mebli do transportu, a skażonych przedmiotów do utylizacji.

Kompleksowa usługi na czyszczenie domu po śmierci to:

 • sprzątanie po zmarłych Rzeszów;
 • czyszczenie po samobójcy mieszkania;
 • dezynfekcja po zmarłym w domu;
 • ozonowanie pomieszczeń po zgonach;
 • utylizacja mieszkania po zgonie;
 • odkażanie po zwłokach;
 • zamgławianie na sucho nadtlenkiem wodoru;
 • opróżnianie lokalów mieszkalnych po śmierci naturalnej;
 • utylizacja skażonych przedmiotów po zwłokach;
 • czyszczenie po śmiertelnym wypadku w pracy;
 • usuwanie jadów trupich;
 • likwidowanie śladów krwi z podłogi;
 • sprzątanie miejsc po śmierci naturalnej.
Rzeszów zgon w pracy, wypadek śmiertelny

Zgon na terenie zakładu pracy w Rzeszowie © 2022 Kastelnik

Dewizą firmy Kastelnik jest zaufanie!

Zespół firmy Kastelnik to dobrzy fachowcy w dziedzinie specjalistycznego sprzątania. Każda firma sprzątająca po zgonach buduje zaufanie poprzez udane realizacje poparte dobrymi opiniami. W naszej firmie liczą się takie rzeczy jak dyskrecja, dokładność i punktualność. Nieodzownym elementem naszej pracy jest także zachowanie przepisów z tematyki Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Dlatego podczas zleceń stosujemy sprawdzone środki ochrony osobistej, a na sam przebieg zabiegu dezynfekcja po zmarłym nie wpuszczamy osób trzecich.

Usuwanie zapachu z klatki schodowej po zgonie w Rzeszowie

Usuwanie zapachów po zgonach z klatek schodowych na terenie miasta Rzeszów to utrapienie sąsiadów. W bloku, gdzie doszło do śmierci bardzo często mamy do czynienia w okropnym smrodem, który jest ciężki do wytrzymania. Ozonowanie po zmarłych to zabieg, który idealnie sprawdza się w tego typu przypadkach. Bez ozonu byłoby ciężko usunąć zapach śmierci. Sam zabieg wykonuje się za pomocą przemysłowych generatorów ozonu, które mają moc nawet 240 g/h.

Dezynfekcja domów po zmarłych

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W ramach kompleksowego usuwania konsekwencji śmierci wykonujemy dogłębną dezynfekcję i utylizację skażonego mienia. Oto odpowiedzi na jedne z częściej zadawanych pytań.

Ile kosztuje odkażanie pomieszczania po zgonie?

Podstawowe odkażanie pomieszczenia po zgonie w domu zaczyna się od kwoty 700 zł. Cena ta obejmuje ozonowanie pokoju, w którym znaleziono ciało zmarłego. Warto jednak zamówić kompleksową dezynfekcję, która zawierać będzie utylizację skażonych biologicznie przedmiotów.

Jak wygląda profesjonalne sprzątanie po zmarłej osobie?

Profesjonalne sprzątanie po zmarłych to wg. opinii fachowców z branży – usuwanie szkodliwych patogenów, czyszczenie śladów krwi oraz likwidacja nieprzyjemnych zapachów w mieszkaniu. Opcjonalnie można również zamówić utylizację rzeczy po zmarłym.

Sprzątanie po zgonach Rzeszów w konkurencyjnej cenie!

Sprzątanie mieszkań po zgonach w Rzeszowie realizowane jest w kilku wariantach cenowych. Podstawowy koszt obejmuje ozonowanie i zaczyna się od 700 zł, co na Podkarpaciu jest konkurencyjną ceną. Utylizacja całego mieszkania to na pewno koszt kilku tysięcy złotych. Ostateczna cena zależy od ilości skażonych biologicznie przedmiotów i jest podawana zawsze przed rozpoczęciem pracy u klienta. 

Odpowiedzialna utylizacja, to np. wynoszenie dywanu poplamionego krwią z domu i transport w specjalnych opakowaniach do spalarni termicznej. Śmiało możesz do nas zadzwonić i zapytać o wolny termin na realizację tej usługi.

 

 

Firma sprzątająca Rzeszów

Jak wygląda certyfikat po sprzątaniu mieszkania po zgonie w Rzeszowie?

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%