Sprzątanie po zmarłych Rzeszów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Rzeszowie. Sprawdź ofertę firmy Kastelnik na odkażanie mieszkania po zgonie

Śmierć w domu to smutek wśród bliskich, któremu często towarzyszy dezorientacja, co dalej robić. Sprzątanie po zmarłych Rzeszów to usługa, na którą decyduje się większość rodzin zmarłych osób. Usługa ta polega na dokładnym odkażeniu wszystkich pomieszczeń mieszkalnych z trujących związków chemicznych. Warto dodać, że czyszczenie miejsc po zwłokach w powiecie rzeszowskim, to nie tylko dezynfekcja, ale również utylizacja wyposażenia mieszkania denata.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Śmiało możesz zadzwonić do firmy sprzątającej Kastelnik zlecić nam jedną z usług:

Specjalistyczną pomoc w usuwaniu konsekwencji śmierci w domu świadczymy na terenie całego miasta Rzeszów, a m.in. w takich rejonach jak np.: Drabinianka, Staroniwa i Zaszkole oraz Zalesie.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Rzeszów

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Rzeszów – dekada doświadczeń

Wiele lat doświadczeń to gwarancja jakości, na poprawne wykonanie jednej z naszych podstawowych usług tj. sprzątanie mieszkania po zmarłym w Rzeszowie. Na szczęście w naszym społeczeństwie jest coraz większa świadomość, co do dezynfekcji miejsc po zwłokach. Dzięki temu coraz więcej osób decyduje się na profesjonalne sprzątanie po zgonach i dokładne usuwanie szkodliwych patogenów. Trujące związki chemiczne są jednym z największych zagrożeń, po śmierci w domu. 

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłym w Rzeszowie.

Przez całą dobę świadczymy usługi sprzątania i dezynfekcji miejsca zgonu – Kastelnik.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie bliskiej osoby na Podkarpaciu

Zastanawiasz się jakie etapy obejmuje dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Rzeszów? Ten złożony proces polega na eliminacji źródła zagrożenia biologicznego w miejscu śmierci i obejmuje kilka, a czasami nawet kilkanaście etapów prac.

Technicy sprzątania miejsc śmierci zwykle rozpoczynają pracę na miejscu zdarzenia od opróżnienia mieszkania ze starych mebli np. wersalki i szafy z ubraniami. Wynoszone graty transportowane są do utylizacji w spalarni. To ważny etap, ponieważ przedmioty w mieszkaniu mogą być zanieczyszczone krwią i wydzielinami zmarłego.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzedać mieszkanie po zgonie?

W następnej kolejności technicy przeprowadzają wstępną dezynfekcję, która polega na usunięciu płynów ustrojowych z podłóg przy pomocy preparatów na bazie chloru i czwartorzędowych soli amoniowych. Na tym etapie specjaliści często demontują podłogę i zrywają tapety, by doczyścić każdy zakamarek z bakterii. Kluczowym etapem w odkażaniu miejsc po zmarłych jest ozonowanie pomieszczeń. Ozon rozprzestrzenia się po całym pomieszczeniu, neutralizując patogeny pośmiertne i nieprzyjemny zapach po zwłokach.

Kastelnik, jedna firma sprzątająca, różne usługi dezynfekcji - Podkarpackie

Odkażanie mieszkań po zgonach w powiecie rzeszowskim to odpowiedzialne zadanie dla profesjonalistów, ponieważ wymaga przeprowadzenia wielu etapów w odpowiedniej kolejności.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

W województwie podkarpackim dezynfekcja mieszkania po zmarłym obejmuje solidne usuwanie wirusów z powietrza, a także jadów trupich. Te związki chemiczne są niezwykle niebezpieczne dla naszego zdrowia. Obowiązkiem każdej firmy sprzątającej jest dogłębna dezynfekcja mieszkania po zgonie. Jeśli znajdziemy ciało bliskiej osoby, warto zaufać profesjonalnemu podmiotowi z branży funeralnej, który kompleksowo odkazi nasz lokal. W celu zabicia chorobotwórczych drobnoustrojów technicy z firmy Kastelnik stosują sprawdzoną metodę, jaką jest ozonowanie pomieszczeń. Ta forma odkażania sprawdza się idealnie także w kwestii odświeżania i niwelowania nieprzyjemnych zapachów.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie podkarpackie

Zdjęcie: skażona biologicznie kanapa po zgonie w mieszkaniu © 2023 Kastelnik

Jakie są pierwsze kroki podczas sprzątania po zmarłych?

Gruntowne sprzątanie pomieszczeń po zmarłych osobach obejmuje takie czynności jak usuwanie płynów ustrojowych po zmarłym, demontaż podłogi, czyszczenie ścian i sufitów, a także transport mebli do utylizacji. Na wstępie wykonujemy ozonowanie całego domu, tak by już na początku wyeliminować część zarazków. Kolejnym krokiem będzie, podział rzeczy, na te skażone biologicznie oraz wolne od plam krwi. Czynność ta to przygotowanie mebli do transportu, a skażonych przedmiotów do utylizacji.

Kompleksowa usługi na czyszczenie domu po śmierci to:

 • sprzątanie po zmarłych Rzeszów i w miastach: Błażowa, Boguchwała, Dynów;
 • czyszczenie po samobójcy mieszkania;
 • dezynfekcja po zmarłym w domu w powiecie rzeszowskim, w miastach: Głogów Małopolski, Tyczyn;
 • ozonowanie pomieszczeń po zgonach;
 • utylizacja mieszkania po zgonie;
 • odkażanie po zwłokach;
 • zamgławianie na sucho nadtlenkiem wodoru;
 • opróżnianie lokalów mieszkalnych po śmierci naturalnej;
 • utylizacja skażonych przedmiotów po zwłokach;
 • czyszczenie po śmiertelnym wypadku w pracy;
 • usuwanie jadów trupich;
 • likwidowanie śladów krwi z podłogi;
 • sprzątanie miejsc po śmierci naturalnej.
Rzeszów zgon w pracy, wypadek śmiertelny

Zgon na terenie zakładu pracy w Rzeszowie © 2023 firma Kastelnik

Dewizą firmy Kastelnik jest zaufanie!

Zespół firmy Kastelnik to dobrzy fachowcy w dziedzinie specjalistycznego sprzątania. Każda firma sprzątająca po zgonach buduje zaufanie poprzez udane realizacje poparte dobrymi opiniami. W naszej firmie liczą się takie rzeczy jak dyskrecja, dokładność i punktualność. Nieodzownym elementem naszej pracy jest także zachowanie przepisów z tematyki Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Dlatego podczas zleceń stosujemy sprawdzone środki ochrony osobistej, a na sam przebieg zabiegu dezynfekcja po zmarłym nie wpuszczamy osób trzecich.

Usuwanie zapachu z klatki schodowej po zgonie w Rzeszowie

Usuwanie zapachów po zgonach z klatek schodowych na terenie miasta Rzeszów to utrapienie sąsiadów. W bloku, gdzie doszło do śmierci bardzo często mamy do czynienia w okropnym smrodem, który jest ciężki do wytrzymania. Ozonowanie po zmarłych to zabieg, który idealnie sprawdza się w tego typu przypadkach. Bez ozonu byłoby ciężko usunąć zapach śmierci. Sam zabieg wykonuje się za pomocą przemysłowych generatorów ozonu, które mają moc nawet 240 g/h.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – potwierdzone certyfikatem

Usługi sprzątania w powiecie rzeszowskim dostępne są w lokalizacjach: Błażowa, Boguchwała, Dynów, Głogów Małopolski, Tyczyn.

Firma sprzątająca Rzeszów

Jak wygląda certyfikat po sprzątaniu mieszkania po zgonie w Rzeszowie?

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Kto sprząta po zabójstwie? Sprzątanie po zmarłych w Rzeszowie to usługa czyszczenia po śmierci naturalnej, zabójstwach, samobójstwach czy wypadkach komunikacyjnych. Technicy sprzątania miejsc śmierci dostosowują środki i metody dezynfekcji do każdego indywidualnego przypadku zgonu.

W każdym przypadku śmierci należy przeprowadzić gruntowne czyszczenie śladów krwi z podłóg, płynów ustrojowych i odkażanie pomieszczeń. Skażone meble i przedmioty użytku osobistego należy przewieźć do specjalnej spalarni, a na końcu przeprowadzić ozonowanie mieszkania po zmarłej osobie. Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zgonach w woj. podkarpackim.

Usługi sprzątające Rzeszów

Jak oczyścić mieszkanie po zmarłym?

Czyszczenie mieszkania po zmarłej osobie technicy przeprowadzają przy użyciu profesjonalnych środków biobójczych z atestem PZH. Aby przywrócić bezpieczeństwo w pomieszczeniu po zgonie, należy wyeliminować bakterie i patogeny z każdego zakamarka mieszkania. Po usunięciu śladów krwi i opróżnieniu mieszkania ze starych mebli, wykonywana jest dezynfekcja przy pomocy ozonu i suchej mgły z nadtlenkiem wodoru.

Gdzie zamówić sprzątanie po zgonie?

Sprzątanie po zmarłych można zamówić, dzwoniąc na telefon alarmowy do specjalistycznej firmy sprzątającej. Dezynfekcja mieszkania po zgonie powinna zostać przeprowadzona jak najszybciej po wyniesieniu ciała, dlatego można też wysłać mail ze zdjęciami i oczekiwać na wycenę, która powinna być zaakceptowana przed rozpoczęciem pracy.

Sprzątanie po zgonach Rzeszów w konkurencyjnej cenie!

Sprzątanie mieszkań po zgonach w Rzeszowie realizowane jest w kilku wariantach cenowych. Podstawowy koszt obejmuje ozonowanie i zaczyna się od 700 zł, co na Podkarpaciu jest konkurencyjną ceną. Utylizacja całego mieszkania to na pewno koszt kilku tysięcy złotych. Ostateczna cena zależy od ilości skażonych biologicznie przedmiotów i jest podawana zawsze przed rozpoczęciem pracy u klienta. 

dezynfekcja domu po zmarłym

Zadzwoń na naszą infolinię po pomoc w ustaleniu planów sprzątania.

Odpowiedzialna utylizacja to np. wynoszenie dywanu poplamionego krwią z domu i transport w specjalnych opakowaniach do spalarni termicznej. Śmiało możesz do nas zadzwonić i zapytać o wolny termin na realizację tej usługi.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Nabycie spadku po zmarłym

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%