Sprzątanie po zmarłych
Rawicz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Rawiczu. Czy mogę samodzielnie sprzątać po śmierci w domu?

Specjalistyczne sprzątanie po zgonach Rawicz i woj. wielkopolskie to usługa, którą wykonujemy już od lat. Przez ten czas udało się nam zrealizować dużo zabiegów dezynfekcji oraz dogłębnego czyszczenia skażonych przedmiotów, czy powierzchni. Do pracy stosujemy atestowane preparaty dezynfekujące, a także najnowocześniejsze sprzęty myjące. Ważnym aspektem do wykonywania realizacji tj. sprzątanie po zwłokach w Rawiczu jest stosowanie się do wszelkich zasad bezpieczeństwa, określonych przez przepisy prawa. Kontakt z nami jest ułatwiony poprzez całodobową infolinię, natomiast wycena w firmie Kastelnik jest całkowicie bezpłatna. Świadczymy ją między innymi w takich dzielnicach Rawicza jak np.: Sierakowo, Sarnowo i inne miejsca zlokalizowane na mapie miasta. 

Sprzątanie po zmarłych Rawicz

 • sprzątanie po zmarłych w Rawiczu i powiecie rawickim Bojanowo, Jutrosin, Miejska Górka;
 • sprzątanie po zgonach w Wielkopolsce;
 • czyszczenie pomieszczeń po osobach bezdomnych;
 • dezynfekcja mieszkań zaniedbanych w wyniku choroby alkoholowej;
 • dezynfekcja po zgonach mieszkań;
 • odkażanie mieszkań po zwłokach;
 • ozonowanie po zgonie;
 • usuwanie zapachu śmierci z klatki schodowej;
 • utylizacja odpadów wtórnych po sprzątaniu po zgonie;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po rozkładających się zwłokach.
 • ozonowanie po zmarłych

Czyszczenie po zmarłym – nie rób tego samodzielnie

Śmierć w domu to wielki smutek dla domowników. Często długa opieka nad umierającym to codzienny obowiązek, który wchodzi nam w nawyk. Karmienie go, czy pomoc  przy potrzebach fizjologicznych wypełniało nam ostatnie miesiące życia. Po jego zgonie pozostaje nam żal, a wypełnienie żałobą sprawia, że nie myślimy logicznie. W tym trudnym czasie powinniśmy zaufać specjalistom. Organizacja pogrzebu, czy sprawy spadkowe to jedne z tych spraw, ale też nie powinniśmy zapominać o zleceniu usługi sprzątanie po zgonach. Dlaczego? Nie powinniśmy tego wykonywać samodzielnie. Jeśli ciało leżało dłużej po śmierci, dochodzi do produkcji jadu trupiego, który jest chorobotwórczy dla naszego organizmu.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłych Rawicz

Skażone biologicznie łóżko czy pościel, od śladów krwi lub plam opadowych – to przedmioty, które powinno poddać się utylizacji. Natomiast całe pomieszczenie gruntownemu sprzątaniu oraz dezynfekcji. Zwrócić tutaj  uwagę  należy na ważny aspekt, jakim są odpady po wykonaniu usługi sprzątanie po zgonie. Śmieci tego typu powinny być utylizowane w specjalistycznej spalarni. Do sprzątania po zmarłych potrzebujemy również profesjonalnego sprzętu oraz atestowanych środków chemicznych. Skuteczne preparaty mają w składzie m.in. fenol, chlor, czy też aldehydy. Czasami również mamy do czynienia z nieprzyjemnymi zapachami.

Powstają one  przy rozkładzie zwłok, podczas procesu gnilnego. Wówczas powinniśmy zastosować zabieg dezodoryzacji. Polega ona na zneutralizowaniu związków odoroczynnych. Gdy dojdzie do pojawienia się pierwszych oznak pośmiertnych ślady, z jakimi będziemy mieli do czynienia to np. plamy opadowe, koloru brunatno-czerwonego. Wydalają się one w procesie gnilnym. Kawaderyna, czy neuryna to również substancje, które są szkodliwe dla naszego zdrowia. W ciele, w którym dojdzie do zaawansowanego rozkładu zwłok, pojawiają się owady np. muchy plujki. Składają one w trupie jaja, z których wykluwają się czerwie, żerujące potem na rozkładających się zwłokach. Jeśli chcesz, abyśmy wykonali u Ciebie sprzątanie po zmarłym – zadzwoń!

Śmierć naturalna – definicja

Śmierć z przyczyn naturalnych, czyli np. chorobotwórczych. Możemy rozróżnić ją na dwa rodzaje – nagła i powolna.  Powodem pierwszej może być na przykład zatrzymanie akcji serca, a drugiej choroba nowotworowa. Wówczas nie jest potrzebne, aby prowadzić śledztwo badające przyczyny zgonu. Gdy osoba umrze samotnie, może leżeć długo w domu po śmierci. Wówczas w ciele dojdzie do procesu gnilnego.

Rawicz sprzątanie po zwłokach – Dezynfekcja mieszkania po zgonie

Szukasz usługi sprzątanie po zmarłych Rawicz? Zadzwoń do nas na infolinię, która działa 24/h! Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz znajdą jak najbliższy termin realizacji. Zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej wyceny czyszczenia i dezynfekcji mieszkania po zwłokach. Działamy z zastosowaniem zasad BHP oraz z użyciem specjalistycznych prearatów, a nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy swoją pracę wykonują sprawnie i dokładnie. Czekamy na telefony!

Gdzie nas znajdziesz: Poznań, Gostyń, Gniezno, Kępno, Konin, KrotoszynLeszno, Luboń, Ostrów Wielkopolski, Swarzędz, Śrem, Wolsztyn, Września, Koło, Piła, Kalisz oraz mniejsze miejscowości: Bojanowo, Jutrosin, Miejska Górka.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%