Sprzątanie po zmarłych
Rawicz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Rawiczu. Czy mogę samodzielnie sprzątać po śmierci w domu?

Sprzątanie i dezynfekcja mieszkania po zgonie Rawicz

Wykonujemy usługi z należytym szacunkiem. Specjaliści w czyszczeniu mebli, posadzek i całych domów.

Specjalistyczne sprzątanie po zgonach Rawicz i woj. wielkopolskie to usługa, którą wykonujemy już od lat. Przez ten czas udało się nam zrealizować dużo zabiegów dezynfekcji oraz dogłębnego czyszczenia skażonych przedmiotów, czy powierzchni. Do pracy stosujemy atestowane preparaty dezynfekujące, a także najnowocześniejsze sprzęty myjące.

Ważnym aspektem do wykonywania realizacji tj. sprzątanie po zwłokach w Rawiczu jest stosowanie się do wszelkich zasad bezpieczeństwa, określonych przez przepisy prawa. Kontakt z nami jest ułatwiony poprzez całodobową infolinię, natomiast wycena w firmie Kastelnik jest całkowicie bezpłatna. Świadczymy ją między innymi w takich dzielnicach Rawicza jak np.: Sierakowo, Sarnowo i inne miejsca zlokalizowane na mapie miasta. 

Sprzątanie po zmarłych Rawicz

Sprzątanie po zmarłych Rawicz

 • sprzątanie po zmarłych w Rawiczu i powiecie rawickim Bojanowo, Jutrosin, Miejska Górka;
 • sprzątanie po zgonach w Wielkopolsce;
 • czyszczenie pomieszczeń po osobach bezdomnych;
 • dezynfekcja mieszkań zaniedbanych w wyniku choroby alkoholowej;
 • dezynfekcja po zgonach mieszkań;
 • odkażanie mieszkań po zwłokach;
 • ozonowanie po zgonie;
 • usuwanie zapachu śmierci z klatki schodowej;
 • utylizacja odpadów wtórnych po sprzątaniu po zgonie;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po rozkładających się zwłokach.
 • ozonowanie po zmarłych

Czyszczenie i usuwanie skażonych rzeczy po zmarłym – nie rób tego samodzielnie

Śmierć w domu to wielki smutek dla domowników. Często długa opieka nad umierającym to codzienny obowiązek, który wchodzi nam w nawyk. Karmienie go, czy pomoc  przy potrzebach fizjologicznych wypełniało nam ostatnie miesiące życia. Po jego zgonie pozostaje nam żal, a wypełnienie żałobą sprawia, że nie myślimy logicznie.

Kastelnik – sprzątanie po zmarłym – usługi całodobowe 24/7

W tym trudnym czasie powinniśmy zaufać specjalistom. Organizacja pogrzebu, czy sprawy spadkowe to jedne z tych spraw, ale też nie powinniśmy zapominać o zleceniu usługi sprzątanie po zgonach. Dlaczego? Nie powinniśmy tego wykonywać samodzielnie. Jeśli ciało leżało dłużej po śmierci, dochodzi do produkcji jadu trupiego, który jest chorobotwórczy dla naszego organizmu.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłych w Rawiczu.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania i dezynfekcji mieszkania po śmierci.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłych Rawicz

Skażone biologicznie łóżko czy pościel, od śladów krwi lub plam opadowych – to przedmioty, które powinno poddać się utylizacji. Natomiast całe pomieszczenie gruntownemu sprzątaniu oraz dezynfekcji. Zwrócić tutaj  uwagę  należy na ważny aspekt, jakim są odpady po wykonaniu usługi sprzątanie po zgonie.

Śmieci tego typu powinny być utylizowane w specjalistycznej spalarni. Do sprzątania po zmarłych potrzebujemy również profesjonalnego sprzętu oraz atestowanych środków chemicznych. Skuteczne preparaty mają w składzie m.in. fenol, chlor, czy też aldehydy. Czasami również mamy do czynienia z nieprzyjemnymi zapachami.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Rawicz

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Rawiczu – ozon jest skuteczną formą odkażania groźnych patogenów.

Powstają one  przy rozkładzie zwłok, podczas procesu gnilnego. Wówczas powinniśmy zastosować zabieg dezodoryzacji. Polega ona na zneutralizowaniu związków odoroczynnych. Gdy dojdzie do pojawienia się pierwszych oznak pośmiertnych ślady, z jakimi będziemy mieli do czynienia to np. plamy opadowe, koloru brunatno-czerwonego.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Wydalają się one w procesie gnilnym. Kadaweryna, czy putrescyna to również substancje, które są szkodliwe dla naszego zdrowia. W ciele, w którym dojdzie do zaawansowanego rozkładu zwłok, pojawiają się owady np. muchy plujki. Składają one w trupie jaja, z których wykluwają się czerwie, żerujące potem na rozkładających się zwłokach. Jeśli chcesz, abyśmy wykonali u Ciebie sprzątanie po zmarłym – zadzwoń!

Śmierć naturalna – definicja

Śmierć z przyczyn naturalnych, czyli np. chorobotwórczych. Możemy rozróżnić ją na dwa rodzaje – nagła i powolna.  Powodem pierwszej może być na przykład zatrzymanie akcji serca, a drugiej choroba nowotworowa. Wówczas nie jest potrzebne, aby prowadzić śledztwo badające przyczyny zgonu. Gdy osoba umrze samotnie, może leżeć długo w domu po śmierci. Wówczas w ciele dojdzie do procesu gnilnego.

Firma sprzątająca pomieszczenia w domu klienta

Specjaliści w czyszczeniu podłóg, ścian lokali skażonych ciałem zmarłego.

Rawicz sprzątanie po zwłokach – Dezynfekcja mieszkania po zgonie

Szukasz usługi sprzątanie po zmarłych Rawicz? Zadzwoń do nas na infolinię, która działa 24/h! Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz znajdą jak najbliższy termin realizacji. Zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej wyceny czyszczenia i dezynfekcji mieszkania po zwłokach. Działamy z zastosowaniem zasad BHP oraz z użyciem specjalistycznych prearatów, a nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy swoją pracę wykonują sprawnie i dokładnie. Czekamy na telefony!

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – potwierdzone certyfikatem

Usługi sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Najczęściej zadawane pytania po zgonie w Rawiczu

Zgon w mieszkaniu? Sprzątanie po zmarłych w Rawiczu to usługa dla Ciebie, która pozwoli doprowadzić Twoje mieszkanie do porządku i sterylności. Natłok starych mebli, przedmiotów osobistych i innych rupieci może być przytłaczający. Prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych w Rawiczu.

Sprawdzony serwis sprzątający w Rawiczu

Ile kosztuje sprzątanie miejsc śmierci?

Koszt za czyszczenie miejsca zgonu najczęściej określany jest indywidualnie z klientem na miejscu zdarzenia w trakcie bezpłatnej wyceny. Cena za dezynfekcję podstawową wynosi najczęściej 700 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za odkażanie dużych powierzchni w mieszkaniu.

Dlaczego po zgonie w domu potrzebna jest dezodoryzacja?

W trakcie rozkładu ciała dochodzi do uwolnienia prawie 30 toksycznych związków chemicznych w trakcie procesów gnilnych. To właśnie te toksyny odpowiadają za nieprzyjemny zapach po śmierci. Dezodoryzacja po zgonie w mieszkaniu pozwala usunąć ten fetor, a nie tylko powierzchownie go maskować. Neutralizacja drażniących woni po zwłokach wykonywana jest najczęściej poprzez ozonowanie albo zamgławianie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%