Sprzątanie po zmarłych
Rawicz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Rawiczu. Czy mogę samodzielnie sprzątać po śmierci w domu?

Sprzątanie i dezynfekcja mieszkania po zgonie Rawicz

Wykonujemy usługi z należytym szacunkiem. Specjaliści w czyszczeniu mebli, posadzek i całych domów.

Specjalistyczne sprzątanie po zgonach Rawicz i woj. wielkopolskie to usługa, którą wykonujemy już od lat. Przez ten czas udało się nam zrealizować dużo zabiegów dezynfekcji oraz dogłębnego czyszczenia skażonych przedmiotów, czy powierzchni. Do pracy stosujemy atestowane preparaty dezynfekujące, a także najnowocześniejsze sprzęty myjące.

Ważnym aspektem do wykonywania realizacji tj. sprzątanie po zwłokach w Rawiczu jest stosowanie się do wszelkich zasad bezpieczeństwa, określonych przez przepisy prawa. Kontakt z nami jest ułatwiony poprzez całodobową infolinię, natomiast wycena w firmie Kastelnik jest całkowicie bezpłatna. Świadczymy ją między innymi w takich dzielnicach Rawicza jak np.: Sierakowo, Sarnowo i inne miejsca zlokalizowane na mapie miasta. 

Sprzątanie po zmarłych Rawicz

Sprzątanie po zmarłych Rawicz

 • sprzątanie po zmarłych w Rawiczu i powiecie rawickim Bojanowo, Jutrosin, Miejska Górka;
 • sprzątanie po zgonach w Wielkopolsce;
 • czyszczenie pomieszczeń po osobach bezdomnych;
 • dezynfekcja mieszkań zaniedbanych w wyniku choroby alkoholowej;
 • dezynfekcja po zgonach mieszkań;
 • odkażanie mieszkań po zwłokach;
 • ozonowanie po zgonie;
 • usuwanie zapachu śmierci z klatki schodowej;
 • utylizacja odpadów wtórnych po sprzątaniu po zgonie;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po rozkładających się zwłokach.
 • ozonowanie po zmarłych

Czyszczenie i usuwanie skażonych rzeczy po zmarłym – nie rób tego samodzielnie

Śmierć w domu to wielki smutek dla domowników. Często długa opieka nad umierającym to codzienny obowiązek, który wchodzi nam w nawyk. Karmienie go, czy pomoc  przy potrzebach fizjologicznych wypełniało nam ostatnie miesiące życia. Po jego zgonie pozostaje nam żal, a wypełnienie żałobą sprawia, że nie myślimy logicznie.

Kastelnik – sprzątanie po zmarłym – usługi całodobowe 24/7

W tym trudnym czasie powinniśmy zaufać specjalistom. Organizacja pogrzebu, czy sprawy spadkowe to jedne z tych spraw, ale też nie powinniśmy zapominać o zleceniu usługi sprzątanie po zgonach. Dlaczego? Nie powinniśmy tego wykonywać samodzielnie. Jeśli ciało leżało dłużej po śmierci, dochodzi do produkcji jadu trupiego, który jest chorobotwórczy dla naszego organizmu.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłych w Rawiczu.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania i dezynfekcji mieszkania po śmierci.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłych Rawicz

Zastanawiasz się, co zrobić z zakrwawioną odzieżą po zmarłym? Specjalistyczna dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Rawicz polega nie tylko na czyszczeniu śladów biologicznych, ale i na likwidacji mieszkań po zmarłych. Zlecając taką usługę, rodzina zmarłej osoby może liczyć na kompleksowe opróżnianie mieszkania po zgonie z transportem wszystkich gabarytów.

Opróżnianie mieszkania po zmarłym polega na usunięciu wszystkich pozostawionych przedmiotów z miejsca zamieszkania zmarłego. Proces ten jest zwykle przeprowadzany przez specjalistów, którzy posiadają doświadczenie w pracy z takimi sytuacjami.

Przed rozpoczęciem procesu opróżniania mieszkania po zmarłym, należy najpierw zabezpieczyć całe miejsce. W przypadku, gdy przedmioty w mieszkaniu noszą ślady biologiczne, należy zastosować specjalne środki chemiczne, które pozwalają na dezynfekcję powierzchni i przedmiotów.

Dezynfekcja po zgonach Rawicz

Jeśli w mieszkaniu znajdują się przedmioty, które noszą ślady krwi lub innych cieczy ustrojowych, należy je przetransportować do specjalnego miejsca, gdzie zostaną poddane utylizacji. Wszystkie takie przedmioty należy zabezpieczyć i przewieźć w specjalnie zaprojektowanym pojeździe, który zapobiegnie wyciekowi i rozprzestrzenianiu się potencjalnie szkodliwych substancji.

Dezynfekcja po zgonach w powiecie rawickim to proces, który wymaga nie tylko doświadczenia, ale również wiedzy na temat procedur związanych z utylizacją przedmiotów zanieczyszczonych biologicznie. Wszyscy specjaliści z zakresu opróżniania mieszkań powinni działać zgodnie z tymi procedurami, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno dla siebie, jak i dla innych osób, z którymi mogą mieć kontakt.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu
Sprzątanie mieszkania po zgonie Rawicz

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Rawiczu – ozon jest skuteczną formą odkażania groźnych patogenów.

Śmierć naturalna – definicja

Śmierć z przyczyn naturalnych, czyli np. chorobotwórczych. Możemy rozróżnić ją na dwa rodzaje – nagła i powolna.  Powodem pierwszej może być na przykład zatrzymanie akcji serca, a drugiej choroba nowotworowa. Wówczas nie jest potrzebne, aby prowadzić śledztwo badające przyczyny zgonu. Gdy osoba umrze samotnie, może leżeć długo w domu po śmierci. Wówczas w ciele dojdzie do procesu gnilnego.

Firma sprzątająca pomieszczenia w domu klienta

Specjaliści w czyszczeniu podłóg, ścian lokali skażonych ciałem zmarłego.

Rawicz sprzątanie po zwłokach – Dezynfekcja mieszkania po zgonie

Szukasz usługi sprzątanie po zmarłych Rawicz? Zadzwoń do nas na infolinię, która działa 24/h! Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz znajdą jak najbliższy termin realizacji. Zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej wyceny czyszczenia i dezynfekcji mieszkania po zwłokach.

Działamy z zastosowaniem zasad BHP oraz z użyciem specjalistycznych preparatów, a nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy swoją pracę wykonują sprawnie i dokładnie. Czekamy na telefony!

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – potwierdzone certyfikatem

Usługi sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Najczęściej zadawane pytania po zgonie w Rawiczu

Zgon w mieszkaniu? Sprzątanie po zmarłych w Rawiczu to usługa dla Ciebie, która pozwoli doprowadzić Twoje mieszkanie do porządku i sterylności. Natłok starych mebli, przedmiotów osobistych i innych rupieci może być przytłaczający. Prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych w Rawiczu.

Sprawdzony serwis sprzątający w Rawiczu

Ile kosztuje sprzątanie miejsc śmierci?

Koszt czyszczenia miejsca zgonu jest ustalany indywidualnie z klientem podczas bezpłatnej wyceny przeprowadzanej na miejscu zdarzenia. Podstawowa dezynfekcja zwykle kosztuje 800 złotych, ale odkażanie większych powierzchni w mieszkaniu może być znacznie droższe i kosztować nawet kilka tysięcy złotych.

Dlaczego po zgonie w domu potrzebna jest dezodoryzacja?

W czasie procesu gnilnego i rozkładu ciała uwalnia się niemal 30 toksycznych związków chemicznych, które odpowiadają za charakterystyczny nieprzyjemny zapach po śmierci. W celu usunięcia zapachu po zgonie w mieszkaniu konieczna jest pełna dezodoryzacja, a nie tylko maskowanie zapachu. Neutralizacja drażniącego zapachu po zwłokach przeprowadzana jest najczęściej poprzez ozonowanie lub zamgławianie.

Jakie są zalecane procedury oczyszczania powierzchni po zgonie w domu?

Podczas sprzątania po zgonie niezbędne jest zastosowanie odpowiedniej odzieży ochronnej, usunięcie widocznych zanieczyszczeń, a następnie dezynfekcja skażonej powierzchni przy użyciu atestowanych preparatów biobójczych. W procesie odkażania mieszkania konieczne należy uwzględnić także wywóz skażonych odpadów do spalarni. Po zakończonym sprzątaniu zalecane jest ozonowanie i wietrzenie pomieszczeń.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%