Sprzątanie po zmarłych Radomsko

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Radomsko. Jaka jest procedura dezynfekcji mieszkania po morderstwie?

Koniec ze stresem i kłopotami – po prostu zadzwoń do nas, a my wykonamy całą utylizację po zgonie w Twoim domu. Od 2013 roku świadczymy usługi tj. sprzątanie po zmarłych Radomsko oraz opróżnianie miejsc po zwłokach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani dlatego do pracy używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu do dezynfekcji metodą ULV lub suchą mgłą. Bardzo ważnym dla nas aspektem są wewnętrzne szkolenia pracowników. Te działania skutecznie poprawiają jakość powietrza i eliminują trujące związki chemiczne.

Specjaliści w sprzątaniu

Zaufaj specjalistom – sprzątanie szkodliwych patogenów.

Właściwą dezynfekcję pomieszczeń i wartościowych przedmiotów zlecisz nam

Wiemy, że ich wysokie kompetencje są zasługą naszego długiego stażu w branży funeralnej. Jesteśmy z naszymi klientami już od 2013 roku. Dezynfekcja pomieszczeń po morderstwie jest taka sama jak po zgonie. W obu przypadkach należy usunąć szkodliwe patogeny, a rzeczy skażone biologicznie oddać do utylizacji termicznej. Krew na podłodze, jest najczęściej występującym zagrożeniem.

Bezpiecznie czyścimy miejsca po zgonach Radomsko

Zleć niezwłocznie usługę sprzątania ciał w stanie rozkładu

W Radomsku bezpłatną wycenę wraz z dojazdem oferujemy na terenie całego miasta np. w takich dzielnicach jak Radomsko  Folwarki, czy Radomsko Saniki.

Sprzątanie pomieszczeń po zmarłych Radomsko

Przestępstwa w naszym kraju – coraz większy wskaźnik

W pierwszej połowie roku 2020 doszło do 321 morderstw na terenie całej Polski, czyli o 43 więcej niż w roku poprzedzającym. Najgorsza sytuacja miała miejsce w województwie dolnośląskim, gdzie wskaźnik ten w porównaniu z 2019 jest dwa razy większy.

Nie korzystamy z anonimowych statystyk od osób prywatnych

Ciężki czas pandemii i jej zakazów sprawił, że do większości przestępstw dochodzi na tle konfliktów rodzinnych.

sprzątanie i dezynfekcja w sziptalu

Po takich zajściach potrzebne jest wezwanie odpowiednich służb. Na miejsce oględzin wzywany jest lekarz oraz policja.

Niezbędne do stwierdzenia są wówczas:
  • rozmieszczenie oraz nasilenie znamion śmierci;
  • czy na ciele występują obrażenia;
  • obecność owadów i w jakiej są fazie rozwoju.

Do zadań policjanta należy również zabezpieczenie przedmiotów oraz całego pomieszczenia, w którym przebywał denat. Po dokładnym zabezpieczeniu i oględzinach należy wezwać profesjonalną ekipę sprzątającą, która specjalizuje się w sprzątaniu po zgonach.

Usługi dezynfekcji domu po zgonach Radomsko

Fachowa firma Kastelnik zajmuje się dogłębnym czyszczeniem wszelkich miejsc po śmierci. Do swojej pracy używamy bezpiecznych preparatów oraz specjalistycznych urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Usługi firmy sprzątającej po zmarłych Radomsko Kastelnik

Oferta firmy sprzątającej mieszkania po zwłokach, jest zawsze dopasowana do potrzeb naszych klientów. Gwarantujemy odpowiedzialne podejście do problemów związanych z dezynfekcją mieszkania po zmarłej osobie. Czas sprzątania obiektów od momentu wystąpienia zgonu jest niezmiernie istotny.

Usługi firmy sprzątającej po zmarłych Radomsko

Zadzwoń lub wyślij SMS. Zajmujemy się usługą specjalistyczną: czyszczenie mieszkania po samobójstwie Radomsko

Oferujemy nie tylko gruntowne sprzątanie po śmierci w akcie samobójstwa, ale również:

  • Sprzątanie po zmarłych  w Radomsku oraz w całym województwie łódzkim;
  • porządki po zgonie w pomieszczeniach piwnicznych;
  • odkażanie po zwłokach znalezionych w komórkach lokatorskich;
  • czyszczenie radomskich mieszkań po odebraniu komuś życia przez osoby trzecie;
  • usuwanie śladów po znamionach śmierci;
  • dezynfekcja pomieszczenia w celu pozbycia się niebezpiecznych dla zdrowia patogenów;
  • wieloetapowe odkażanie skażonych przedmiotów z miejsca zbrodni.

Czyszczenie mieszkań wymaga odpowiedniego przeszkolenia pracowników firmy sprzątającej

Zastanawiasz się jak usunąć wszelkie ślady krwi i jak powinna przebiegać dezynfekcja mieszkania? Nie musisz się się przejmować. Kastelnik to prawdziwi eksperci. Firma zapewni właściwą dezynfekcję domów, zajmie się sprzątaniem i zneutralizuje wszelkie nieczystości po zgonie lub wypadku. Usuwanie krwi odbywa się przez ozonowanie lub zamgławianie. W przypadku zagrożeń biologicznych osoby trzecie nie mają prawa przebywać w najbliższym otoczeniu miejsca, w którym doszło do śmierci.

Sprzątanie po zgonach w zakresie usuwania zagrożeń biologicznych

Ciało ludzkie po zgonie może zawierać szkodliwe patogeny przenoszone przez dotyk. Wysokie ryzyko narażenia zdrowia wymaga stosowania wysokich środków ostrożności, aby czyszczenie domów po zgonie w trakcie dezodoryzacji mieszkań odbyło się w sposób bezpieczny.

Usługi dezynfekcji domu po zgonach Radomsko

Aby bezpiecznie przeżywać żałobę, należy opuścić miejsce zgonu i udać się w bezpieczne i spokojne miejsce. Jeśli zmarły po zgonie pozostawił za sobą ślady biologiczne, wymagane będzie sprzątanie po śmierci. Wykwalifikowani pracownicy pozwolą państwu nie martwić się o jakość mieszkania. Ozonowanie domu i pozostałe usługi neutralizacji płynów ustrojowych odbywa się bez konieczności obecności rodziny zmarłego. Tym samym najbliżsi nie muszą patrzeć na ten przykry widok w trakcie sprzątania.

Zgon w wyniku morderstwa

Zgon w wyniku morderstwa

Morderstwem nazywamy celowym odebraniem komuś życia. Do najczęstszych powodów zabójstwa możemy uwzględnić pobudki związane z chęcią wyładowania agresji i  wzbogacenia się, kłótnią oraz chorobami psychicznymi.

Mordercy sądzeni są w imieniu ochrony życia ludzkiego, często wymierzaną karą za to przestępstwo jest kara pozbawienia 25 lat wolności.

Usługi sprzątania w nocy

Kontakt z naszymi konsultantami 24/7. Usługi sprzątania nawet w nocy

Dezynfekcja po zgonie, jeżeli masz pytania dotyczące tego tematu, zadzwoń do nas, chętnie pomożemy rozwiązać problem. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi sprzątania po zmarłych w Radomsku.

Sprzątanie potencjalnie szkodliwych patogenów

Możesz do nas zadzwonić, lub skontaktować się na podany adres e mail w formularzu

Dbając o państwa komfort, dajemy możliwość kontaktowania się z nami o każdej porze dnia przez telefon. Można też skorzystać z formularza mailowego lub wysłać SMSa z prośbą o kontakt. Sprzątanie po zgonach wykonujemy zaraz po otrzymaniu od państwa zlecenia. Usuwanie krwi to czynność, która im szybciej zostanie podjęta, tym lepiej.

Po wykonanym zleceniu wystawiamy certyfikat poświadczający prawidłowe oczyszczenie podłóg, mebli, ściany po zmarłym. Tym samym przywracamy mieszkanie do stanu możliwego do ponownego zamieszkania. Zapewniamy ochronę sanitarną, a wystawiony certyfikat jest gwarancją prawidłowo wykonanej usługi.

Ozonowanie i sprzątanie po zgonach w Radomsku

Neutralizacja patogenów przenoszonych po zgonie

W Radomsku nasza firma posiada wykwalifikowaną ekipę sprzątającą, która sprzątanie po zgonach ma bardzo dobrze zorganizowane. Posiadamy pełny sprzęt do wykonywania zleceń czyszczenia. Własny – nie pożyczany od firm trzecich.

Utylizacja mieszkania po zgonie

Sprzątanie domu ukochanej osoby po śmierci – zadzwoń!

Dogodnością dla naszych klientów jest całodobowa infolinia telefoniczna, gdzie mogą Państwo zadzwonić i umówić bezpłatną wycenę na miejscu, gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące dezynfekcji po zgonach.

Usuwanie materiałów biologicznych po zgonie

Obsługujemy także miasta: Aleksandrów ŁódzkiŁowiczKutnoRadomskoSkierniewiceTomaszów Mazowiecki

Zaufaj specjalistom sprzątanie i ozonowanie pomieszczeń

Kastelnik – Profesjonalna firma sprzątająca po zgonach na terenie powiatu radomszczańskiego. Zadzwoń!

FAQ — o co najczęściej pyta rodzina zmarłego?

Śmierć w mieszkaniu? Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie problemu. Sprzątanie po zmarłych Radomsko to usługa kompleksowego sprzątania, w ramach której wykonuje się porządkowanie mieszkania ze starych mebli, usuwanie śladów krwi z podłóg i płynów ustrojowych. Aby mieszkanie doprowadzić do sterylności, konieczne jest też przeprowadzenie fachowej dezynfekcji np. z wykorzystaniem przemysłowych ozonatorów. Prezentujemy najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych w powiecie radomszczańskim.

faq, powiat radomszczanski

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zmarłym?

Finalny koszt sprzątania mieszkania po zmarłym jest ustalany indywidualnie z klientem podczas wyceny na miejscu zgonu. Cena za podstawowe usługi wynosi 700 zł i może sięgnąć kilka tysięcy złotych w zależności od metrażu mieszkania i ilości przedmiotów do utylizacji.

Czy ozonowanie po zgonie jest bezpieczne?

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych to jedna z najskuteczniejszych, a zarazem najbezpieczniejszych metod dezynfekcji stosowanych przez firmy sprzątające. Po wykonanym zabiegu odkażania pomieszczeń nie trzeba długo czekać, aby do nich wrócić. Co więcej, po zakończonej dezynfekcji wykonuje się poziom stężenia ozonu, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanego ozonowania.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.7
3,7 rating
3.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 11)
Doskonale55%
Bardzo dobrze18%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie27%