Sprzątanie po zmarłych Radomsko

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Procedura postępowania po morderstwie- oględziny zwłok oraz skuteczne sprzątanie po zmarłych w powiecie radomszczańskim

Świadczymy usługę dogłębnego sprzątanie po zmarłych Radomsko przez całą dobę. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani dlatego do pracy używamy wyłącznie energooszczędnego oraz profesjonalnego sprzętu czyszczącego, oraz dezynfekującego. Bardzo ważnym dla nas aspektem są szkolenia naszych pracowników. Wiemy, że ich wysokie kompetencje są zasługą naszego długiego stażu w branży funeralnej. Jesteśmy z naszymi klientami już od 2013 roku. W Radomsku bezpłatną wycenę wraz z dojazdem oferujemy na terenie całego miasta np. w takich dzielnicach jak Radomsko  Folwarki, czy Radomsko Saniki.

Przestępstwa w naszym kraju – coraz większy wskaźnik

W pierwszej połowie roku 2020 doszło do 321 morderstw na terenie całej Polski, czyli o 43 więcej niż w roku poprzedzającym. Najgorsza sytuacja miała miejsce w województwie dolnośląskim, gdzie wskaźnik ten w porównaniu z 2019 jest dwa razy większy. Ciężki czas pandemii i jej zakazów sprawił, że do większości przestępstw dochodzi na tle konfliktów rodzinnych.

Po takich zajściu potrzebne jest wezwanie odpowiednich służb. Na miejsce oględzin wzywany jest lekarz oraz policja. Niezbędne do stwierdzenia są wówczas:

  • rozmieszczenie oraz nasilenie znamion śmierci;
  • czy na ciele występują obrażenia;
  • obecność owadów i w jakiej są fazie rozwoju.

Do zadań policjanta należy również zabezpieczenie przedmiotów oraz całego pomieszczenia, w którym przebywał denat. Po dokładnym zabezpieczeniu i oględzinach należy wezwać profesjonalną ekipę sprzątającą, która specjalizuje się w sprzątaniu po zwłokach. Fachowa firma Kastelnik zajmuje się dogłębnym czyszczeniem wszelkich miejsc po śmierci. Do swojej pracy używamy bezpiecznych preparatów oraz specjalistycznych urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Usługi firmy sprzątającej po zmarłych Radomsko Kastelnik

Oferta firmy sprzątającej mieszkania po zwłokach, jest zawsze dopasowana do potrzeb naszych klientów. Gwarantujemy odpowiedzialne podejście do problemów związanych z dezynfekcją mieszkania po zmarłej osobie. Czas sprzątania po pomieszczeń od momentu wystąpienia zgonu jest niezmiernie istotny. Oferujemy nie tylko gruntowne sprzątanie po śmierci w akcie samobójstwa, ale również:

  • Sprzątanie po zmarłych  w Radomsku oraz w całym województwie łódzkim;
  • sprzątanie po zgonie w pomieszczeniach piwnicznych;
  • odkażanie i sprzątanie po zwłokach znalezionych w komórkach lokatorskich;
  • czyszczenie radomskich mieszkań po odebraniu komuś życia przez osoby trzecie;
  • usuwanie śladów po znamionach śmierci;
  • dezynfekcja pomieszczeń w celu pozbycia się niebezpiecznych dla zdrowia patogenów;
  • wieloetapowe odkażanie skażonych przedmiotów z miejsca zbrodni.

Zgon w wyniku morderstwa

Morderstwem nazywamy celowym odebraniem komuś życia. Do najczęstszych powodów zabójstwa możemy uwzględnić pobudki związane z chęcią wyładowania agresji i  wzbogacenia się, kłótnią oraz chorobami psychicznymi. Mordercy sądzeni są w imieniu ochrony życia ludzkiego, często wymierzaną karą za to przestępstwo jest kara pozbawienia 25 lat wolności.

Kontakt z naszymi konsultantami 24/7

Dezynfekcja po zgonie, jeżeli masz pytania dotyczące tego tematu,  zadzwoń do nas, chętnie pomożemy rozwiązać problem. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi sprzątania po zmarłych w Radomsku. Dogodnością dla naszych klientów jest całodobowa infolinia telefoniczna, gdzie mogą Państwo zadzwonić i umówić bezpłatną wycenę na miejscu, gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące dezynfekcji po zgonach.
Obsługujemy także miasta: Aleksandrów Łódzki, Łowicz, Kutno, Radomsko, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki

Kastelnik – profesjonalna firma sprzątająca po zgonach na terenie powiatu radomszczańskiego. Zadzwoń!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.7
3,7 rating
3.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 11)
Doskonale55%
Bardzo dobrze18%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie27%