Sprzątanie po zmarłych Przemyśl

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Przemyślu. Ozonowanie pomieszczeń w celu dezynfekcji funeralnej to dziś już standard usług

Śmierć w mieszkaniu? Możliwość skorzystania usług dekontaminacji pomieszczeń daje poczucie bezpieczeństwa po usunięciu drobnoustrojów i patogenów. Sprzątanie po zmarłych Przemyśl woj. podkarpackie jest zadaniem dla specjalistów z firmy Kastelnik. Dezynfekcja mieszkania po zgonach w powiecie przemyskim jest wykonywana za pomocą zabiegu ozonowania pomieszczeń. Ciało człowieka wydziela niebezpieczne substancje, które są prawdziwą bombą biologiczną. Jak przebiega zabieg odkażania ozonem?

 • Wyniesienie zbędnych rzeczy do utylizacji;
 • Usunięcie śladów krwi i płynów ustrojowych;
 • Rozłożenie na płaskich powierzchniach profesjonalnych generatorów ozonu;
 • Ozonowanie pomieszczeń bez obecności osób trzecich.
Sprzątanie po zgonach w Przemyślu

Zdjęcie przed i po sprzątaniu mieszkania w Przemyślu.

Fragmenty tkanek ludzkich muszą zostać dokładanie usunięte już w pierwszym etapie sprzątania. Pomożemy Państwu przeprowadzić czyszczenie po zmarłych osobach w takich rejonach miasta Przemyśl jak m.in. Zasanie, Bakończyce i Przekopana oraz Winna Góra. Wystarczy zadzwonić na telefon alarmowy do firmy Kastelnik. Warto dodać, że ozonowanie jest wykonywane często w połączeniu z zamgławianiem. Pełną gwarancję można uzyskać po kompleksowej usłudze, tj. wyniesieniu mebli skażonych krwią i innych zanieczyszczonych przedmiotów, które mogą być źródłem nieprzyjemnego zapachu.

Krew na łóżku

Gnicie zwłok to proces rozpoczynający się po zgonie. Skażone meble najlepiej zutylizować

Sprzątanie po zmarłych Przemyśl – jak czyścić po zwłokach w stanie rozkładu?

Na terenie Przemyśla wykonujemy nie tylko specjalistyczne sprzątanie, a jedną z najtrudniejszych sytuacji jest czyszczenie po samobójstwie. Całodobowa infolinia Kastelnik to duże ułatwienie dla osób szukających wsparcia. W zakresie sprzątania miejsc po zwłokach często nie ma potrzeby dezynfekcji korytarza, a jedynie wystarczy solidnie odkazić mieszkanie. W pierwszej kolejności należy wykonać wstępną dezynfekcję, a następnie wynieś skażone krwią przedmioty. Kolejnym elementem będzie opróżnienie lokalu ze zbędnych rzeczy i usunięcie nieprzyjemnego zapachu. Na sam koniec wykonuje się zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru

Tylko pozwolenia formalne na prowadzenie legalnej działalności dają gwarancję na rzetelne wykonanie usługi dezynfekcji zgonie ze stosownymi przepisami prawa. Ozonowanie po zmarłych jesteśmy w stanie wykonać w prywatnym lokalu oraz w miejscu, gdzie doszło do śmierci.

utylizacja starych mebli

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Przemyślu

Gdy mamy do czynienia ze zwłokami w stanie rozkładu, to możemy być pewni, że jesteśmy narażeni na działanie chorobotwórczych drobnoustrojów. Odkażanie mieszkania po zgonie jest integralną częścią całościowej usługi sprzątania po zmarłych w Przemyślu. Czyszczenie miejsca śmierci należy świadczyć za pomocą sprawdzonych metod sprzątania oraz atestowanych środków chemicznych. Przemysłowe generatory ozonu oraz maszyny do czyszczenia krwi suchym lodem są niezwykle pomocne. W utylizacji skażonych krwią przedmiotów pomocne są uprawnienia ADR dla naszych kierowców. Związki chemiczne po zgonie to śmiertelnie niebezpieczne substancje, których nie wolno bagatelizować.

Usługi sprzątania można zamawiać przez całą dobę – 7/24

Specjaliści firmy Kastelnik wykonają wieloetapowe sprzątanie pomieszczeń, dzięki czemu będzie ono dokładne. Nasi wykwalifikowani pracownicy pracę rozpoczynają od pozbycia się uszkodzonych i trwale skażonych przedmiotów, następnie zajmują się myciem i dokładnym odkażaniem. Wszystkie usługi firmy Kastelnik objęte są gwarancją jakości i certyfikatem dezynfekcji. Długoletnia współpraca z licznymi spółdzielniami mieszkaniowymi i zarządcami nieruchomości świadczy o wysokiej jakości naszych usług. Usługi sprzątania mieszkania po zmarłych wykonamy w dniu zgłoszenia tego przykrego wydarzenia. Oddajemy do Twojej dyspozycji wiele numerów telefonów, a jedyne co musisz zrobić to wybrać jeden z nich.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Przemyśl

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Przemyślu

Sprzątanie mieszkania po zmarłym w Przemyślu to coraz częściej zamawiana usługa. Skąd to się bierze? Starzejące się społeczeństwo, trend szybkiego życia i pogoń za karierą, sprawiają, że coraz więcej z nas żyje samotnie. Sami też umieramy, a spotyka to przede wszystkim osoby starsze. Samotna śmierć w mieszkaniu to często widok zaawansowanego procesu gnilnego zwłok. Usuwanie śladów krwi wraz z płynami ustrojowymi to zadanie dla profesjonalnych zakładów sprzątających, które do wykonywania dezynfekcji stosują nie tylko chemię, ale także bezpieczne i ekologiczne techniki np. zamgławianie suchą mgłą.

Ozonowanie pokoju

W niektórych przypadkach podczas sprzątania po zgonie konieczne jest zerwanie parkietu

Podkarpackie sprzątanie po samobójcach

W przypadku sprzątania po samobójcy należy wziąć pod uwagę to, że na miejscu mogą być liczne ślady krwi. Warto wspomnieć o tym, że warunki, w których występują chorobotwórcze mikroorganizmy, wymagają pracy z użyciem środków ochrony osobistej. Odnalezienie zwłok po śmierci samobójczej to duży szok dla nas, tym lepiej zatrudnić do usuwania skutków zgonu profesjonalną ekipę. Z tej opcji korzystają spółdzielnie mieszkaniowe i osoby prywatne.

Dezynfekcja miejsca po zmarłym

Firma Kastelnik oferuje sprzątanie funeralne

 • sprzątanie po zmarłych Przemyśl i okolica np. w mieście Dubiecko;
 • dezynfekcja powierzchni skażonych trupem;
 • profesjonalne czyszczenie mebli po zgonach;
 • dezynfekcja mieszkania za pomocą ozonu;
 • odkażanie podłogi po zmyciu krwi;
 • czyszczenie po śmiertelnych wypadkach drogowych;
 • usługa termicznego czyszczenia podłogi po zgonie;
 • gruntowne usługi porządkowe po zwłokach;
 • sprzątanie po zgonach nagłych;
 • utylizacja termiczna mebli;
 • dezodoryzacja pomieszczeń;
 • czyszczenie po śmierci z przyczyn naturalnych;
 • usuwanie chorobotwórczych jadów trupich.

Profesjonalna usługa wykonania odkażania

Sprzątanie po zmarłych w Przemyślu wraz z odkażaniem realizowane jest przez nas od 10 lat, dzięki czemu wiemy, czego Państwowa Inspekcja Sanitarna wymaga. Przestrzeganie zasad BHP wykonując zlecenie sprzątanie po zmarłym, jest wręcz niezbędne. Technicy korzystają podczas czyszczenia po trupach masek ochronnych, rękawic, czy też kombinezonów. Wystawiamy dokumentację w postaci certyfikatu po sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie. Zapraszamy do kontaktu – czekamy!

Sprawdzona firma sprzątająca

Kastelnik to firma sprzątająca z tradycjami

FAQ - najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po śmierci wszelkich pomieszczeń

W celu ochrony osób trzecich podczas sprzątania pomieszczeń po zmarłych ustawia się tabliczki z napisem, że trwa dezynfekcja, nieupoważnionym wstęp wzbroniony. Ważne usługi odkażania po zwłokach sprawiają, że mamy także, że pojawiają się nam pewne pytania, jakie?

FAQ Przemyśl zgon

Kiedy trzeba odkazić pomieszczenie po zgonie?

Bez względu na poziom skażenia pomieszczeń po zgonach, należy je porządnie zdezynfekować. Ludzkie ciało po śmierci to istna bomba biologiczna, która niesie za sobą poważne konsekwencje zdrowotne. Dlatego najprościej mówiąc, dezynfekcje po zmarłym należy wykonać jak najszybciej.

Ile kosztuje sprzątanie po zwłokach?

Koszt sprzątania po zwłokach jest podawany indywidualnie dla każdego zlecenia po wycenie. Jednakże można przyjąć, iż cena czyszczenia funeralnego rozpoczyna się już od 700 złotych netto. W skład wyceny wchodzi wielkość obszaru do dezynfekcji oraz to, jakie konkretnie czynności musimy wykonać.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%