Sprzątanie po zmarłych Przemyśl

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Przemyślu. Ozonowanie pomieszczeń w celu dezynfekcji funeralnej to dziś już standard usług

Czy zgon nastąpił w mieszkaniu? Usługi dekontaminacji pomieszczeń zapewnią Ci poczucie bezpieczeństwa po usunięciu drobnoustrojów i niebezpiecznych patogenów. Sprzątanie po zmarłych w Przemyślu, woj. podkarpackie, to zadanie dla specjalistów z firmy Kastelnik. Okazuje się, iż dezynfekcja mieszkań po zgonach na terenie powiatu przemyskiego w 9 na 10 przypadków jest realizowana za pomocą przemysłowych generatorów ozonu.

Te zaawansowane technologie, stosowane przez naszych specjalistów, pozwala na trwałe usunięcie nie tylko nieprzyjemnych zapachów, ale także likwidację potencjalnych zagrożeń zdrowotnych np. bakterii i wirusów. Dzięki temu, Ty i Twoja rodzina odzyskacie spokój i komfort w mieszkaniu, w którym doszło do śmierci.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Ciało człowieka  po śmierci wydziela niebezpieczne substancje chemiczne, które są prawdziwą bombą biologiczną. Dlatego ważne jest, aby powierzyć sprzątanie po zmarłym wykwalifikowanym specjalistom, którzy potrafią bezpiecznie zneutralizować te substancje. Od przeszło 10 lat stosujemy unikalne procedury dezynfekcji, aby zapewnić bezpieczeństwo w trakcie świadczonych usług.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Jak przebiega zabieg odkażania ozonem?

 • Wyniesienie zbędnych rzeczy do utylizacji;
 • Usunięcie śladów krwi i płynów ustrojowych;
 • Rozłożenie na płaskich powierzchniach profesjonalnych generatorów ozonu;
 • Ozonowanie pomieszczeń bez obecności osób trzecich.

Popularny artykuł na blogu: Co robić po zgonie w domu, krok po kroku?

Firma sprzątająca po zwłokach Kastelnik rozumie, że śmierć członka rodziny może być niezwykle trudnym i bolesnym doświadczeniem. Dlatego oferujemy profesjonalne usługi sprzątania po śmierci jednakowo w domu, hotelu, czy miejscu pracy. Doświadczony, przeszkolony personel zapewnia dezynfekcję powietrza z trujących mikroorganizmów i groźnych patogenów. Naszym celem jest zapewnienie czystości, aby przyszli lokatorzy nie musieli wdychać nieprzyjemnego zapachu po płynach ustrojowych, krwi, czy też szczątkach ciała ludzkiego.

Sprzątanie po zgonach w Przemyślu

Zdjęcie przed i po sprzątaniu mieszkania w Przemyślu.

Fragmenty tkanek ludzkich muszą zostać dokładanie usunięte już w pierwszym etapie sprzątania. Pomożemy Państwu przeprowadzić czyszczenie po zmarłych osobach w takich rejonach miasta Przemyśl jak m.in. Zasanie, Bakończyce i Przekopana oraz Winna Góra. Wystarczy zadzwonić na telefon alarmowy do firmy Kastelnik.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

Warto dodać, że ozonowanie jest wykonywane często w połączeniu z zamgławianiem. Pełną gwarancję można uzyskać po kompleksowej usłudze, tj. wyniesieniu mebli skażonych krwią i innych zanieczyszczonych przedmiotów, które mogą być źródłem nieprzyjemnego zapachu.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

Krew na łóżku

Gnicie zwłok to proces rozpoczynający się po zgonie. Skażone meble najlepiej zutylizować

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w Przemyślu

Zastanawiasz się, co zrobić ze starą wersalką po nieboszczyku? Rozwiązaniem Twojego dylematu jest dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Przemyśl. To proces, w ramach którego technicy sprzątania miejsc śmierci nie tylko usuwają krew zmarłego z podłóg, ale też realizują wywóz starych mebli do spalarni.

Istotne jest, by skażone przedmioty po zmarłym i odpady biologiczne odpowiednio zabezpieczyć i zutylizować w dedykowanym do tego celu miejscu. Takim miejscem jest spalarnia termiczna, do której technicy sprzątania miejsc po zgonach transportują wszystkie stare meble, ubrania i przedmioty użytku osobistego po zmarłej osobie.

dezynfekcja po zgonie Przemyśl

Warto dodać, że tylko firmy uprawnione do transportu ADR mogą przewozić skażone biologicznie rzeczy na podstawie ważnego zaświadczenia ADR. Ważne jest również, by wywóz gabarytów zlecić firmie, która ma podpisaną umowę ze spalarnią termiczną. Wówczas nie musisz się o nim martwić, a firma sprzątająca po zwłokach doprowadza do porządku mieszkanie, a następnie poddaje je zabiegowi ozonowania.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Odkażanie miejsc śmierci w powiecie przemyskim można zlecić przez całą dobę specjalistom od dezynfekcji funeralnej. Po transporcie rzeczy zmarłego rodzina otrzymuje kartę odpadu na potwierdzenie przeprowadzenia legalnej utylizacji wyposażenia mieszkania po zgonie.

Sprzątanie po zmarłych Przemyśl – jak czyścić po zwłokach w stanie rozkładu?

Na terenie Przemyśla wykonujemy nie tylko specjalistyczne sprzątanie, a jedną z najtrudniejszych sytuacji jest czyszczenie po samobójstwie. Całodobowa infolinia Kastelnik to duże ułatwienie dla osób szukających wsparcia. W zakresie sprzątania miejsc po zwłokach często nie ma potrzeby dezynfekcji korytarza, a jedynie wystarczy solidnie odkazić mieszkanie.

W pierwszej kolejności należy wykonać wstępną dezynfekcję, a następnie wynieś skażone krwią przedmioty. Kolejnym elementem będzie opróżnienie lokalu ze zbędnych rzeczy i usunięcie nieprzyjemnego zapachu. Na sam koniec wykonuje się zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

utylizacja starych mebli

Tylko pozwolenia formalne na prowadzenie legalnej działalności dają gwarancję na rzetelne wykonanie usługi dezynfekcji zgonie ze stosownymi przepisami prawa. Ozonowanie po zmarłych jesteśmy w stanie wykonać w prywatnym lokalu oraz w miejscu, gdzie doszło do śmierci.

Odkażanie mieszkania po zgonie w Przemyślu

Gdy mamy do czynienia ze zwłokami w stanie rozkładu, to możemy być pewni, że jesteśmy narażeni na działanie chorobotwórczych drobnoustrojów. Odkażanie mieszkania po zgonie jest integralną częścią całościowej usługi sprzątania po zmarłych w Przemyślu.

Czyszczenie miejsca śmierci należy świadczyć za pomocą sprawdzonych metod sprzątania oraz atestowanych środków chemicznych. Przemysłowe generatory ozonu oraz maszyny do czyszczenia krwi suchym lodem są niezwykle pomocne. W utylizacji skażonych krwią przedmiotów pomocne są uprawnienia ADR dla naszych kierowców. Związki chemiczne po zgonie to śmiertelnie niebezpieczne substancje, których nie wolno bagatelizować.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłym w Przemyślu.

Całodobowa dezynfekcja niebezpiecznych związków organicznych w mieszkaniu po śmierci – Kastelnik.

Usługi sprzątania można zamawiać przez całą dobę – 7/24

Specjaliści firmy Kastelnik wykonają wieloetapowe sprzątanie pomieszczeń, dzięki czemu będzie ono dokładne. Nasi wykwalifikowani pracownicy pracę rozpoczynają od pozbycia się uszkodzonych i trwale skażonych przedmiotów, następnie zajmują się myciem i dokładnym odkażaniem. Wszystkie usługi firmy Kastelnik objęte są gwarancją jakości i certyfikatem dezynfekcji.

Długoletnia współpraca z licznymi spółdzielniami mieszkaniowymi i zarządcami nieruchomości świadczy o wysokiej jakości naszych usług. Usługi sprzątania mieszkania po zmarłych wykonamy w dniu zgłoszenia tego przykrego wydarzenia. Oddajemy do Twojej dyspozycji wiele numerów telefonów, a jedyne co musisz zrobić to wybrać jeden z nich.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Przemyśl

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Przemyślu – zaufaj specjalistom

Sprzątanie mieszkania po zmarłym w Przemyślu to coraz częściej zamawiana usługa. Skąd to się bierze? Starzejące się społeczeństwo, trend szybkiego życia i pogoń za karierą, sprawiają, że coraz więcej z nas żyje samotnie. Sami też umieramy, a spotyka to przede wszystkim osoby starsze. Samotna śmierć w mieszkaniu to często widok zaawansowanego procesu gnilnego zwłok.

Kastelnik – dezynfekcja mieszkań – potwierdzona certyfikatem

Usuwanie śladów krwi wraz z płynami ustrojowymi to zadanie dla profesjonalnych zakładów sprzątających, które do wykonywania dezynfekcji stosują nie tylko chemię, ale także bezpieczne i ekologiczne techniki np. zamgławianie suchą mgłą.

Ozonowanie pokoju

W niektórych przypadkach podczas sprzątania po zgonie konieczne jest zerwanie parkietu

Podkarpackie – sprzątanie po samobójcach

W przypadku sprzątania po samobójcy należy wziąć pod uwagę to, że na miejscu mogą być liczne ślady krwi. Warto wspomnieć o tym, że warunki, w których występują chorobotwórcze mikroorganizmy, wymagają pracy z użyciem środków ochrony osobistej. Odnalezienie zwłok po śmierci samobójczej to duży szok dla nas, tym lepiej zatrudnić do usuwania skutków zgonu profesjonalną ekipę. Z tej opcji korzystają spółdzielnie mieszkaniowe i osoby prywatne.

Dezynfekcja miejsca po zmarłym

Firma Kastelnik oferuje sprzątanie funeralne

 • sprzątanie po zmarłych Przemyśl i okolica np. w mieście Dubiecko;
 • dezynfekcja powierzchni skażonych trupem;
 • profesjonalne czyszczenie mebli po zgonach;
 • dezynfekcja mieszkania za pomocą ozonu;
 • odkażanie podłogi po zmyciu krwi;
 • czyszczenie po śmiertelnych wypadkach drogowych;
 • usługa termicznego czyszczenia podłogi po zgonie;
 • gruntowne usługi porządkowe po zwłokach;
 • sprzątanie po zgonach nagłych;
 • utylizacja termiczna mebli;
 • dezodoryzacja pomieszczeń;
 • czyszczenie po śmierci z przyczyn naturalnych;
 • usuwanie chorobotwórczych jadów trupich.

Usługa dezynfekcji patogenów po śmierci z firmy Kastelnik

Sprzątanie po zmarłych w Przemyślu wraz z odkażaniem realizowane jest przez nas od 10 lat, dzięki czemu wiemy, czego Państwowa Inspekcja Sanitarna wymaga. Przestrzeganie zasad BHP wykonując zlecenie sprzątanie po zmarłym, jest wręcz niezbędne. Technicy korzystają podczas czyszczenia po trupach z masek ochronnych, rękawic, czy też kombinezonów. Wystawiamy dokumentację w postaci certyfikatu po sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie. Zapraszamy do kontaktu – czekamy!

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Sprawdzona firma sprzątająca

Kastelnik to firma sprzątająca z tradycjami

FAQ - najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po śmierci wszelkich pomieszczeń

W celu ochrony osób trzecich podczas sprzątania pomieszczeń po zmarłych ustawia się tabliczki z napisem, że trwa dezynfekcja, nieupoważnionym wstęp wzbroniony. Ważne usługi odkażania po zwłokach sprawiają, że mamy także, że pojawiają się nam pewne pytania, jakie?

FAQ Przemyśl zgon

Kiedy trzeba odkazić pomieszczenie po zgonie?

Bez względu na poziom skażenia pomieszczeń po zgonach, należy je porządnie zdezynfekować. Ludzkie ciało po śmierci to istna bomba biologiczna, która niesie za sobą poważne konsekwencje zdrowotne. Dlatego najprościej mówiąc, dezynfekcje po zmarłym należy wykonać jak najszybciej.

Ile kosztuje sprzątanie po zwłokach?

Koszt sprzątania po zwłokach jest podawany indywidualnie dla każdego zlecenia po wycenie. Jednakże można przyjąć, iż cena czyszczenia funeralnego rozpoczyna się już od 700 złotych netto. W skład wyceny wchodzi wielkość obszaru do dezynfekcji oraz to, jakie konkretnie czynności musimy wykonać.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%