Sprzątanie po zgonach
Polkowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Polkowicach. Co zawiera dezynfekcja domu po zmarłej osobie? 

Profesjonalna firma Kastelnik świadczy usługę sprzątanie po zmarłych Polkowice i innych miastach woj. dolnośląskie. Działamy na rynku już tyle lat, że nasze specjalistyczne usługi, które oferujemy, nie są dla nas żadną rzeczą niemożliwą. Profesjonalne podejście do usługi sprzątania zwłok w stanie rozkładu gwarantuje, że cały proces zostanie przeprowadzony prawidłowo.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Kastelnik – całodobowa firma sprzątająca po zwłokach

Czy sprzątanie po zmarłym w niebezpiecznych warunkach jest ryzykowne? Z pewnością, ale jeśli posiada się odpowiednie przygotowanie, dezynfekcję po zgonie można przeprowadzić w sposób bezpieczny.

Certyfikat sprzątania w Polkowicach

Jesteśmy wiarygodną firmą, której zaufało kilkaset klientów.

W całej historii naszej firmy nigdy nie doszło do zaniedbania, ponieważ sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym przeprowadzana jest przez nas przy użyciu szczególnych środków, aby w trakcie pracy nie doszło do ryzykownego przypadku.

Sprzątanie mieszkania po zmarłych Polkowice

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Polkowicach – kompleksowe usługi

Zastanawiasz się jak przywrócić porządek i bezpieczeństwo w mieszkaniu po zmarłej osobie? Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Polkowicach to kompleksowa usługa eliminująca wszelkie drobnoustroje i szkodliwe patogeny, które powstają w wyniku rozkładu zwłok. Technik sprzątania miejsc po zgonach fachowo usuwa odpady i przygotowuje przedmioty skażone biologicznie do transportu. Współpraca pomiędzy klientem a firmą Kastelnik zaczyna się w momencie podpisania zamówienia.

Warto wiedzieć, że utylizacja rzeczy, które mogły mieć kontakt z krwią zmarłego, należy bezwzględnie wykonać w specjalnej spalarni. Wyrzucanie śmieci i skażonych krwią przedmiotów do kosza przed blokiem może grozić surowym mandatem i przesłuchaniem w przez powiatowego inspektora ze stacji epidemiologiczno — sanitarnej.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Tylko profesjonalne firmy sprzątające, mają odpowiednie uprawnienia i odpowiedni wpis do działalności gospodarczej i mogą transportować przedmioty skażone biologicznie. Transport materiałów niebezpiecznych ADR warto zlecić kierowcy z uprawnieniami.

Dezynfekcja po zmarłym obejmuje wywóz gabarytów, wynoszenie mebli z mieszkania i utylizację termiczną przedmiotów w krwi. Ostatni krok odkażania pomieszczenia po śmierci to dezynfekcja mechaniczna, czyli ozonowanie po zgonie albo coraz popularniejsza ostatnio mikrodyfuzja. Po tak gruntownym czyszczeniu, mieszkanie z certyfikatem dekontaminacji jest gotowe do sprzedania albo wynajęcia.

Ślady krwi po zmarłym – sprzątanie po zgonach w Polkowicach

Usuwanie całej podłogi z krwi, czy też dezynfekcja mieszkania po przykrych zapachach to usługi, w których u nas za każdym razem zostało dokonane wszystko, co niezbędne. W temacie usług sprzątania pomieszczeń po zgonach w Polkowicach mogą państwo z pełnym zaufaniem skorzystać z naszej firmy. Oferujemy nie tylko specjalistyczne czyszczenie miejsc po zwłokach, ale również dekontaminację powietrza i utylizację rzeczy po zmarłych członkach rodziny.

Sprzątanie i dezynfekcja pomieszczeń po zwłokach Legnica i Polkowice

Krew po zmarłej osobie w mieszkaniu. Meble kwalifikują się do zutylizowania. Nie wyrzucaj na śmietnik!

Sprzątanie i dezynfekcja po zwłokach w stanie rozkładu

W ramach wykonywanych prac czyszczenia mieszkania w przypadku gdy zostało sporo śladów biologicznych pozostawionych po zmarłym, myjemy i dezynfekujemy miejsce po zgonie. Dezynfekcja musi przebiegać według ściśle wyznaczonych wytycznych. W trakcie sprzątania żadne osoby trzecie nie powinny znajdować się w pobliżu. Dezynfekcja zwłok to proces, który mogą przeprowadzić wyłącznie wykwalifikowane osoby.

Sprzątanie po zmarłych, utylizacja i dezynfekcja miejsc po zgonie

Rzeczy osobiste i meble z mieszkania zmarłego do utylizacji.

Zapach po zmarłym – konieczna dezynfekcja pomieszczeń

W mieszkaniach, które nie są już zajmowane przez człowieka – na przykład mieszkanie należące do osoby zmarłej – mogą powstawać szkodliwe bakterie, które mogą się rozwijać wskutek zbyt długiego okresu gnicia. Aby te mieszkania nie miały nieprzyjemnego zapachu z powodu zbyt wielu przesiąkniętych złym zapachem rzeczy, ludzie zlecają ozonowanie do ich oczyszczenia.

Kastelnik – ozonowanie powietrza – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Dzięki skorzystaniu z usług sprzątania całej powierzchni mieszkalnej, klient zyskuje szansę wprowadzenia się do świeżego domu. Staramy się, aby ten proces przebiegł na tyle sprawnie, żeby klient mógł możliwie jak najszybciej użytkować każde z dostępnych pomieszczeń tych mieszkań. Jeśli chodzi jednak o pośpiech, w przypadku sprzątania stawiamy w pierwszej kolejności na dokładność.

Ciało osób zmarłych wydziela toksyczne związki

Plam krwi na podłodze, po zwłokach człowieka.

Zadzwoń po specjalistów z firmy Kastelnik

Jesteś w okolicy Polkowic i chcesz nam zlecić sprzątanie po zgonie? Do kontaktu z takimi zleceniami posiadamy wyszkolonych pracowników, którzy za pomocą specjalistycznych urządzeń i środków chemicznych do dezynfekcji mieszkań, podchodzą do swoich działań z pełną powagą i poszanowaniem miejsca, w którym doszło do śmierci.

Sprzątanie po śmierci Wałbrzych, Polkowice, woj. Dolnośląskie

Niebezpieczne bakterie i wirusy – wymagane jest ozonowanie pomieszczeń

Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści, którzy w sprzątanie po zmarłym w Polkowicach wkładają dużo zaangażowania oraz szacunku. Stosowanie specjalistycznego sprzętu myjącego oraz atestowanych środków chemicznych daje nam gwarancje usług na wysokim poziomie. Nasza firma pracuje 365 dni w roku.

Wykonujemy bezpłatną wycenę np. w takich dzielnicach miasta jak Polkowice Dolne, czy Osiedle Hubala i Osiedle Gwarków. Wybierz nasz telefon i skorzystaj z oferty dezynfekcji niebezpiecznych miejsc, które wirusy po zmarłych należy zneutralizować.

Ozonowanie mieszkań domów w całej Polsce

Dezynfekcja pomieszczenia po zmarłej osobie. Urządzenie do zamgławiania.

Śmiertelne wypadki według WHO

Według statystyk WHO liczba śmiertelnych wypadków na drodze jest coraz większa. Dane te są alarmujące. Rocznie w ten sposób umiera 1,35 mn osób. W dane te wliczone są również osoby poruszające się pieszo, rowerem, czy też motocyklem.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – potwierdzone certyfikatem

Do najczęstszych powodów wypadków drogowych należą:

 • za duża prędkość;
 • niezachowanie zasad ruchu drogowego;
 • niezastosowanie pierwszeństwa dla pieszego;
 • trzymanie się zbyt blisko innych samochodów;
 • wyprzedzanie w nieodpowiednich miejscach.
Zwłoki wydzielają bakterie i wirusy

Krew zaschnięta na parkiecie. Domowe środki czystości się tutaj nie sprawdzą.

Śmierć na drodze, piesi i kolizje drogowe

Nie bez powodu wspominamy tutaj o pieszych, ponieważ oni też są często powodem kolizji drogowych. Niezwracanie uwagi na to, czy mają zielone światło, czy też nieprawidłowe oszacowanie tego, czy jest bezpiecznie, sprawia, że sprawiają oni niebezpieczeństwo dla kierujących pojazdami.

Mogą oni w celu ominięcia ich wjechać np. w drzewo i stracić tym swoje życie. W tego rodzaju wypadkach co czwarty poszkodowany umiera, jeśli drogą nocą była mało oświetlona, wówczas kierowcy za późno orientują się, że przez drogę ktoś przechodzi. W takich wypadkach, na wskutek silnego uderzenia, szybko dochodzi do śmierci.

Porzucone rzeczy zmarłego

Nigdy nie pozbywaj się rzeczy po zmarłych wyrzucając je na śmietnik.

Sprzątanie po śmierci spowodowanej wypadkiem drogowym

Sprzątanie po zmarłych w wypadku drogowym to zadanie dla specjalistycznej firmy. Wie ona jak w odpowiedni sposób wyczyścić miejsce zdarzenia i usunąć ślady krwi, które mogą być biologicznie niebezpieczne dla przechodniów. Wówczas firma Kastelnik współpracuje z odpowiednimi służbami. Dba o to, aby sprzątanie po zgonie było przeprowadzone w sposób dokładny oraz w jak najszybszym czasie.

Sprzątanie po zgonach w wypadku samochodowym to usuwanie śladów krwi, czy płynów ustrojowych. Potrzebne jest do tego posiadanie specjalistycznego sprzętu oraz środków chemicznych. Chcesz skorzystać z tej usługi – zadzwoń! Sprzątanie po zgonie w wyniku wypadku drogowego, jak i innych zgonów będzie wykonane dokładnie tak, jak powinno.

Dezynfekcja po zgonie

Sprzątanie po zmarłych Polkowice – usługi Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach w Polkowicach i powiecie polkowickim Chocianów, Przemków;
 • sprzątanie po zmarłym w województwie dolnośląskim;
 • sprzątanie po zmarłej osobie;
 • czyszczenie po zwłokach i usuwanie krwi po samobójstwie;
 • czyszczenie po śmiertelnych wypadkach;
 • usuwanie zapachu po zmarłej osobie;
 • dezynfekcja po zgonach w celu usunięcia substancji biologicznie niedostępnych;
 • dezynfekcja po zmarłych;
 • likwidowanie śladów krwi po wypadkach samochodowych;
 • utylizacja odpadów biologicznych w specjalistycznej spalarni.
 • ozonowanie po zgonie.
Polkowice, Wrocław, Wałbrzych - Dolnośląskie. Sprzątanie po zwłokach

Rzeczy pozostawione przez zmarłego nie nadają się do ponownego użytku.

Gwałtowna śmierć – co to oznacza?

Jest to śmierć, która wynika z nagłego uszczerbku na zdrowiu. To zgon w wyniku dużego urazu ciała. Jest przeciwnością śmierci naturalnej. Przykładem może być np. samobójstwo, czy wypadek komunikacyjny. Po śmierci gwałtownej niezbędne jest oczyszczenie miejsca zgonu ze śladów biologicznie niebezpiecznych.

Certyfikat poświadczający prawidłowo wykonane sprzątanie po zgonach

Po wykonaniu każdej usługi wystawiamy certyfikat z zaświadczeniem, że sprzątanie i dezynfekcja po zgonie za pomocą naszej firmy zostało wykonane. Po otrzymaniu takiego dokumentu, klient jest poinformowany, że czyszczenie po pozostawionych zwłokach zostało zakończone.

Najlepsza na rynku firma do zadań specjalistycznych

Polkowice sprzątanie po zgonach – Kontakt całodobowy 7/24 – Kastelnik

Zapraszamy do kontaktu z firmą, która świadczy sprzątanie po zmarłych w Polkowicach i obsługuje całe województwo dolnośląskie. Poza infolinią, która działa 365 dni w roku, mamy do zaoferowania bezpłatną wycenę wraz z dojazdem.

Atestowane środki, czy profesjonalny sprzęt, którym przeprowadzamy czyszczenie i ozonowanie pomieszczeń to podstawa dobrze wykonywanej dezynfekcji po zgonach. Skorzystaj z naszych działań sprzątania. Gwarantujemy profesjonalne podejście.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Polkowicach.

Całodobowo świadczymy usługi dezynfekcji mieszkania po zmarłym — Kastelnik.

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po zwłokach woj. dolnośląskie!

Usługi porządkowe, sprzątanie po zgonach także w miastach takich jak:

Czyszczenie mieszkań po osobach zmarłych dostępne jest również w mniejszych miejscowościach: Chocianów, Przemków.

Utylizacja zanieczyszczonych przedmiotów po rozkładzie ciała

Zamgławianie pomieszczenia w celu oczyszczenia obiektu.

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Śmierć bliskiej osoby w domu? Należy sięgnąć po specjalistyczne usługi sprzątanie po zmarłych Polkowice. W ramach tego procesu specjaliści wykonują usuwanie płynów ustrojowych, wywóz starych mebli po nieboszczyku oraz odkażanie pomieszczeń po zmarłym. Obowiązkowy element czyszczenia po zwłokach stanowi dezynfekcja, którą przeprowadza się najczęściej przy użyciu ozonu albo zamgławiania suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Serwis sprzątający Polkowice

Po przeprowadzonym zabiegu wystawiany jest certyfikat dekontaminacji na życzenie klienta. Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych w miejscowości Polkowice.

Ile kosztuje czyszczenie po zwłokach?

Cena za sprzątanie po zwłokach jest ustalana indywidualnie, po dokładnej ocenie miejsca zgonu. Zazwyczaj koszt podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 800 złotych, ale w zależności od wielkości mieszkania i ilości przedmiotów do usunięcia, może wynieść nawet kilka tysięcy złotych.

Czy zamgławianie po zgonie jest skuteczne?

Zamgławianie to jedna z najbardziej skutecznych i jednocześnie najmniej inwazyjnych metod dezynfekcji po śmierci. Sucha mgła z nadtlenkiem wodoru dociera do każdego zakamarka mieszkania i usuwa nie tylko groźne patogeny, ale także całkowicie neutralizuje nieprzyjemny zapach po śmierci.

Jakie środki do dezynfekcji stosować w przypadku zmarłych na choroby zakaźne?

W przypadku zmarłych na choroby zakaźne zaleca się stosowanie środków dezynfekcyjnych, które są skuteczne przeciwko konkretnemu patogenowi. Preparaty te powinny być zarejestrowane jako środki biobójcze i stosowane zgodnie z instrukcją producenta. W sytuacji osób zmarłych na choroby zakaźne dezynfekcja powinna obejmować zarówno ślady biologiczne po zmarłym, jak i przedmioty, które były w kontakcie z chorym.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%