Sprzątanie po zgonach
Polkowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Wieloetapowe sprzątanie po zmarłych Polkowice. Skuteczna dezynfekcja mieszkań, domów po zgonie.

Profesjonalna firma Kastelnik świadczy usługę sprzątanie po zmarłych Polkowice i innych miastach woj. dolnośląskie. W ramach wykonywanych prac myjemy i dezynfekujemy miejsce po zgonie. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści, którzy w sprzątanie po zmarłym w Polkowicach wkładają dużo zaangażowania oraz szacunku. Stosowanie specjalistycznego sprzętu myjącego oraz atestowanych środków chemicznych daje nam gwarancje usług na wysokim poziomie. Pracujemy 365 dni w roku i wykonujemy bezpłatną wycenę np. w takich dzielnicach miasta jak Polkowice Dolne, czy Osiedle Hubala i Osiedle Gwarków.

Śmiertelne wypadki według WHO

Według statystyk WHO liczba śmiertelnych wypadków na drodze jest coraz większa. Dane te są alarmujące. Rocznie w ten sposób umiera 1,35 mn osób. W dane te wliczone są również osoby poruszające się pieszo, rowerem, czy też motocyklem. Do najczęstszych powodów wypadków drogowych należą:

 • za duża prędkość;
 • niezachowanie zasad ruchu drogowego;
 • niezastosowanie pierwszeństwa dla pieszego;
 • trzymanie się zbyt blisko innych samochodów;
 • wyprzedzanie w nieodpowiednich miejscach.

Śmierć na drodze, piesi i kolizje drogowe

Nie bez powodu wspominamy tutaj o pieszych, ponieważ oni też są często powodem kolizji drogowych. Niezwracanie uwagi na to, czy mają zielone światło, czy też nieprawidłowe oszacowanie tego, czy jest bezpiecznie, sprawia, że sprawiają oni niebezpieczeństwo dla kierujących pojazdami. Mogą oni w celu ominięcia ich wjechać np. w drzewo i stracić tym swoje życie. W tego rodzaju wypadkach co czwarty poszkodowany umiera, jeśli drogą nocą była mało oświetlona, wówczas kierowcy za późno orientują się, że przez drogę ktoś przechodzi. Sprzątanie po zmarłych w wypadku drogowym to zadanie dla specjalistycznej firmy. Wie ona jak w odpowiedni sposób wyczyścić miejsce zdarzenia i usunąć ślady, które mogą być biologicznie niebezpieczne dla przechodniów. Wówczas firma Kastelnik współpracuje z odpowiednimi służbami. Dba o to, aby sprzątanie po zgonie było przeprowadzone w sposób dokładny oraz w jak najszybszym czasie. Sprzątanie po zgonach w wypadku samochodowym to usuwanie śladów krwi, czy płynów ustrojowych. Potrzebne jest do tego posiadanie specjalistycznego sprzętu oraz środków chemicznych. Chcesz skorzystać z tej usługi – zadzwoń!

Sprzątanie po zmarłych Polkowice

 • sprzątanie po zgonach w Polkowicach i powiecie polkowickim Chocianów, Przemków;
 • sprzątanie po zmarłym w województwie dolnośląskim;
 • sprzątanie po zmarłej osobie;
 • czyszczenie po zwłokach i usuwanie krwi po samobójstwie;
 • czyszczenie po śmiertelnych wypadkach;
 • usuwanie zapachu po zmarłej osobie;
 • dezynfekcja po zgonach w celu usunięcia substancji biologicznie niedostępnych;
 • dezynfekcja po zmarłych;
 • likwidowanie śladów krwi po wypadkach samochodowych;
 • utylizacja odpadów biologicznych w specjalistycznej spalarni. 
 • ozonowanie po zgonie.

Gwałtowna śmierć – co to oznacza?

Jest to śmierć, która wynika z nagłego uszczerbku na zdrowiu. To zgon w wyniku dużego urazu ciała. Jest przeciwnością śmierci naturalnej. Przykładem może być np. samobójstwo, czy wypadek komunikacyjny. Po śmierci gwałtownej niezbędne jest oczyszczenie miejsca zgonu ze śladów biologicznie niebezpiecznych.

Polkowice sprzątanie po zgonach – Kontakt całodobowy 7/24 – Kastelnik

Zapraszamy do kontaktu z firmą, która świadczy sprzątanie po zmarłych Polkowice i województwo dolnośląskie. Poza infolinią, która działa 365 dni w roku, mamy do zaoferowania bezpłatną wycenę wraz z dojazdem. Atestowane środki, czy profesjonalny sprzęt to podstawa dobrze wykonywanej dezynfekcji po zgonach.

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po zwłokach woj. dolnośląskie!

Znajdziesz nas także w: Bolesławiec, Brzeg Dolny, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Legnica, Lubin, OleśnicaPolkowice, Wałbrzych, Wrocław oraz w mniejszych miejscowościach Chocianów, Przemków.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%