Sprzątanie po zmarłych
Podkowa Leśna

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłym w Podkowie Leśnej. Specjalistyczny sprzęt – jakich metod używamy?

Specjalistyczna firma Kastelnik oferuje sprzątanie po zmarłych Podkowa Leśna i całe Mazowsze. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem, które świadczy sprzątanie po zwłokach już od roku 2013 roku. Zdobyte doświadczenie pomaga nam w wykonywaniu zleceń na jak najwyższym poziomie. Do naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt oraz atestowane środki chemiczne od sprawdzonych producentów. To, co nas wyróżnia, to kompleksowe podejście do sprzątania po zmarłych, dlatego swoich klientów otaczamy opieką już od samego początku. Posiadamy infolinię, która działa 24/7. Natomiast przed umówieniem konkretnego terminu usługi zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny z możliwością dojazdu na miejsce zdarzenia. Między innymi w takich rejonach miasta jak np.: Głogów i Lotnicza oraz Leśna. 

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Podkowie Leśnej

Jak skutecznie usunąć szkodliwe drobnoustroje po zmarłym?

Śmierć jest tragicznym wydarzeniem, które ma różny wydźwięk. Pogodzenie się z utratą bliskiej osoby nie jest proste. Dużym szokiem jest w szczególności, gdy ciało znajdujemy w mieszkaniu już w formie rozkładu. Wówczas mamy nie tylko problem emocjonalny, ale również z załatwieniem wszystkich spraw związanych z pochówkiem i z przygotowaniem mieszkania do ponownego zamieszkania, czy nawet sprzedania. Niezbędne jest tutaj, aby usunąć wszystkie szkodliwe dla nas substancje toksyczne powstałe na skutek rozkładu zwłok. Po śmierci w ciele człowieka powstaje ich około 30, a m.in. jest to kawaderyna, czy neuryna. Istnieje możliwość zatrucia się nimi, co jest niebezpieczne. Dlatego tak ważne jest, by zatrudnić do likwidacji mieszkania po zgonach, ekipy oferującej sprzątanie po zgonach.

Sprzątanie po zgonach Podkowa Leśna – dezynfekcja funeralna

Do najskuteczniejszych metod należą m.in.:

1) Zamgławianie. Jest ono stosowane w zamkniętych pomieszczeniach. Odkażanie za pomocą zamgławiacza, czyli specjalistycznego urządzenia generującego mgłę jest niezwykle skuteczne. Przede wszystkim jest bardzo wydajne, a co dla nas jest bardzo ważne, dociera do każdego miejsca w danym pomieszczeniu. Dezynfekujemy tą metodą: przedmioty, ściany, czy podłogi. 

2) Ozonowanie. Używamy do tej metody z użyciem przemysłowego generatora ozonu. Jest ona niezwykle wydajna i również z jej pomocą możemy dotrzeć do nawet trudno dostępnych miejsc. Dezynfekcja po zmarłych jest możliwa w szybkim czasie, ponieważ używamy urządzenia o mocy nawet do 240 g./h.

Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych jest istotnie ważna, gdy chcemy je sprzedać. Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zgonie – zadzwoń do nas. Nasi konsultanci czekają na Twój telefon przez 24 h na dobę. Jesteśmy firmą świadcząca usługi dezynfekcji mieszkań po zgonie, śmierci wraz z utylizacją przedmiotów po zmarłej osobie. 

Sprzątanie po zmarłych Podkowa Leśna

  • sprzątanie po zmarłych w Podkowie Leśnej i powiecie grodziskim;
  • sprzątanie po zmarłym województwo mazowieckie;
  • dezynfekcja po zwłokach w zaawansowanym stadium rozkładu;
  • ozonowanie pomieszczeń po zgonach;
  • zamgławianie mieszkania w celu usunięcia chorobotwórczych drobnoustrojów;
  • likwidowanie mieszkań po zgonie;
  • usuwanie śladów krwi po samobójcy.

Odkażanie funeralne Kastelnik woj. mazowieckie 

Dezynfekcja funeralna zostaje preprowadzona w miejscach, w których doszło do rozkładu zwłok. To odkażanie, polegające na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych przy użyciu metod fizycznych i chemicznych. Ma na celu zmniejszenie liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, czyli niezagrażającego organizmom żywym. Skuteczne środki dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

Kontakt 24/7 – zadzwoń!

Szukasz specjalistycznej firmy, która oferuje sprzątanie po zmarłych Podkowa Leśna i woj. mazowieckie? Oferujemy sprzątanie i dezynfekcje po zwłokach z użyciem profesjonalnych metod odkażania. Po wykonanej usłudze wystawiamy dedykowany dokument, który mówi o tym, jakie dokładnie prace zostały zrobione. Sprzątanie po zmarłym możesz zamówić, kontaktując się z nami poprzez całodobową infolinię. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz umówią na najbliższy termin. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej wyceny wraz z dojazdem na miejsce!

Kastelnik – najwyższa jakość usług funeralnych na Mazowszu!

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.1
3,1 rating
3.1 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 7)
Doskonale43%
Bardzo dobrze14%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie43%