Sprzątanie po zmarłych
Podkowa Leśna

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłym w Podkowie Leśnej. Specjalistyczny sprzęt — jakich metod używamy?

Kastelnik – sprzątanie po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

Specjalistyczna firma Kastelnik oferuje sprzątanie po zmarłych Podkowa Leśna i całe Mazowsze. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem, które świadczy sprzątanie po zwłokach już od roku 2013 roku. Zdobyte doświadczenie pomaga nam w wykonywaniu zleceń na jak najwyższym poziomie. Do naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt oraz atestowane środki chemiczne od sprawdzonych producentów.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Podkowa Leśna

Dezynfekcja lokalu po zgonie w Podkowie Leśnej. Odkażanie powietrza środkiem biobójczym.

To, co nas wyróżnia, to kompleksowe podejście do sprzątania po zmarłych, dlatego swoich klientów otaczamy opieką już od samego początku. Posiadamy infolinię, która działa 24/7. Natomiast przed umówieniem konkretnego terminu usługi zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny z możliwością dojazdu na miejsce zdarzenia. Między innymi w takich rejonach miasta jak np.: Głogów i Lotnicza oraz Leśna. 

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Podkowie Leśnej

Masz problem z nieprzyjemnym zapachem śmierci w domu?

Odkażanie mieszkania po zgonie w mieście Podkowa Leśna to trzy usługi w jednym miejscu tj. dezynfekcja, dezodoryzacja i dezynsekcja. Oznacza to, że w ramach czyszczenia po zwłokach wykonywana jest również likwidacja nieprzyjemnych zapachów.

Nieprzyjemny zapach po zmarłej osobie to prawdziwy problem nie tylko dla rodziny zmarłego, ale często również dla sąsiadów. Trupi fetor ma intensywny zapach, a wpływ na jego natężenie ma np. czas, przez jaki zwłoki rozkładały się w mieszkaniu. Znaczenie ma również fakt, w jaki sposób nastąpiła śmierć.

Jeśli chodzi o zgon z przyczyn naturalnych, trupi fetor nie będzie tak intensywny, jak w przypadku samobójstwa czy zabójstwa, gdzie pojawiają się krew i płyny ustrojowe na podłodze. W trakcie rozkładu ciała zachodzą procesy gnilne i uwolniony zostaje enzym przypominający zapach czosnku. Warto dodać, że za tą woń odpowiada disiarczek dimetylu.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po śmierci w Podkowie Leśnej.

Usługi usuwania śladów krwi i dezynfekcji — całodobowa infolinia Kastelnik udzieli wszystkich informacji.

Jak się pozbyć tego nieprzyjemnego zapachu po zmarłym?

Warto zlecić odkażanie pomieszczeń po śmierci profesjonalnej ekipie techników sprzątania miejsc śmierci. W ramach specjalistycznego czyszczenia całe mieszkanie jest dokładnie sprzątane z rzeczy zmarłego, płynów ustrojowych, a ostatnim etapem jest ozonowanie pomieszczeń, które całkowicie i trwale eliminuje nieprzyjemny fetor po zwłokach. Dezynfekcja po zmarłych w woj. mazowieckim to gwarancja czystego mieszkania bez uciążliwych zapachów.

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Jak skutecznie usunąć szkodliwe drobnoustroje po zmarłym?

Śmierć jest tragicznym wydarzeniem, które ma różny wydźwięk. Pogodzenie się z utratą bliskiej osoby nie jest proste. Dużym szokiem jest w szczególności, gdy ciało znajdujemy w mieszkaniu już w formie rozkładu. Wówczas mamy nie tylko problem emocjonalny, ale również z załatwieniem wszystkich spraw związanych z pochówkiem i z przygotowaniem mieszkania do ponownego zamieszkania, czy nawet sprzedania.

urządzenie do czyszczenia nieczystości suchym lodem

Niezbędne jest tutaj, aby usunąć wszystkie szkodliwe dla nas substancje toksyczne powstałe na skutek rozkładu zwłok. Po śmierci w ciele człowieka powstaje ich około 30, a m.in. jest to kadaweryna, czy putrescyna. Istnieje możliwość zatrucia się nimi, co jest niebezpieczne. Dlatego tak ważne jest, by zatrudnić do likwidacji mieszkania po zgonach, ekipy oferującej sprzątanie po zgonach.

Sprzątanie po zgonach Podkowa Leśna — dezynfekcja funeralna

Do najskuteczniejszych metod należą m.in.:

1) Zamgławianie. Jest ono stosowane w zamkniętych pomieszczeniach. Odkażanie za pomocą zamgławiacza, czyli specjalistycznego urządzenia generującego mgłę jest niezwykle skuteczne. Przede wszystkim jest bardzo wydajne, a co dla nas jest bardzo ważne, dociera do każdego miejsca w danym pomieszczeniu. Dezynfekujemy tą metodą: przedmioty, ściany, czy podłogi. 

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

2) Ozonowanie. Używamy do tej metody z użyciem przemysłowego generatora ozonu. Jest ona niezwykle wydajna i również z jej pomocą możemy dotrzeć do nawet trudno dostępnych miejsc. Dezynfekcja po zmarłych jest możliwa w szybkim czasie, ponieważ używamy urządzenia o mocy nawet do 240 g./h.

utylizacja mebli po zmarłych mazowieckie

Wynoszenie mebli z mieszkania po zgonie, woj. mazowieckie. Krew na materacu.

Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych jest istotnie ważna, gdy chcemy je sprzedać. Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zgonie – zadzwoń do nas. Nasi konsultanci czekają na Twój telefon przez 24 h na dobę. Jesteśmy firmą świadcząca usługi dezynfekcji mieszkań po zgonie, śmierci wraz z utylizacją przedmiotów po zmarłej osobie. 

Sprzątanie po zmarłych Podkowa Leśna

 • sprzątanie po zmarłych w Podkowie Leśnej i powiecie grodziskim;
 • sprzątanie po zmarłym województwo mazowieckie;
 • dezynfekcja po zwłokach w zaawansowanym stadium rozkładu;
 • ozonowanie pomieszczeń po zgonach;
 • zamgławianie mieszkania w celu usunięcia chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • likwidowanie mieszkań po zgonie;
 • usuwanie śladów krwi po samobójcy.

dezynfekcja mieszkań po zmarłych osobach

Odkażanie funeralne Kastelnik woj. mazowieckie 

Dezynfekcja funeralna zostaje preprowadzona w miejscach, w których doszło do rozkładu zwłok. To odkażanie, polegające na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych przy użyciu metod fizycznych i chemicznych. Ma na celu zmniejszenie liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, czyli niezagrażającego organizmom żywym. Skuteczne środki dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

Kontakt 24/7 – zadzwoń!

Szukasz specjalistycznej firmy, która oferuje sprzątanie po zmarłych Podkowa Leśna i woj. mazowieckie? Oferujemy sprzątanie i dezynfekcje po zwłokach z użyciem profesjonalnych metod odkażania. Po wykonanej usłudze wystawiamy dedykowany dokument, który mówi o tym, jakie dokładnie prace zostały zrobione. Sprzątanie po zmarłym możesz zamówić, kontaktując się z nami poprzez całodobową infolinię. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz umówią na najbliższy termin. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej wyceny wraz z dojazdem na miejsce!

Zasięg działania naszej firmy w woj. mazowieckim:

Kastelnik – najwyższa jakość usług funeralnych na Mazowszu!

usługi dezynfekcji po zmarłych ludziach

Certyfikat dezynfekcji pomieszczeń po zmarłych osobach — Kastelnik 2023.

 

Najczęściej zadawane pytania o sprzątanie w Podkowie Leśnej

Krew na podłodze w mieszkaniu? Trupi jad najlepiej eliminować środkami, które zawierają czwartorzędowe związki amoniowe i dezynfekcją mechaniczną jak ozonowanie pomieszczeń. Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątania po zgonach w Podkowie Leśnej i powiecie grodziskim.

specjalistyczne sprzątanie Podkowa Leśna

Jakie są etapy prac przy dezynfekcji po zmarłych?

Dezynfekcja mieszkania po zgonie zazwyczaj obejmuje kilkanaście etapów sprzątania w zależności od stopnia skażenia powietrza. Technicy od czyszczenia miejsc po zwłokach wykonują usuwanie śladów krwi, segregację wyposażenia i gruntowne odkażanie wszystkich pomieszczeń. Ozonowanie powietrza po zgonie to jedna z częściej wykonywanych form dezynfekcji, która eliminuje groźne patogeny i nieprzyjemny zapach po zwłokach.

Ile trwa dezynfekcja miejsca po zwłokach?

Średni czas potrzebny na wykonanie profesjonalnej dezynfekcji miejsca śmierci wynosi od 3 do 6 godzin. Czas potrzebny na utylizację całego wyposażenia mieszkania do 100 metrów kwadratowych to około 12 godzin. Warto dodać, że przedmiotów skażonych krwią nie wolno wyrzucać do śmieci koło bloku.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%