Sprzątanie po zmarłych podkarpackie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach woj. podkarpackie. Usługi dezynfekcji mieszkań po zgonie, krok po kroku – Kastelnik

Kastelnik oferuje sprzątanie po zmarłych na terenie Podkarpackiego, utylizując przedmioty z mieszkań, w których nastąpił zgon osoby samotnej. Wykonujemy  czyszczenie i dezynfekcję po zgonach 365 dni w roku, przez 7 dni w tygodniu. Mogą Państwo do nas dzwonić w każdej chwili, ponieważ wiemy jak trudna i nagła może być wiadomość o śmierci bliskiego. Oferujemy wycenę w 20 minut. Sprzątanie po zwłokach powinno być przeprowadzone przez profesjonalną ekipę sprzątającą, zajmującą się czyszczeniem mieszkań po zmarłych osobach. Niezwykle ważną czynnością wówczas jest odpowiednie zabezpieczenie się środkami ochrony osobistej, chroniącymi przed niebezpiecznymi dla zdrowia drobnoustrojami.

sprzątanie po zwłokach woj. podkarpackie

Kastelnik – dezynfekcja po zgonie, ozonowanie Podkarpackie;

 • sprzątanie po zgonach Podkarpackie – Mielec, Rzeszów, Przemyśl, Krosno;
 • sprzątanie po zmarłych województwo podkarpackie – Brzozów, Jarosław, Łańcut
 • sprzątanie podkarpackich mieszkań po śmierci;
 • dezynfekcja mieszkania po zwłokach –Lesko, Dębica;
 • dezynfekcja po zgonie – Kolbuszowa, Przeworsk, Leżajsk, Sanok, Tarnobrzeg;
 • likwidacja skażonego mienia;
 • czyszczenie po morderstwie;
 • odkażanie mieszkania po śmierci samobójczej;
 • transport odpadów niebezpiecznych biologicznie;
 • usuwanie śladów krwi po wypadkach na ulicach podkarpackich miast;
 • dezynfekcja powierzchni po wypadku w miejscu pracy;
 • sprzątanie po wypadku komunikacyjnym – Podakrpackie;

sprzatanie-po-zmarlych-kastelnik

Skuteczna dezynfekcja po zmarłym na terenie woj. Podkarpackiego

Po śmierci bliskiej osoby niezbędne jest odpowiednie oczyszczenie mieszkania z groźnych dla zdrowia drobnoustrojów. Nasza firma w tym celu wykonuje dezynfekcje z użyciem specjalistycznych środków oraz niezawodnych metod. Czym jest dezynfekcja? To nic innego jak zabijanie form przetrwalnikowych i wegetatywnych tychże drobnoustrojów. Pozbywanie się wirusów, bakterii grzybów nie byłoby możliwe, gdyby nie związki zawarte w środkach dezynfekcyjnych. Należą do nich m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru oraz jod i jego związki. Podczas wyboru odpowiedniego dezynfekantu musimy wziąć pod uwagę, czy dezynfekcja będzie przeprowadzana jako zabieg profilaktyczny, czy jako doraźne pozbywanie się niebezpiecznych dla zdrowia substancji tak jak w przypadku sprzątania funeralnego.

Sprzątanie po zmarłych Podkarpackie

Kompleksowe sprzątanie mieszkań po zmarłych Podkarpackie wymaga nie tylko doświadczenia, ale również dostępu do odpowiednich maszyn i urządzeń. Po odpowiednim doborze preparatu oraz samym zabezpieczeniu miejsca zabiegu i ochrony własnej powinniśmy wybrać rodzaj rozpowszechniania danego środka. Możemy wybrać np. metodę: oprysku drobnokroplistego za pomocą aparatu opryskowego lub zamgławiania na gorąco z użyciem generatora suchej mgły i nadtlenku wodoru.

W celu ochrony naszych pracowników i zachowaniem zasad BHP zapewniamy im jednorazową odzież ochronną. W jej skład wchodzą fartuchy, buty, rękawice maski. Zanim dopuścimy ich do dezynfekowania Państwa mieszkań, zostają oni przeszkoleni z toksyczności danych preparatów oraz pierwszej pomocy w przypadku zatruć. Po wykonanej pracy dostają Państwo od naszego technika dokument potwierdzający dezynfekcję, w którym przedłożony jest cały opis wykonanych prac.

dezynfekcja-po-zmarlym

Sprzątanie mieszkań po zgonach – Kastelnik całe Podkarpackie

Nasz zespół oferuje swoje wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu podkarpackich mieszkań zmarłych po osobach. Dbamy o Państwa komfort, działamy szybko i dyskretnie. Istnieje możliwość zamówienia nieoznakowanego samochodu do dezynfekcji mieszkania. Dużym plusem naszych usług jest całodobowa infolinia telefoniczna, gdzie nasi technicy czekają na Państwa telefony i chętnie odpowiadają na pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i do darmowej wyceny zlecenia!

Dezynfekcja po zwłokach województwo podkarpackie. Kastelnik obszar działania firmy:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.6
4,6 rating
4.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze40%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%