Sprzątanie po zmarłych Piotrków Trybunalski - dezynfekcja po zwłokach

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Piotrków Trybunalski. Jak wykonać poprawnie likwidację mieszkania po śmierci?

Śmierć w mieszkaniu? Dezynfekcja podłóg i sprzątanie mieszkania po zgonie w mieście Piotrków Trybunalski to zbiór czynności wykonywanych po śmierci naturalnej, samobójstwach czy wypadkach przy pracy. Im dłużej ciało człowieka rozkładało się w mieszkaniu, tym więcej etapów obejmuje odkażanie po zmarłej osobie.

W przypadku sprzątania miejsca po zwłokach profesjonalna dezynfekcja ma ogromne znaczenie i warto podkreślić, że prawdziwi eksperci są w stanie usunąć patogeny i drobnoustroje z mieszkania w ciągu dwudziestu czterech godzin.

Na co warto zwrócić uwagę przed zamówieniem usługi sprzątającej?

 • Do sprzątania po zmarłych nie zatrudniaj osób bez odpowiednich uprawnień.
 • Nie otwieraj okien po wyniesieniu ciała z mieszkania.
 • Podpisz umowę na wybraną usługę, przed wpuszczeniem ekipy sprzątającej do domu.
Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że zwłoki ludzkie to prawdziwa bomba biologiczna. Na skutek procesów gnilnych w powietrzu unosi się nie tylko mnóstwo bakterii i wirusów, ale i groźne dla zdrowia trupie jady. Potocznie określane ptomainy to aminy, takie jak kadaweryna i putrescyna. W mieszkaniu po zmarłym pełno jest toksycznych bakterii, trupich jadów, a także gazów i robactwa. Sytuacja komplikuje się, gdy zwłoki rozkładały się przez dłuższy czas, a płyny ustrojowe zdążyły wniknąć w dywany i posadzki.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Ozonowanie sposób na wirusy

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Piotrków Trybunalski

Odkażanie podłogi w mieszkaniu po zwłokach w Piotrkowie Trybunalskim.

Sklepowe preparaty odkażające są zbyt słabe do dezynfekcji po zmarłych, dlatego technicy sprzątania miejsc śmierci sięgają po preparaty o najwyższej skuteczności. Odkażanie po śmierci umożliwiają też techniki dezynfekcji mechanicznej jak ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą. Często w razie potrzeby wykonywany jest również demontaż podłóg, by wyczyścić z krwi i toksyn każdy zakamarek mieszkania po zmarłej osobie.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Piotrków Trybunalski

Dezynfekcja miejsc po zwłokach w woj. łódzkim

Dezynfekcja po zwłokach w woj. łódzkim ma na celu przywrócenie lokalu mieszkalnego do bezpiecznego użytku. Zatrucie trupim jadem może mieć poważne konsekwencje zdrowotne, dlatego odkażanie pomieszczeń po zmarłych najlepiej powierzyć profesjonalistom.

Sprzątanie po zmarłych w Piotrkowie Trybunalskim – usuwanie mikroorganizmów

Profesjonale sprzątanie po zmarłych Piotrków Trybunalski i dezynfekcja mieszkań po zwłokach to przede wszystkim usuwanie z powietrza chorobotwórczych mikroorganizmów. Należą do nich związki chemiczne i jady trupie. W ich skład wchodzi m.in. kadaweryna i putrescyna. W celu ich usunięcia zaleca się wykonanie profesjonalnego odkażania za pomocą środka biobójczego. Te czynności to tak naprawdę, najważniejsze elementy o. które należy zadbać podczas czyszczenia miejsc po zgonie.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Kulisy pracy osoby sprzątającej mieszkania po zgonach

Sprzątanie po bakteriach, związki gnilne po śmieci

Robaki na podłodze wymagają podjęcia działania. Często stosuje się oprysk biobójczy.

Środki chemiczne neutralizujące rozkład ciała, które są skuteczne, posiadają w składzie m.in.:

 • preparaty z fenolem i jego pochodnymi;
 • bezpieczną chemię z barwnikami organicznymi;
 • dezynfektanty z czwartorzędowymi związkami amonowymi;
 • środki odkażające z alkoholami alifatycznymi.

Kastelnik, rodzinna firma sprzątająca Łódzkie

Ozonowanie pomieszczeń po osobie zmarłej

Konieczne jest, aby po zgonie od razu przejść do specjalistycznego sprzątania. W szczególności, gdy w ciele doszło do rozkładu. Szybkość ma znaczenie, gdy zmarły był chory na chorobę zakaźną. Wykonujemy ozonowanie pomieszczeń po zgonie, które pozwala na wyeliminowanie trupiego jadu i nieprzyjemnej woni po zwłokach w mieszkaniu. Nasze zaplecze technologiczne uwzględnia kilkadziesiąt przemysłowych generatorów ozonu o różnej mocy.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Całodobowa infolinia to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Oferujemy także bezpłatną wycenę dla mieszkańców m.in. Piotrkowa Trybunalskiego np. Osiedle Centrum i Meszcze.

Profesjonalne czyszczenie z nieprzyjemnych zapachów po zmarłych łódzkie

Mieszkanie zmarłej osoby w Piotrkowie Trybunalskim. Mało osób sprząta samodzielnie taki bałagan.

Sprzątanie po zgonach Piotrków Trybunalski – kiedy potrzebna jest dezynfekcja?

Tak naprawdę po śmierci bez względu na to, w jakich okolicznościach do niej doszło, potrzebna jest dezynfekcja. Sprzątanie po zmarłych w Piotrkowie Trybunalskim uwzględnia kilkuetapowe usuwanie patogenów po zwłokach. Odkażanie miejsc zbrodni i po wypadku śmiertelnym wymaga zastosowania szczególnej ostrożności.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Piotrkowie Trybunalskim.

Całodobowa dezynfekcja mieszkań po śmierci poprzez zamgławianie i ozonowanie – Kastelnik.

W tego typu przypadkach nie ma możliwości, by czyszczeniem zajęły się osoby bez odpowiednich kompetencji. Przestrzeganie zasad BHP, a także kolejności działań zabiegu czyszczenie po zmarłych jest niezbędne. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług sprzątania funeralnego. Można je zamówić poprzez infolinię działająca całą dobę.

Pracownicy w czasie dezynfekcji po zgonie

Dezynfekcja po zgonie to podstawa czyszczenia po zwłokach. Pracownicy firmy Kastelnik w czasie dezynfekcji po zgonie.

Jak sprzątamy po zgonach w Piotrkowie Trybunalskim?

Odpowiednie przygotowanie do zabiegu dezynfekcja po zmarłych to podstawa sukcesu. Zasady BHP są bardzo istotne. Każdy pracodawca ma obowiązek zaopatrzyć swojego pracowników w środki ochrony osobistej. Tak, aby mogli oni zabezpieczyć się przed działaniem niebezpiecznych czynników. Do środków ochrony indywidualnej zaliczamy m.in. rękawice gumowe, okulary lub przyłbica ochronna i kombinezon ochronny.

Usunięcie szkodliwych substancji za pomocą suchego lodu

Krew na dywanie wymaga usunięcia za pomocą środka do odplamiania.

Firma Kastelnik – doświadczenie w sprzątaniu po osobach zmarłych

Wiedza i przeszkolenie to również obowiązek specjalistów z branży funeralnej. Ze względu na toksyczność substancji wydobywającym się z ciała potrzebne jest także szklenie udzielania pierwszej pomocy przy zatruciach. Do pracy należy używać tylko atestowane i rejestrowane preparaty ze sprawdzonych źródeł. W trakcie pracy nie należy też jeść i palić papierosów.

Usuwanie śladów krwi po samobójcach woj. łódzkie

W przykrych sytuacjach, jakimi są samobójstwa, należy zachować szczególną ostrożność. Mamy wówczas do czynienia z krwią. Usuwanie śladów krwi powinno być połączone z dezynfekcją. Środowisko w takim miejscu jest po prostu skażone.

Podczas tego zabiegu każdy pracownik ma obowiązek prowadzić dokumentację, w której dokładnie opisuje zakres wykonanych prac. Powinna być ona sporządzona czytelnie. Tak, aby zleceniodawcy mogli wszystko odczytać i zrozumieć. Po samym zakończeniu realizacji sprzątanie po zmarłym należy dokładnie umyć i zdezynfekować ręce.

Usuwanie śladów krwi Łódzkie

Zdjęcie: usuwanie śladów krwi woj. łódzkie © 2021 Kastelnik

Po wypadku drogowym może być trudno wiedzieć, co zrobić z poszkodowanym ciałem.

Po wypadkach komunikacyjnych ważne jest jak się zachować. Pierwszą rzeczą jest wezwanie policji. Drugim krokiem jest pozostanie z ciałem, aż nadejdzie pomoc. Jeśli przebywanie na miejscu wypadku nie jest bezpieczne, poruszaj się tak mało, jak to możliwe.

Miejsce zgonu to miejsce niebezpieczne dla osób trzecich. Do przyjazdu specjalnych służb, staraj się unikać styczności z krwią i ciałem. Nieprzyjemny zapach krwi na chodniku, lub samochodzie wymaga czyszczenia specjalnymi środkami. Te czynności mogą wykonywać wyłącznie wyspecjalizowane firmy.

Chcesz zlecić sprzątanie po zgonie w wyniku wypadku drogowego? Kontakt telefoniczny z naszą firmą jets całodobowy. Przyjmujemy zlecenia od osób prywatnych, a także firm i spółdzielni mieszkaniowych.

Usługi sprzątania po osobie zmarłej - 7 dni w tygodniu

Zamgławianie suchą mgłą sprawdza się jako dezynfekcja po zmarłych. Urządzenie do zamgławiania Thermo Fog 3.

Jeśli istnieje jakakolwiek szansa, że zmarły mógł być zarażony chorobą, nie należy go przenosić, dopóki nie zostanie zbadany przez lekarza.

Po wypadku ważne jest, aby odpowiednio zająć się bałaganem. Na przykład, jeśli po wypadku samochodowym na ziemi jest krew, ważny jest kontakt telefoniczny: zadzwoń do specjalisty od usuwania krwi, aby się tym zajął.

Miejsce wypadku z płynami ustrojowymi na samochodzie

Rozbita szyba w aucie po wypadku śmiertelnym.

Oferta sprzątania funeralnego przedsiębiorstwa Kastelnik:

 • sprzątanie po zmarłych Piotrków Trybunalski;
 • dezynfekcja po zwłokach;
 • czyszczenie po zmarłym;
 • dezynfekcja po zgonach;
 • odkażanie po zgonie;
 • usuwanie śladów krwi po samobójcach;
 • dezodoryzacja funeralna;
 • sprzątanie po śmiertelnych wypadkach drogowych;
 • ozonowanie po zmarłych;
 • zamgławianie nadtlenkiem wodoru;
 • usuwanie drobnoustrojów po gniciu zwłok;
 • mycie i sprzątanie posadzek po rozkładzie ciała po śmierci.

Dlaczego ważne jest ozonowanie pomieszczeń i usuwanie nieprzyjemnego zapachu?

Kiedy ktoś umiera, ważne jest, aby jak najszybciej posprzątać i opuścić pomieszczenie. Im dłużej czekasz, tym trudniej jest posprzątać i wzrasta ryzyko infekcji. Ważne jest, aby usunąć wszelkie przedmioty, które utrudnią czyszczenie lub mogą przenosić zarazki, takie jak żywność lub ostre przedmioty.

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkań – potwierdzona certyfikatem

Usługę sprzątania najlepiej zlecić formie, która zajmuje się profesjonalnie sprzątaniem pomieszczeń, ma doświadczenie w takich usługach jak sprzątania mieszkań po zgonach, dezynfekcję w mieszkaniu, czyszczenie suchym lodem czy dezynfekcja pomieszczeń do ponownego zamieszkania.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów, sprzątanie po zgonie Piotrków Trybunalski

Wysypane z popielniczki papierosy i inne przedmioty do usunięcia.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów po zmarłych w Piotrkowie Trybunalskim

Proces usługi sprzątania mieszkania po śmierci różni się w zależności od wielkości pomieszczenia i liczby osób zaangażowanych w usuwanie rzeczy. Jeśli w pomieszczeniu nie ma zbyt wielu przedmiotów, większość pracy może wykonać jedna osoba. Jeśli jednak jest wiele elementów, może to wymagać więcej niż jednej osoby i może być potrzebna większa organizacja do nadzorowania tego, co zostało usunięte i co należy zrobić dalej.

Jednym z ważnych etapów czyszczenia po zwłokach jest także usuwanie nieprzyjemnych zapachów po zmarłym. Tu sprawdza się dobrze ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. To metody, które trwale eliminują niechciane zapachy.

Zaufaj technikom firmy Kastelnik. Sprzątanie na terenie całej Polski!

Firma Kastelnik odkażanie miejsc po zgonach wykonuje za pomocą profesjonalnych generatorów ozonu o mocy od 40 ppm do 240 ppm. Takie stężenie umożliwia dokładane usunięcie drobnoustrojów i niebezpiecznych związków chemicznych.

Specjalistyczne sprzątania miejsc po zwłokach dostępne jest we wszystkich miastach łódzkiego i na terenie  takich miast jak:

Firma sprzątająca w Piotrkowie

Piotrków Trybunalski – tutaj w zakresie sprzątania działamy 24 – obsługujemy całe Łódzkie!

Sprzątanie mieszkań: FAQ — najczęściej zadawane pytania

Usuwanie krwi po z podłogi po zwłokach w domu, czy w innym miejscu, to pewne aspekty, o których nie możemy zapomnieć. W eliminacji wydzielin biologicznych nie sprawdzą się sklepowe detergenty, a profesjonalne dezynfektanty. Oto odpowiedzi na najczęstsze pytania zadawane konsultantom firmy Kastelnik.

sprzątanie Piotrków Trybunalski

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zmarłej osobie?

Cena sprzątania mieszkania po zgonie zależy od kilku czynników. W przypadku dezynfekcji po zmarłej osobie koszty zaczynają się od kwoty 700 zł. Natomiast duże kilkupokojowe mieszkanie, w którym do utylizacji jest duża ilość wyposażenia, to koszt sięgający nawet kilku tysięcy złotych.

Co daje dezynfekcja po zgonie?

Zabieg odkażania po zgonie polega na likwidacji niebezpiecznych dla zdrowia związków chemicznych. Wykonywać go możemy z zastosowaniem urządzeń do zamgławiania suchą mgłą, czy też ozonatorów powietrza. Dezynfekcją każdą z tych metod usunie groźne patogeny i trupi jad.

 

Staranne cczyszczenie mieszkań po zgonach

Sprzątanie po zgonach Piotrków Trybunalski - ozonowanie domów!

Bez względu na to, jaka jest godzina, czy tydzień roboczy, czy weekend. Dodzwonisz się do nas zawsze. Kompleksowej pomocy udzielamy 365 dni w roku. Sprzątanie mieszkań po zwłokach świadczymy już od 2013 roku. Zachowujemy przy tym wszelkich środki bezpieczeństwa. Stosujemy nowoczesne metody dezynfekcji i dezodoryzacji powietrza po zgonach. Po wykonanym zabiegu wystawiamy certyfikat sprzątania po zgonie. Zawsze oferujemy bezpłatną wycenę odkażania lokalu po śmierci. Zadzwoń i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Kastelnik – sprzątanie mieszkań po zgonach w Piotrkowie Trybunalskim!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%