Sprzątanie po zmarłych Piaseczno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Piasecznie. Czy warto przeprowadzać ozonowanie pomieszczeń skażonych biologicznie?

Ozonowanie mieszkania, w którym doszło do rozkładu zwłok, jest integralną częścią zlecenia na sprzątanie po zmarłych Piaseczno i jest w ofercie firmy Kastelnik przez cały rok. Na terenie województwa mazowieckiego nasza firma świadczy usługi sprzątania śladów krwi w trybie całodobowym.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Rozprzestrzeniający się po całym pomieszczeniu ozon pomaga w pozbyciu się niebezpiecznych związków wydobywających się z trupa tj. neuryna i kadaweryna. Na rynku jest kilka profesjonalnych firm, które wiedzą, co robić z takim zagrożeniem. Uniwersalne środki do mycia nie zawsze się sprawdzają przy zgonie.

Jak prebiega ozonowanie pomieszczeń po zmarłych?

 • przygotowanie pomieszczenia do dezynfekcji np. wyniesienie roślin;
 • założenie odzieży ochronnej przez technika;
 • rozłożenie generatorów ozonu na płaskiej powierzchni na wysokości min. 1 metra;
 • wywieszenie kartki z ostrzeżeniem “trwa ozonowanie, nieupoważnionym wstęp wzbroniony”;
 • monitorowanie stężenia ozonu podczas dezynfekcji za pomocą specjalistycznych mierników.

Popularny artykuł na blogu: wywóz starych mebli z mieszkania

Generator ozonu

Ozonowanie pomieszczeń to jedna ze skuteczniejszych form dezynfekcji funeralnej.

Usługi sprzątania po zgonach w Piasecznie oferujemy w takich miejscach tego miasta jak m.in.: Letnisko, Chyliczki i Zalesie Dolne. Mieszkanie po zgonie może zawierać szkodliwe patogeny, które są przenoszone drogą kropelkową w powietrzu. W tego typu pomieszczeniu jest wysokie ryzyko narażenia się na zatrucie jadem trupim.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Piasecznie

Kastelnik – dezynfekcja mieszkania – kontakt 7 dni w tygodniu

Śmierć bliskiej osoby w mieszkaniu? Najważniejszym zbiorem czynności, jakie należy wykonać, jest dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Piaseczno. Niezależnie od rodzaju skażenia, krwi i płynów ustrojowych na podłodze, lepiej nie czyścić samodzielnie po śmierci. Zdecydowanie lepiej zamówić profesjonalne sprzątanie mieszkania realizowane przez certyfikowanych techników. Oferujemy również czyszczenie miejsc po zmarłych w powiecie piaseczyńskim, w miastach: Góra Kalwaria, Tarczyn.

Bakterie, wirusy i patogeny unoszą się w powietrzu, jednak najgroźniejszy jest trupi jad, czyli potocznie określane związki organiczne, a konkretnie aminy biogenne, takie jak putrescyna i kadaweryna. W kontakcie z tymi substancjami może dojść do poważnego zatrucia układu pokarmowego, krwionośnego, a nawet oddechowego.

Najczęściej poszukiwana usługa w marcu 2023: sprzątanie po zmarłych w Białymstoku

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po śmierci w Piasecznie.

Całodobowe usługi sprzątania i dezynfekcji mieszkań w Piasecznie. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Lokal mieszkalny po śmierci pełny jest trujących patogenów i toksycznych gazów. Tylko i wyłącznie profesjonalne odkażanie pomieszczeń po zmarłym może skutecznie i trwale wyeliminować zagrożenie biologiczne. Biorąc pod uwagę ilość bakterii i patogenów w mieszkaniu po zwłokach dezynfekcja po zgonie w woj. mazowieckim jest zadaniem dla techników czyszczenia miejsc po zgonach. Preparaty biobójcze i ozonowanie pomieszczeń eliminuje wszelkie zarazki, a mieszkanie nadaje się do ponownego zamieszkania.

Sprzątanie po zmarłych Piaseczno – kto realizuje usługi sprzątania funeralnego?

Realizacja sprzątania po zmarłych w Piasecznie dedykowana jest profesjonalnym zakładom sprzątającym funeralnie. Usługą specjalistyczną można osiągnąć wiele korzyści. Bardzo ważnym aspektem jest posiadanie kwalifikacji w sprzątaniu w skażonych biologicznie warunkach. Zachowanie bezpieczeństwa na miejscu zgonu, gdzie mamy do czynienia z chorobotwórczymi drobnoustrojami to nie tylko zakładanie maski, czy rękawic. To także użycie wszelkich środków chemicznych, które posiadają atesty. Sprzątanie po zgonach można zamówić dzwoniąc do BOK przedsiębiorstwa Kastelnik o każdej porze dnia i nocy w alarmowych przypadkach.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Piaseczno

Czyszczenie mieszkania po zgonie Piaseczno i okolice

W Piasecznie świadczymy dogłębne czyszczenie mieszkań, w których doszło do zgonów. W zakresie usuwanie zagrożeń biologicznych mamy duże doświadczenie, dlatego używamy tylko sprawdzonych form odkażania. W przypadku sprzątania pomieszczeń po zmarłych należy wziąć pod uwagę nie tylko zdezynfekowanie każdej powierzchni, ale i również powietrza. Zamgławianie suchą mgłą jest techniką dezynfekcji, która ma za zadanie wyeliminować wszystkie niebezpieczne mikroorganizmy znajdujące się na meblach i w powietrzu. Sprzątanie mieszkań zawsze powinno zostać zakończone dezynfekcją.

Specjalistyczne czyszczenie po śmiertelnych wypadkach w pracy

W ogólnym procesie sprzątania funeralnego mamy także do czynienia z przypadkami, gdzie do usuwania płynów ustrojowych potrzebny jest zespół specjalistów. Śmiertelne wypadki, które zazwyczaj mają miejsce w przestrzeni publicznej, są sytuacjami alarmowymi. Jak najszybciej niezbędne jest pozbycie się śladów krwi z ulicy lub tkanek, by nie narazić na chorobotwórcze mikroorganizmy osoby trzecie. Przedsiębiorstwo Kastelnik w związku z priorytetowym działaniem po śmiertelnym wypadku jest dostępne pod telefonem 24/7.

Mieszkanie po zmarłym

Podczas sprzątania mieszkania po zmarłym trzeba liczyć się z tym, że jesteśmy narażeni na szkodliwe jady trupie.

Dezynfekcja domu po zwłokach – ozonowanie mieszkania

W zakresie usuwania zagrożeń biologicznych, dezynfekcja domu jest niezbędna. Jady trupie m.in. kadaweryna, są bezpośrednim zagrożeniem dla zdrowia człowieka. Standardowe głębokie czyszczenie to odkażenie każdego elementu wyposażenia domu i zutylizowanie stale skażonego mienia. Poza ozonowaniem wdrażane są także fizyczne metody zwalczania wirusów, bakterii i grzybów z użyciem atestowanych środków chemicznych. Sprzątanie domu ukochanej osoby nie wykonuj sam, zaufaj specjalistom sprzątanie po zgonach świadczących od lat!

Dezynfekcja pomieszczenia

Sprzątanie w przypadku zagrożeń biologicznych. Usługi firmy Kastelnik

Technicy sprzątania miejsc śmierci korzystają z profesjonalnych preparatów biobójczych i sprawdzonych sprzętów do dezynfekcji. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak duże zagrożenie biologiczne występuje w mieszkaniu po zmarłej osobie. W trakcie rozkładu zwłok dochodzi do procesów gnilnych, a w efekcie do uwolnienia prawdziwej bomby biologicznej.

 • sprzątanie po zmarłych Piaseczno;
 • standardowe czyszczenie po zgonach woj. mazowieckie;
 • ozonowanie domu w powiecie piaseczyńskim, w miastach: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Tarczyn.
 • dezynfekcja po zgonie Piaseczno i okolica;
 • zamgławianie z nadtlenkiem wodoru;
 • utylizacja termiczna w specjalistycznej spalarni;
 • odkażanie podłogi po krwi;
 • usuwanie płynów ustrojowych;
 • mycie domów po zwłokach dla osób prywatnych;
 • sprzątanie po zgonach Piaseczno i okolica;
 • usuwanie much plujek;
 • czyszczenie miejsca zbrodni;
 • usługa dezodoryzacji mieszkań.
Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Zasięg działania naszej firmy w woj. mazowieckim:

Firma Kastelnik zapewni właściwą dezynfekcję po zmarłym!

Ekipa, która dezynfekuje po zmarłym, wymaga odpowiedniego przeszkolenia. Rodziny potrzebują niezawodnej pomocy po śmierci bliskiej osoby, dlatego sprzątanie po zmarłych w Piasecznie świadczymy z jak największą starannością. Firma Kastelnik stosuje uniwersalne środki ostrożności podczas odkażania mieszkań np. maski, rękawice i gogle ochronne. Możesz zaufać nam w kwestii sprzątania funeralnego – zapraszamy do kontaktu!

Rzetelna firma sprzątająca Piaseczno

Zaufaj rodzinnej firmie sprzątającej w Piasecznie!

FAQ - najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłym

Potencjalnie szkodliwych patogenów przenoszonych przez zwłoki można pozbyć się dzięki skorzystaniu z profesjonalnego zlecenia sprzątania po zmarłym. Wykwalifikowani pracownicy z zakładów sprzątających posiadają wszelkie środki w celu ochrony zdrowia zleceniodawców. Do tego w niektórych przypadkach potrzebne jest całkowicie usunięcie mebli.

FAQ zgon Piaseczno

Jak usunąć szkodliwe patogeny przenoszone ze zwłok?

Szkodliwe patogeny przenoszone ze zwłok usuwa się za pomocą profesjonalnej usługi dezynfekcji. Odkażanie polega na zlikwidowaniu wszystkich niebezpiecznych mikroorganizmów za pomocą fizycznych i niefizycznych form. Do najmniej inwazyjnych dla środowiska technik dezynfekcji, należą ozonowanie i zamgławianie.

Jak czyścić miejsce zbrodni?

Miejsce zbrodni to środowisko, w którym zazwyczaj występuje krew i płyny ustrojowe wydobywające się ze zwłok. Alternatywnie oczyszczanie miejsca zbrodni można odkażać za pomocą zabiegu zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Sucha mgła jest w stanie zdezynfekować każde nawet niewidoczne miejsce.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%