Sprzątanie po zmarłych Opolskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych woj. opolskie. Jak wygląda skuteczna dezynfekcja i usuwanie drobnoustrojów po zmarłej osobie?

Kastelnik to firma, która przeprowadza sprzątanie po zmarłych na terenie woj. opolskiego, likwidując stare przedmioty z mieszkań, w których wystąpił zgon.  Wykonujemy  czyszczenie i dezynfekcję po zgonach, nasza firma to zespół profesjonalistów. Pracownicy  firmy sprzątającej po śmierci samobójczej na terenie opolskiego,  posiadają liczne szkolenia, profesjonalny sprzęt oraz specjalistyczne środki czyszczące. W ramach wykonywanych prac myjemy, odkażamy oraz utylizujemy mieszkania w Opolu, w których przebywała zmarła osoba. W celu potwierdzenia wykonanych prac nasza ekipa zostawia Państwu certyfikat sprzątania po zgonie. Telefony odbieramy całodobowo. Znajdziesz nas w: Brzeg, Olesno, Opole, Niemodlin, Nysa, Namysłów, Kluczbork, Kędzierzyn-Koźle, Krapkowice, Głogówek, Głubczyce, Gogolin, Praszka, Prudnik, Prószków, Zdzieszowice

Sprzątanie mieszkań zmarłych Opolskie

Sprzątanie po zmarłych woj. opolskie

Wielowymiarowe podejście oraz lata doświadczenia to aspekty, które sprawiają, że mamy tak wiele realizacji za sobą. Dbamy o to, aby nasi pracownicy byli zaopatrzeni w środki ochrony indywidualnej zabezpieczające przed działaniem niebezpiecznych i szkodliwych dla zdrowia czynników występujących w środowisku pracy. Nadmienione środki posiadają wszelkie certyfikaty na znak bezpieczeństwa. Podczas wykonywanych prac przestrzegamy zasady BHP.

dezynfekcja po zmarłych

  • Całodobowe sprzątanie po zmarłych Opolskie; 
  • sprzątanie po samobójstwach;
  • dezynfekcja mieszkania po zwłokach;
  • dezynfekcja po zmarłej osobie;
  • sprzątanie po zmarłych w województwie opolskim;
  • mycie ścian i sufitów po śmierci woj. opolskie i okolice;
  • czyszczenie mieszkań po zmarłym Opole, Namysłów, Kędzierzyn-Koźle;
  • ozonowanie pomieszczeń po zgonie;
  • utylizacja skażonych mebli i innych przedmiotów zmarłego.

Zaufaj profesjonalistom – Kastelnik firma rodzinna od 2013 r.

Podczas dezynfekcji niezwykle ważne jest zachowanie zasad bezpieczeństwa. Należy pamiętać o zabezpieczeniu wejścia do mieszkania, tak aby nie mogły do niego wejść osoby niepowołane. W tym celu najlepiej powiesić na drzwiach karteczkę. W trakcie zabiegów dezynfekcji nie wolno jeść, pić i palić. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług osoby z Opolskiego

Sprzątanie mieszkań i domów po zgonach Opolskie

Dobre środki chemiczne m.in. przemieniają skoagulowane białka w formę rozpuszczalną, są łatwo usuwalne podczas płukania. Należy pamiętać o tym, aby odpowiednio dobrać stężenie preparatów chemicznych, najlepiej zgodnie z zaleceniami producenta. Jeśli jest ono zbyt duże lub za małe dezynfekcja po zgonach po prostu nie zadziała, a w najgorszym przypadku zaszkodzi, powodując korozję, jak w przypadku ozonowania po zgonach na zbyt wysokich stężeniach.

sprzątanie mieszkań po zmarłych Opolskie

Całodobowa dezynfekcja po zgonach Opolskie – Kastelnik 7/24

Kastelnik firma sprzątająca po zmarłych w Opolskim, od wielu lat przeprowadza sprzątanie mieszkań po zmarłych na najwyższym poziomie, sprawiając usatysfakcjonowanie naszych klientów z terenu województwa opolskiego. Dużą dogodnością dla Państwa jest to, że odbieramy telefony całodobowo, a ponadto wyceniamy bezpłatnie realizacje w 20 min. Masz pytania? Zadzwoń!

Dezynfekcja po zwłokach województwo opolskie. Kastelnik obszar działania firmy:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje sprzątanie po zgonach?

Cena sprzątania po zgonach jest obliczana indywidualnie podczas wyceny na miejscu śmierci. Koszt podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 700 zł  i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego mieszkania.

Ile czasu mam na wysprzątanie mieszkania po zgonie?

Sprzątanie po zmarłym najlepiej wykonać tak szybko, jak to tylko możliwe. Niestety, ale z doświadczenia wiem, iż nie zawsze jest to możliwe. Często zwłoki leżą kilka tygodni, a taki przypadek wydłuża czas niezbędny na wykonanie poprawnej dezynfekcji.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.6
4,6 rating
4.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze40%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%