Sprzątanie po zmarłych Opole

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Opolu. Komu zlecić profesjonalne czyszczenie domu po zgonie?

Zgon w Opolu? Kastelnik oferuje Państwu na terenie województwa opolskiego skuteczną dezynfekcją pomieszczeń po zgonach oraz profesjonalne sprzątanie po zmarłych Opole. Jesteśmy firmą, która stawia na usługi sprzątania wysokiej jakości. Śmiało możesz zlecić nam czyszczenie domu po zgonie lub samobójstwie. Odkażanie mieszkań po zmarłych wykonujemy za pomocą:

 • ozonu o wysokim stężeniu;
 • suchej mgły z nadtlenkiem wodoru;
 • atestowanych środków biobójczych.

Profesjonalne sprzątanie wraz z usuwaniem zapachów Opolskie

Masz problem z nieprzyjemnym zapachem w mieszkaniu po zwłokach w stanie silnego rozkładu? Do czyszczenia silnych zabrudzeń warto użyć urządzenia do mycia suchym lodem, a przemysłowe generatory ozonu sprawdzą się do usuwania nieprzyjemnego zapachu po gnijących zwłokach. Należy jednak zaznaczyć, że wywóz odpadów niebezpiecznych np. łóżko w płynach ustrojowych lub dywan poplamiony krwią powinien zostać przeprowadzony w spalarni termicznej. Specjalistyczne sprzątanie po zgonach Opole bez usunięcia patogenów i niebezpiecznych drobnoustrojów nie będzie miało sensu.

Co robić z płynami ustrojowymi po zwłokach?

W celu szybkiej obsługi każdego klienta nasi pracownicy są osiągalni przez całą dobę. Istotne jest to, aby płynów ustrojowych na kanapie nie mieszać z ubraniami z szafy. Wystarczy, że zadzwonisz do nas i podasz nam dokładny adres gdzie mamy przyjechać, a my przeprowadzimy segregację przedmiotów na miejscu zdarzenia. Przyjedziemy do Twojej nieruchomości, ocenimy ilość mebli do wyrzucenia, a następnie bezpłatnie wycenimy ich utylizację. Działamy w takich rejonach miasta Opole jak np.: Czarnowąsy, Zaodrze, Wrzoski i Krzanowice.

Dobrej jakości powietrze ma duże znaczenie dla zdrowia

Nieprzyjemny zapach w miejscu śmierci można usunąć na stałe, a ślady krwi po wizycie ekipy sprzątającej znikną bezpowrotnie. W przypadku sprzątania w miejscu śmierci warto mieć specjalistyczny sprzęt do dezynfekcji powietrza oraz preparaty od odkażania wartościowych przedmiotów. Masz problem z płynami ustrojowymi po zwłokach? Kastelnik oferuje szeroki zakres usług w całym województwie opolskim.

Certyfikat sprzątania po zgonie Opole

Jak wygląda certyfikat po sprzątaniu i dezynfekcji mieszkania po zgonie w Opolu?

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Opole – wywabienie trupiego jadu

Sprzątanie mieszkania z rozlanych płynów ustrojowych można rozpocząć, kiedy ciało zmarłego zostanie wyniesione przez zakład pogrzebowy. Kompleksowa dezynfekcja mieszkania po zgonie w Opolu to czynności takie jak zamgławianie pomieszczeń i wynoszenie skażonych mebli. Mają one na celu pozbycie się trupiego jadu z każdego pomieszczenia. Wiele osób twierdzi, że smród z mieszkania zmarłej osoby jest po prostu nie do zniesienia.

Warto więc zaufać profesjonalnej firmie Kastelnik, która na co dzień zajmuje się likwidowaniem zapachów po śmierci u osób prywatnych. Sprzątanie po zgonie i dezynfekcja pomieszczeń to usługi, których nie warto przeprowadzać w niechlujny sposób. Tu chodzi o czyste powietrze i zdrowie lokatorów mieszkania. Dezodoryzacja mieszkania po zgonach przebiegać powinna z zastosowaniem nowoczesnych form odkażania tj. zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Metoda ta skutecznie neutralizuje odór, a nie tylko maskuje go.

Dezynfekcja domów po śmierci Opolskie

Ozonowanie pomieszczeń i usuwanie zapachu po zwłokach 

Ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych to element odkażania po zgonie. Często zamawiany jest, gdyż po prostu rodzina chce pozbyć się zapachu zwłok, które leżały dłuższy czas w mieszkaniu. Ciało ludzkie wydziela trujące związki chemiczne i ciężki odór pod wpływem rozkładu zwłok. Wpływają na to bezpośrednio bakterie gnilne, które rozprzestrzeniają się po całym organizmie ludzkim po śmierci. Proces gnicia zwłok rozpoczyna się od układu pokarmowego, stąd też powstaje nieprzyjemny fetor. Neutralizacja zapachu śmierci ozonem jest skuteczną formą dezodoryzacji stosowaną przez firmę Kastelnik na terenie powiatu opolskiego.

Ozonowanie po zwłokach w domu

Utylizacja skażonego mienia po zgonach

Masz problem z meblami po zgonie? Utylizacja skażonego mienia po zgonie w domu to sprawa ważna dla każdego spadkobiercy. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że tego typu przedmioty po zmarłym są niebezpieczeństwem dla naszego zdrowia. Dzieje się tak, ponieważ po śmierci z ciała człowieka wydobywają się niebezpieczne mikroorganizmy, które są zagrożeniem dla naszego zdrowia. Opróżnianie pomieszczeń po zwłokach z jadami trupimi wykonywane jest przez specjalistów Kastelnik praktycznie podczas każdego zlecenia. Skażone mienie jest poddane utylizacji termicznej w spalarni. Tego typu przedmiotów nie wolno wyrzucać na zwykły śmietnik.

Opole opróżnianie mieszkania z rzeczy po śmierci w domu

Zdjęcie: skażone meble zmarłego na osiedlowym śmietniku © 2022 Kastelnik

Na czym polega sprzątanie po zmarłych?

 • sprzątanie po zmarłych Opole i okolice;
 • czyszczenie po zgonie w domu;
 • dezynfekcja mieszkania po samobójcy;
 • odkażanie pomieszczeń po śmierci naturalnej;
 • utylizacja mienia po zwłokach w zaawansowanym stanie rozkładu;
 • czyszczenie po zgonach;
 • opróżnianie lokalów mieszkalnych po zmarłych;
 • dezynfekcja po rozkładzie zwłok;
 • sprzątanie strychu po samobójcy;
 • usuwanie śladów krwi z drewnianego parkietu;
 • ozonowanie po zgonach;
 • zamgławianie nadtlenkiem wodoru;
 • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów.
Tu zamówisz nasze usługi Opole

Gdzie działamy na terenie województwa opolskiego?

Sprzątanie mieszkań po zmarłych to przede wszystkim skupienie się na dogłębnym odkażeniu pomieszczenia, w którym doszło do gnicia zwłok. Wydobywające się z nich jady trupie są bezpośrednim zagrożeniem dla zdrowia. Dezynfekcja za pomocą ozonu, czy atestowanych środków chemicznych pomaga w likwidowaniu szkodliwych patogenów tj. kadaweryna, czy neuryna. Istotne jest także utylizowanie skażonego mienia, które przesiąknięte jest chorobotwórczymi drobnoustrojami po gniciu zwłok.

Znajdziesz nas w:

Ozonowanie mieszkania po zmarłym Opole

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Czyszczenie po zmarłych wymaga pewnych działań, które na celu mają odkażanie m.in. ozonowanie po zgonie, czy zamgławianie po zwłokach. Przedsiębiorstwo Kastelnik usuwa skutki śmierci w domu od 2013 roku.

Ile kosztuje sprzątanie mieszkań po zmarłych?

Sprzątanie mieszkań po zmarłych to coś więcej niż tylko wynoszenie mebli i opróżnianie lokalu z rzeczy zmarłego. Profesjonalna usługa sprzątania po zmarłym polega na odkażeniu każdego pomieszczenia i usunięciu nieprzyjemnych zapachów. Cena dezynfekcji 1 pomieszczenia zaczyna się od 700 zł.

Czym wykonać dezynfekcję podłogi po rozkładzie zwłok?

Dezynfekcja podłogi po rozkładzie zwłok to zadanie odpowiedzialne, tu nie wystarczą środki chemiczne dostępne w osiedlowej drogerii, za pomocą których dbamy o czystość na co dzień. Po śmierci, z ciała człowieka wydobywa się ponad 30 trujących związków chemicznych, które należy skutecznie zdezynfekować, np. dobrą metodą jest ozonowanie po zgonie.

 

Jesteśmy tu dla Ciebie - usuwanie śladów krwi po zmarłym!

Po śmierci w mieszkaniu wydzielają się trujące związki chemiczne. Ważne jest, aby jak najszybciej zdezynfekować ozonem każde skażone pomieszczenie, aby uniknąć roznoszenia zarazków po całym budynku. Oferujemy szybkie rozwiązanie tego problemu – ozonowanie mieszkania w połączeniu z zamgławianiem. Nie wolno zapomnieć również, by wykonać usuwanie śladów krwi po zmarłej osobie oraz wyczyścić rozlane płyny ustrojowe na podłodze. Kastelnik, to profesjonalna firma sprzątająca, która może Ci pomóc o każdej porze dnia – po prostu zadzwoń do nas.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 3)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%