Sprzątanie po zmarłych
Olsztyn

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych tel. 735-960-510

Gruntowne sprzątanie po zmarłym w Olsztynie. Co robić w przypadku śmierci w domu?

Sprzątanie po zmarłych Olsztyn, województwo Warmińsko – Mazurskie to usługa dezynfekcji, którą z powodzeniem firma Kastelnik świadczy od wielu lat. Nie byłoby to możliwe bez wysoce wykwalifikowanej kadry pracowniczej oraz najnowocześniejszej technologi. Zajmujemy się nie tylko sprzątaniem po zmarłych osobach, ale również dezynfekcją miejsca skażonego po zgonie. Wykonując te usługi, dokładamy starań by były na jak najwyższym poziomie. Dogodnością dla naszych klientów jest to, że działamy 365 dni w roku, 7 dni  tygodniu oraz fakt, iż wycena wraz z dojazdem na miejsce jest bezpłatna m.in. w takich rejonach miasta jak: Olsztyn Pieczewo i Olsztyn Nagórki. 

Sprzątanie po zmarłych Olsztyn

Śmierć bliskiego – procedura postępowania

Śmierć w domu to bardzo przykre zdarzenie, podczas którego mało kto z nas wie, jak postępować. Szok i ból po stracie bliskiego, sprawiają, że czujemy się po prostu sparaliżowani. Elementem, który jest wówczas do wykonania jako pierwszy, jest potwierdzenie zgonu przez odpowiedniego lekarza oraz zorganizowanie pochówku. Oto zbiór potrzebnych informacji związanych z czynnościami pochówku:

 • Dokumentem bez, którego nic nie załatwimy, jest karta zgonu. Zawarte są w niej informacje na temat zmarłego tj. dane personalne oraz data, powód i miejsce zgonu. 
 • Z wypisaną przez lekarza, który przez ostatnie 6 miesięcy leczył zmarłą osobę, kartą zgonu, udajemy się do lokalnego Urzędu Stanu Cywilnego w celu uzyskania Aktu Zgonu.
 • Akt Zgonu to dokument zawierający dokładne informacje o denacie oraz potwierdzający zmiany statusu urzędowego. Mając akt zgonu, możemy załatwić wszystkie czynności związane z pogrzebem. 
 • Bardzo ważnym aspektem, którego nie możemy pominąć, jeśli zmarły był chory na chorobę zakaźną lub doszło w nim do rozkładu, jest sprzątanie po zgonie. 

Na czym polega dezynfekcja po zmarłych? Polega na dogłębnym oczyszczeniu miejsca zgonu za pomocą profesjonalnego sprzętu oraz atestowanych środków chemicznych przez wykwalifikowanych pracowników specjalistycznej firmy oferującej sprzątanie funeralne. Jeśli chcesz skorzystać z tej usługi, to prosimy o kontakt – nasi konsultanci znajdą jak najszybszy termin. 

Sprzątanie po zmarłych Olsztyn – utylizacja mieszkań

 • sprzątanie po zmarłych w Olsztynie i całym województwie warmińsko – mazurskim;
 • czyszczenie po zwłokach;
 • sprzątanie mieszkania po zmarłym w wyniku śmierci samobójczej; 
 • sprzątanie po zgonie;
 • sprzątanie po zmarłej osobie;
 • usuwanie śladów krwi po wypadku;
 • czyszczenie pojazdu po wypadku komunikacyjnym;
 • likwidowanie znamion śmierci z olsztyńskich mieszkań;
 • usuwanie szkodliwych dla zdrowia bakterii, wirusów i grzybów;
 • dezynfekcja po zmarłych;
 • dezynfekcja po wypadkach komunikacyjnych w Olsztynie;
 • utylizacja mieszkań po zmarłych;

Po co nam akt zgonu?

Akt zgonu to dokument wydawany przez Urząd Stanu Cywilnego po zgonie. Wystawia się go na podstawie karty zgonu wypisanej przez lekarza, który stwierdza, ustanie funkcji życiowych. Informacje w nim zawarte to m.in. dane personalne zmarłego, miejsce i data zgonu oraz dane osobowe jego rodziców. Z tym dokumentem możemy załatwić wszystkie sprawy związane z pochówkiem.

Kontakt przez całą dobę 7/24 

Zapraszamy do kontaktu osoby, które chcą skorzystać z naszej usługi sprzątania po zmarłych na terenie miasta Olsztyn oraz w całym województwie warmińsko – mazurskim. Doświadczenie zdobyte przez naszych techników podczas wielu realizacji sprzątania i dezynfekcji po zgonach, pozwalają na świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. 

Czekamy na Twój telefon na naszej infolinii, która działa 24/7.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%