Sprzątanie po zmarłych
Olsztyn

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zmarłym w Olsztynie. Co robić w przypadku śmierci w domu?

Co robić po zgonie w domu? Po wyniesieniu zwłok nie otwieraj oknie, aby przewietrzyć mieszkanie! Zaufaj profesjonalistom, dla których sprzątanie po zmarłych Olsztyn, to codzienna praca. Warmińsko – Mazurskie województwo – firma Kastelnik obsługuje przez całą dobę, gdzie usługi dezynfekcji miejsc po zwłokach świadczy od 2013 roku. Nie byłoby to możliwe bez wysoce wykwalifikowanej kadry pracowniczej oraz najnowocześniejszej technologii.

Zajmujemy się nie tylko sprzątaniem po zmarłych osobach, ale również dezynfekcją miejsca skażonego po zgonie. Wykonując te usługi, dokładamy starań by były na jak najwyższym poziomie. Dogodnością dla naszych klientów jest to, że działamy 365 dni w roku, 7 dni  tygodniu oraz fakt, iż wycena wraz z dojazdem na miejsce jest bezpłatna m.in. w takich rejonach miasta jak: Olsztyn Pieczewo i Olsztyn Nagórki. 

Sprzątanie po zmarłych Olsztyn

Mieszkasz w Olsztynie? Zadzwoń po naszą pomoc!

Śmierć bliskiego – procedura postępowania

Śmierć w domu to bardzo przykre zdarzenie, podczas którego mało kto z nas wie, jak postępować. Szok i ból po stracie bliskiego, sprawiają, że czujemy się po prostu sparaliżowani. Elementem, który jest wówczas do wykonania jako pierwszy, jest potwierdzenie zgonu przez odpowiedniego lekarza oraz zorganizowanie pochówku. Oto zbiór potrzebnych informacji związanych z czynnościami pochówku:

 • Dokumentem bez, którego nic nie załatwimy, jest karta zgonu. Zawarte są w niej informacje na temat zmarłego tj. dane personalne oraz data, powód i miejsce zgonu. 
 • Z wypisaną przez lekarza, który przez ostatnie 6 miesięcy leczył zmarłą osobę, kartą zgonu, udajemy się do lokalnego Urzędu Stanu Cywilnego w celu uzyskania Aktu Zgonu.
 • Akt Zgonu to dokument zawierający dokładne informacje o denacie oraz potwierdzający zmiany statusu urzędowego. Mając akt zgonu, możemy załatwić wszystkie czynności związane z pogrzebem. 
 • Bardzo ważnym aspektem, którego nie możemy pominąć, jeśli zmarły był chory na chorobę zakaźną lub doszło w nim do rozkładu, jest sprzątanie po zgonie. 
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Olsztynie.

Usługi sprzątania i dezynfekcji krwi w mieszkaniu po zmarłym w Olsztynie. Całodobowa infolinia udzieli Ci wszelkich odpowiedzi.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak wygląda dzień z życia pracownika sprzątającego mieszkania po zgonach?

Znajdziesz nas w innych miastach województwa warmińsko-mazurskiego:

 • Kętrzyn
 • Mrągowo
 • Ostróda
 • Szczytno

Na czym polega dezynfekcja mieszkania po zgonie?

Na czym polega dezynfekcja po zmarłych?

Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych osobach polega na dogłębnym oczyszczeniu miejsca zgonu za pomocą profesjonalnego sprzętu oraz atestowanych środków chemicznych przez wykwalifikowanych pracowników specjalistycznej firmy oferującej sprzątanie funeralne. Jeśli chcesz skorzystać z tej usługi, to prosimy o kontakt – nasi konsultanci znajdą jak najszybszy termin. 

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Polacy umierają w samotności, jakie są przyczyny?

Sprzątanie po zmarłych Olsztyn – utylizacja mieszkań

 • sprzątanie po zmarłych w Olsztynie i całym województwie warmińsko – mazurskim;
 • czyszczenie po zwłokach;
 • sprzątanie mieszkania po zmarłym w wyniku śmierci samobójczej; 
 • sprzątanie po zgonie;
 • sprzątanie po zmarłej osobie;
 • usuwanie śladów krwi po wypadku;
 • czyszczenie pojazdu po wypadku komunikacyjnym;
 • likwidowanie znamion śmierci z olsztyńskich mieszkań;
 • usuwanie szkodliwych dla zdrowia bakterii, wirusów i grzybów;
 • dezynfekcja po zmarłych;
 • dezynfekcja po wypadkach komunikacyjnych w Olsztynie;
 • utylizacja mieszkań po zmarłych;
Czyszczenie po zmarłym Olsztyn

Zmarły pozostawia po sobie nieprzyjemny zapach i płyny, które są zagrożeniem biologicznym.

Po co nam akt zgonu?

Akt zgonu to dokument wydawany przez Urząd Stanu Cywilnego po zgonie. Wystawia się go na podstawie karty zgonu wypisanej przez lekarza, który stwierdza, ustanie funkcji życiowych. Informacje w nim zawarte to m.in. dane personalne zmarłego, miejsce i data zgonu oraz dane osobowe jego rodziców. Z tym dokumentem możemy załatwić wszystkie sprawy związane z pochówkiem.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak uzyskać akt zgonu?

Kontakt przez całą dobę – Kastelnik 7/24 

Zapraszamy do kontaktu osoby, które chcą skorzystać z naszej usługi sprzątania po zmarłych na terenie miasta Olsztyn oraz w całym województwie warmińsko – mazurskim. Doświadczenie zdobyte przez naszych techników podczas wielu realizacji sprzątania i dezynfekcji po zgonach, pozwalają na świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. 

Czekamy na Twój telefon na naszej infolinii, która działa 24/7.

Sprawdzona firma sprzątająca z Olsztyna

Działamy w całej Polsce – jesteśmy zaufaną firmą sprzątającą.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: 7 miejsc, gdzie sprawdzi się ozonowanie?

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Sprzątanie po zmarłych w Olsztynie to usługa, która obejmuje kilka ważnych czynności. Wśród nich są takie, jak dezynfekcja pomieszczeń po zgonie, dezodoryzacja likwidująca szkodliwe związki chemiczne, a także utylizację rzeczy po zmarłym. Co jeszcze warto wiedzieć, wybierając sprzątanie po zgonie?

Czas na posprzątanie domu z krwi

Ile kosztuje czyszczenie po zgonach?

Cena sprzątania mieszkania po zgonie jest ustalana indywidualnie po wizji lokalnej u klienta. Zazwyczaj koszt podstawowej dezynfekcji to 700 zł i może wynieść kilka tysięcy złotych za utylizację całego mieszkania. Dezynfekcja po zgonie to nieodłączny etap sprzątania po zgonach, które eliminuje niebezpieczne dla zdrowia patogeny i likwiduje zapach po zmarłym

Czy dezynfekcja mieszkania po zgonie pomoże w usunięciu trupiego jadu?

Fachowo przeprowadzona dezynfekcja mieszkania po zgonie gwarantuje likwidowanie wielu szkodliwych substancji, wśród których jest również trupi jad. Skutecznie eliminuje groźne drobnoustroje i patogeny. W tym zabiegu kluczowe znaczenie pełnią preparaty zawierające czwartorzędowe sole amoniowe, wykazujące pełne spektrum działania na wirusy i bakterie.

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.





  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%