Sprzątanie po zmarłych
Olkusz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Olkuszu – jak skutecznie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu śmierci?

Kastelnik – sprzątanie po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

Naturalny zgon w domu, to traumatyczne przeżycie dla współmieszkańców. Kastelnik oferuje usługi tj. profesjonalne sprzątanie po zmarłych Olkuszu i okolice. Posiadamy długoletnie doświadczenie w swoim fachu. Nasza ekipa to wykwalifikowani pracownicy, którzy działają z użyciem profesjonalnego sprzętu wykorzystującego najnowocześniejsze technologie oraz specjalistyczne środki czyszczące.

By sprostać Państwa wymaganiom i ze względu na specyfikę wykonywanej usługi sprzątania po zmarłych, telefony od Państwa odbieramy całodobowo. Działamy na terenie Olkusza, ale i również okolicznych miast powiatu olkuskiego.

Dezynfekcja po zgonie Olkusz i okolice

Chcesz wiedzieć, jak oczyścić mieszkanie po zmarłym? Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Olkusz to profesjonalny zabieg czyszczenia mieszkania z drobnoustrojów, wydzielin i trupiej woni. Trupie jady uznawane są za jedne z najniebezpieczniejszych pośmiertnych toksyn, dlatego odkażanie lokalu mieszkalnego po śmierci najlepiej powierzyć specjalistom.

Kastelnik – dezynfekcja mieszkania – kontakt 7 dni w tygodniu

Wiele osób z branży DDD zaleca, by dezynfekcję po zgonie rozpocząć od wstępnej dezynfekcji i opróżniania mieszkania. W lokalu po zmarłej osobie często można znaleźć mnóstwo gratów, śmieci, starych mebli i przedmiotów osobistych. Jest to szczególnie ważne, by gabarytów czy rzeczy skażonych krwią nie wyrzucać do osiedlowego kosza, ponieważ grozi za to wysoki mandat.

Specjalistyczna firma sprzątająca po zwłokach z branży DDD realizuje opróżnianie mieszkań po zmarłych wraz z segregacją ich wyposażenia. Dezynfekcja mieszkań z nieprzyjemnych zapachów to zazwyczaj ostatni etap sprzątania.

Olkusz, sprzątanie miejsca zgonu

Sprzątanie miejsca po zgonie w Olkuszu w woj. małopolskim.

W ramach dezynfekcji po zgonach wykonywany jest wywóz gabarytów i transport starych mebli do spalarni. Większe przedmioty przewożone są do punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Skażone krwią zmarłego przedmioty i sprzęty AGD poddawane są utylizacji termicznej i zamgławianiu suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Likwidacja mieszkania po zgonie wykonana przez techników sprzątania miejsc śmierci pozwala szybko przywrócić je do stanu używalności.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Olkuszu.

Dezynfekcja oraz usuwanie krwi z mieszkania po osobie zmarłej — całodobowa infolinia Kastelnik odpowie na wszystkie pytania.

Ozonowanie pomieszczeń w mieszkaniu po zwłokach

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych osobach to ważny element specjalistycznego sprzątania. Należy również zaznaczyć, że dezynfekcja po śmierci w woj. małopolskim to nie tylko odkażanie pomieszczeń przy pomocy ozonu, ale również kompleksowe opróżnianie mieszkania wraz z transportem gabarytów.

Po zakończonym odkażaniu na życzenie klienta wystawiany jest certyfikat dekontaminacji po zgonie, który może się przydać przy sprzedaży lokalu mieszkalnego. Oczywiście specjalistyczne urządzenia do dezynfekcji pomagają utrzymać wysoką jakość usług sprzątania w miejscu, gdzie doszło do rozkładu zwłok

Sprzątanie po zmarłych infolinia całodobowa

Oferta firmy Kastelnik na odkażanie mieszkań po zgonie naturalnym

Masz problem z brudną podłogą z krwi zmarłego? Kastelnik daje możliwość, zabrania nie tylko przedmiotów skażonych krwią i płynami ustrojowymi, ale i skuteczne odkażanie powierzchni. Specjalistyczne sprzątanie ma wiele twarzy, a każde zlecenie wygląda inaczej. Opróżnianie mieszkań to często płyny ustrojowe na podłodze, które muszą być wcześniej zneutralizowane.

 • Gruntowne sprzątanie po zmarłych Olkusz osiedle Młodych, Słowiki – wycena w 20 minut;
 • Przygotowanie mieszkania po zmarłej osobie, do dalszego odsprzedania;
 • Odkażanie piwnic po zgonach Kraków i okolice
 • Dezodoryzacja oraz utylizacja przedmiotów po zmarłym;
 • Czyszczenie po zwłokach Klucze oraz po wypadku w zakładzie pracy;
 • Czyszczenie i sprzątanie po zgonach w Olkuszu, Krakowie;
 • Dezynfekcja chemiczna mieszkań po zgonie oraz naturalnej śmierci Bolesław, Hutki;
 • Odkażanie domów i piwnic po zwłokach Wolbrom, Pilica, Bydlin i okolica;
 • Zamgławianie pomieszczeń po zgonie na terenie zakładów przemysłowych, kopalń w Bukowanie, Jaworznie-Szczakowa;
 • Ozonowanie nieruchomości po zgonach Olkusz okolice Rynku;
 • Przygotowanie mieszkania, w którym nastąpił zgon, do ponownego zamieszkania.
Robaki po zmarłym roznoszące choroby

Robaki chodzące po ciele zmarłego roznoszą choroby. Nie pozwól na to i zleć dezynfekcję.

Troska o działania w zgodzie z zasadami BHP

Zachowanie bezpieczeństwa podczas pracy to nasz podstawowy wymóg. Zapewnienie bezpieczeństwa dla naszych pracowników to dla nas bardzo ważna kwestia, dlatego stawiamy na szkolenia. Dla nowych pracowników jest to szkolenie wstępne oraz potem szereg szkoleń specjalistycznych.

Chcemy, aby mieli Państwo 100% pewność, że usługa zostanie wykonana w sposób profesjonalny. Ciągła chęć zdobywania specjalistycznej wiedzy oraz wykonywanie zleceń sprawiło, że jesteśmy liderem w sprzątaniu mieszkań po zmarłym na terenie Olkusza oraz całego województwa małopolskiego.

Podczas wykonywanej pracy nasi pracownicy ubrani są w odzież ochronną, która pozwala im na bezpieczne wykonywanie obowiązków. Jest to niezwykle ważne, ponieważ po śmierci w ciele człowieka dochodzi do wytwarzania jadu trupiego, który jest niebezpieczny dla zdrowia człowieka.

Olkusz, gdzie działa firma Kastelnik

Zdjęcie: mapa z terytorium działania firmy sprzątającej Kastelnik © 2023.

Etapy ozonowania- skuteczny sposób na nieprzyjemne zapachy

 • pierwszym i najważniejszym etapem sprzątana olkuskich mieszkań po zmarłych jest zabezpieczenie wszystkich przedmiotów- wynosimy z mieszkania zwierzęta oraz rośliny, a wartościowe przedmioty typu TV zabezpieczamy folią. Jeśli w mieszkaniu mamy zabytkowe przedmioty, również powinniśmy je wynieść;
 • dokładnie zabezpieczamy wszystkie kratki wentylacyjne oraz drzwi, poprzez które mógłby ulatniać się ozon;
 • ustawiamy generator ozonu ( 40h/h) na płaskiej powierzchni np. na stole czy krześle, ustawiamy go i opuszczamy pomieszczenie po zmarłych;
 • podczas pracy generatora sprawdzamy i monitorujemy stężenie;
 • po skończonym ozonowaniu wietrzymy mieszkanie, otwierając okna, na czas około 20 minut.

Sprzątanie po zmarłych Olkusz i okolice

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów po zgonie – dodatkowe usługi firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik

 • Utylizacja przedmiotów po zgonie i sprzątanie po zmarłym w Olkuszu z gwarancją realizacji na drugi dzień roboczy, od otrzymanego zgłoszenia. Obsługujemy dzielnice takie jak: Osiedle Pakuska, osiedle Młodych, Słowiki, Parcze, Sikorka;
 • ozonowanie mieszkań po tragicznej śmierci samobójczej;
 • neutralizacja smrodu po zmarłym;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po zwłokach zmarłej osoby;
 • utylizacja przedmiotów po zgonie.
Śmieci po zgonie na ulicy w Olkuszu

Zdjęcie: #OdpowiedzialanaUtylizacjaOlkusz © 2023 Kastelnik

Utylizacja wyposażenia po zmarłej osobie — co zrobić z meblami?

Podczas skutecznej neutralizacji uciążliwego fetoru powstałego po śmierci ważne jest, aby ustalić jego źródło. Czasami jest to możliwe dopiero po pozbyciu się wszystkich mebli po zmarłej osobie, czy zdarciu podłóg. Odpowiedzialna utylizacja wyposażania zmarłego, to rzecz bardzo ważna.

Kastelnik – opróżnianie mieszkań – potwierdzony certyfikatem

Rzeczy skażone biologicznie należy zutylizować w spalarni termicznej. Z rozkładającego się ciała po śmierci wydobywają się niebezpieczne dla zdrowia substancje, które zawierają np. neurynę. Jeśli chcemy zamieszkać w mieszkaniu, w którym leżał trup przez 72 godziny, to niezwłocznie powinniśmy wezwać profesjonalną ekipę sprzątająca, która skutecznie zdezynfekuję mieszkanie, pozbywając się równocześnie nieprzyjemnych zapachów.

Sprzątanie po zgonach w Olkuszu

Nasza firma sprzątająca pracuje całodobowo. Dzwoń o każdej porze.

Sprzątanie miejsc po zwłokach w Olkuszu – kontakt 7/24 h

Profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych Kastelnik, dezynfekcja miejsc po zgonie w Olkuszu i okolicy. Jeśli chcą mieć Państwo pewność, że zatrudniona firma, wykonująca usługę sprzątania po zmarłym będzie skuteczna w 100%, to zapraszamy do całodobowego kontaktu. Na swoim koncie posiadamy mnóstwo wykonanych realizacji związanych z czyszczeniem mieszkań po osobach zmarłych – sprawdź nasze referencje. Zatrudnieni pracownicy to profesjonaliści, którzy pracują sprawnie oraz dyskretnie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, oraz przepisów prawa.

Mogą Państwo do nas dzwonić 24/h, a usługę wyceniamy bezpłatnie. Realizacja w ciągu 24 godzin. Zadzwoń teraz!

Kastelnik sprzątanie po zgonach w Olkuszu – najlepsi eksperci od dezynfekcji po zmarłych na terenie małopolski.

FAQ - najczęściej pojawiające się pytania

Zgon w mieszkaniu? Sprzątanie po zmarłych Olkusz pozostaw specjalistom. Podczas rozkładu zwłok dochodzi do uwolnienia prawie 30 różnych toksycznych związków. Tylko profesjonalna dezynfekcja mieszkania po zgonie jest w stanie wyeliminować wszystkie chorobotwórcze patogeny z pomieszczeń. Stosuje się atestowane środki chemiczne i najskuteczniejsze metody odkażania, takie jak ozonowanie i mikrodyfuzja pomieszczeń. Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania o Sprzątanie po zmarłych Olkusz.

Firma sprzątanie Olkusz

Ile kosztuje czyszczenie po śmierci?

Cena za sprzątanie po zgonach ustalana jest indywidualnie w trakcie wyceny na miejscu zdarzenia. Usuwanie śladów krwi jest często przedmiotem takiego zlecenia. Koszt usługi zaczyna się od kwoty 800 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego mieszkania wraz z dezynfekcją. Tak wygląda sprzątanie po zgonach na terenie całego kraju.

Czy zamgławianie po zgonie jest potrzebne?

Zamgławianie po zwłokach to popularna forma dezynfekcji po wypadkach komunikacyjnych, która pomaga w dezodoryzacji. Sucha mgła z nadtlenkiem wodoru skutecznie eliminują wszelkie drobnoustroje i nieprzyjemny zapach po zmarłym, bez względu czy jest to pojazd, czy też pomieszczenie.

Co wpływa na skuteczność dezynfekcji po zgonie?

Skuteczność dezynfekcji miejsca zgonu zależy od wielu czynników, a jednym z najważniejszych jest rodzaju patogenu, z jakim mamy do czynienia. Na przykład, wirusy mogą wymagać wydłużonego czasu ozonowania, niż bakterie. Duże znaczenie ma też rodzaj stosowanego środka do dezynfekcji. Okazuje się, iż chlor może być skuteczny w zwalczaniu bakterii, ale nie działa na wirusy.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 5 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%