Sprzątanie po zmarłych
Olesno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłym Olesno. Likwidowanie wirusów, bakterii oraz grzybów z oleskich mieszkań powstałych na skutek rozkładających się zwłok

Zgon w mieszkaniu to tragedia, z jaką każdy z nas może kiedyś się spotkać. Kastelnik oferuje usługi funeralne związane z gruntownym sprzątaniem po zmarłych na terenie miasta Olesno. Specjalistyczna firma sprzątająca Kastelnik to zespół profesjonalistów zajmujących się kompleksowym sprzątaniem oleskich mieszkań po rozkładających się zwłokach.

Działamy na terenie całego województwa opolskiego. Podczas pracy stosujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt oraz sprawdzone do lat środki chemiczne. Zapraszamy do kontaktu 365 dni w roku 7 dni w tygodniu! Oferujemy darmową wycenę usługi sprzątania po zmarłym z dojazdem do wszystkich dzielnic Olesna między innymi Dobrodzieńska oraz Wronczyn.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Oleśnie

Ciało po śmierci jako „tykająca bomba” biologiczna

Czy wiecie, że ciało człowieka po zgonie to “tykająca bomba”? Po śmierci człowieka w organizmie rozwija się szereg reakcji chemicznych. Jeśli do takiego przypadku dojdzie w naszym domu, powinniśmy niezwłocznie wynająć specjalistyczną firmę sprzątającą po zgonach. Taka firma ma doświadczenie w tego typu realizacjach oraz wie jak skutecznie usunąć szkodliwe dla naszego zdrowia drobnoustroje. Mało kto wie, że po śmierci w ciele człowieka mamy styczność z 30 różnymi substancjami toksycznymi! Niezbędne do użycia podczas pracy są wówczas profesjonalne środki dezynfekujące. Martwe ciało może być miejscem zamieszkania, wylęgu i żerowania stawonogów, dlatego konieczne jest po znacznym rozkładzie ciała dokładne odkażenie mieszkania.

Biorąc pod uwagę daną sytuację, możemy rozróżnić dwa rodzaje dezynfekcji: doraźna oraz profilaktyczna. Zabiegi dezynfekcji powinny być wykonywane przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę i przeszkolenie. Ponadto pracownicy przeprowadzający dezynfekcje po zgonach powinni być przeszkoleni z toksyczności dezynfekatów oraz z postępowania w razie zatrucia nimi.

Ważnym aspektem jest również smród, który może się unosić z rozkładającego się ciała. Dlaczego powstaje? Na skutek połączenia się tlenku siarki metanu, pochodnym benzenu i długołańcuchowych węglowodorów. W skład tego odoru wchodzą śmiertelne czynniki chorobotwórcze. Firma Kastelnik Olesno zaprasza do skorzystania z naszej usługi dezodoryzacji pomieszczeń.

Słownik sprzątania po zmarłych Kastelnik – trupi jad

Jad trupi to toksyczna substancja wydobywająca się z ciała człowieka po jego śmierci. Może on wpływać niekorzystnie na nasz układ: pokarmowy, krwionośny i oddechowy. W celu jego usunięcia niezbędna jest dezynfekcja pomieszczenia, w którym przebywał zmarły. 

Kontakt do nas

Naszą ofertę sprzątania po zmarłych w Oleśnie kierujemy jednakowo do osób fizycznych oraz do zarządców spółdzielni mieszkaniowych i instytucji państwowych. Wystawiamy po wykonaniu usługi paragon lub fakturę VAT oraz certyfikat dezynfekcji. Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkie osoby, które pragną uzyskać więcej informacji na temat usług funeralnych oferowanych przez naszą firmę.

Profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych w Oleśnie – Kastelnik. Jeżeli masz pytania? Zadzwoń do nas. Kontakt do nas, to infolinia telefoniczna czynna 24 godziny na dobę!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.4
3,4 rating
3.4 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 9)
Doskonale45%
Bardzo dobrze22%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie33%