Sprzątanie po zmarłych
Olesno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłym Olesno. Likwidowanie wirusów, bakterii oraz grzybów z oleskich mieszkań powstałych na skutek rozkładających się zwłok

Kastelnik – sprzątanie po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

Zgon w mieszkaniu to tragedia, z jaką każdy z nas może kiedyś się spotkać. Kastelnik oferuje usługi funeralne związane z gruntownym sprzątaniem po zmarłych na terenie miasta Olesno. Specjalistyczna firma sprzątająca Kastelnik to zespół profesjonalistów zajmujących się kompleksowym sprzątaniem oleskich mieszkań po rozkładających się zwłokach.

Sprzątanie mieszkania po zgonach Olesno

Wstępna dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Oleśnie za pomocą urządzenia do zamgławiania ULV.

Działamy na terenie całego województwa opolskiego. Podczas pracy stosujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt oraz sprawdzone do lat środki chemiczne. Zapraszamy do kontaktu 365 dni w roku 7 dni w tygodniu! Oferujemy darmową wycenę usługi sprzątania po zmarłym z dojazdem do wszystkich dzielnic Olesna między innymi Dobrodzieńska oraz Wronczyn.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Oleśnie

Martwi Cię, co zrobić z rzeczami po zmarłej osobie? Na pewno nie wyrzucać do kosza przed blokiem! Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Olesno to nie tylko usługi dezynfekcji po zmarłym, ale i kompleksowe opróżnianie mieszkań po zwłokach.

Likwidacja mieszkań to jeden z etapów odkażania pomieszczeń, w których miał miejsce rozkład zwłok. Rodzina nieboszczyka często poszukuje odpowiedzi na pytania, co zrobić ze starymi meblami po zmarłym, czy niepotrzebną już odzieżą.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

To istotne, by nie wyrzucać skażonych biologicznie przedmiotów do zwykłego kosza, ponieważ takie działanie może narażać osoby trzecie na poważne zatrucie trupim jadem. W ramach dezynfekcji po zmarłych zespół techników przeprowadza dokładne opróżnianie mieszkania ze zbędnych rzeczy. Stare meble, książki i pościel zwykle na nic się nie przydaje, dlatego realizowany jest wywóz mebli i gabarytów do specjalnego miejsca  utylizacji odpadów.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

To miejsce, do którego legalnie można oddać wszystkie wielkogabarytowe przedmioty i inne zbędne rzeczy. Jeśli chodzi o ubrudzony krwią dywan czy pościel z płynami ustrojowymi to takie rzeczy zostają zabezpieczone i przewiezione do spalarni w celu ich zutylizowania.

Usuwanie zapachów po śmierci od 800 zł

Dezynfekcja po zmarłych w powiecie oleskim to całodobowe wsparcie dla rodzin zmarłych osób realizowane przez techników sprzątania miejsc śmierci z wieloletnim doświadczeniem. W ramach tej usługi możesz liczyć na kompleksowe odkażanie domu ukochanej osoby i wywóz starych mebli. Oczywiście w trakcie każdego zlecenia realizujemy również usuwanie nieprzyjemnego zapachu po nieboszczyku.

Sprzątanie domów po zmarłych w Oleśnie

Ciało po śmierci jako „tykająca bomba” biologiczna

Czy wiecie, że ciało człowieka po zgonie to “tykająca bomba“? Po śmierci człowieka w organizmie rozwija się szereg reakcji chemicznych. Jeśli do takiego przypadku dojdzie w naszym domu, powinniśmy niezwłocznie wynająć specjalistyczną firmę sprzątającą po zgonach. Taka firma ma doświadczenie w tego typu realizacjach oraz wie, jak skutecznie usunąć szkodliwe dla naszego zdrowia drobnoustroje.

Mało kto wie, że po śmierci w ciele człowieka mamy styczność z 30 różnymi substancjami toksycznymi! Niezbędne do użycia podczas pracy są wówczas profesjonalne środki dezynfekujące. Martwe ciało może być miejscem zamieszkania, wylęgu i żerowania stawonogów, dlatego konieczne jest po znacznym rozkładzie ciała dokładne odkażenie mieszkania.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Olesno

Czyszczenie podłogi po zmarłym w Oleśnie. Dezynfekcja nieprzyjemnego zapachu po śmierci.

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Oleśnie

Sprzątanie po zgonach Olesno to usługa odkażania mieszkania po rozkładających się zwłokach. Biorąc pod uwagę daną sytuację, możemy rozróżnić dwa rodzaje dezynfekcji: doraźna oraz profilaktyczna. Zabiegi dezynfekcji powinny być wykonywane przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę i przeszkolenie. Ponadto pracownicy przeprowadzający dezynfekcje po zgonach powinni być przeszkoleni z toksyczności dezynfekatów oraz z postępowania w razie zatrucia nimi.

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkania – potwierdzona certyfikatem

Ważnym aspektem jest również smród, który może się unosić z rozkładającego się ciała. Dlaczego powstaje? Na skutek połączenia się tlenku siarki metanu, pochodnym benzenu i długołańcuchowych węglowodorów. W skład tego odoru wchodzą śmiertelne czynniki chorobotwórcze. Firma Kastelnik Olesno zaprasza do skorzystania z naszej usługi dezodoryzacji pomieszczeń.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Oleśnie.

Przez całą dobę świadczymy usługi utylizacji starych mebli w mieszkaniu po sobie zmarłej — Kastelnik.

Słownik sprzątania po zmarłych — czym jest trupi jad?

Jad trupi to toksyczna substancja wydobywająca się z ciała człowieka po jego śmierci. Może on wpływać niekorzystnie na nasz układ: pokarmowy, krwionośny i oddechowy. W celu jego usunięcia niezbędna jest dezynfekcja pomieszczenia, w którym przebywał zmarły.

Całodobowy kontakt do firmy sprzątającej Kastelnik

Naszą ofertę sprzątania po zmarłych w Oleśnie kierujemy jednakowo do osób fizycznych oraz do zarządców spółdzielni mieszkaniowych i instytucji państwowych. Wystawiamy po wykonaniu usługi paragon lub fakturę VAT oraz certyfikat dezynfekcji. Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkie osoby, które pragną uzyskać więcej informacji na temat usług funeralnych oferowanych przez naszą firmę.

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych w Oleśnie — Kastelnik. Jeżeli masz pytania? Zadzwoń do nas. Kontakt do nas, to infolinia telefoniczna czynna 24 godziny na dobę!

Usługi sprzątania w Oleśnie - FAQ

Zastanawiasz się jak przywrócić porządek w mieszkaniu po zmarłej osobie? Sprzątanie po zmarłych w Oleśnie to kompleksowa usługa, w ramach której realizowane jest usuwanie śladów krwi, wywóz gabarytów i profesjonalna dezynfekcja po zgonie. Technicy wykonują opróżnianie mieszkania po zmarłym ze starych mebli i przedmiotów skażonych biologicznie. Stosowanie atestowanych środków chemicznych i przemysłowych generatorów ozonu gwarantuje najwyższą skuteczność działania biobójczego. Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawanie pytania o sprzątanie po zgonach w Oleśnie. 

Usługi sprzątające Olesno

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłych?

Kalkulacja kosztów za sprzątanie po zgonach uzależniona jest od kilku czynników jak wielkość mieszkania, ilość śladów krwi do usunięcia czy przedmiotów do utylizacji. Najczęściej cena dezynfekcji podstawowej to koszt 700 zł, a odkażanie dużego mieszkania kilkupokojowego może wynieść kilka tysięcy złotych.

Czy dezynfekcja mieszkania po zgonie pomoże w usunięciu trupiego jadu?

Profesjonalna dezynfekcja eliminuje nie tylko niebezpieczne drobnoustroje, ale i trupi jad po śmierci w mieszkaniu. W dezynfekcji funeralnej doskonale sprawdza się ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. W eliminowaniu groźnych związków chemicznych doskonale sprawdzają się też preparaty oparte o czwartorzędowe związki amoniowe. Tak przeprowadzone odkażanie po zgonie nie tylko eliminuje całe potencjalne zagrożenie biologiczne, ale i nieprzyjemny zapach po śmierci w domu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%