Sprzątanie po zmarłych
Oleśnica

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Oleśnica. Jak przebiega dezynfekcja mieszkań, domów po zgonie?

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Oleśnica to niezbędny proces sterylizacji złożony z kilku kroków, który pozwala przywrócić bezpieczeństwo w pomieszczeniu po zmarłym. W przypadku zgonu w mieszkaniu potrzeba przeprowadzenia profesjonalnej dezynfekcji wnętrza jest największa i należy ją przeprowadzić jak najszybciej.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Warto sprzątanie po zgonie w Oleśnicy rozpocząć w ciągu 24 godzin od wyniesienia ciała.

Sprzątanie po zmarłym składa się z kilku etapów:

Jeśli zwłoki rozkładały się dłuższy czas w mieszkaniu, zmarły cierpiał na chorobę zakaźną albo pozostał po nim materiał biologiczny, wówczas należy jak najszybciej odkazić przestrzeń całego mieszkania. W powietrzu unosi się mnóstwo bakterii i drobnoustrojów, dlatego przeprowadzanie sprzątania po zmarłym nie powinno być wykonywane samodzielnie. Jeśli zdecydujesz się wykonać specjalistyczne czyszczenie we własnym zakresie, warto zastosować atestowane środki chemiczne o właściwościach biobójczych.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Oleśnica

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Oleśnicy.

Profesjonalna dezynfekcja po zmarłej osobie za pomocą czwartorzędowych soli amoniowych jest tym, co należy wykonać w mieszkaniu po śmierci.

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru pozwala wyeliminować groźne patogeny oraz nieprzyjemny zapach po zmarłym, który często unosi się nawet na klatce schodowej. Zazwyczaj z mieszkania po zabiegu profesjonalnego odkażania można korzystać jeszcze tego samego dnia. Wietrzenie jest ostatnim, kosmetycznym etapem pracy.

 

Zaufana firma sprzątająca

Zdjęcie: solidne sprzątanie z certyfikatem od firmy Kastelnik.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzedać mieszkanie po zmarłej osobie?

Kto sprząta mieszkania po zgonie? Oczywiście firma Kastelnik. Firmy takie jak nasza oferują szeroki zakres w dziedzinie sprzątania i dezynfekcji zwłok w stanie rozkładu. Wszelkie ślady zwłok osób, które znajdują się już w stanie rozkładu, starannie poddajemy dezynfekcji.

Skontaktuj się z nami, podaj adres, pod który ma nasza firma przyjechać i zleć nam usługi sprzątania zwłok na terenie Oleśnicy i okolic. Oferujemy również prace porządkowe w mieszkaniach zmarłych osób na terenie gmin wiejskich: Dobroszyce oraz Dziadowa Kłoda. Wystarczy do nas zadzwonić, a nasza ekipa pojawi się u Twoich drzwi w tym samym dniu roboczym.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Oleśnicy

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą skorzystać z usługi sprzątanie po zmarłych w Oleśnicy i województwie dolnośląskim. Do wizji firmy Kastelnik należy ciągłe podnoszenie kalifikacji całego zespołu poprzez liczne szkolenia oraz wykonywanie realizacji szkoleniowych w różnych placówkach naszego kraju. Ukłonem w stronę naszych klientów jest całodobowa infolinia oraz bezpłatna wycena z bezpłatnym dojazdem do wszystkich dzielnic miasta. Oferujemy sprzątanie po zmarłym Oleśnica Serbinów, Lucień oraz inne części miasta.

Czy sprzątanie po zmarłym w momencie rozkładu jest bezpieczne?

Gnijące ciało zmarłego jest niebezpieczne. Należy niezwłocznie zlecić dezynfekcję przez profesjonalną firmę.

Czy po śmierci to już koniec?

Ostatnie tchnienie. Dla niego ukojenie, a dla nas ból po stracie. Nie czujemy bicia serca, nie widzimy oznak życia. Ciało leży nieruchomo, naszego bliskiego tam już nie ma. Jednak jeśli chodzi o reakcje zachodzące w organizmie to nie koniec, wręcz przeciwnie. Wtedy zaczyna się jego rozkład. Już od pierwszych chwil po zgonie ciało zaczyna przybierać pierwszych znamion śmierci. Jedną z nich jest natychmiastowe zblednięcie, które spowodowane jest tym, że krew odpływa od skóry z naczyń krwionośnych.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Oleśnicy.

Neutralizacja fetoru w mieszkaniu po zgonie w Oleśnicy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania.

Następnie, gdy zwłoki leżą bez wiedzy osób trzecich, dochodzi w nich w pomieszczeniach mieszkalnych do zaawansowanego rozkładu. Jeśli jednak od razu wezwiemy zakład pogrzebowy, który zabierze zwłoki, to rozkład następuje dużo później. Organizujemy pogrzeb, żegnamy się na zawsze z widokiem bliskiej nam osoby.

Gdzieś tam pod ziemią w tym czasie dochodzi do zaawansowanych procesów, które sprawiają, że ciało zaczyna tracić swój wygląd. Skóra powoli zsuwa się z kości, a tkanki miękkie są pożywieniem dla mieszkających pod ziemią robaków. Ważnym aspektem tutaj jest również miejsce zgonu.

Czyszczenie mieszkań po zmarłych w Oleśnicy

Śmierć w wyniku samobójstwa.

Dezynfekcja po zmarłych w powiecie oleśnickim

Kastelnik – dezynfekcja mieszkania – potwierdzona certyfikatem

W tym miejscu należy wspomnieć, iż powinniśmy pamiętać, że po zgonie w organizmie dochodzi do produkcji jadu trupiego, który jest silnie toksyczny dla naszego zdrowia. Powoduje on m.in. zatrucie pokarmowe. W celu jego usunięcia z mieszkania powinniśmy zamówić ekipę, która świadczy profesjonalną usługę sprzątanie po zmarłych Oleśnica.

Śmieci po zmarłym - co zrobić

Nie wyrzucaj śmieci zmarłego! Odpowiedzialna utylizacja – firma Kastelnik

Dezynfekcja po zmarłych to ważna kwestia, o której nie powinny zapominać osoby, których bliski posiadał chorobę zakaźną. Firma Kastelnik sprzątanie po zgonie Oleśnica wykonuje 365 dni w roku – zadzwoń i umów najbliższy termin na usługi sprzątania mieszkań po śladach zgonu.

Sprzątanie po samobójstwie w Oleśnicy

Zauważyłeś martwego człowieka? Nie podchodź. Zadzwoń po specjalne służby.

Sprzątanie po zmarłych Oleśnica – usługi firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zgonie Oleśnica i Dolnośląskie;
 • sprzątanie po zmarłym w zaawansowanym stopniu rozkładu;
 • sprzątanie po zwłokach Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra;
 • czyszczenie po śmierci;
 • dezynfekcja miejsca zgonu po zmarłym w wyniku choroby zakaźnej;
 • usuwanie śladów krwi po zgonach w wypadkach komunikacyjnych w Oleśnicy;
 • likwidowanie chorobotwórczych patogenów powstałych po gnijącym ciele zmarłego;
 • utylizacja przedmiotów po zmarłym w powiecie oleśnickim;
 • ozonowanie po zgonie.
Dezynfekcja mieszkania osób zmarłych

Miejsce zakażone przez gnijące ciało mieszkańca.

Toksyczne substancje wydobywające się z ciała po zgonie

Trupi jad to toksyczna substancja wydobywająca się z organizmu człowieka po jego zgonie. Może on wpływać negatywnie na nasz układ: pokarmowy i krwionośny oraz oddechowy. W jego skład wchodzą takie substancje jak: kadaweryna i putrescyna. W celu usunięcia jadu niezbędna jest dezynfekcja pomieszczenia, w którym przebywał zmarły.

Z ciała człowieka po jego śmierci wydobywa się około 30 toksycznych substancji. Są one trujące i bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Jest to jeden z powodów, dla których warto powierzyć sprzątanie po zgonie profesjonalnej firmie Kastelnik.

Usługi porządkowe, sprzątanie po zgonie znajdziesz także w:

oraz w mniejszych miejscowościach: Międzybórz, Twardogóra

Podłoga brudna od krwi

Krew i fekalia zmarłego są niebezpiecznym źródłem zakażenia.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Zastanawiasz się, jak usunąć brzydki zapach po zgonie w domu? Zleć sprzątanie po zgonach w Oleśnicy oferowane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dysponują oni środkami chemicznymi z atestem i generatorami ozonu, by przywrócić świeżość i bezpieczeństwo w mieszkaniu po rozkładzie zwłok. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Oleśnicy.

O czym należy pamiętać

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zgonach?

Koszty dotyczące sprzątania pomieszczenia po zmarłej osobie są wyliczane indywidualnie podczas wyceny na miejscu zdarzenia. Cena podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 800 zł  i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego mieszkania.

Ile czasu mam na wysprzątanie mieszkania po zgonie?

Sprzątanie po zgonie powinno być wykonane w jak najszybszym czasie po odkryciu zwłok. Zgon w domu to miejsce, gdzie należy szybko wydezynfekować pomieszczenie i usunąć groźne związki chemiczne. Do tej czynności najlepiej użyć generatora ozonu o dużej mocy.

Jak przygotować mieszkanie do dezynfekcji po zmarłych?

W przypadku zamówienia usługi w profesjonalnej firmie DDD nie ma potrzeby przygotowywania mieszkania do dezynfekcji po zmarłym. Warto jednak pamiętać, by nie otwierać okien i szczelnie zamknąć drzwi, by nie wpuścić do środka niechcianych owadów i nie wypuścić z lokalu przykrych zapachów i niebezpiecznych mikroorganizmów. Jeżeli pomieszczenia będą ozonowane, to warto wynieść kwiaty, wyprowadzić zwierzęta na zewnątrz i zabezpieczyć kratki wentylacyjne przed uruchomieniem generatora ozonu.

Oleśnica sprzątanie po zgonach. Kontakt - całodobowa infolinia 24 h

Chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zmarłych Oleśnica i Dolnośląskie? Zadzwoń do firmy Kastelnik, która oferuje sprzątanie po zgonach oraz dezynfekcje po zmarłym z należytym szacunkiem i dyskrecją. Działanie na rynku od 2013 roku pomogło nam w wyodrębnieniu wyłącznie skutecznych metod sprzątania po zgonie. Skorzystaj z naszej całodobowej infolinii i umów najbliższy termin wyceny wraz z dojazdem. Masz pytania? Czekamy na kontakt. Zadzwoń!

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po zmarłych Dolnośląskie!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%