Sprzątanie po zmarłych
Nysa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kastelnik oferuje sprzątanie po zmarłych Nysa i okolica. Jak pozbyć się nieprzyjemnych zapachów po śmierci  i co wpływa na ich powstanie?

Technicy Kastelnik, fachową dłonią świadczą usługi tj. sprzątanie po zmarłych Nysa i okoliczne miasta, to bez wątpienia dobra i godna polecenia ekipa od dezynfekcji. Bazują oni na wieloletnim doświadczeniu oraz specjalistycznych maszynach stosując przy tym niezawodne środki czyszczące. Pozwalają one, na profesjonalne wykonywanie realizacji,  np. sprzątając mieszkanie po zmarłej osobie. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak traumatyczna i stresująca jest śmierć bliskich nam osób, w szczególności w przypadkach nagłych, dlatego działamy 24/7. Nasi konsultanci odbierają Państwa telefony i od razu ustalają szczegóły związane z realizacją zlecenia sprzątania po zmarłych w Nysie. Działamy na terenie miasta Nysa w takich dzielnicach jak: Dolna Wieś, Jędrzychów, Radoszyn czy Śródmieście.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Nysie

Śmierć bliskiej osoby w domu- co zrobić?

Śmierć bliskiej osoby w domu to sytuacja ciężka dla jej bliskich. Bez względu na to, jaka była jej przyczyna, powinniśmy od razu zawiadomić odpowiednie służby, a sprzątanie domu po śmierci zostawić profesjonalnej firmie sprzątającej. Dlaczego? Ciało człowieka po śmierci ulega rozkładowi, podczas którego staje się ono “tykająca bombą” pełną wirusów i bakterii, zagrażającą naszemu zdrowiu. Jeśli zmarła osoba w dniu śmierci miała chorobę zakaźną, to bezwzględnie należy zdezynfekować jej mieszkanie. Firma Kastelnik zajmuje się nie tylko dezynfekcją, ale i utylizacją skażonego mienia np. kanap, wykładzin czy łóżek.

usługi sprzątające firmy Kastelnik

Zamgławianie pomieszczenia po zgonie w pracy – firma Kastelnik.

Sprzątanie po zmarłych Nysa – nasza oferta funeralna

Specjalistyczne sprzątanie po zmarłych w Nysie to zadanie dla firmy Kastelnik. Posiadamy uprawnienia na transport materiałów biologicznie niebezpiecznych, a nasi pracownicy ściśle przestrzegają zasad BHP. Podczas wykonywania zleceń niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie ekipy sprzątającej w profesjonalny sprzęt oraz specjalistyczne środki czyszczące. Nasi pracownicy podczas pracy zabezpieczają się za pomocą: jednorazowych kombinezonów ochronnych, masek oraz obuwia ochronnego.

Do naszych usług  należą m.in.:

  • sprzątanie po zmarłych w Nysie;
  • kompleksowe sprzątanie domów po zmarłych z utylizacją;
  • dezynfekcja pomieszczeń po zgonach na terenie województwa opolskiego;
  • dezodoryzacja mieszkań po śmierci;
  • likwidacja skażonego mienia po zgonie.

Dezynfekcja funeralna

Dezynfekcja funeralna to czynności związane z usunięciem groźnych wirusów, bakterii i grzybów, które powstały na wskutek śmierci. Do tych prac należą m.in.

  • Usunięcie śladów krwi za pomocą specjalnych środków chemicznych;
  • likwidacja/utylizacja skażonego mienia;
  • dogłębne sprzątanie mycie wszystkich powierzchni;
  • dezodoryzacja i dezynfekcja.
mieszkanie po zamarłej osobie

Przykład mieszkania zagraconego przez zbieracza, sterta rozrzuconych rzeczy, przed sprzątaniem.

Zwłoki osoby zmarłej powinny być jak najszybciej usunięte z mieszkania, koniecznie przed upłynięciem 72 h. Materiały i przedmioty, na których znajdują się ślady krwi, uznajemy za materiał zakaźny i umieszczamy odpowiednich pojemnikach oraz  transportujemy specjalnym pojazdem do utylizacji. Prace dezynfekcyjne trwają od 10 godzin do 2 dni. Niezwykle ważne jest tutaj zatrudnienie specjalistycznej ekipy sprzątającej, ponieważ w przypadkach śmierci mamy do czynienia z przedmiotami skażonymi biologicznie, których nie wolno wyrzucać na śmietnik!

Pozbywanie się niebezpiecznych zapachów – dezodoryzacja po zgonie

Po śmierci w domu, czy mieszkaniu możemy mieć styczność z uciążliwym fetorem. Powstaje on na wskutek rozkładu ciała zmarłej osoby. Dzieje się to przez kombinacje tlenku siarki z metanem oraz pochodnych benzenu i długołańcuchowych węglowodorów. Naszym zadaniem jest skuteczna neutralizacja tego smrodu, a nie maskowanie go. W skład prac z tym związanych należy m.in. likwidacja przedmiotów oraz mebli, odkażanie powierzchni oraz powietrza. Podczas realizacji tego zlecenia nasi pracownicy przestrzegają zasady BHP.

Kontakt 7/24h

Ze względu na specyfikę wykonywanej usługi sprzątania po zmarłych zapraszamy Państwa do kontaktu całodobowo 7/24h. Sprzątamy mieszkania po zmarłych osobach na terenie całego województwa opolskiego, również w takich miastach jak: Opole, Gogolin, Kędzierzyn- Koźle czy Prószków. Ponadto dzwoniąc do nas, otrzymują Państwo całkowicie za darmo wycenę zlecenia. Jesteś mieszkańcem Nysy? W firmie sprzątające po zmarłych Kastelnik czekamy na Twój telefon. Zadzwoń teraz!

Znajdziesz nas także w: Brzeg, Opole, Niemodlin, Nysa, Namysłów, Kluczbork, Kędzierzyn-Koźle, Głogówek, Głubczyce, Gogolin, Praszka, Prószków, Zdzieszowice

 

usługi dezynfekcji po zamarłych osobach

Kastelnik, rodzinna firma sprzątająca – jakość usług od 2103 r.

Powiat nyski, o co pytają klienci?

Zgon w mieszkaniu? Dowiedz się, co robić. Sprzątanie po zmarłych Nysa to kompleksowa usługa polegająca na opróżnianiu zagraconego mieszkania, utylizacji termicznej i profesjonalnej dezynfekcji ozonem i zamgławianiem suchą mgłą. Warto wiedzieć, że śmierć w domu to nie tylko konieczność uprzątnięcia starych mebli, ale i usunięcia szkodliwych patogenów po zwłokach. Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych w Nysie.

faq, powiat nyski

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłych?

Kalkulacja kosztów za sprzątanie po zmarłym uzależniona jest od wielkości mieszkania i ilości przedmiotów do utylizacji i odkażania. Najczęściej cena za podstawową dezynfekcję to koszt 700 zł. Odkażanie większego mieszkania z kilkoma pokojami wynieść może kilka tysięcy złotych.

Czy zamgławianie mieszkania po zgonie jest skuteczne?

Zamgławianie pomieszczeń po zgonach jest skuteczną i sprawdzoną metodą na przeprowadzanie dezynfekcji oraz dezodoryzacji. Jest to w pełni bezpieczny sposób na likwidację szkodliwych toksyn w mieszkaniu wykonywany przez wykwalifikowane firmy sprzątające. 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.1
4,1 rating
4.1 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 7)
Doskonale57%
Bardzo dobrze29%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie14%