Sprzątanie po zmarłych
Nysa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kastelnik oferuje sprzątanie po zmarłych Nysa i okolica. Jak pozbyć się nieprzyjemnych zapachów po śmierci  i co wpływa na ich powstanie?

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Technicy Kastelnik, fachową dłonią świadczą usługi tj. sprzątanie po zmarłych Nysa i okoliczne miasta, to bez wątpienia dobra i godna polecenia ekipa od dezynfekcji. Bazują oni na wieloletnim doświadczeniu oraz specjalistycznych maszynach stosując przy tym niezawodne środki czyszczące. Pozwalają one, na profesjonalne wykonywanie realizacji,  np. sprzątając mieszkanie po zmarłej osobie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak traumatyczna i stresująca jest śmierć bliskich nam osób, w szczególności w przypadkach nagłych, dlatego działamy 24/7. Nasi konsultanci odbierają Państwa telefony i od razu ustalają szczegóły związane z realizacją zlecenia sprzątania po zmarłych w Nysie. Działamy na terenie miasta Nysa w takich dzielnicach jak: Dolna Wieś, Jędrzychów, Radoszyn czy Śródmieście.

Dezynfekcja po zgonach w Nysie – zaufaj specjalistom

Bliska osoba zmarła we śnie? Konieczne jest sprzątanie i dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Nysa, co najlepiej zlecić profesjonalnej firmie z branży DDD. Zgon w domu to nie tylko neutralizacja krwi i wywóz starych mebli z mieszkania, lecz również całkowita eliminacja, groźnych dla zdrowia związków chemicznych.

dezynfekcja trujących związków chemicznych Nysa

Dezynfekcja mieszkania w Nysie urządzeniem do zamgławiania powietrza ULV.

Czy wiedziałeś, że w trakcie rozkładu zwłok dochodzi do uwolnienia aż 30 różnych związków? Wśród nich są bakterie, wirusy, toksyczne gazy oraz trupi jad. Trupim jadem potocznie nazywana jest grupa amin wytwarzających się na skutek rozpadu aminokwasów i białek. Nie ma on barwy w temperaturze pokojowej, za to wydziela intensywny i nieprzyjemny trupi fetor. Ozonowanie mieszkania po zgonie to dobry sposób na usunięcie nieprzyjemnego zapachu.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Do trupich jadów zaliczyć można głównie putrescyna i kadaweryna, które mogą skutkować poważnym zatruciem organizmu i objawami, takimi jak duszności, wymioty, biegunki i kaszel. Dlatego istotne jest, by nie przebywać w pomieszczeniu, w którym doszło do rozkładu zwłok, a jak najszybciej zlecić odkażanie mieszkania profesjonalnej firmie sprzątającej. Objawy zatrucia można zaobserwować po kilku, a czasami kilkunastu godzinach i należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Jak widać, samodzielna dezynfekcja mieszkania po zmarłym w powiecie nyskim to ryzykowne zadanie. Rozsądniej jest zlecić je technikom sprzątania miejsc śmierci, którzy sięgną po dedykowane preparaty do dezynfekcji funeralnej z nadtlenkiem wodoru i przemysłowe generatory ozonu.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Nysie

Śmierć bliskiej osoby w domu- co zrobić?

Śmierć bliskiej osoby w domu to sytuacja ciężka dla jej bliskich. Bez względu na to, jaka była jej przyczyna, powinniśmy od razu zawiadomić odpowiednie służby, a sprzątanie domu po śmierci zostawić profesjonalnej firmie sprzątającej. Dlaczego? Ciało człowieka po śmierci ulega rozkładowi, podczas którego staje się ono “tykająca bombą” pełną wirusów i bakterii, zagrażającą naszemu zdrowiu. Jeśli zmarła osoba w dniu śmierci miała chorobę zakaźną, to bezwzględnie należy zdezynfekować jej mieszkanie.

Firma Kastelnik zajmuje się nie tylko dezynfekcją, ale i utylizacją skażonego mienia np. kanap, wykładzin czy łóżek.

Usługi sprzątające firmy Kastelnik

Zamgławianie pomieszczenia po zgonie w pracy – firma sprzątająca Kastelnik.

Sprzątanie po zmarłych Nysa – nasza oferta funeralna

Specjalistyczne sprzątanie po zmarłych w Nysie to zadanie dla firmy Kastelnik. Posiadamy uprawnienia na transport materiałów biologicznie niebezpiecznych, a nasi pracownicy ściśle przestrzegają zasad BHP. Podczas wykonywania zleceń niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie ekipy sprzątającej w profesjonalny sprzęt oraz specjalistyczne środki czyszczące. Nasi pracownicy podczas pracy zabezpieczają się za pomocą: jednorazowych kombinezonów ochronnych, masek oraz obuwia ochronnego.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Nysie.

Całodobowe usługi dezynfekcji i ozonowania miejsc zgonu. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania.

W ramach dezynfekcji funeralnej oferujemy usługi:

 • sprzątanie po zmarłych w Nysie;
 • kompleksowe sprzątanie domów po zmarłych z utylizacją;
 • dezynfekcja pomieszczeń po zgonach na terenie województwa opolskiego;
 • dezodoryzacja mieszkań po śmierci;
 • likwidacja skażonego mienia po zgonie.

Dezynfekcja funeralna – procedury zapobiegające patogenom

Dezynfekcja funeralna to czynności związane z usunięciem groźnych wirusów, bakterii i grzybów, które powstały wskutek śmierci.

Do procedur dezynfekcyjnych należą m.in.

 • Usunięcie śladów krwi za pomocą specjalnych środków chemicznych;
 • likwidacja/utylizacja skażonego mienia;
 • dogłębne sprzątanie mycie wszystkich powierzchni;
 • dezodoryzacja i dezynfekcja.
Mieszkanie po zmarłej osobie

Przykład mieszkania zagraconego przez zbieracza, sterta rozrzuconych rzeczy, przed sprzątaniem.

Zwłoki osoby zmarłej powinny być jak najszybciej usunięte z mieszkania, koniecznie przed upłynięciem 72 h. Materiały i przedmioty, na których znajdują się ślady krwi, uznajemy za materiał zakaźny i umieszczamy odpowiednich pojemnikach oraz  transportujemy specjalnym pojazdem do utylizacji. Prace dezynfekcyjne trwają od 10 godzin do 2 dni.

Niezwykle ważne jest tutaj zatrudnienie specjalistycznej ekipy sprzątającej, ponieważ w przypadkach śmierci mamy do czynienia z przedmiotami skażonymi biologicznie, których nie wolno wyrzucać na śmietnik!

Pozbywanie się niebezpiecznych zapachów – dezodoryzacja po zgonie

Po śmierci w domu, czy mieszkaniu możemy mieć styczność z uciążliwym fetorem. Powstaje on na wskutek rozkładu ciała zmarłej osoby. Dzieje się to przez kombinacje tlenku siarki z metanem oraz pochodnych benzenu i długołańcuchowych węglowodorów. Naszym zadaniem jest skuteczna neutralizacja tego smrodu, a nie maskowanie go. W skład prac z tym związanych należy m.in. likwidacja przedmiotów oraz mebli, odkażanie powierzchni oraz powietrza. Podczas realizacji tego zlecenia nasi pracownicy przestrzegają zasady BHP.

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkania – potwierdzona certyfikatem

Kontakt 7/24h

Ze względu na specyfikę wykonywanej usługi sprzątania po zmarłych zapraszamy Państwa do kontaktu całodobowo 7/24h. Sprzątamy mieszkania po zmarłych osobach na terenie całego województwa opolskiego, również w takich miastach jak: Opole, Gogolin, Kędzierzyn-Koźle czy Prószków. Ponadto dzwoniąc do nas, otrzymują Państwo całkowicie za darmo wycenę zlecenia. Jesteś mieszkańcem Nysy? W firmie sprzątające po zmarłych Kastelnik, czekamy na Twój telefon przez całą dobę. Zadzwoń teraz i umów bezpłatną wycenę sprzątania.

Usługi dezynfekcji mieszkań po zgonach dostępne są również w miastach:

Usługi dezynfekcji po zmarłych osobach

Kastelnik, rodzinna firma sprzątająca – jakość usług od 2103 r. – zaufaj profesjonalistom.

Powiat nyski, o co pytają klienci, którzy szukają usług dezynfekcji?

Zgon w mieszkaniu? Dowiedz się, co robić. Sprzątanie po zmarłych Nysa to kompleksowa usługa polegająca na opróżnianiu zagraconego mieszkania, utylizacji termicznej i profesjonalnej dezynfekcji ozonem i zamgławianiem suchą mgłą. Warto wiedzieć, że śmierć w domu to nie tylko konieczność uprzątnięcia starych mebli, ale i usunięcia szkodliwych patogenów po zwłokach. Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych w Nysie.

FAQ. Powiat nyski

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłych?

Kalkulacja kosztów sprzątania po zmarłym zależy od wielkości mieszkania oraz ilości przedmiotów wymagających utylizacji i odkażenia. Najczęściej cena za podstawową dezynfekcję wynosi około 800 złotych. Odkażanie większego mieszkania z kilkoma pokojami może kosztować kilka nawet tysięcy złotych. Opróżnianie mieszkań wyceniane jest zawsze indywidualnie.

Czy zamgławianie mieszkania po zgonie jest skuteczne?

Zamgławianie pomieszczeń po zgonach jest skuteczną i sprawdzoną metodą na przeprowadzanie dezynfekcji oraz dezodoryzacji. Jest to w pełni bezpieczny sposób na likwidację szkodliwych toksyn w mieszkaniu, wykonywany przez wykwalifikowane firmy sprzątające.

Jak usunąć robaki po zgonie w domu?

Usunięcie robaków po zgonie w domu jest ważne ze względów nie tylko sanitarnych, ale i estetycznych. Najlepiej zlecić tę czynność specjalistycznym firmom zajmującym się dezynfekcją miejsc po zmarłych, ponieważ to one posiadają odpowiednie narzędzia i substancje chemiczne, które mogą efektywnie zlikwidować chorobotwórcze organizmy. W celu usunięcia owadów np. much plujek specjaliści przeprowadzą oprysk chemiczny, który zazwyczaj jest zakończony ozonowaniem.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%