Sprzątanie po zmarłych Nowy Sącz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Nowy Sącz. Na czym polega praca podczas dezynfekcji mieszkania po zgonie?

Zgon w powiecie nowosądeckim? Oferujemy kompleksowe sprzątanie po zmarłych Nowy Sącz na terenie domu, mieszkania czy też firmy produkcyjno-usługowej. Śmierć z powodu wypadku zdarza się każdego dnia. Kastelnik, to firma sprzątająca po zgonach, morderstwach i samobójstwach od 2013 roku. Robimy wszystko, by nasze usługi na dezynfekcję mieszkań po zmarłych były kompleksowe oraz w dobrej cenie. Specjalistyczna pomoc w odkażaniu miejsc zgonu zawiera: 

 • sprzątanie po samobójcy;
 • czyszczenie mebli z krwi lub ich utylizacja;
 • dezynfekcja mieszkań po zgonach za pomocą suchej mgły;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • oczyszczanie ścian i podłóg z płynów ustrojowych;
 • opróżnianie pomieszczeń po zmarłych.

Pracujemy przez całą dobę na terenie województwa małopolskiego, co daje ci gwarancję na szybkie wysprzątanie mieszkania, jego dezynfekcję oraz utylizację krzeseł, stołów i innych mebli. Tylko jeden telefon dzieli Ci, od tego, by zamówić bezpłatną wycenę usługi czyszczenia i odkażania budynku. Oferujemy sprzątanie po zmarłym na terenie całego Nowego Sącza, a m.in. w takich dzielnicach jak np.: Zawada, Osiedle Barskie i Wólki.

Sprzątanie po zgonie z certyfikatem Nowy Sącz

Jak wygląda certyfikat po sprzątaniu i dezynfekcji w Nowym Sączu?

Sprzątanie po zmarłych w Nowym Sączu — dezodoryzacja zapachów

Oferujemy profesjonalną pomoc w dezynfekcji, a także usługach tj. sprzątanie po zmarłych wraz z pełnym wsparciem psychologicznym dla potrzebujących. W ten sposób możesz skupić się na tym, co naprawdę ważne – a nam pozostawić dezodoryzację domu po zgonie. Usuwanie zapachu po zmarłej osobie to kluczowy etap odkażania budynku. Silny słodkawy zapach śmierci jest dla większości ludzi nie do zniesienia. Po wyniesieniu ciała z domu wykonamy dla Ciebie ozonowanie mieszkania i przygotujemy je do ponownego zamieszkania. Naszym celem jest zapewnienie usług w dobrej cenie. 

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Nowy Sącz Małopolska

Jak wygląda odkażanie domu po śmierci? 

Śmierć w domu? Dezynfekcja mieszkania po zgonie to dla rodziny szok i niedowierzanie. W takich okolicznościach ciężko jest myśleć, jak poprawnie wykonać odkażanie lokalu. Nie powinno więc nikogo dziwić, że Kastelnik oferuje kompleksowe usługi funeralne, które pomogą Ci przejść przez ten trudny czas dość szybko. Odkażanie domu po zgonie polega na wyeliminowaniu trujących związków chemicznych z powietrza. Toksyny te pojawiają się w mieszkaniu już kilka godzin po zgonie. Na parapecie domu często można spotkać muchy oraz ich larwy. Nie wolno otwierać okien, przed wstępną dezynfekcją lokalu i usunięciem śladów krwi. Często jednak ten błąd jest popełniany i okna w mieszkaniu zmarłego są otwierane. Dezynfekcja mieszkania zmarłej osoby polega na takich czynnościach jak:

 • usunięciu toksycznych materiałów 
 • ozonowaniu mieszkania i wyniesieniu mebli;
 • wyczyszczeniu podłogi i usunięciu zapachów.

Oferta firmy Kastelnik:

Używamy specjalistycznego sprzętu do dekontaminacji mieszkań po śmierci bliskiej osoby. Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie ozonowania mieszkania po zmarłym i certyfikowani do przewozu materiałów niebezpiecznych biologicznie. Oferujemy usługi:

 • sprzątanie po zmarłych Nowy Sącz;
 • usuwanie krwi z podłogi;
 • czyszczenie pomieszczeń po samobójcach;
 • dezynfekcja po zgonach w mieszkaniach;
 • odkażanie skażonych powierzchni płynami ustrojowymi;
 • ozonowanie domu po śmierci samotnej;
 • czyszczenie suchym lodem hali po śmiertelnym wypadku w pracy;
 • zamgławianie pomieszczenia po zgonie;
 • usuwanie szkodliwych mikroorganizmów;
 • opróżnianie mieszkania po zwłokach w stanie rozkładu;
 • utylizacja termiczna mienia po zmarłym;
 • likwidowanie owadów po gniciu zwłok;
 • dezodoryzacja pomieszczeń.
Nowy Sącz obszar działania firmy Kastelnik

Gdzie działamy na terenie województwa małopolskiego?

Likwidowanie mieszkania po zgonie — utylizacja mebli

Niestety, ale w wielu przypadkach podczas kompleksowych prac mających na celu usuwanie konsekwencji zgonu w lokalu mieszkalnym, niezbędne jest pozbycie się skażonego mienia. Likwidowanie mieszkania po zgonie to przede wszystkim utylizacja mebli. Są one przez specjalistów z firmy Kastelnik przewożone dedykowanym transportem do profesjonalnej spalarni. Co ważne tego typu opadów nie można wyrzucić po prostu na osiedlowy śmietnik. Jest to karalne, a co istotne stanowi to zagrożenie dla ludzi przebywających na tym terenie. Jady trupie, które wniknęły podczas rozkładu zwłok w mienie, są niebezpieczne dla ludzkiego organizmu. Jedynym słusznym posunięciem jest zatem utylizacja termiczna.

Opróżnianie mieszkania z rzeczy po zmarłym w Nowym Sączu

Zdjęcie: skażone rzeczy po zmarłym © 2022 Kastelnik

Jakie są zasady bezpiecznego czyszczenia domu po zmarłym?

Skuteczne czyszczenie domu po zmarłym polega na działaniach dążących na całkowitym zlikwidowaniu zagrożenia typu bomba biologiczna. Chociaż wydawać by się mogło, że nasz bliski po śmierci to tylko ciało, nic bardziej mylnego. Możemy powiedzieć, że jego organizm nadal żyje. Przechodzi on różne procesy, które polegają przede wszystkim na gniciu, przez co wydala ono taką toksyczną substancję jak kawaderyna. Dlatego tak ważne jest, aby podczas odkażania po zmarłym przestrzegać zasad BHP, które nas przed nimi uchronią. Istotne jest też, by podczas dezynfekcji nie otwierać okien i na miejsce pracy nie wpuszczać osób nieupoważnionych.

Sprzątanie po zgonach Nowy Sącz — zagrożenia bakteriologiczne

Jesteśmy gotowi do pomocy przez 24 godziny na dobę, przez cały rok. Oferujemy skuteczną pomoc w miejscach, gdzie doszło do śmierci, bez względu na jej przyczynę. Często sprzątamy nie tylko mieszkania po zgonie w Nowym Sączu, ale również piwnice, strychy czy też placówki handlowe. Śmierć czyha na każdego z nas i nikt nie zna, tak naprawdę swojego dnia, ani godzin. Warto specjalistyczne czyszczenie zlecić firmie z doświadczeniem w branży. Opinie naszych licznych klientów ze wspólnot mieszkaniowych czy firm są to nasze najlepsze referencje.

Usuwanie śladów krwi po zgonach w pracy

Zdjęcie: ślady krwi na podłodze na terenie zakładu pracy © 2022 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie po zgonach w domach wymaga pewnych działań, które na celu mają dezynfekcję m.in. ozonowanie po zgonie, czy zamgławianie po zmarłych. Przedsiębiorstwo Kastelnik usuwa konsekwencje śmierci w domu od 2013 roku.

Na czym polega ozonowanie pomieszczeń po zwłokach?

Odkażanie pomieszczeń po zgonach za pomocą mocnych generatorów ozonu jest skuteczne, jeśli wykonuje je profesjonalna firma posiadająca odpowiednie zezwolenie. Przemysłowe generatory o mocy 240 g./g. Powinny być obsługiwane wyłącznie przez techników ozonowania miejsc zgonu, co daje nam gwarancję poprawnego wykonania usługi.

Ile kosztuje dezynfekcja mieszkania po zmarłym?

Cena dezynfekcji po zmarłym jest zależna od różnych kwestii, m.in. od tego, czy w ramach wykonywanych prac będzie trzeba przeprowadzić dogłębne odkażenie, a także od tego, ile czasu będzie potrzeba poświęcić na utylizację wyposażenia mieszkania. Duże znaczenie ma również ilość przedmiotów skażonych biologicznie, które wymagają utylizacji termicznej.

Kastelnik — firma sprzątająca po zmarłych Małopolska

Dzięki naszemu doświadczeniu możesz szybko pozbyć się problemu. Do Twojej dyspozycji oddajemy cały nasz park maszynowy. W naszej stałej ofercie znajduje się czyszczenie plam z krwi suchym lodem, ozonowanie pomieszczeń po zmarłych oraz zamgławianie za pomocą nadtlenku wodoru. Sucha mgła jest idealnym środkiem do zlikwidowania wszelkich zagrożeń bakteriologicznych. Głównym jej zadaniem jest usunięcie z powietrza trujących związków chemicznych, bakterii i zarazków. No koniec otrzymasz od nas certyfikat dezynfekcji Kastelnik. Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Zadzwoń!

Kastelnik — czas na sprzątanie po zgonach w Nowym Sączu.

Jak wygląda odkażanie domu po śmierci

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 2)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%