Sprzątanie po zmarłych Nowa Ruda

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Nowej Rudzie. Kto zajmuje się usługą dezynfekcja mieszkań po zgonach?

Nie wiesz, co robić, gdy z Twojej nieruchomości zabrano ciało po śmierci w trakcie rozkładu? Dobrze trafiłeś, ponieważ Kastelnik wie, jak skutecznie wykonać specjalistyczny zabieg, jakim jest sprzątanie po zmarłych Nowa Ruda na terenie województwa dolnośląskiego. Przedsiębiorstwo Kastelnik to profesjonalny zakład sprzątający, który świadczy usługi dezynfekcji na podstawie 10-letniego doświadczenia w branży funeralnej.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Do czyszczenia mieszkania po zgonie używa się wyselekcjonowanego wyposażenia m.in.:

 • urządzenia elektryczne do oprysku skażonych powierzchni;
 • środki ochrony osobistej przed patogenami;
 • generatory ozonu do dezynfekcji;
 • samochody z pozwoleniem na przewóz odpadów skażonych biologicznie.
Rzeczy po zmarłym w szafie

Gdy wszystkie przedmioty znajdujące się w mieszkaniu zostaną skażone, niezbędne jest jego opróżnienie.

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłym. Usługi sprzątania Kastelnik

Pomoc dla osób, które ucierpiały po śmierć bliskich osób, oferujemy poprzez całodobowe wsparcie interwencyjne. Zwłoki ludzkie po zgonie tykająca bomba biologiczna, dlatego też ważne, aby zdezynfekować miejsce po trupie jak najszybciej. Technicy firmy Kastelnik czekają pod całodobowym numerem alarmowym, by pomóc w usuwaniu jadów trupich w każdej chwili, gdy jest to konieczne.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Nowa Ruda

Dezynfekcja pomieszczeń po zwłokach to skomplikowane zadanie dla prywatnych osób. Do odkażania nieruchomości Kastelnik przeprowadza m.in. zabieg ozonowania pomieszczeń po zmarłych. Dzięki ozonowi (O3) można w szybkim tempie odświeżyć pomieszczenie i pozbyć się z niego niebezpiecznych mikroorganizmów oraz zlikwidować nieprzyjemne zapachy uwolnione z ciała zmarłego.

Dezynfekcja klatki schodowej

Po zaawansowanym rozkładzie ciała po śmierci w mieszkaniu trzeba także zdezynfekować klatkę schodową.

Sprzątanie po zmarłych Nowa Ruda – dezynfekcja mieszkania

Kompleksowe sprzątanie mieszkań po zmarłych w Nowej Rudzie to jedna z usług, którą najbezpieczniej zlecić firmie, która ma oddziały na terenie całej Polski. Nie ma co ukrywać, że większość tego typu zleceń to dezynfekcja mieszkań po zgonach z niebezpiecznych związków chemicznych i patogenów. W zaciszu domowym dochodzi do największej ilości śmierci. Ponadto warto zauważyć, że wielu ludzi aktualnie umiera samotnie i jest to trend ogólnoświatowy. Rodziny wielopokoleniowe nie są teraz normą, a starsi ludzi często mieszkają sami. Po śmierci to właśnie najbliżsi muszą zorganizować wszystkie niezbędne dokumenty tj. akt zgonu, czy też zaświadczenie o przeprowadzonej dezynfekcji.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Nieprzyjemny odór na klatce schodowej, to często konsekwencja zaawansowanego rozkładu zwłok, gdy ciało denata przeleżało zbyt długi okres mieszkaniu. Wysoka temperatura w miesiącach letnich tylko pogarsza sprawę. Gdy zmarła osoba nie miała bliskich, usługę profesjonalnego sprzątania po zmarłym zamawia obsługa administracji spółdzielni mieszkaniowej lub zarządca nieruchomości.

Dezynfekcję miejsc po zmarłych osobach z ciałem w stanie rozkładu, firma Kastelnik świadczy z użyciem środków chemicznych z atestem PZH i zgodnych z rozporządzeniem REACH dotyczącym dopuszczenia preparatów na rynek europejski. Wspomniane preparaty biobójcze należy stosować wedle karty charakterystyki pochodzącej od producenta.

Czyszczenie mieszkania po zgonach różne przypadki

Ile zleceń, tyle różnych przypadków zgonów, z którymi mamy na co dzień do czynienia. Tragiczne miejsce zbrodni, strych po śmierci samobójczej, śmiertelny wypadek samochodowy to zawsze inny sposób odkażania i czyszczenia. Usługa sprzątania po zgonie restrykcyjnie musi być wykonywana pod najwyższym rygorem sanitarnym.

Na miejscu odkażania winny widnieć komunikaty na tabliczce “Zakaz wstępu, trwa dezynfekcja”. Technicy przedsiębiorstwa Kastelnik podczas pracy za zadanie mają pozbyć się wszelkich chorobotwórczych drobnoustrojów m.in. neuryny i płynów ustrojowych oraz śladów krwi.

Dezynfekcja funeralna pomieszczeń

Całodobowe sprzątanie po zwłokach od firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zmarłych Nowa Ruda w tym dzielnice takie jak: Drogosław i Dolsko;
 • sprzątanie piwnic po samobójcach w powiecie kłodzkim;
 • opróżnianie mieszkań po zwłokach w tym mycie okien z krwi;
 • skuteczne sprzątanie po zgonie;
 • sprzątanie po zgonach dla osób prywatnych i spółdzielni mieszkaniowych;
 • ozonowanie mieszkania po zmarłej osobie w samotności;
 • utylizacja skażonych przedmiotów w specjalistycznej spalarni;
 • czyszczenie po rozkładzie zwłok;
 • dezynfekcja ze środkami chemicznymi, posiadającymi alkohole alifatyczne i związki jodu;
 • sprzątanie po zgonach z czerwiami;
 • sprzątanie biur po śmiertelnych wypadkach;
 • sprzątanie mieszkania po zmarłym zbieraczu;
 • przygotowywanie domów do ponownego użytku po rozkładzie zwłok Nowa Ruda.
Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – potwierdzony certyfikatem

Sprzątanie po zgonach – skorzystaj z bezpłatnej wyceny usługi

W celu przedstawienia oferty usługi sprzątania po zmarłych w Nowej Rudzie zapraszamy serdecznie to skontaktowania się z nami poprzez całodobową infolinię telefoniczną. W trakcie rozmowy z nami można skorzystać z bezpłatnej wyceny zlecenia tj. czyszczenie mieszkania po zgonie. Kastelnik jest firmą, która poza sprzątaniem funeralnym oferuje także m.in. odśnieżanie dachów płaskich, odśnieżanie dachów spadzistych i mycie okien w skażonych lokalach.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych możesz zamówić w następujących lokalizacjach:

Sprawdzona firma sprzątająca

Zaufaj sprawdzonej firmie sprzątającej Kastelnik!

FAQ - najczęściej zadawane pytania o dezynfekcję

Ozonowanie pomieszczeń praktykowane jest przez specjalistyczne firmy sprzątające w trakcie czyszczenia po zgonach m.in. w celu usunięcia brzydkich zapachów. Zamiast ozonowania można zastosować zabieg zamgławiania suchą mgłą. Nowoczesne techniki dezynfekcji są w stanie w szybkim czasie odkazić każde miejsce po zgonie.

FAQ zgon Nowa Ruda

Jakie środki chemiczne wybrać do odkażania po zgonie?

Środki chemiczne do odkażania miejsca po zgonie powinny być używane zgodnie z kartą charakterystyki pochodzącej od producenta. Najtańsze preparaty biobójcze nie są odpowiednie do dezynfekcji miejsca śmierci. Warto kupić środki biobójcze od sprawdzonego producenta, które w składzie będą miały związki chloru.

Ile kosztuje sprzątanie po zgonie?

Sprzątanie miejsca po zgonie to szereg czynności, które należy wykonać, by pomieszczenie po zwłokach zostało usunięte ze wszystkich chorobotwórczych drobnoustrojów. Koszt sprzątania po zgonach rozpoczyna się już od 850 zł netto. Cena sprzątania zależna jest od wielkości nieruchomości i zakresu utylizacji.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%