Sprzątanie po zmarłych
Niemodlin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zmarłym w Niemodlinie. Niezwykle niebezpieczne wypadki śmiertelne w mieszkaniach – statystyki zgonów

Polecamy usługę gruntowne sprzątanie po zmarłych Niemodlin to specjalistyczne prace czyszczące i dezynfekujące, które świadczymy nieprzerwanie od wielu lat. Jest to możliwe dzięki wykwalifikowanym pracownikom- Kastelnik, stosującym profesjonalny sprzęt do odkażania oraz atestowane środki chemiczne. To połączenie to sposób na usatysfakcjonowanie naszych klientów z całego województwa opolskiego, ale również i z innych regionów Polski. Chcemy by w związku z trudnym czasem żałoby, czuli się oni komfortowo, dlatego nasi pracownicy przyjmują zgłoszenia 24/7.

Zapraszamy również do skorzystania bezpłatnej wyceny sprzątania po zmarłym np. w takich rejonach jak Niemodlin Wesele i Lipno. Czyszczenie mieszkań po zwłokach ma terenie całego Opolskiego.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Niemodlin

Co może czekać nas w domowym zaciszu?

Azyl to według wielu ludzi ich dom. Jednak i tam czeka na nas śmierć. Kostucha jest bezlitosna i nawet, podczas gdy smacznie śpimy, czyha na nas niebezpieczeństwo. W statystykach śmiertelnych zgonów w zaciszu domowym możemy zauważyć, że  w 1 na 5721 z przypadków dochodzi w łóżku poprzez uduszenie się w trakcie snu. Natomiast, gdy relaksujemy się w wannie ginie 1 na 9186 osób. Częstymi powodami zgonu w domu są również;

  • upadek ze schodów;
  • pożar;
  • zadławienie się lub zatrucie pokarmem;
  • uderzenie pioruna w budynek mieszkalny.

Na wypadki w domu narażone są najbardziej osoby starsze i dzieci. W pierwszym przypadku, osoby te często mieszkają samotnie. Jest to o tyle skomplikowane, że potem ciało zmarłej osoby po zgonie może leżeć dłuższy czas, dopóki ktoś go nie odkryje. Po pojawieniu się już pierwszych znamion śmierci takich jak plamy opadowe, czy stężenie pośmiertne, mamy do czynienia z uciążliwym fetorem, który nierzadko wyczuwalny jest również na klatce schodowej. Niezbędna jest wówczas dezynfekcja pomieszczeń, w których przebywał zmarły przez profesjonalną firmę sprzątającą, używającą nowoczesnych metod odkażających. Jedną z nich jest ozonowanie. Proces ten jest bezpieczny i niezwykle skuteczny. Technicy Kastelnik sprzątanie po zgonach, używają generatorów wytwarzających ozon o mocy nawet 240g/h.

Czekamy na kontakt od Państwa, chętnie umówimy na najbliższy termin!

Sprzątanie po zmarłym Niemodlin – gruntowna dezynfekcja

  • sprzątanie po zmarłych w Niemodlinie;
  • sprzątanie po zgonie w powiecie opolskim,
  • dezynfekcja mieszkań po śmiertelnych wypadkach;
  • odkażanie domów po śmierci samotnej;
  • transport mienia do spalarni w celu utylizacji.

Słownictwo funeralne – utylizacja mienia

Utylizacja w tym przypadku rozumiana jest jako synonim słowa zniszczenie. W sprzątaniu po zgonach utylizujemy mienie, które zostało skażone np. krwią i tkanki oraz odpady wtórne, które powstały po usłudze dezynfekcji. Do procesu utylizacji  transportujemy je w pojemnikach na odpady specjalne oraz z dedykowanym zezwoleniem na przewóz niebezpiecznych biologicznie  substancji.

Czekamy na Twój telefony 7/24 h

Chętnie umówimy Państwa na dogodny termin realizacji usługi sprzątania po zmarłych w Niemodlinie, dlatego zapraszamy do kontaktu poprzez naszą całodobową infolinię. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania oraz przekażą niezbędne informacje na temat naszej oferty. W celu wyceny dezynfekcji funeralnej, którą wykonujemy już w 20 minut, dojeżdżamy bezpłatnie na terenie całego powiatu niemodlińskiego.

Zadzwoń i przekonaj się o profesjonalizmie naszych pracowników. Dezynfekcja po zmarłych Kastelnik Opolskie – szybko, dyskretnie i skutecznie!

Znajdziesz nas także w: Brzeg, Opole, Niemodlin, Nysa, Namysłów, Kluczbork, Kędzierzyn-Koźle, Głogówek, Głubczyce, Gogolin, Praszka, Prószków, Zdzieszowice

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 3)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%