Sprzątanie po zmarłych
Niemodlin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Niemodlinie. Jak wykonać specjalistyczne sprzątanie po wypadku śmiertelnym w domu?

Śmierć w domu? Profesjonalne sprzątanie po zgonach w województwie opolskim firma Kastelnik świadczy w systemie usług całodobowych. Co to oznacza? Nie jesteś sam z problemem nieprzyjemnego zapachu po śmierci w domu. Często zgon następuje w wyniku wypadku i wtedy należy szybko usunąć krew z podłogi i wydezynfekować po płynach ustrojowych.

Sprzątanie po zgonach Niemodlin

Sprzątanie miejsca po zgonie w Niemodlinie wymaga dezynfekcji powietrza i usunięcia patogenów.

Sprzątanie po zgonach Niemodlin. Co robimy w pierwszej kolejności?

W pierwszej kolejności należy zadbać o bezpieczeństwo pracowników i klienta Dlatego przed rozpoczęciem pracy warto ubrać specjalny kombinezon ochronny, które chroni ciało przed zakażeniem. W drugiej kolejności należy zidentyfikować źródło skażenia, które często jest takie samo, jak źródło nieprzyjemnego zapachu i zlikwidować wszystkie zagrożenia. Gruntowne sprzątanie po zgonach Niemodlin warto zlecić firmie z doświadczeniem w branży usług DDD.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Następnie przystępujemy do kompleksowego sprzątania: mycia podłóg z krwi, sufitów w płynach ustrojowych itp. Dezynfekujemy również wszystkie powierzchnie za pomocą specjalnych preparatów opartych o czwartorzędowe sole amoniowe.

Na miejscu zdarzenia, gdzie ciało zmarłego leżało kilka dni, zaleca się usługę gruntownego sprzątania po zmarłych w Niemodlinie.

Są to specjalistyczne prace czyszczące w miejscu śmierci i dezynfekujące powietrze, usługi, które świadczymy w firmie Kastelnik, nieprzerwanie od wielu lat. Jest to możliwe dzięki wykwalifikowanym pracownikom, stosującym profesjonalnym sprzętom do odkażania oraz atestowanym środkom chemicznym.

sprzątanie mieszkania po zgonie Niemodlin

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Niemodlinie.

To połączenie usługi czyszczenia i odkażania to sposób na usatysfakcjonowanie naszych klientów z całego województwa opolskiego, ale również i z innych regionów Polski. Działamy na terenie całego kraju i chcemy by w związku z trudnym czasem żałoby, czuli się Państwo komfortowo, dlatego nasi pracownicy przyjmują zgłoszenia przez całą dobę – 24/7.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Niemodlinie.

Zapraszamy również do skorzystania bezpłatnej wyceny sprzątania po zmarłym np. w takich rejonach jak Niemodlin Wesele i Lipno. Czyszczenie mieszkań po zwłokach ma terenie całego Opolskiego.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Niemodlinie.

Dezynfekcja mikroorganizmów i drobnoustrojów — całodobowa infolinia Kastelnik odpowie na wszystkie pytania.

Dezynfekcja po zgonach Niemodlin i okolice

Bliska Ci osoba zmarła w domu? Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Niemodlin obejmuje nie tylko wywóz nieczystości, ale i czyszczenie podłóg z płynów ustrojowych i usuwanie zapachu po zwłokach. Mając do czynienia z materiałami skażonymi biologicznie, należy zachować szczególną ostrożność i dbać o ogólne zasady bezpieczeństwa. Odkażanie pomieszczeń po zmarłej osobie wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale i atestowanych preparatów o potwierdzonej skuteczności biobójczej. Tylko taki proces sprzątania skażonego miejsca przynosi najlepsze rezultaty.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Dezynfekcja mikroorganizmów i drobnoustrojów — całodobowa infolinia Kastelnik odpowie na wszystkie pytania

W dezynfekcji funeralnej najlepiej sprawdzają się środki chemiczne z chlorem, fenolem, nadtlenkiem wodoru i alkoholem etylowym. Wymienione substancje to popularne związki eliminujące drobnoustroje, wirusy i bakterie. Innym sposobem na profesjonalne usuwanie skażenia bakteriologicznego i fruwających w powietrzu patogenów jest ręczne usuwanie zabrudzeń przy pomocy preparatu z nanosrebrem.

Warto również wspomnieć o często stosowanym sposobie na usuwanie niebezpieczny patogenów z mieszkania, jest dezynfekcja nadtlenkiem wodoru w połączeniu z ozonem. Wymienione metody dezynfekcji pomieszczeń po nieboszczyku, na pewno pozytywnie wpłyną na poprawę bezpieczeństwa wszystkich lokatorów w nieruchomości, gdzie doszło do śmierci.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Niemodlin

Taka unikalna mieszanka dwóch środków biobójczych jest sprawdzonym sposobem na likwidację trujących związków z powietrza i wysterylizowanie wyposażenia w lokalu po zmarłym. Wieloetapowa dezynfekcja po zmarłych w powiecie opolskim to gwarancja bezpieczeństwa domowników i zwierząt. Prawidłowo wysprzątane mieszkanie nadaje się do ponownego zamieszkania już w następnym dniu roboczym. Warto o tym pamiętać, przy wyborze firmy sprzątającej.

Co może czekać nas w domowym zaciszu?

Azyl to według wielu ludzi ich dom. Jednak i tam czeka na nas śmierć. Kostucha jest bezlitosna i nawet, podczas gdy smacznie śpimy, czyha na nas niebezpieczeństwo. W statystykach śmiertelnych zgonów w zaciszu domowym możemy zauważyć, że  w 1 na 5721 z przypadków dochodzi w łóżku poprzez uduszenie się w trakcie snu. Natomiast, gdy relaksujemy się w wannie ginie 1 na 9186 osób.

Częstymi powodami zgonu w domu są również;

 • upadek ze schodów;
 • pożar;
 • zadławienie się lub zatrucie pokarmem;
 • uderzenie pioruna w budynek mieszkalny.
opuszczone mieszkanie po zgonie

Ubrania denata w mieszkaniu po zgonie.

Na wypadki w domu narażone są najbardziej osoby starsze i dzieci. W pierwszym przypadku, osoby te często mieszkają samotnie. Jest to o tyle skomplikowane, że potem ciało zmarłej osoby po zgonie może leżeć dłuższy czas, dopóki ktoś go nie odkryje. Po pojawieniu się już pierwszych znamion śmierci takich jak plamy opadowe, czy stężenie pośmiertne, mamy do czynienia z uciążliwym fetorem, który nierzadko wyczuwalny jest również na klatce schodowej.

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkania – potwierdzona certyfikatem

Ubrania denata w mieszkaniu po zgonie.

Niezbędna jest wówczas dezynfekcja pomieszczeń, w których przebywał zmarły przez profesjonalną firmę sprzątającą, używającą nowoczesnych metod odkażających. Jedną z nich jest ozonowanie. Proces ten jest bezpieczny i niezwykle skuteczny. Technicy Kastelnik sprzątanie po zgonach, używają generatorów wytwarzających ozon o mocy nawet 240g/h.

specjalistyczne usługi

Czekamy na kontakt od Państwa, chętnie umówimy na najbliższy termin!

Sprzątanie po zmarłym Niemodlin — gruntowna dezynfekcja

 • sprzątanie po zmarłych w Niemodlinie;
 • sprzątanie po zgonie w powiecie opolskim,
 • dezynfekcja mieszkań po śmiertelnych wypadkach;
 • odkażanie domów po śmierci samotnej;
 • transport mienia do spalarni w celu utylizacji.

Słownictwo funeralne — utylizacja mienia

Utylizacja w tym przypadku rozumiana jest jako synonim słowa zniszczenie. W sprzątaniu po zgonach utylizujemy mienie, które zostało skażone np. krwią i tkanki oraz odpady wtórne, które powstały po usłudze dezynfekcji. Do procesu utylizacji  transportujemy je w pojemnikach na odpady specjalne oraz z dedykowanym zezwoleniem na przewóz niebezpiecznych biologicznie  substancji.

Czekamy na Twój telefon 7/24 h

Chętnie umówimy Państwa na dogodny termin realizacji usługi sprzątania po zmarłych w Niemodlinie, dlatego zapraszamy do kontaktu poprzez naszą całodobową infolinię. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania oraz przekażą niezbędne informacje na temat naszej oferty. W celu wyceny dezynfekcji funeralnej, którą wykonujemy już w 20 minut, dojeżdżamy bezpłatnie na terenie całego powiatu niemodlińskiego.

Zadzwoń i przekonaj się o profesjonalizmie naszych pracowników. Dezynfekcja po zmarłych Kastelnik Opolskie — szybko, dyskretnie i skutecznie!

Niemodlin rzetelna firma sprzątająca

Wystawiamy certyfikat!

Najczęściej zadawane pytania o sprzątanie w Niemodlinie

Zgon w mieszkaniu? Sprzątanie po zmarłych w Niemodlinie to wieloetapowy proces, dzięki któremu mieszkanie zostaje odkażone i opróżnione z przedmiotów zmarłej osoby. Warto wiedzieć, że w mieszkaniu, w którym nastąpił zgon, można mieszkać. Po znalezieniu zwłok w mieszkaniu nie należy niczego dotykać ani pozostawać w takim pomieszczeniu zbyt długo. Nie wolno również otwierać okien i wietrzyć mieszkania.

usługi sprzątania w Niemodlinie

Nieprzyjemny fetor po zmarłym i tak nie uleci z mieszkania, by go wyeliminować, konieczne jest przeprowadzenie ozonowania pomieszczeń po zgonie. Aby przywrócić porządek i bezpieczeństwo w lokalu po śmierci warto zlecić sprzątania po zmarłym profesjonalnej firmie sprzątającej i na czas oczekiwania na przyjazd ekipy opuścić mieszkania. Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zgonach w Niemodlinie.

Jak wygląda dezynfekcja mieszkania po zgonie?

Dezynfekcja mieszkań po zgonach polega na wyeliminowaniu groźnych związków chemicznych i nieprzyjemnego zapachu po zmarłej osobie, a często rodzina prosi o wyniesienie wszystkich mebli. Pierwszy etap odkażania stanowi opróżnianie mieszkania z przedmiotów skażonych biologicznie. Następnie wykonywana jest właściwa dezynfekcja po zgonie, w której doskonale sprawdzają się biobójcze preparaty zawierające czwartorzędowe związki amoniowe i ozonowanie pomieszczeń.

Ile kosztuje ozonowanie pomieszczeń po zgonie?

Cena za ozonowania pomieszczeń po zgonie uzależniona jest przede wszystkim od wielkości mieszkania i jego kubatury. Najczęściej podstawowa dezynfekcja to koszt 850 zł za każde pomieszczenie i może wynieść kilka tysięcy złotych za utylizację mebli z dużego mieszkania kilkupokojowego, w którym należy zutylizować tony niepotrzebnych przedmiotów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%