Sprzątanie po zmarłych Namysłów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Namysłowie. Na czym polega dezynfekcja miejsca po zwłokach?

Co zrobić po śmierci w domu? Przede wszystkim nie wykonywać żadnych prac porządkowych na własną rękę, a sprzątanie po zmarłych Namysłów powierzyć specjalistycznej firmie sprzątającej. Ta usługa polega na eliminacji groźnych toksyn z pomieszczeń oraz utylizacją skażonego biologicznie wyposażenia mieszkania. W tym celu należy wykonać odpowiednią mieszankę środka biobójczego i zaaplikować ją na skażone miejsca.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Problemy, które mogą pojawić się w pomieszczeniu po zmarłej osobie, są następujące:

 • nieprzyjemny zapach,
 • owady i robactwo w mieszkaniu,
 • krew na podłodze,
 • stare meble do utylizacji,
 • zmarły był zbieraczem i zostawił dużo rzeczy po sobie,
 • smród jest nie tylko w mieszkaniu, ale również na klatce schodowej.
Sprzątanie mieszkania po zwłokach Namysłów.

Czyszczenie mieszkania po zwłokach w Namysłowie, pomieszczenie bez mebli gotowe do dezynfekcji.

Firma Kastelnik świadczy usługi czyszczenia po zwłokach wraz z opróżnianiem mieszkania na terenie całego woj. opolskiego. W przypadku sprzątania po zgonie na terenie całego kraju należy pamiętać, by w trakcie wykonywanych prac usunąć płyny ustrojowe po zmarłej osobie i nie zapomnieć, by wyczyścić skażone otoczenie, np. wykonać ozonowanie klatki schodowej. Usuwanie drobnoustrojów i innych patogenów jest ważne, przy specjalistycznym sprzątaniu.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Namysłowie.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania w domu po zgonie często wymagają likwidacji wyposażenia.

Dezynfekcja mieszkań po zgonach w Namysłowie

Nieprzyjemny trupi zapach po śmierci w domu? Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Namysłów to nie tylko usuwanie śladów krwi, ale również profesjonalne usuwanie nieprzyjemnego zapachu.

Uporczywa woń po zwłokach jest niezwykle trudna do całkowitego usunięcia. Wietrzenie nie pomaga, a sklepowe odświeżacze powietrza są zbyt słabe, by zamaskować ten intensywny fetor. Istotą dezodoryzacji jest zidentyfikowanie źródła zapachu, a najczęściej będzie to krew i płyny ustrojowe, jeśli zwłoki przez dłuższy czas pozostawały w mieszkaniu.

czyszczenie mieszkania po nieboszczyku

Gromadzące się w mieszkaniu wirusy, bakterie i patogeny, a także towarzyszący procesom gnilnym rozpad białek i procesy metaboliczne prowadzą do wytworzenia nieprzyjemnej woni. Dezodoryzacja domu po śmierci nie jest prostym zadaniem i wymaga specjalnego sprzętu i przeszkolenia z ozonowania, aby usunąć trupi zapach unoszący się w całym domu.

Podczas profesjonalnej dezodoryzacji wykonywane jest gruntowne czyszczenie podłóg, dezynfekcja pomieszczeń i dezodoryzacja wszystkich powierzchni. W razie potrzeby wykonywane jest również uszczelnianie  wszelkich kanałów wentylacyjnych i otworów w mieszkaniu, aby zapobiec przenikaniu kolejnych zapachów. Dywany i meble tapicerowane najczęściej są oddawane do prania ręcznego.

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkań – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Usuwanie zapachu po śmierci w powiecie namysłowskim możliwe jest dzięki profesjonalnym metodom jak ozonowanie pomieszczeń i zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Po przeprowadzonym zabiegu dezodoryzacji pomieszczenie jest czyste i nadaje się do ponownego użytku.

Usługi sprzątania w Namysłowie w woj. opolskim

Szukasz pomocy do sprzątania miejsca po zgonie na terenie miasta Namysłów? Usługi sprzątania mieszkania po osobie zmarłej można zlecić firmie Kastelnik. Ta ekipa działa na terenie całego województwa opolskiego, gdzie świadczy usługi nie tylko czyszczenia miejsca po zwłokach, ale również wykonuje pełną dezynfekcję skażonych pomieszczeń. W lokalu zmarłej osoby często znaleźć można stare meble, śmieci i przedmioty osobistego użytku.

Sprzątanie pomieszczenia po zmarłym Namysłów, opolskie

Skażone biologicznie rzeczy są przewożone do specjalnej spalarni termicznej, a wnętrze mieszkanie dokładnie odkażamy. Możemy także odzyskać wartościowe przedmioty dla rodziny zmarłego, wykonując zamgławianie suchą mgłą połączone z czyszczeniem suchym lodem. Sprzątanie po zgonie w wyniku śmierci samobójczej to trauma dla rodziny. Mało kto zdecyduje się na samodzielne czyszczenie krwi w budynku. Doświadczenie czyściciela zwłok to nie tylko empatia, ale również wiele odbytych szkoleń z zakresu dezynfekcji miejsc po ciele w silnym stanie rozkładu. Okazuje się, że dezynfekcja mieszkań po zwłokach to w większości przypadków utylizacja tapicerowanych mebli oraz ślady krwi, które należy wymyć.

Ozonowanie pomieszczeń po osobach zmarłych

Zgony w domu? Śmierć to zawsze trudna sytuacja z różnych względów. Poza utratą osoby bliskiej trzeba zająć się wieloma sprawami, takimi jak na przykład akt zgonu, pochówek oraz doprowadzenie nieruchomości, w której mieszkała osoba zmarła do odpowiedniego stanu. Warto dodać, że mało kto ma na stanie przemysłowe generatory ozonu, które pomogą usunąć zapach rozkładającego się ciała. Bezpieczeństwo usług dezynfekcji ozonem zależy od osoby wykonującej zabieg. Należy wyraźnie zaznaczyć, że ozonowanie bez pomiaru stężenia ozonu nie ma sensu.

Specjalistyczna dezynfekcja mieszkań po zwłokach

Ozonowanie po zmarłych jest usługą, dzięki której można usunąć nieprzyjemny zapach śmierci oraz bezpiecznie przygotować się do sprzedaży lokalu. Sprzątanie mieszkań skażonych krwią lub płynami ustrojowymi wymaga odpowiedniego przeszkolenia i lepiej nie robić tego samodzielnie. Ciało denata emituje trujące związki chemiczne, które należy wyeliminować do ponownego zamieszkania.

Czym jest specjalistyczna dezynfekcja po zmarłych?

Profesjonalne ozonowanie po zmarłym to specjalny rodzaj dezynfekcji, kiedy to stosuje się gaz taki jak ozon po to, by zniszczyć wszelkie drobnoustroje i patogeny znajdujące się w pomieszczeniu zmarłego. Ozon dociera prawie wszędzie, nawet do najmniejszych dziur, niszcząc w ten sposób gnilne bakterie, a także roztocza, alergeny i nieprzyjemny zapach śmierci. Po ozonowaniu mieszkanie jest bezpieczne, nawet jeżeli osoba, która zmarła w domu, chorowała na groźne choroby wirusowe. Warto pamiętać o usłudze ozonowania mieszkania po zwłokach i wybrać ją po to, aby zadbać o zdrowie osób, które będą przebywać w mieszkaniu na stałe lub tylko okresowo, na przykład podczas wynajmowania go

Kastelnik – dezynfekcja miejsca zgonu – potwierdzona certyfikatem

Dezynfekcja mieszkania z płynów ustrojowych

Śmierć w mieszkaniu? Wiemy, jak Ci pomóc. Rozwiązanie tego problemu to dezynfekcja mieszkania z płynów ustrojowych i krwi. Firma Kastelnik wykonuje odkażanie pomieszczeń po śmierci w ramach usługi tj. sprzątanie po zgonach.

Ozonowanie pomieszczenia

Urządzenie do ozonowania o mocy 80 g/h.

Warto wiedzieć, że w wyniku rozkładu zwłok dochodzi do uwolnienia blisko 30 toksycznych związków i mnóstwa gazów, bakterii i wirusów. Nie da się ich usunąć domowym detergentem, a wietrzenie nie pomaga na nieprzyjemny trupi odór. Specjalistyczne środki chemiczne oparte na aktywnym chlorze skutecznie eliminują wszelkie chorobotwórcze mikroorganizmy. W dezynfekcji po zwłokach doskonale sprawdza się także ozonowanie pomieszczeń i zamgławianie suchą mgłą, które nie tylko likwidują zagrożenie biologiczne, ale i nieprzyjemny zapach po zmarłych.

Co można znaleźć w mieszkaniu zmarłej osoby?

Mieszkanie po zmarłym zazwyczaj zapełnione jest przedmiotami, które nikomu się już nie przydadzą. Stare meble, książki i przedmioty użytku osobistego piętrzą się od podłogi aż po sufit. Rodzina zmarłej osoby często zastanawia się, co zrobić z rzeczami po zmarłym? Rozwiązanie tego problemu to nasza usługa, czyli segregacja i opróżnianie wyposażenia mieszkania. Następnie wszelkie zbędny graty przewozimy do specjalnej spalarni. Jako firma DDD realizujemy także transport przedmiotów skażonych biologicznie w specjalnych kontenerach z naklejką odpady biologiczne! Gdzie można zamawiać usługi firmy Kastelnik?

Wynoszenie mebli z domu po zgonie – opróżnianie pomieszczeń

Po zmarłym często zostaje sporo pamiątek, ale część z nich już do niczego się nie nadaje. Dlatego w ramach sprzątania po zgonach realizujemy także wynoszenie mebli z domu po zgonie i wywóz gabarytów do punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. To bardzo ważne, by po śmierci bliskiej osoby nie wyrzucać wyposażenia mieszkania na śmietnik przed blokiem, ponieważ grozi za to wysoki mandat. Skażone biologicznie przedmioty przewozimy do specjalnej spalarni, a pozostałe do punktu odbioru gabarytów.

Namysłów, rzetelna firma sprzątająca

Certyfikat Kastelnik na usługi dezynfekcji w mieszkaniach skażonych krwią.

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Co robić po zgonie w domu? Sprzątanie po zmarłych Namysłów to szereg czynności, które należy przeprowadzić jak najszybciej w lokalu mieszkalnym po śmierci. Samodzielne podejmowanie się wysprzątania mieszkania po zwłokach może grozić poważnym zatruciem. Szeroki zakres usług to kompleksowe prace dekontaminacyjne na terenie woj. opolskiego. Czyszczenie powietrza po zgonie w Namysłowie warto przeprowadzić we wszystkich pomieszczeniach, a nie tylko w miejscu, gdzie znaleziono ciało.

Usługi sprzątania Namysłów

Technicy sprzątania miejsc śmierci wykonując usuwanie śladów krwi czy dezynfekcję pomieszczeń w domach zakładają specjalną odzież ochronną i korzystają z atestowanych preparatów biobójczych. W krótkim czasie mieszkanie jest wolne od trupich jadów i nieprzyjemnej woni po zwłokach. W firmie Kastelnik pracujemy przez całą dobę, więc specjalistyczne odkażanie powietrza w mieszkaniach możesz zamówić o dowolnej porze. Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych w Namysłowie.

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zgonach?

Cena za czyszczenie mieszkania po zgonie ustalana jest indywidualnie z klientem podczas wyceny na miejscu zdarzenia. Wpływ na wysokość tej kwoty ma m.in. wielkość mieszkania czy ilość rzeczy do utylizacji. Zazwyczaj cena za sprzątanie po zwłokach zamyka się w granicach od 800 zł do kilku tysięcy złotych.

Czy zamgławianie mieszkania po zmarłym jest bezpieczne?

Zamgławianie suchą mgłą to jedna z najbezpieczniejszych form dezynfekcji. Polega na rozprowadzaniu suchej mgły z nadtlenkiem wodoru przy pomocy dyfuzora. Cząsteczki te są tak małe, że z łatwością docierają w każdy zakamarek mieszkania, nie pozostawiając żadnego mokrego lub tłustego filmu na powierzchniach.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%