Sprzątanie po zmarłych Myszków

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłym w Myszkowie wraz z certyfikatem dezynfekcji. Co dzieje się ciałem po śmierci?

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Sprzątania po zmarłych Myszków – usługi usuwania zapachu śmierci na klatce schodowej, są realizowane jako jeden z etapów czyszczenia po zmarłej osobie. Pracujemy całodobowo. Kastelnik oferuje pełen zakres czynności zawiązanych ze sprzątaniem mieszkań po zgonach.

Toaleta po zgonie Myszków, Pułaskiego

Dezynfekcja toalety po zgonie w Myszkowie przy ul. Pułaskiego.

W celu wykonywania realizacji na jak najwyższym poziomie nieustannie inwestujemy w szkolenia pracowników oraz profesjonalny sprzęt wraz z atestowanymi środkami chemicznymi. Na nasze usługi odkażania po zgonach dajemy “gwarancję jakości” na okres 2 lat od daty wykonania.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Myszków

Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w powiecie myszkowskim

Zastanawiasz się, jak usunąć krew z podłogi po zmarłym w domu? Rozwiązaniem tego problemu jest profesjonalna dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Myszków. W ramach odkażania po zwłokach zespół techników sprzątania miejsc śmierci wykonuje neutralizację wszelkich wydzielin biologicznych po zmarłej osobie.

Prawidłowa neutralizacja śladów krwi i płynów ustrojowych po zgonie ma ogromne znaczenie dla powodzenia całej dezynfekcji. Ozonowanie pomieszczeń nie przyniesie skutku, jeśli na podłogach wciąż będą pozostawione zaschnięte resztki wydzielin pośmiertnych emitujących bakterie i wirusy.

dezynfekcja po zgonie Myszków

Usuwanie krwi z podłogi po zmarłej osobie powinno się odbywać przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych z atestem PZH. To preparaty biobójcze o zatwierdzonej skuteczności na wirusy i groźne patogeny po zmarłym. Tylko takie dezynfektanty są w stanie całkowicie usunąć plamy krwi i wyeliminować zagrożenie biologiczne.

Samodzielne usunięcie w pełni krwi i szczątków ludzkich po zgonie jest praktycznie niemożliwe. Dlatego dezynfekcja po zgonach w powiecie myszkowskim to zadanie dla specjalistycznej firmy sprzątającej po zmarłych z odpowiednim zapleczem technologicznym i doświadczeniem.

Sprzątanie po zmarłych Myszków – gruntownie 7/24 h

Nasza ekipa przed przystąpieniem do sprzątania po zmarłym w Myszkowie lub odkażania mieszkania po zgonie, ubiera kombinezon ochronny, rękawice i maski, a podczas pracy przestrzega opracowanych procedur dezynfekcji. Oferujemy bezpłatną wizję lokalną w Myszkowie we wszystkich dzielnicach miasta np. Myszków Mrzygłód. Podczas realizacji usług sprzątania po zmarłych w powiecie myszkowskim, wielu klientów obdarzyło nas zaufaniem, powierzając nam do dezynfekcji rodzinne domy czy też mieszkania.

Dezynfekcja po zmarłych

Do posprzątania po zmarłym zatrudnij specjalną firmę sprzątającą Kastelnik.

Sprzątanie po zwłokach w Myszkowie – co mówi ciało po zgonie?

Śmierć to stan, w którym ciało człowieka zaprzestaje wszelkich odruchów fizjologicznych. Po zaprzestaniu oddychania ciało człowieka staje się idealnym środowiskiem do produkcji szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Rozkład zwłok,  inaczej nieodwracalne procesy, które sprawiają, że ciało po prostu zaczyna gnić. Proces gnilny rozpoczyna się od środka organizmu, a dokładniej w jelitach. Wydobywający się z ciała odór, jest wskazówką dla owadów, że w tym miejscu jest pokarm.

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

To, w jakim stanie ciało po śmierci się znajduje, świadczy o tym, ile czasu minęło od zgonu. Są to niezwykle ważne informacje dla koronera, czyli osoby od stwierdzania przyczyny zejścia.

Za pomocą tzw. znamion śmierci jesteśmy w stanie stwierdzić takie informacje jak:

 • czas śmierci;
 • czy zwłoki były przemieszczane po zgonie;
 • ile czasu przebywały zwłoki w danym miejscu od czasu śmierci;
 • przyczyna zgonu.

Przykładem na to jak koroner rozpoznaje powód zgonu, jest na przykład fakt, że przy uduszeniu skóra denata staje się sino-granatowa. To ważne informacje dla Policji i innych organów administracji publicznej, od której zależy uzyskanie zgody na sprzątanie po zwłokach, zmarłych. Jednym słowem nie możemy tych czynników bagatelizować.

Dla skutecznego sprzątania po morderstwie niezbędne jest zaopatrzenie się w profesjonalny sprzęt oraz specjalistyczne środki chemiczne. W miejscu zbrodni często mamy do czynienia ze śladami krwi, która jest skażona i stanowi materiał biologicznie niebezpieczny. Winniśmy wówczas dokładnie oczyścić skażone powierzchnie a całe mieszkanie zdezynfekować. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów realizacji.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Czyszczenie domu po śmierci, oferta na dezynfekcję mieszkań po zgonach w Myszkowie

Firma Kastelnik zajmuje się odkażaniem mieszkań po zwłokach od 2013 r. Zajmujemy się dezynfekcją pomieszczeń, w których nastąpił zgon, a także potrafimy skutecznie dezodoryzować klatki schodowe, mieszkania i domy w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów po zgonach. Jesteśmy dostępni dla Państwa przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, co oznacza gotowość pomocy w każdej chwili, przez 365 dni w roku.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Myszkowie.

Świadczymy usługi czyszczenia i dezynfekcji domu po zgonie przez całą dobę – Kastelnik.

Zajmujemy się usuwaniem śladów krwi, a także utylizacją przedmiotów skażonych biologicznie po zmarłych osobach. Nasze wszystkie usługi są realizowane przez przeszkolony personel firmy Kastelnik. Warto przekazać realizacje na sprzątanie po zwłokach firmie o dobrej opinii, która posiada referencje od firm państwowych, zarządców nieruchomości i osób prywatnych.

Zajmujemy się nie tylko usuwaniem fetoru po zgonie poprzez ozonowanie po zmarłych w domu, ale również w naszej ofercie znajduje się przygotowanie mieszkań po zgonach do remontu. Gwarantujemy szybką realizacją usługi dezynfekcji pojazdów po wypadkach, mieszkań i piwnic, w których znaleziono ciało w stanie silnego rozkładu. Warto skorzystać z usług profesjonalistów.

Sprzątanie domów dezynfekcja Myszków

Zdjęcie: dezynfekcja mieszkań po zgonach Myszków © 2023 Kastelnik

Poznaj szczegóły oferty firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik. Co oferujemy?

 • Sprzątanie po zwłokach Myszków Mrzygłód;
 • sprzątanie miejsca śmierci na terenie Myszkowa Smudzówki;
 • sprzątanie po zmarłych w wyniku zgonu naturalnego oraz samobójstwa;
 • czyszczenie po zmarłych suchym lodem – ściany, posadzki – przygotowanie do remontu;
 • usuwanie śladów krwi z myszkowskich mieszkań oraz obiektów gospodarczych;
 • dezynfekcja pomieszczeń po zwłokach w województwie śląskim;
 • ozonowanie po zmarłym;
 • usuwanie przykrego zapachu śmierci z myszkowskich domów;
 • wywóz i utylizacja skażonych przedmiotów po zmarłej osobie.

Wiedza w pigułce – autoliza

Autoliza to proces zachodzący w ciele człowieka po jego śmierci. Polega on na samotrawieniu się tkanek przez własne enzymy znajdujące się w komórkach. Autoliza to początek procesu gnilnego ciała człowieka.

Sprzątanie po zmarłych Myszków, Kastelnik obsługuje również inne miasta:

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Bardzo często, sprzątanie po zwłokach jest  trudne emocjonalnie, a  ze względu na obecność niebezpiecznych patogenów stanowi zagrożenie dla zdrowia. Jeśli decydujesz się na samodzielne odkażanie takiego miejsca, upewnij się, że posiadasz odpowiedni sprzęt ochronny ciała, który zabezpieczy go przed skażeniem. O co pytają najczęściej mieszkańcy Myszkowa?

FAQ, sprzątanie Myszków

Ile kosztuje czyszczenie pomieszczenia po śmierci?

Cena sprzątania mieszkania po zgonie ustalona jest po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Koszt ozonowania i dezynfekcji pomieszczenia po zgonie zaczyna się od 800 zł w przypadku podstawowej usługi i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego wyposażenia mieszkania.

Co robić po zgonie w domu?

Sprzątanie po zmarłych wymaga pozbycia się patogenów i innych trujących związków chemicznych mogących stanowić zagrożenie epidemiologiczne. Jedną z uznawanych form dezynfekcji po zgonie jest ozonowanie. Jako alternatywę możemy zastosować również zamgławianie skażonego miejsca za pomocą nadtlenku wodoru tj. suchą mgłą.

Czy sprzątanie po zgonach zawsze należy zlecić firmie sprzątającej?

Sprzątanie po zgonach może okazać się zadaniem nie dla każdego. Nie ma obowiązku zlecania dezynfekcji powietrza z drobnoustrojów firmie sprzątającej, jednak w niektórych przypadkach warto to zrobić. Oto niektóre sytuacje, w których warto rozważyć zatrudnienie profesjonalistów: duża ilość płynów ustrojowych na podłodze, przykry zapach w powietrzu lub samobójstwo z ogromną ilością krwi.

Dezynfekcja po zmarłym Myszków - domy, mieszkania

Zgon w domu? W ramach specjalistycznego sprzątania usuwane są wszelkie toksyny po śmierci w mieszkaniu. Mało kto wie, że w wyniku rozkładu zwłok powstaje, aż blisko 31 trujących związków chemicznych. Tylko fachowa wiedza i sterylne metody odkażania pozwolą pozbyć się całkowicie tych patogenów. W usuwaniu chorobotwórczych drobnoustrojów i nieprzyjemnego fetoru po śmierci doskonale sprawdza się ozonowanie pomieszczeń, które jest skuteczniejsze od środków chemicznych i chloru.

“Nie wykonuj sprzątania po zmarłym na własną rękę! Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Myszków to niebezpieczna usługa” – przestrzega Mieszko Kastelnik, szef firmy sprzątajacej.

W firmie sprzątającej Kastelnik mamy wieloletnie doświadczenie w branży funeralnego czyszczenia mieszkań po zmarłych osobach. Oferujemy Państwu usługę sprzątania po zmarłych na terenie Myszkowa przez całą dobę. Pracujemy 365 dni w roku, przez 7 dni w tygodniu. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i instytucji państwowych.

Popularny artykuł na blogu: usuwanie śladów krwi

Jeśli szukasz solidnej firmy do dezynfekcji miejsca zgonu w Myszkowie, zadzwoń do nas pod numer tel. 735-960-510. Skutecznie rozwiążemy Twój problem z patogenami w mieszkaniu po śmierci. Bezpłatna wycena dekontaminacji pomieszczeń z trujących drobnoustrojów.

 

Sprzątanie po zmarłym w Myszkowie

Sucha mgła z nadtlenkiem wodoru to sprawdzona metoda dezynfekcji.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 6 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%