Sprzątanie po zmarłych Myszków

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Atestowane sprzątanie po zmarłym w Myszkowie wraz z certyfikatem dezynfekcji. Co dzieje się ciałem po śmierci?

Sprzątania po zmarłych Myszków – usługi usuwania zapachu śmierci na klatce schodowej, są realizowane jako jeden z etapów czyszczenia po zmarłej osobie. Pracujemy całodobowo. Kastelnik oferuje pełen zakres czynności zawiązanych ze sprzątaniem mieszkań po zgonach. W celu wykonywania realizacji na jak najwyższym poziomie nieustannie inwestujemy w szkolenia pracowników oraz profesjonalny sprzęt wraz z atestowanymi środkami chemicznymi. Na nasze usługi odkażania po zgonach dajemy “gwarancję jakości” na okres 2 lat od daty wykonania.

sprzatanie-po-zmarlym

Sprzątanie po zmarłych Myszków – gruntownie 7/24 h

Nasza ekipa przed przystąpieniem do sprzątania po zmarłym w Myszkowie lub odkażania mieszkania po zgonie, ubiera kombinezon ochronny, rękawice i maski, a podczas pracy przestrzega opracowanych procedur dezynfekcji. Oferujemy bezpłatną wizję lokalną w Myszkowie we wszystkich dzielnicach miasta np. Myszków Mrzygłód. Podczas realizacji usług sprzątania po zmarłych w powiecie myszkowskim, wielu klientów obdarzyło nas zaufaniem, powierzając nam do dezynfekcji rodzinne domy czy też mieszkania.

Sprzątanie po zwłokach w Myszkowie – co mówi ciało po zgonie?

Śmierć to stan, w którym ciało człowieka zaprzestaje wszelkich odruchów fizjologicznych. Po zaprzestaniu oddychania ciało człowieka staje się idealnym środowiskiem do produkcji szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Rozkład zwłok,  inaczej nieodwracalne procesy, które sprawiają, że ciało po prostu zaczyna gnić. Proces gnilny rozpoczyna się od środka organizmu, a dokładniej w jelitach. Wydobywający się z ciała odór, jest wskazówką dla owadów, że w tym miejscu jest pokarm.

To, w jakim stanie ciało po śmierci się znajduje, świadczy o tym, ile czasu minęło od zgonu. Są to niezwykle ważne informacje dla koronera, czyli osoby od stwierdzania przyczyny zejścia. Za pomocą tzw. znamion śmierci jesteśmy w stanie stwierdzić takie informacje jak:

 • czas śmierci;
 • czy zwłoki były przemieszczane po zgonie;
 • ile czasu przebywały zwłoki w danym miejscu od czasu śmierci;
 • przyczyna zgonu.

Przykładem na to jak koroner rozpoznaje powód zgonu, jest na przykład fakt, że przy uduszeniu skóra denata staje się sino-granatowa. To ważne informacje dla Policji i innych organów administracji publicznej, od której zależy uzyskanie zgody na sprzątanie po zwłokach, zmarłych. Jednym słowem nie możemy tych czynników bagatelizować.

dezynfekcja-po-zmarlych-kastelnik

Dla skutecznego sprzątania po morderstwie niezbędne jest zaopatrzenie się w profesjonalny sprzęt oraz specjalistyczne środki chemiczne. W miejscu zbrodni często mamy do czynienia ze śladami krwi, która jest skażona i stanowi materiał biologicznie niebezpieczny. Winniśmy wówczas dokładnie oczyścić skażone powierzchnie a całe mieszkanie zdezynfekować. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów realizacji.

Czyszczenie domu po śmierci, oferta na dezynfekcję mieszkań po zgonach w Myszkowie

Firma Kastelnik zajmuje się odkażaniem mieszkań po zwłokach od 2013 r. Zajmujemy się dezynfekcją pomieszczeń, w których nastąpił zgon, a także potrafimy skutecznie dezodoryzować klatki schodowe, mieszkania i domy w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów po zgonach. Jesteśmy dostępni dla Państwa przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, co oznacza gotowość pomocy w każdej chwili, przez 365 dni w roku. Zajmujemy się usuwaniem śladów krwi, a także utylizacją przedmiotów skażonych biologicznie po zmarłych osobach. Nasze wszystkie usługi są realizowane przez przeszkolony personel firmy Kastelnik. Warto przekazać realizacje na sprzątanie po zwłokach firmie o dobrej opinii, która posiada referencje od firm państwowych, zarządców nieruchomości i osób prywatnych. Zajmujemy się nie tylko usuwaniem fetoru po zgonie poprzez ozonowanie po zmarłych w domu, ale również w naszej ofercie znajduje się przygotowanie mieszkań po zgonach do remontu. Gwarantujemy szybką realizacją usługi dezynfekcji pojazdów po wypadkach, mieszkań i piwnic, w których znaleziono ciało w stanie silnego rozkładu. Warto skorzystać z usług profesjonalistów. Poznaj szczegóły oferty firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik. Co oferujemy?

 • Sprzątanie po zwłokach Myszków Mrzygłód;
 • sprzątanie miejsca śmierci na terenie Myszkowa Smudzówki;
 • sprzątanie po zmarłych w wyniku zgonu naturalnego oraz samobójstwa;
 • czyszczenie po zmarłych suchym lodem – ściany, posadzki – przygotowanie do remontu;
 • usuwanie śladów krwi z myszkowskich mieszkań oraz obiektów gospodarczych;
 • dezynfekcja pomieszczeń po zwłokach w województwie śląskim;
 • ozonowanie po zmarłym;
 • usuwanie przykrego zapachu śmierci z myszkowskich domów;
 • wywóz i utylizacja skażonych przedmiotów po zmarłej osobie.

Wiedza w pigułce – autoliza

Autoliza to proces zachodzący w ciele człowieka po jego śmierci. Polega on na samotrawieniu się tkanek przez własne enzymy znajdujące się w komórkach. Autoliza to początek procesu gnilnego ciała człowieka.

Dezynfekcja po zmarłym Myszków – domy, mieszkania

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży funeralnego czyszczenia mieszkań po zmarłych osobach. Oferujemy Państwu usługę sprzątania po zmarłych na terenie Myszkowa przez całą dobę. Pracujemy 365 dni w roku, przez 7 dni w tygodniu. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i instytucji państwowych. Jeśli szukasz solidnej firmy do dezynfekcji, zadzwoń do nas! Skutecznie rozwiążemy Twój problem. Bezpłatna wycena w 20 minut!

sprzatanie-po-zmarlym-w-myszkowie

Sprzątanie po zmarłych Myszków, Kastelnik obsługuje również inne miasta: Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz mniejsze i większe miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.8
3,8 rating
3.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 12)
Doskonale58%
Bardzo dobrze17%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie25%