Sprzątanie po zmarłych
Mikołów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Mikołów. Rzężenie przedśmiertne – oznaka śmierci. Czyszczenie domów po zwłokach, ozonowanie po zgonie

Chcesz zlecić usługę sprzątanie po zmarłych Mikołów – woj. śląskim, lecz nie wiesz jak się za to zabrać? Wystarczy tylko skontaktować się z nami poprzez całodobową infolinię i wybrać jak najszybszy termin realizacji sprzątanie po zwłokach. Dlaczego my? Firma Kastelnik działa już od 2913 roku, a jej pracownicy to wykwalifikowani technicy, posiadający liczne szkolenia. Działamy z użyciem specjalistycznego sprzętu, jak i z atestowanymi preparatami chemicznymi. Przekonaj się, jak szybko przyjedziemy na bezpłatną wycenę do takich dzielnic jak np.: Mikołów Orzesze i Mikołów Włoszczyce.

sprzatanie-po-zmarlym

Sprzątanie po zmarłym Mikołów Kamionka i okolica 

Co dzieje się z człowiekiem zaraz przed śmiercią? Jakie symptomy mogą świadczyć o tym, że to już koniec? Ostatnie chwile życia objawiają się w różnoraki sposób. Gdy myślimy o swojej śmierci, napawa nas to mieszanymi uczuciami. Niepewność i przerażenie. Czy istnieje coś po drugiej stronie? Czy spotkamy się jeszcze kiedyś z naszymi bliskimi? Po informacji na temat nieuleczalnej choroby naszego bliskiego możemy nie mieć odwagi, by o tym mu powiedzieć i staramy się, by jego ostatnie chwile były jak najlepsze.

Ostatnie chwile życia – jak umieramy?

Niektóre osoby do swojego odejścia z tego świata podchodzą bardzo spokojnie i wydaje się nam wręcz, że jest na to przygotowany. Jeśli dojdzie do wystąpienia tych objawów, podejrzewać możemy, że za niedługo dojdzie do zatrzymania akcji serca:

 • ogólne osłabienie;
 • chory nie może samodzielnie załatwiać swoich spraw fizjologicznych;
 • senność i brak zainteresowania tym, co dzieje się wokoło;
 • brak łaknienia.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Mikołów

Ostatnie chwile życia to:

 • rzężenie przedśmiertne tj. zjawisko akustyczne wynikające z nagromadzenia się wydzieliny w układzie oddechowym;
 • blada i zimna skóra;
 • niskie ciśnienie tętnicze;
 • nierówny i głośny oddech.

Sprzątanie po zgonach Mikołów – certyfikat dezynfekcji

Po wystąpieniu tych cech powinniśmy otoczyć opieką bliskiego, tak aby mógł spokojnie odejść. Podanie leków przeciwbólowych, czy ocieranie twarzy, mogą ulżyć w cierpieniu. Po zejściu powinniśmy pomyśleć o usłudze sprzątanie po zgonie. Pomoże ona w oczyszczeniu miejsca śmierci z chorobotwórczych drobnoustrojów. Idealnym do tego sposobem jest ozonowanie. Firma Kastelnik wykonuje je za pomocą przemysłowych generatorów o mocy powyżej 40 g. /h. Chcesz skorzystać z tej usługi sprzątanie po zgonach? Zadzwoń! Po realizacji usługi wystawiamy certyfikat sprzątania i dezynfekcji po zgonie. 

dezynfekcja-po-zgonie-kastelnik

Sprzątanie po zmarłych Mikołów Borowa Wieś

 • sprzątanie po zmarłych w Mikołowie;
 • całodobowe sprzątanie po zmarłym w powiecie mikołowskim;
 • sprzątanie po zwłokach w domach, mieszkaniach;
 • dezynfekcja funeralna miejsc wypadków losowych;
 • ozonowanie po zgonie;
 • czyszczenie śladów krwi po wypadku;
 • czyszczenie po samobójstwie;
 • usuwanie śladów krwi po aktach samobójczych;
 • usuwanie plamy z krwi;
 • likwidowanie płynów biologicznych po śmierci w wyniku morderstwa; 
 • utylizacja mieszkań po zmarłych osobach.

Atak serca – cichy pogromca

Śmierć w wyniku zawału serca, czyli nagły zgon sercowy z zatrzymaniem akcji serca. Do czynników współistniejących należą m.in. starszy wiek, palenie papierosów i wysoki poziom cholesterolu oraz nadciśnienie tętnicze. Objawy nagłego zawału serca to: kołatanie mięśnia sercowego, bladość i spadek ciśnienia tętniczego oraz zawroty głowy.

Dezynfekcja po zmarłych, zwłokach Kastelnik 

Chcesz zamówić sprzątanie po zmarłych w Mikołowie? Zadzwoń! Nasi konsultanci to specjaliści, którzy po opisie wydarzenia od razu kierują naszych techników na bezpłatną wycenę. Specjalistyczny sprzęt oraz przestrzeganie zasad BHP to podstawa profesjonalnego sprzątania funeralnego. Jesteśmy już na tym rynku od 2013 roku i chętnie podejmiemy się zleconego przez Ciebie sprzątania i dezynfekcji!

Kastelnik – najlepsza jakość na rynku usług funeralnych 24 h!

dezynfekcja-po-zmarlych

Kastelnik 24 h na dobę, dezynfekuje mieszkania po zgonach w następujących miastach: Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz inne  miejscowości z województwa śląskiego.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 6)
Doskonale83%
Bardzo dobrze17%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%