Sprzątanie po zmarłych
Lubliniec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Specjalistyczne sprzątanie po zmarłym w Lublińcu. Skuteczne sposoby na sprzątanie po zgonach – czy dezynfekcja jest konieczna?

Zakład dezynfekcji Kastelnik oferuje usługę kompleksowe sprzątanie po zmarłych Lubliniec i powiat lubliniecki. Uczestnictwo w szkoleniach to nasz obowiązek, ponieważ wiemy, jak ważne jest ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji. Pracownicy świadczący sprzątanie po zmarłych powinni szczególną uwagę zwracać na wybór odpowiednich metod czyszczących oraz atestowanych preparatów chemicznych. Do sprawnego usunięcia szkodliwych dla naszego zdrowia drobnoustrojów potrzebna jest wiedza oraz doświadczenie – my ją posiadamy. Dojedziemy na bezpłatną wycenę do takich rejonów miasta Lubliniec jak m.in.: Biała Kolonia i Droniowiczki, a także Kokotek.

Bakterie, wirusy i grzyby – konsekwencje rozkładu zwłok

Śmierć, zatrzymanie akcji serca. Co z organizmem dzieje się potem? Dochodzi do jego całkowitego rozkładu. Jednakże wiele osób zadaje sobie pytania dlaczego? Wszystko przez enzymy bakterii, które rozchodzą się po całym martwym ciele i wpływają na rozkład tkanek miękkich oraz narządów. Proces ten nazywany jest fachowo autolizą. W jego skład wchodzi również stężenie pośmiertne, czy plamy opadowe. Proces gnilny organizmu zaczyna się od układu pokarmowego, zaczyna on puchnąć, co sprawia, że zmarły robi się wzdęty. Gnicie organizmu jest też zależne od bakterii, które dostają się do krwi. Czyszczenie po zgonie to złożony proces, w którym należy zwrócić uwagę na wiele czynników.

Czyszczenie mieszkań po zgonie – na co zwrócić uwagę?

  • Usunięcie wszystkich śladów biologicznych typu krew, czy tkanki;
  • zachowanie odpowiedniej kolejności – mycie, dezynfekcja, dezodoryzacja, nie możemy dezynfekować przed myciem;
  • zabezpieczenie miejsca sprzątania po zgonach – wywieszenie kartki z informacją o dezynfekcji;
  • odpowiednie zachowanie, co do odpadów wtórnych – utylizacja w specjalistycznej spalarni;
  • pod żadnym pozorem nie wolno otwierać okien podczas odkażania mieszkania, przy wystąpieniu much plujek pasożytujących na ciele w zaawansowanej fazie rozkładu, grozi to zwiększeniem się tej liczby owadów. 

Po rozkładzie zmarłego mamy również do czynienia z nieprzyjemnym zapachem, który powstaje na skutek kombinacji tlenku siarki, metanu oraz pochodnych benzenu wraz z długołańcuchowymi węglowodorami. Do usunięcia tego smrodu potrzebny jest zabieg nazywający się dezodoryzacją. Polega on na neutralizacji fetoru, a nie tylko zamaskowania go. Jeśli nie zostanie on odpowiednio wykonany, to odór powróci. Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty!

Precyzyjne sprzątanie po zmarłych Lubliniec – usługi Kastelnik

  • sprzątanie po zmarłych w Lublińcu i woj. śląskim;
  • sprzątanie domów po śmierci samobójczej na strychu;
  • skuteczna dezynfekcja miejsca zgonu za pomocą profesjonalnych dezynfekatów;
  • odkażanie mieszkań po zgonach w wyniku samobójstwa;
  • usuwanie śladów krwi po morderstwie w przestrzeni publicznej.

Gnicie zwłok – czym jest?

Proces gnilny to nic innego jak rozpad tkanek miękkich trupa. Największe działanie na ten proces mają saprofityczne bakterie gnilne, natomiast zaczyna się on w przewodzie pokarmowym.

Kontakt sprzątanie po zmarłym – Śląskie 7/24

Szukasz pomocy przy sprzątaniu mieszkania po zmarłej osobie? Zapraszamy do kontaktu osoby chcące skorzystać z usługi firmy Kastelnik. Oferujemy sprzątanie po zmarłych Lubliniec i okolica. Czekamy na Twój telefon na naszej infolinii, która działa 365 dni w roku, przez siedem dni w tygodniu. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i udzielą niezbędnych informacji na temat dezynfekcji funeralnej. W ramach usługi czyszczenia po zmarłych dojeżdżamy na ekspresową wycenę bezpłatnie na terenie całego woj. śląskiego. Czekamy na Twój telefon. Zadzwoń!

Kastelnik – najlepsza jakość na rynku usług funeralnych na Śląsku.

Obsługiwane miasta: Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.1
3,1 rating
3.1 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 7)
Doskonale43%
Bardzo dobrze14%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie43%