Sprzątanie po zmarłych Łódź

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Łodzi. Jak przebiega specjalistyczna dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w domu?

Kastelnik – sprzątanie po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

Nie wiesz, co zrobić z rzeczami zmarłego po zgonie w domu? Usługi specjalistycznego sprzątania po zgonach świadczymy z zastosowaniem atestowanych środków chemicznych i innowacyjnych technologii dezynfekcji we wszystkich dzielnicach Łodzi np. Górna, Śródmieście i Polesie. Miejsce zgonu nie ma znaczenia dla naszej załogi sprzątającej po zmarłych.

Przeprowadziliśmy usługi dezynfekcji funeralnej w mieszkaniach i blokach przy ulicy Antenowej, a także przy Placu Henryka Dąbrowskiego. Zakończyliśmy już prace porządkowe na miejscu zgonu z usuwaniem śladów krwi po nagłej śmierci i ozonowaniem pomieszczeń w budynku jednorodzinnym na Stokach.

Samotna śmierć w domu? Zasługujesz na odpowiednią pomoc. Możesz na nas liczyć, że zadbamy o wszystko, abyś Ty nie musiał się o nic martwić. Sprzątanie po zmarłych Łódź, to przede wszystkim dezynfekcja pomieszczeń z drobnoustrojów oraz utylizacja skażonych krwią przedmiotów.

Często wiele osób decyduje się na opróżnianie całego mieszkanie z mebli, co ułatwia wynajem lub sprzedaż wysprzątanego lokalu. Ważne, by nie zapomnieć o dezynfekcji niebezpiecznych patogenów, usunięciu śladów krwi i pozostałości z rozkładającego się ciała.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie robaków po zgonie

Czyszczenie miejsca po zwłokach w Łodzi – usługa całodobowa

Profesjonalne czyszczenie miejsc po zwłokach w Łodzi można zamawiać we wszystkich 15 dzielnicach miasta. Kastelnik to firma specjalizująca się w usługach sprzątania po zmarłych w Łodzi, oferująca swoje usługi przez całą dobę nie tylko w Śródmieściu, ale także w Łagiewnikach i Radogoszczy.

Nasza ekipa sprzątająca po zwłokach wykonuje wszystkie prace z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a usuwanie patogenów jest jednym z naszych głównych zadań.

Usługi sprzątania Łódzkie województwo

Nasza oferta na usługę dezynfekcji jest kompleksowa, co oznacza, że wystarczy podpisać zamówienie, a my zajmiemy się wszystkim w Twoim imieniu. Oferujemy sprzątanie działek w Łodzi, włącznie z pracami na terenie rodzinnych ogrodów działkowych (ROD), gdzie sprzątamy zaniedbane altany po bezdomnych oraz szopy po alkoholikach.

Nasza ekipa i inne firmy sprzątające po zgonach otrzymuje wiele zgłoszeń na usługi sprzątające po osobach zmarłych w szczególności z Łodzi z okolicy Radogoszcz – Wschód.

Certyfikat firmy sprzątającej Kastelnik

Po każdej wykonanej usłudze wystawiamy certyfikat poświadczający prawidłową dezynfekcję mieszkania!

Co wydziela się z ludzkich zwłok po śmierci?

Po zgonie, ze zwłok ludzkich może wydzielać się przez dłuższy czas np. przykry zapach i trujące toksyny. Należy szybko zabezpieczyć okna i kanały wentylacyjne, by wykonać skuteczną dezynfekcję, skażonych biologicznie powierzchni. Naszych klientów zawsze informujemy, że w takich pomieszczeniach nieobjętych jeszcze sprzątaniem, nie wolno przebywać.

Usuwanie trujących zarazków oraz substancji chemicznych to zadanie dla jednej z firm specjalizujących się w sprzątaniu po zgonach. W województwie łódzkim od kilku lat takie usługi świadczone są przez wykwalifikowanych pracowników, tzw. osoby sprzątające miejsca po zwłokach.

Sprzątanie po zgonach Łódzkie

Kastelnik – rodzinna firma sprzątająca od 2013 roku.

Samodzielne sprzątanie po osobie zmarłej nie jest wskazane

Niepowołane osoby nie powinny dotykać ciała, krwi ani przedmiotów należących do zmarłego. Analogicznie do rozbiórek budynków, do sprzątania po zgonach wymagana jest profesjonalna firma z odpowiednim sprzętem i doświadczoną ekipą. Po śmierci miejsce zgonu wymaga kompleksowej usługi sprzątania i dezynfekcji, by pozbyć się niebezpiecznych mikroorganizmów i trujących drobnoustrojów.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

W przypadku sprzątania korytarza lub klatki schodowej, należy uprzedzić użytkowników budynku o tej czynności, aby w momencie sprzątania po zgonie nie przeszkadzać pracownikom, a co ważniejszej nie wdychać ozonu lub suchej mgły ze środkiem biobójczym. To samo dotyczy pracy tj. czyszczenie po zwłokach, należy pamiętać, że samodzielne porządkowanie terenu po śmierci samobójczej, czy też po morderstwie nie jest wskazane.

Pozbywanie się bakterii w pomieszczeniu. Zastosowanie usług sprzątania po zgonach

Przykładowe mieszkanie osoby cierpiącej na zbieractwo. Meble i śmieci do utylizacji.

Kastelnik Sprzątanie po zgonach – kontakt telefoniczny

Gdy zajdzie konieczność usunięcia śladów po zmarłym należy niezwłocznie wykorzystać kontakt telefoniczny z firmą Kastelnik. Jesteśmy firmą, której usługi obejmują czyszczenie podłóg i ścian w domu klienta. Czyszczenie po zgonie w Łodzi jest dostępne 24 godziny na dobę przez wszystkie dni tygodnia. Miejsca zagrożone płynami ustrojowymi nie mogą zbyt długo czekać, dlatego w sprzątaniu szczególnie istotny jest szybki czas reakcji firmy sprzątającej po zgonach Łódź.

Profesjonalne podejście firmy zajmującej się sprzątaniem po zgonie w Łodzi

Pomieszczenie wysprzątane na błysk. Brak krwi na podłodze.

Ozonowanie pomieszczeń – umów termin spotkania

Kastelnik – ozonowanie powietrza – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Odkażanie po zwłokach z wydzielającymi się płynami ustrojowymi wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń oraz atestowanych preparatów chemicznych. Wiemy, jak ciężki czas przeżywają nasi klienci po stracie bliskiego, dlatego robimy wszystko, aby czuli się oni jak najbardziej komfortowo. Nasze doświadczenie obejmuje nie tylko szereg usług sprzątania po śmierci, ale także uszanowanie pamięci o osobach zmarłych.

Sprzątanie mieszkań przeprowadzamy tak, aby w pełni zachować godność osoby, do której pomieszczenie należało. Przy sprzątaniu pamiętamy o każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Doświadczenie, którym się cechujemy, pozwala w momencie sprzątania po zgonie być pewnym gwarancji bezpieczeństwa. Nasze usługi sprzątania po zgonie na terenie Łodzi pozwalają do sprzątania podchodzić profesjonalnie, aby w domu osób prywatnych szybko powróciła możliwość użytkowania mieszkania po dezynfekcji.

Czytaj także: ozonowanie mieszkania po zgonie

Ozonowanie pomieszczeń na terenie całego kraju

Dezynfekcja za pomocą ozonu jest realizowana przez całą dobę nie tylko w Łodzi, ale i w okolicy.

Oferujemy sprzątanie w domu klienta, aby mieszkanie nadawało się do ponownego zamieszkania

Podstawowym elementem, bez którego nie wyobrażamy sobie kontaktu ze zlecającymi bez całodobowej infolinii. Oferujemy bezpłatną wycenę każdego zlecenia już w 20 minut. W ramach wykonywanych prac opróżniamy po zgonach mieszkania, w których doszło do zaawansowanego rozkładu zwłok. Działamy na terenie całego miasta Łódź, a m.in. w takich dzielnicach jak np.: Stare Polesie i Bałuty Zachodnie oraz Retkinia, a także Ruda Pabianicka.

Sprzątanie po zgonach Łódź

Dezynfekcja pomieszczenia po zwłokach w Łodzi to podstawowa czynność po wejściu do mieszkania.

Sprzątanie po zmarłym Łódź – kiedy przeprowadzić odkażanie?

Jedna z najważniejszych kwestii podczas odkrycia zwłok w domu, czy innym miejscu jest wezwanie odpowiednich służb, które zajmą się ciałem. Niestety, ale nie usuną one konsekwencji jego rozkładu. Do tego musimy zatrudnić inny podmiot. Sprzątanie po zmarłych w Łodzi wraz z dezynfekcją po zgonie świadczymy od 2013 roku przedsiębiorstwo Kastelnik.

Zamów usługę sprzątania płynów ustrojowych i innych szkodliwych substancji

Płyny ustroje na podłodze wymagają szybkiej reakcji. Skażenia całego bloku można uniknąć.

Usunięcie zagrożeń: bakterie gnilne po zmarłej osobie stawiają właściciela mieszkania w trudnej sytuacji

Istotny podczas usuwania chorobotwórczych mikroorganizmów po zgonach jest dobór odpowiedniej metody odkażania. Ozonowanie po zmarłych jest jedną z najskuteczniejszych form dezynfekcji w branży funeralnej i nie tylko. Stosuje się je z przemysłowymi generatorami ozonu o mocy nawet 240 g/h. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny dla naszego środowiska, ponieważ O3 występuje w nim naturalnie. Jedyne, na co trzeba zwrócić uwagę to fakt, iż na miejscu ozonowania nie mogą przebywać osoby trzecie, które nie są upoważnione do wykonywania tego typu realizacji.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak wygląda dezynfekcja pomieszczeń przez zamgławianie?

Pracownicy do sprzątania po zgonach w pomieszczeniu na terenie Łodzi

Odkażanie miejsca po zgonie w mieszkaniu na terenie Łodzi.

Opróżnianie mieszkań po zgonach – rozkład zwłok

Po wkroczeniu do akcji interwencyjnej nasi technicy rozpoczynają swoje działania od przygotowania kosztorysu prac. Następnie zabierają niezbędny ekwipunek i ruszają na miejsce zgonu. Do samej pracy przystępują w środkach ochrony osobistej. To bardzo ważna kwestia, biorąc pod uwagę aspekt jadów trupich, w których skład wchodzi neuryna, czy kadaweryna.

Czy wiesz, że na miejscu zgonu może występować trupi jad, który jest niebezpieczny dla zdrowia? Warto przeprowadzić profesjonalne usuwanie wszelkich patogenów, drobnoustrojów i szkodliwych mikroorganizmów — zaleca Mieszko Kastelnik, właściciel firmy sprzątającej.

Bezpośredni kontakt z nimi grozi zatruciem pokarmowym oraz innymi groźnymi schorzeniami. Potem przechodzimy do czyszczenia i wyniesienia wszystkich skażonych mebli i wyposażenia mieszkania, które nie nadają się już do dalszego użytkowania. Są to zazwyczaj takie meble, na których nastąpił rozkład zwłok kanapa, czy łózko. Istnieją także skrajne przypadki, gdzie cały lokal jest przesiąknięty zapachem zgniłego ciała. Wówczas należy pozbyć się wszystkiego, a nawet zrywać tynki i podłogi.

Usługa dezynsekcji w celu usunięcia przykrego zapachu ciała w stanie rozkładu

Skażona podłoga i elementy tekstylne z łóżka wymagają utylizacji termicznej.

Dezodoryzacja pomieszczeń po zmarłym w Łodzi

Do pozbycia się smrodu po zaawansowanym rozkładzie zwłok musimy zastosować specjalistyczną dezodoryzację. Zwykłe wietrzenie poprzez otwarcie okien może okazać się niewystarczające. Jedną z form neutralizowania fetoru po zgonie jest zamgławianie suchą mgłą.

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Podczas tego zabiegu z profesjonalnego fumigatora zostaje emitowana sucha mgła z nadtlenkiem wodoru. Metoda ta jest także formą dezynfekcji, ponieważ usuwa chorobotwórcze patogeny ze wszystkich skażonych powierzchni.

Usługi sprzątania w mieszkaniu. Ciało zmarłego wytwarza nieprzyjemny zapach wewnątrz pomieszczenia

Rower w mieszkaniu zmarłej osoby, rodzina nie za każdym razem chce odzyskać całą zawartość mieszkania.

Specjalistyczna oferta firmy Kastelnik:

 • sprzątanie po zmarłych Łódź;
 • dezynfekcja po zgonie w woj. łódzkie;
 • ozonowanie po zgonach;
 • dezodoryzacja po zmarłych;
 • usuwanie śladów krwi;
 • czyszczenie strychu po samobójcy;
 • sprzątanie miejsc po wypadkach śmiertelnych;
 • dezynfekcja po rozkładzie zwłok;
 • utylizacja mebli po zwłokach;
 • opróżnianie mieszkań po zmarłych;
 • odkażanie skażonych powierzchni;
 • zamgławianie pomieszczeń;
 • usuwanie zapachu śmierci.
Należy posprzątać po osobie zmarłej. Pracowników do sprzątania po śmierci znajdziesz w firmie Kastelnik

Śmieci w mieszkaniu to utrapienia spadkobierców tego typu nieruchomości.

Obsza działania firmy Kastelnik

Kastelnik działa na terenie całego kraju, a usługi specjalistycznego sprzątania w woj. łódzkim dostępne są w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Kto sprząta po miejsca po samobójstwach? Specjalistyczne sprzątanie po zmarłych w Łodzi to usługa nie tylko czyszczenia mieszkań po śmierci ze starości, ale również usługi sprzątające po zgonach w wyniku samobójstwa, które oferuje firma Kastelnik.

Firma sprzątająca domy po zmarłych w Łodzi

Skorzystaj z doświadczenia profesjonalistów z firmy Kastelnik. Tel. +48 735-960-510.

W naszym kraju coraz więcej mamy przypadków zgonów tego typu. Na terenie miasta Łódź, profesjonalni technicy sprzątania miejsc po zwłokach dostosowują metody odkażania do każdego zlecenia indywidualnie. Oferowany przez zespół firmy Kastelnik proces sprzątania jest sprawdzony podczas licznych realizacji u klientów.

Za każdym razem należy wykonać kompleksowe mycie podłogi z krwi, a w skrajnych przypadkach usunąć jej elementy. Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zgonach w Łodzi, stawiane przez mieszkańców tego miasta.

Ile kosztuje sprzątanie po zgonie?

Cena za usługi czyszczenia po zwłokach jest uzależniona od wielkości mieszkania oraz ilości przedmiotów, które wymagają usunięcia. Podstawowe odkażanie zwykle kosztuje około 800 złotych, natomiast kompleksowa dezynfekcja dużego mieszkania kilkupokojowego może wynieść nawet kilka tysięcy złotych.

Czy dezynfekcja ozonem jest bezpieczna?

Ozonowanie to jedna z najbezpieczniejszych form dezynfekcji, jeśli jest przeprowadzane przez osoby z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Po zakończeniu procesu ozonowania można ponownie bezpiecznie korzystać z pomieszczeń. Na zakończenie wykonywany jest pomiar stężenia ozonu przy pomocy specjalistycznego detektora np. marki Dräger, aby upewnić się, że poziom ozonu uległ rozkładowi i spadł do zera.

Sprzątanie po zmarłych w Łodzi - czyszczenie miejsc po śmierci

Bez względu na to, o której godzinie potrzebujesz pomocy, jesteśmy dostępni. Prowadzimy całodobową obsługę klientów. Nasze konsultant o każdej porze dnia i nocy umówi Cię na zlecenie sprzątania po zmarłych w Łodzi lub dezynfekcję miejsca pełnego krwi. Ponadto wycena u nas jest bezpłatna i możemy ją już wykonać w zaledwie kilkunastu minut! Zaufaj profesjonalistom, którzy dzięki przez lata zdobytemu doświadczeniu świadczymy wysokiej jakości usługi. Zapraszamy do kontaktu!

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Łódz

Czyszczenie mieszkań po zgonach w Łodzi. Telefon do firmy Kastelnik czynny jest całą dobę.

Kastelnik – czas na sprzątanie po zgonach w Łodzi!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 6 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%