Sprzątanie po zmarłych Łódź, dezynfekcja miejsca po zgonie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Łódź. Jak przebiega specjalistyczna dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w domu?

Certyfikat firmy Kastelnik

Po każdej wykonanej usłudze wystawiamy certyfikat poświadczający prawidłową dezynfekcję mieszkania!

Samotna śmierć w domu? Zasługujesz na odpowiednią pomoc. Możesz na nas liczyć, że zadbamy o wszystko, abyś Ty nie musiał się o nic martwić. Sprzątanie po zmarłych Łódź, to przede wszystkim dezynfekcja pomieszczeń w domu oraz utylizacja skażonych przedmiotów. W Łódzkim specjalistyczne usługi oferujemy przez całą dobę. Wszystkie nasze prace świadczymy z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasza oferta jest kompleksowa, co oznacza, że wystarczy podpisać zamówienie, a my dopilnujemy wszystkiego w Twoim imieniu.

Co wydziela się z ludzkich zwłok po śmierci?

Po zgonie, ze zwłok ludzkich może wydzielać się przez dłuższy czas np. przykry zapach i trujące toksyny. Należy szybko zabezpieczyć okna i kanały wentylacyjne, by wykonać skuteczną dezynfekcję skażonych biologicznie powierzchni. Naszych klientów zawsze informujemy, że w takich pomieszczeniach nieobjętych jeszcze sprzątaniem, nie wolno przebywać. Usuwanie trujących zarazków i związków chemicznych to praca dla jednej z firm sprzątających po zgonach. W województwie łódzkim, już od kilku lat te usługi oferowane są przez wyspecjalizowanych pracowników, tzw. osoby sprzątające miejsca po zwłokach.

Sprzątanie po zgonach Łódź. Serdecznie zapraszamy

Samodzielne sprzątanie po osobie zmarłej nie jest wskazane

Niepowołane osoby nie powinny dotykać ciała, krwi i przedmiotów zmarłego. W takich sytuacjach miejsca zgonu wymagają profesjonalnej usługi sprzątania i dezynfekcji. W przypadku sprzątania w środku korytarza z Łodzi, należy uprzedzić użytkowników budynku, aby w momencie sprzątania po zgonie nie przeszkadzać pracownikom.

Pozbywanie się bakterii w pomieszczeniu. Zastosowanie usług sprzątania po zgonach

Kastelnik Sprzątanie po zgonach – kontakt telefoniczny

Gdy zajdzie konieczność usunięcia śladów po zmarłym należy niezwłocznie wykorzystać kontakt telefoniczny z firmą Kastelnik. Jesteśmy firmą, której usługi obejmują czyszczenie podłóg i ścian w domu klienta. Czyszczenie po zgonie w Łodzi jets dostępne 24 godziny na dobę przez wszystkie dni tygodnia. Miejsca zagrożone płynami ustrojowymi nie mogą zbyt długo czekać, dlatego w sprzątaniu szczególnie istotny jets szybki czas reakcji firmy sprzątającej po zgonach Łódź.

Profesjonalne podejście firmy zajmującej się sprzątaniem po zgonie w Łodzi

Ozonowanie pomieszczeń – umów termin spotkania

Odkażanie po zwłokach z wydzielającymi się płynami ustrojowymi wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń oraz atestowanych preparatów chemicznych. Wiemy, jak ciężki czas przeżywają nasi klienci po stracie bliskiego, dlatego robimy wszystko, aby czuli się oni jak najbardziej komfortowo. Nasze doświadczenie obejmuje nie tylko szereg usług sprzątania po śmierci, ale także uszanowanie pamięci o osobach zmarłych. Sprzątanie mieszkań przeprowadzamy tak, aby w pełni zachować godność osoby, do której pomieszczenie należało. Przy sprzątaniu pamiętamy o każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Doświadczenie, którym się cechujemy, pozwala w momencie sprzątania po zgonie być pewnym gwarancji bezpieczeństwa. Nasze usługi sprzątania po zgonie na terenie Łodzi pozwalają do sprzątania podchodzić profesjonalnie, aby w domu osób prywatnych szybko powróciła możliwość użytkowania mieszkania po dezynfekcji.

Ozonowanie pomieszczeń na terenie całego kraju

Oferujemy sprzątanie w domu klienta, aby mieszkanie nadawało się do ponownego zamieszkania

Podstawowym elementem, bez którego nie wyobrażamy sobie kontaktu ze zlecającymi bez całodobowej infolinii. Oferujemy bezpłatną wycenę każdego zlecenia już w 20 minut. W ramach wykonywanych prac opróżniamy po zgonach mieszkania, w których doszło do zaawansowanego rozkładu zwłok. Działamy na terenie całego miasta Łódź, a m.in. w takich dzielnicach jak np.: Stare Polesie i Bałuty Zachodnie oraz Retkinia, a także Ruda Pabianicka.

Sprzątanie po zgonach Łódź

Sprzątanie po zmarłym Łódź – kiedy przeprowadzić odkażanie?

Jedna z najważniejszych kwestii podczas odkrycia zwłok w domu, czy innym miejscu jest wezwanie odpowiednich służb, które zajmą się ciałem. Niestety, ale nie usuną one konsekwencji jego rozkładu. Do tego musimy zatrudnić inny podmiot. Sprzątanie po zmarłych w Łodzi wraz z dezynfekcją po zgonie świadczymy od 2013 roku przedsiębiorstwo Kastelnik.

Zamów usługę sprzątania płynów ustrojowych i innych szkodliwych substancji

Usunięcie zagrożeń: bakterie gnilne po zmarłej osobie stawiają właściciela mieszkania w trudnej sytuacji

Istotny podczas usuwania chorobotwórczych mikroorganizmów po zgonach jest dobór odpowiedniej metody odkażania. Ozonowanie po zmarłych jest jedną z najskuteczniejszych form dezynfekcji w branży funeralnej i nie tylko. Stosuje się je z przemysłowymi generatorami ozonu o mocy nawet 240 g/h. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny dla naszego środowiska, ponieważ O3 występuje w nim naturalnie. Jedyne, na co trzeba zwrócić uwagę to fakt, iż na miejscu ozonowania nie mogą przebywać osoby trzecie, które nie są upoważnione do wykonywania tego typu realizacji.

Pracownicy do sprzątania po zgonach w pomieszczeniu na terenie Łodzi

Opróżnianie mieszkań po zgonach – rozkład zwłok

Po wkroczeniu do akcji interwencyjnej nasi technicy rozpoczynają swoje działania od przygotowania kosztorysu prac. Następnie zabierają niezbędny ekwipunek i ruszają na miejsce zgonu. Do samej pracy przystępują w środkach ochrony osobistej. To bardzo ważna kwestia, biorąc pod uwagę aspekt jadów trupich, w których skład wchodzi neuryna, czy kawaderyna. Bezpośredni kontakt z nimi grozi zatruciem pokarmowym oraz innymi groźnymi schorzeniami. Potem przechodzimy do czyszczenia i wyniesienia wszystkich skażonych mebli i wyposażenia mieszkania, które nie nadają się już do dalszego użytkowania. Są to zazwyczaj takie meble, na których nastąpił rozkład zwłok kanapa, czy łózko. Istnieją także skrajne przypadki, gdzie cały lokal jest przesiąknięty zapachem zgniłego ciała. Wówczas należy pozbyć się wszystkiego, a nawet zrywać tynki i podłogi.

Usługa dezynsekcji w celu usunięcia przykrego zapachu ciała w stanie rozkładu

Dezodoryzacja pomieszczeń po zmarłym w Łodzi

Do pozbycia się smrodu po zaawansowanym rozkładzie zwłok musimy zastosować specjalistyczną dezodoryzację. Zwykłe wietrzenie poprzez otwarcie okien może okazać się niewystarczające. Jedną z form neutralizowania fetoru po zgonie jest zamgławianie suchą mgłą. Podczas tego zabiegu z profesjonalnego fumigatora zostaje emitowana sucha mgła z nadtlenkiem wodoru. Metoda ta jest także formą dezynfekcji, ponieważ usuwa chorobotwórcze patogeny ze wszystkich skażonych powierzchni.

Usługi sprzątania w mieszkaniu. Ciało zmarłego wytwarza nieprzyjemny zapach wewnątrz pomieszczenia

Specjalistyczna oferta firmy Kastelnik:

 • sprzątanie po zmarłych Łódź;
 • dezynfekcja po zgonie woj. łódzkie;
 • ozonowanie po zgonach;
 • dezodoryzacja po zmarłych;
 • usuwanie śladów krwi;
 • czyszczenie strychu po samobójcy;
 • sprzątanie miejsc po wypadkach śmiertelnych;
 • dezynfekcja po rozkładzie zwłok;
 • utylizacja mebli po zwłokach;
 • opróżnianie mieszkań po zmarłych;
 • odkażanie skażonych powierzchni;
 • zamgławianie pomieszczeń;
 • usuwanie zapachu śmierci.

Należy posprzątać po osobie zmarłej. Pracowników do sprzątania po śmierci znajdziesz w firmie Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Przed skorzystaniem z usługi sprzątanie po zgonach mamy wiele pytań i zastanawiamy się, czy ekipa sprzątająca zdoła nam pomóc. W ramach przybliżenia tematu czyszczenia funeralnego przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Ile trwa przyjazd ekipy sprzątającej mieszkanie po zgonie?

Interwencyjne sprzątanie po zgonie realizowane jest zazwyczaj w dniu otrzymania zgłoszenia i zamówienia usługi dezynfekcji. Średni czas reakcji dotyczący przyjazdu ekipy wynosi od 3 do 6 godzin. Czas niezbędny na posprzątanie i dezynfekcję po zgonie mieszkania do 80 metrów kwadratowych to średnio 12 godzin.

Czy dezynfekcja mieszkania po zgonie pomoże w usunięciu trupiego jadu?

Skuteczna dezynfekcja pomieszczeń po zgonie eliminuje groźne drobnoustroje, patogeny w tym trupi jad. Zabieg odkażania można przeprowadzić za pomocą preparatów opartych o czwartorzędowe sole amoniowe w pełnym spektrum działania na wirusy i bakterie.

Sprzątanie po zmarłych w Łodzi - Kastelnik kontakt 24/7

Bez względu na to, o której godzinie potrzebujesz pomocy, jesteśmy dostępni. Prowadzimy całodobową obsługę klientów. Nasze konsultant o każdej porze dnia i nocy umówi Cię na zlecenie sprzątania po zmarłych w Łodzi lub dezynfekcję miejsca pełnego krwi. Ponadto wycena u nas jest bezpłatna i możemy ją już wykonać w zaledwie kilkunastu minut! Zaufaj profesjonalistom, którzy dzięki przez lata zdobytemu doświadczeniu świadczymy wysokiej jakości usługi. Zapraszamy do kontaktu!

Kastelnik – czas na sprzątanie po zgonach w Łodzi!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.4
3,4 rating
3.4 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie40%