Sprzątanie po zmarłych Lębork

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Lęborku. Jak chronić się przed chorobotwórczymi drobnoustrojami?

Ciało człowieka po śmierci to nośnik niebezpiecznych dla zdrowia patogenów, a specjaliści z firmy Kastelnik przy pomocy silnych środków bakteriobójczych usuwają te zagrożenia.

Profesjonalna usługa tj. sprzątanie po zmarłych Lębork, woj. pomorskie jest przeznaczona dla osób, które chcą zdezynfekować swój dom lub inny lokal po zgonie, gdzie ciało leżało przez dłuższy czas i doszło do silnego rozkładu.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Sprzątanie pomieszczeń po zmarłych Lębork

Po śmierci w mieszkaniu szkodliwe patogeny są bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia.

Nie warto narażać się na niebezpieczne patogeny z rozkładających się zwłok. Najlepiej zlecić czyszczenie po nieboszczyku profesjonalnej firmie sprzątającej, która świadczy nietypowe usługi porządkowe i po jej wizycie po płynach ustrojowych nie zostaną żadne ślady. Każdy technik sprzątania miejsc po zwłokach z firmy Kastelik do pracy podchodzi z pełnym profesjonalizmem.

Podczas odkażania zabrudzonych krwią powierzchni chroni się przed chorobotwórczymi drobnoustrojami za pomocą specjalnej odzieży ochronnej np.

 • Maski pełnotwarzowej 3M;
 • Rękawic jednorazowych;
 • Artykułów higienicznych i środków czyszczących;
 • Kombinezonu ochronnego.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym – zaufaj specjalistom

Profesjonalna sprzątanie mieszkania po zmarłym z dezynfekcją powinno być przeprowadzone za pomocą nowoczesnych metod i atestowanych środków biobójczych. Specjaliści z firmy Kastelnik do odkażania stosują takie zabiegi jak: ozonowanie pomieszczeń po zgonie lub zamgławianie suchą mgłą.

Dezynfekcja po zgonie za pomocą suchej mgły z nadtlenkiem wodoru i ozonu pozwala na zabicie aż 98% szkodliwych patogenów z rozkładu zwłok.

Podczas usuwania niebezpiecznych mikroorganizmów ważne jest, też, aby pozbyć się z mieszkania skażonych krwią lub płynami ustrojowymi przedmiotów. Najlepszym rozwiązaniem jest przewiezienie zabrudzonych rzeczy do profesjonalnej spalarni termicznej. Skażonych biologicznie mebli nie wolno wyrzucać na zwykły śmietnik, ponieważ grozi za to wysoka kara finansowa i rozprzestrzenieniem się zarazków.

Ozonowanie po zgonie

Ozonowanie pomieszczenia po zgonie jest nowoczesną formą dezynfekcji.

Kompleksowe sprzątanie po zmarłych Lębork. Co to jest ozonowanie?

Ozon to pierwiastek, który występuje naturalnie w naszej atmosferze. Jest wyczuwalny w powietrzu w szczególności po burzy. Wówczas czujemy zapach świeżości. Jak ten gaz pomaga w sprzątaniu mieszkań po zgonach?

utylizacja termiczna

Ozonowanie pomieszczeń po zgonach polega na wytwarzaniu ozonu z przemysłowego generatora np. takiego marki Blue Planet. Ozon w szybkim czasie rozprzestrzenia się po całym pomieszczeniu i skutecznie eliminuje patogeny pochodzące z ciała po śmierci. Odkażanie powierzchni i powietrza to niejedyne zalety ozonowania. Gaz także efektywnie eliminuje zapach śmierci, ale przy tego typu ozonowaniu należy wytworzyć wysokie stężenie ozonu minimum 10 ppm.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Usługi porządkowe firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zmarłych Lębork woj. pomorskie;
 • czyszczenie mieszkania po zgonie;
 • dezynfekcja domu po zmarłym;
 • odkażanie skażonych powierzchni po zgonach;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru;
 • utylizacja przedmiotów po zmarłym;
 • opróżnianie pomieszczeń po śmierci w pracy;
 • sprzątanie piwnic po samobójcach;
 • całodobowa pomoc po śmiertelnych wypadkach;
 • dezynfekcja atestowanymi środkami chemicznymi;
 • usuwanie śladów krwi dla instytucji państwowych;
 • sprzątanie po zgonach naturalnych suchym lodem.

Całodobowa pomoc po zgonie – kompleksowe usługi dezynfekcji

Specjaliści z firmy Kastelnik działają 365 dni w roku, nie zważając na porę dnia i godzinę. Podczas nagłych śmiertelnych wypadków liczy się sprawność działania, dlatego naszą usługę sprzątania po zmarłych w Lęborku można zamówić całodobowo.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Zachęcamy do skorzystania z naszej bezpłatnej wyceny, którą wykonujemy w zaledwie kilkanaście minut, dla każdego klienta. U nas od razu dowiesz się, ile zapłacisz. Bez zbędnych opłat i ukrytych kosztów. Zatrudnij wykwalifikowanych fachowców! Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Usługi porządkowe, sprzątanie po zgonie dostępne w miastach:

 • Malbork
 • Pruszcz Gdański
 • Puck
 • Reda
 • Rumia
Telefon czynny całą dobę

Skorzystaj z naszych całodobowych usług!

FAQ - jakie pytania pojawiają się w pierwszej kolejności?

Kluczową kwestią podczas sprzątania po zgonach jest usunięcie jadów trupich i innych patogenów pochodzących z ciała po zgonie. W tym celu wykonywana jest profesjonalna dezynfekcja za pomocą specjalistycznych urządzeń.

Pomieszczenia, w których zostało przeprowadzone odkażanie po zmarłych, nadają się do ponownego użytku już po kilku godzinach, ale nie każdy o tym wie. O co pytają rodziny osób szukających serwisu sprzątającego miejsca po zgonie?

Sprzątanie Lębork

Jakim sprzętem dezynfekować po zmarłym?

Dezynfekcję po zmarłym przeprowadza się za pomocą profesjonalnego sprzętu do dekontaminacji. Nowoczesne urządzenia odkażające pomieszczenia po zgonach to m.in.: przemysłowy generator ozonu, fumigator do wytwarzania mgły, czy miernik stężenia ozonu. Obsługą tego typu aparatów powinni zajmować się tylko wykwalifikowani specjaliści, co daje gwarancję na usunięcie wszelkich zagrożeń.

Ile kosztuje sprzątanie po zgonie?

Profesjonalne sprzątanie po zgonie jest zazwyczaj wyceniane u klientów w mieszkaniach. Podczas wyceny bierze się pod uwagę wiele czynników, do których zalicza się np. wielkość pomieszczeń do dezynfekcji, ilość rzeczy do utylizacji i szacuje się ilość godzin niezbędną do wykonania tej pracy. Koszt sprzątania mieszkania po śmierci rozpoczyna się już od 800 złotych za jeden pokój.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%