Sprzątanie po zmarłych Kwidzyn

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Kwidzynie. Dezynfekcja patogenów bez tajemnic – jake są możliwości?

Śmierć jest zjawiskiem, które niesie za sobą nie tylko przykre konsekwencje związane ze zgonem, ale również potrzebę wykonania profesjonalnej dezynfekcji patogenów. Zwłoki w trakcie rozkładu są siedziskiem bilionów szkodliwych mikroorganizmów, a także źródłem nieprzyjemnego zapachu.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Całodobowa firma Kastelnik oferuje usługę sprzątanie po zmarłych Kwidzyn, woj. pomorskie dla wszystkich osób, które chcą pozbyć się trujących drobnoustrojów i jadów trupich z mieszkania.

Sprąatanie pomieszczeń po zmarłych Kwidzyn

Specjaliści firmy Kastelnik zabezpieczają się za pomocą środków ochrony osobistej.

Dezynfekcja mieszkań po zgonach w Kwidzynie

Trup w mieszkaniu? Nie pozwól, by na skutek rozkładu ciała doszło do zanieczyszczenia całego mieszkania toksynami. Profesjonalna dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Kwidzyn to rozwiązanie tego problemu.

Samodzielne odkażanie pomieszczeń może być niebezpieczne dla zdrowia. Trupi jad powstający w procesach rozpadu białek doprowadza do zatrucia organizmu. Ta potoczna nazwa określa aminy biogenne, które powstają w rozkładzie ciała. Odkażanie miejsc śmierci najlepiej powierzyć specjalistom. Technicy wiedzą, jakie środki biobójcze zastosować na bakterie i wirusy, a co będzie skuteczne na robaki jak muchy plujki czy wszy.

dezynfekcja po zgonie Kwidzyń
Najlepszym sposobem na zminimalizowanie narażenia jest unikanie kontaktu ze zmarłym lub jakimikolwiek płynami z jego ciała. Powinieneś również nosić odzież ochronną, taką jak rękawice i maski na twarz, gdy masz do czynienia ze szczątkami zmarłej osoby. Jeśli to możliwe, powinieneś również wynająć profesjonalną usługę dezynfekcji, która specjalizuje się w usuwaniu toksyn z domów po śmierci.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Dezynfekcja po zgonach w powiecie kwidzyńskim to zadanie dla techników sprzątania miejsc śmierci, którzy wiedzą, jak neutralizować trupi jad i toksyczne gazy w pomieszczeniu po zwłokach.

Czym zajmujemy się podczas usługi sprzątania po zmarłym w Kwidzynie?

W trakcie czyszczenia miejsca po zmarłym w powiecie kwidzyńskim wykonujemy m.in.:

 • Sprzątanie mieszkania ze śladów krwi po samobójcy;
 • Sprzątanie po zgonach za pomocą suchego lodu;
 • Wynoszenie mebli skażonych przez płyny ustrojowe nieboszczyka;
 • Zrywanie wykładziny z podłogi po zaawansowanym rozkładzie zwłok;
 • Dezodoryzację powietrza z nieprzyjemnego zapachu.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Kwidzyn

Natychmiastowy kontakt telefoniczny – pomoc po zgonie 24/7

Zgon w mieszkaniu generuje szereg zagrożeń, z którymi należy się zmierzyć tuż po wyniesieniu ciała przez zakład pogrzebowy. Nie warto jednak samodzielnie sprzątać lokalu i narażać się na działanie chorobotwórczych drobnoustrojów. Najlepiej dezynfekcję pomieszczeń po zmarłym powierzyć profesjonalnemu serwisowi sprzątającemu.

Do biura obsługi klienta firmy Kastelnik można się dodzwonić niemal natychmiastowo, nie zważając na godzinę i dzień tygodnia – wystarczy wybrać alarmowy numer 735-960-510. Działamy na terenie całej Polski. Dzięki całodobowemu kontaktowi telefonicznemu jesteśmy w stanie w szybkim czasie skutecznie odkazić wszystkie pomieszczenia po zmarłej osobie w skażonej nieruchomości.

Sprzątanie po zmarłych Kwidzyn. Dezynfekcja pomieszczeń po zwłokach

Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych w powiecie kwidzyńskim powinna być bezpieczna, a zarazem efektywna. Dlatego warto wiedzieć, jaką metodę odkażania użyć, by pozbyć się szkodliwych patogenów pochodzących ze zwłok.

Ozonowanie pomieszczeń

Ozon skutecznie usuwa chorobotwórcze drobnoustroje,

Technicy przedsiębiorstwa Kastelnik stosują najczęściej 3 formy dezynfekcji m.in.:

 • Mechaniczna z użyciem atestowanych środków chemicznych;
 • Fumigacją suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru;
 • Ozonowanie pomieszczeń przemysłowym generatorem ozonu.
Kastelnik – ozonowanie powietrza – potwierdzone certyfikatem

Zamgławianie suchą mgłą pomieszczeń po zgonach w powiecie kwidzyńskim

Fumigacja pomieszczeń polega na bezinwazyjnym usuwaniu chorobotwórczych drobnoustrojów. Zamgławianie suchą mgłą po zgonach wykonujemy z aktywnym nadtlenkiem wodoru, a ozonowanie pomieszczeń jest inną alternatywną formą dezynfekcji. Czasami w celu zwiększenia efektu stosuje się obie metody w sposób łączony.

Nadtlenek wodoru jest sprawdzonym środkiem dezynfekcji pomieszczeń ze szkodliwych mikroorganizmów, lecz nie jest szkodliwy dla środowiska. Od ozonu różni się tym, że ozon produkowany jest z tlenu i przenoszony jest w powietrzu za pomocą glikogenu.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak wygląda dezynfekcja pomieszczeń przez zamgławianie?

Odkażanie za pomocą suchej mgły należy do metod, które powinny być stosowane przez pracowników firm sprzątających po zwłokach. Konieczne jest, aby dezynfekcja powierzchni po zwłokach była praktykowana z użyciem szeroko dostępnych środków ochrony osobistej i jest to bardzo ważny element, specjalistycznego procesu dezynfekcji domu po zgonie.

Dezynfekcja ozonem

Usługi specjalistycznego sprzątania Kastelnik

 • sprzątanie po zmarłych w Kwidzynie;
 • dezynfekcja pomieszczeń po zgonach we wszystkich 11 osiedlach miasta np. Osiedle Bema w Kwidzynie, Hellera, Zacisze itp.;
 • czyszczenie podłogi po śladach krwi;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po zmarłym;
 • sprzątanie piwnic po samobójcach – usługa dostępna w całej Polsce;
 • odkażanie powierzchni z płynów ustrojowych;
 • ozonowanie mieszkania po zwłokach w stanie rozkładu;
 • sprzątanie zaniedbanego mieszkania;
 • wynoszenie mebli z mieszkania;
 • czyszczenie mieszkania po zgonie;
 • sprzątanie domu skażonego biologicznie;
 • utylizacja termiczna mebli po nieboszczyku;
 • czyszczenie suchym lodem po zgonie w pracy;
 • fumigacja suchą mgłą nieruchomości po zmarłym;
 • usługi utylizacji skażonych przedmiotów;
 • opróżnianie mieszkań po zmarłych np. ze starych mebli, gabarytów.

Zadzwoń po całodobową pomoc po zgonie w mieszkaniu!

W firmie Kastelnik jesteśmy dostępni całodobowo dla wszystkich tych, którzy potrzebują pomocy w specjalistycznym sprzątaniu mieszkania, bez względu na osiedle, gdzie doszło do zgonu. Pamiętaj, czekamy pod telefonem 365 dni w roku przez całą dobę. Nasz zespół specjalistów ma nocne dyżury, by w alarmowych sytuacjach, jak najszybciej przyjechać i pomóc w dezynfekcji funeralnej.

3 sposoby na otrzymanie bezpłatnej wyceny usługi sprzątania

Usługę sprzątania po zmarłych w Kwidzynie wyceniamy bezpłatnie dla każdego klienta. Warto dodać, że istnieje możliwość przygotowania wyceny na podstawie zdjęć przesłanych za pomocą poczty e-mail, informacji od zlecającego przekazanych telefonicznie lub po oględzinach miejsca zgonu przez technika.

Inne usługi dostępne w całodobowej firmie Kastelnik

Jesteśmy firmą sprzątającą, która wykonuje także inny rodzaj usług m.in. osuszanie pomieszczeń i osuszanie budynków po zalaniach. Dla naszych klientów funkcjonuje wypożyczalnia osuszaczy pochłaniaczy wilgoci, a bezpieczne sposoby pracy to wizytówka naszej firmy.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

Zachęcamy do skontaktowania się z nami. Chętnie wyjaśnimy, co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić. Nie zwlekaj i pozbądź się jak najszybciej skażonych przedmiotów po zmarłym! Dezynfekcja niebezpiecznych patogenów nie powinna czekać.

Usługi porządkowe, sprzątanie mieszkań po zmarłych także w miastach:

Całodobowa pomoc po zgonie

Zadzwoń do nas – czekamy!

Co wiemy o sprzątaniu o zmarłym?

Wiele osób zastanawia się, co tak właściwie dzieje się ze zmarłymi po śmierci. Jednak nie tylko ta kwestia spędza ich sen z powiek. Po zgonie w mieszkaniu zostajemy ze skażonymi rzeczami, śmierdzącym meblami i powierzchniami, na których pełzają przeróżne bakterie.

Sprzątanie Kwidzyn

Sprzątanie po zmarłym to zespół czynności, które mają na celu usunięcie patogenów pochodzących ze zwłok w stanie silnego rozkładu. O co pytają osoby zamawiające tę usługę?

Czy dezynfekcja mieszkania po zmarłym jest konieczna?

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym jest konieczna, jeśli zależy ci na bezpiecznym użytkowaniu pomieszczeń. Profesjonalne odkażanie pomieszczeń po zgonach można wykonać z użyciem ozonu, nadtlenku wodoru lub atestowanych środków chemicznych.

Ile kosztuje sprzątanie po zgonie?

Cena sprzątania po zgonie różni się w zależności od wybranego pakietu. Śmiało, jednak można powiedzieć, że podstawowy koszt dezynfekcji jednego pomieszczenia po zmarłym rozpoczyna się już od 800 zł netto. Utylizacja mebli po nieboszczyku wyceniana jest zazwyczaj indywidualnie i zależy od ich ilości. Dzwoniąc do profesjonalnej firmy sprzątającej, otrzymasz indywidualną wycenę.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%