Sprzątanie po zmarłych Krzeszowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Krzeszowicach. Na czym polega odkażanie miejsca po śmierci?

Kastelnik – sprzątanie po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

Potrzebujesz profesjonalnej firmy i nie wiesz, komu zlecić usuwanie krwi po osobie zmarłej Pierwszym etapem procesu sprzątania po zgonie w Krzeszowicach jest najczęściej oczyszczenie mieszkania z fizycznych pozostałości po śmierci, tj. tkanki i szczątki ludzkie.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Krzeszowice

Jedną z czynności wykonywanych podczas sprzątania po zmarłym jest opróżnianie mieszkania.

Oczywiście ten krok uwzględnia neutralizowanie plam krwi, płynów ustrojowych i śladów biologicznych, które mogą stanowić potencjalne zagrożenie biologiczne. Usługę ozonowania zamówisz w jednej z lokalnych firm, ale inne usługi specjalistyczne wymagają już doświadczonej ekipy ze sprzętem do utylizacji skażonych mebli.

Jak wygląda sprzątanie miejsca zgonu?

Technicy sprzątania miejsc śmierci wykorzystują biobójcze środki oraz profesjonalne techniki odkażania pomieszczeń. Na początku pracy usuwają ręcznie wydzieliny pośmiertne, sięgając czasami również po suchy lód, który doskonale likwiduje uporczywe zabrudzenia i ma także działanie dezodoryzujące.

W mieście Krzeszowice i na terenie powiatu krakowskiego można skorzystać z usług kilku firm sprzątających miejsca śmierci. Trzeba pamiętać, że sprzątanie po zgonach to niezwykle trudna i wymagająca praca, którą musi wykonywać się profesjonalnie i z największą starannością. Tu nie ma miejsca na błędy.

Sprzątanie pomieszczeń po zmarłych Krzeszowice

Kastelnik – sprawdzona firma sprzątająca po zwłokach

Jeśli szukasz firmy sprzątającej po zgonach w Krzeszowicach, która poradzi sobie z każdym problemem i zagwarantuje cię bezpieczeństwo, to koniecznie sięgnij po usługi firmy sprzątającej Kastelnik. Nasza ekipa to profesjonalny zespół czyścicieli miejsc po zwłokach, który oferuje szeroki zakres usług dezynfekcji.

Zastanawiasz się jak zdezynfekować pomieszczenie, w którym nastąpiła śmierć?

Jest to szczególnie ważne, by czyszczenie po zwłokach wykonać solidnie za pomocą środków biobójczych np. tych opartych na nadtlenku wodoru. Należy pamiętać o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą śmierć człowieka w mieszkaniu, w którym na co dzień żyjesz. Dlatego sprzątanie po zmarłych w Krzeszowicach to zadanie dla firmy Kastelnik, która swoje usługi świadczy w trybie całodobowym. Tak naprawdę nieistotne, czy szukasz pomocy do dezynfekcji, czy do opróżnienia mieszkania z mebli, wszystkie usługi możesz zlecić w ramach jednej, czyli kompleksowego sprzątania pomieszczeń po śmierci.

Specjalista podczas pracy

Odkażanie klatki schodowej jest praktykowane za pomocą sprawdzonych środków chemicznych.

Usługi sprzątania Krzeszowice, woj. małopolskie

Szukasz pomocy do sprzątania miejsca po zgonie? Usługi sprzątania mieszkania w Krzeszowicach można zlecić firmie Kastelnik. To załoga techników sprzątania miejsc śmierci, która swoje usługi świadczy na terenie całego woj. małopolskiego. Kompleksowo doprowadzamy mieszkanie do porządku, korzystając ze środków i metod, które pozwalają skutecznie zminimalizować okres wyłączenia lokalu z użytku.

Odkażanie pomieszczeń

W ramach naszych usług możesz zlecić takie specjalistyczne czynności, jak:

 • opróżnianie mieszkań po zmarłych,
 • wywóz przedmiotów skażonych biologicznie do utylizacji w spalarni,
 • neutralizacja krwi i wydzielin pośmiertnych z podłóg,
 • odkażanie cennych przedmiotów w celu ich odzyskania,
 • dezynfekcja pomieszczeń po zgonie przez ozonowanie i zamgławianie,
 • dezodoryzacja mieszkania.

Dezynfekcja pomieszczeń z niebezpiecznych patogenów

Czy wiesz, że w czasie rozkładu ludzkiego ciała dochodzi do uwolnienia prawie 30 niebezpiecznych związków? Wśród nich są bakterie, toksyczne gazy, wirusy i trupie jady. Dlatego właśnie wyeliminowanie tego skażenia bakteriologicznego jest priorytetem dla firmy Kastelnik.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Wiele osób z branży specjalistycznego sprzątania, zaleca, by przeprowadzać dezynfekcję łączoną przy użyciu O3 i H2O2. Odkażanie pomieszczeń po zmarłej osobie często zaczynamy od zamgławiania ULV, czyli rozpylania w mieszkaniu zimnej mgły ze środkiem biobójczym. Cały proces zamyka ozonowanie pomieszczeń, które zabija wszelkie pozostałości patogenów i nieprzyjemny trupi zapach.

Skażone łóżko

Łóżko, na którym doszło do rozkładu zwłok, nadaje się do zutylizowania w specjalistycznej spalarni.

Certyfikacja i dokumenty ze sprzątania po zmarłym

Prawdziwych profesjonalistów z branży sprzątania po zmarłych rozpoznasz po dokumentacji ze swoich usług. Dlatego jako firma z blisko 10-letnim doświadczeniem na rynku dezynfekcji funeralnej do każdej usługi wystawiamy paragon albo fakturę oraz certyfikat dekontaminacji na życzenie klienta. Taki certyfikat zawiera wszystkie informacje na temat wykonanych usług: termin, zastosowane preparaty dezynfekujące i może być przydatny np. jeśli chcesz sprzedać swoje mieszkanie.

Wywóz starych mebli z domu po zgonie

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – potwierdzony certyfikatem

Rodzina zmarłego często zastanawia się, co zrobić z rzeczami po śmierci bliskiej osoby. To istotne, abyś przedmiotów skażonych biologicznie nie wyrzucał do osiedlowego kosza. Co jeszcze warto zamówić w ramach sprzątania po zmarłym? Opróżnianie mieszkania i transport rzeczy do spalarni w celu poddania ich utylizacji termicznej.

 Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Krzeszowicach.

Kastelnik — całodobowe usługi sprzątania i utylizacji mebli w mieszkaniu po zmarłym.

To usługa firmy Kastelnik oferowana na terenie całego woj. małopolskiego. Wszystkie zabrudzone krwią przedmioty przewozimy w specjalnych kontenerach z naklejką “biohazard”. Dzięki temu nie musisz się martwić o zagracone mieszkanie i co zrobić z zakrwawionymi ubraniami, wszystko bezpiecznie przetransportujemy w przeznaczone do tego celu miejsce.

Rodzinny zakład czyszczący

Kastelnik to firma, która dezynfekuje pomieszczenia po zwłokach

FAQ - najczęściej zadawane pytania 

Zgon w mieszkaniu? Technicy sprzątania miejsc śmierci wykonają sprzątanie po zgonie w Krzeszowicach obejmujące ozonowanie pomieszczeń. Czy wiesz, że ozon wyróżnia aż 99% skuteczności biobójczej? Neutralizuje drobnoustroje zmarłego i nieprzyjemną trupią woń, która unosi się w mieszkaniu po śmierci. Dlatego ozonowanie wykorzystuje się nie tylko jako skuteczną formę dezynfekcji, ale i dezodoryzacji po zgonach. Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych w Krzeszowicach.

FAQ zgon Krzeszowice

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po śmierci?

Cena za sprzątanie mieszkania po zgonie ustalana jest z każdym klientem indywidualnie, ponieważ może być ona różna w zależności od okoliczności śmierci, wielkości mieszkania czy ilości rzeczy do utylizacji. Zazwyczaj koszt dezynfekcji jednego pomieszczenia zaczyna się od 800 zł i może wynieść kilka tysięcy złotych za odkażanie większego mieszkania.

Czy chlor to dobry środek biobójczy?

Tak, chlor to dobry środek biobójczy i stanowi często składnik wielu preparatów do dezynfekcji przeznaczonych do odkażania powierzchni po śmierci. Doskonale eliminuje drobnoustroje i czyści skażone miejsca.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%