Sprzątanie po zmarłych
Krotoszyn

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Krotoszynie. Choroby, na które najczęściej umierają Polacy

Usługi sprzątania w mieszkaniach w Krotoszynie

Odkażanie pomieszczenia profesjonalnym sprzętem w domu klienta.

Sprzątanie po zmarłych Krotoszyn to usługa, którą firma Kastelnik na terenie województwa wielkopolskiego świadczy już od 2013 roku. Oferujemy gruntowne sprzątanie po zwłokach z użyciem atestowanych środków chemicznych oraz skutecznych metod dezynfekcji.

Usługi odkażania mieszkań z groźnych patogenów są dość często zamawiane przez rodziny zmarłych osób. Ważne jest, by wybrać legalną firmę sprzątająca, która posiada wpis do bazy danych odpadowych, która po skończeniu pracy wystawi odpowiedni certyfikat.

Kastelnik – sprzątanie po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

Usługi sprzątania ciał w stanie rozkładu

Nasi technicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy do pracy podchodzą z szacunkiem oraz dokładnością. Infolinia, która działa 24/7 to u nas podstawa, ponieważ wiemy, że śmierć może się równać z wypadkiem losowym, przez co działać trzeba sprawnie. Skorzystaj z bezpłatnej wyceny wraz z dojazdem na miejsce zgonu, np. w takich dzielnicach Krotoszyna jak: Krotoszyn Folwark Zamkowy, czy Krotoszyn Bukówko.

Sprzątanie po zmarłych Krotoszyn

Zapach śmierci – czy da się go pozbyć?

Aby odpowiedzieć na wyżej wymienione pytanie, powinniśmy najpierw wyjaśnić, jak powstaje fetor po zgonie. Zacznijmy od tego, że w organizmie człowieka po śmierci dochodzi do różnych procesów chemicznych, które nieodwracalnie je zmieniają. Na przykład ciało zaczyna gnić od środka, a dokładnie na skutek dostania się do jelit bakterii gnilnych. Mogą one tam przebywać, ponieważ organizmu już nie chroni układ odpornościowy. Jest on bezbronny i poddany miliardom bakterii.

Martwe ciało potrafi być również miejscem zamieszkania dla różnego rodzaju stawonogów.

W skład zapachu śmierci wchodzi:

 • tlenek siarki;
 • metan;
 • pochodne benzenu;
 • długołańcuchowe węglowodory.
Kastelnik – dezodoryzacja mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Ta mieszanka to warunki chorobotwórcze dla naszego organizmu! Dlatego, gdy mamy do czynienia z rozkładem zwłok, wezwijmy profesjonalną ekipę, która oferuje sprzątanie po zgonach. Odór, jaki powstaje po rozkładzie zwłok, może być tak silny, że będzie potrzeba zerwania podłogi, czy tynków. Nie możemy tego bagatelizować.

Jak wygląda sprzątanie po zgonach

Zmarli pozostawiają po sobie stare rzeczy, które należy zutylizować.

Ozonowanie pomieszczeń skażonych przez płyny ustrojowe

Jako firma działająca d 2013 roku w branży sprzątania funeralnego, mieliśmy ciężkie przypadki. Gdy osoba mieszka sama i nikt często jej nie odwiedza, jej ciało w mieszkaniu może ulegać rozkładowi po śmierci przez długi czas. Wtedy zazwyczaj ta informacja wychodzi na jaw, gdy sąsiedzi zaczynają czuć fetor na klatce. Wtedy przypominają sobie, że dawno nie widzieli sąsiada.

Jak się pozbyć nieprzyjemnego zapachu w mieszkaniach osób zmarłych?

Usunięcie smrodu, jest możliwe, dzięki zastosowaniu zabiegu dezodoryzacji. Polega ona na neutralizowaniu zapachu, a nie tylko jego maskowaniu. Używane są do tego dedykowane tzw. eliminatory. Najczęściej stosowaną przez nas metodą dezodoryzacji jest ozonowanie pomieszczeń po zmarłym. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia najbliższego terminu usługi sprzątanie po zgonie.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – potwierdzona certyfikatem

Dezynfekcja mieszkań i utylizacja starych rzeczy zmarłego

Kiedy odchodzi bliska nam osoba w mieszkaniu, to należy skorzystać z usług takich jak utylizacja mieszkania po zgonie. Będziemy mieć w tym przypadku pewność, że nie pozostanie tam żaden element, który nie będzie wyglądał estetycznie, a także przede wszystkim, który w jakikolwiek sposób będzie nam zagrażał.

Odkażanie pomieszczeń to usługa, w której ważne jest doświadczenie

Odkażanie domu po zmarłym specjalistycznym sprzętem.

Sprzątanie mieszkania po zgonie, jakie usługi obejmuje?

Przede wszystkim powinniśmy skorzystać z tego typu usług, kiedy mamy do czynienia z brudnymi ścianami, podłogą, czy zastaniemy łóżko w krwi.

Sprzątanie mieszkania po zgonie odbywa się bowiem za pomocą bezpiecznych i profesjonalnych środków. Warto więc poprosić o pomoc firmę, która trudni się wykonywaniem takich czynności w pełni profesjonalnie, bo jest to zdecydowanie kluczem, aby móc cieszyć się mieszkanie w pełni czystym i świeży, mimo tego, że ktoś nie dawno tam odszedł.

Czyszczenie po zgonach. Skorzystaj z doświadczenia firmy Kastelnik

Utylizacja mieszkania po zgonie może okazać się jednak niezbędna. Doświadczenie naszych pracowników pozwala przeprowadzić bezpieczną dezynfekcję i usunięcie skażonych przedmiotów, aby pozbyć się zagrożenia epidemicznego w pomieszczeniu.

Dezynfekcja tylko przez profesjonalną firmę

Dezynfekcją powinni zajmować się wyłącznie przeszkoleni pracownicy. Zaufaj naszym specjalistom. W zakresie dezynfekcji niebezpiecznych płynów po zmarłym konieczne jest stosowane kombinezonów ochronnych oraz maski. Przy takim sprzątaniu bardzo ważne jest przestrzeganie zasad BHP.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Krotoszynie.

Całodobowe usługi sprzątania i dezynfekcji niebezpiecznych związków chemicznych.

Sprzątanie po zmarłych Krotoszyn – utylizacja śmieci

Sprzątanie po zmarłych Krotoszyn to wieloetapowy proces, w ramach którego wykonywane są takie czynności jak wywóz starych mebli, utylizacja śmieci, usuwanie śladów krwi i trujących związków chemicznych.

Neutralizowanie groźnych patogenów jest możliwe dzięki profesjonalnej dezynfekcji obejmującej ozonowanie albo zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Często łączy się te dwa sposoby sterylizacji, kiedy czas i warunki na to pozwalają, by zwiększyć skuteczność odkażania w mieszkaniu po zmarłym. Oferta Kastelnik obejmuje:

 • sprzątanie po zgonach w Krotoszynie i powiecie krotoszyńskim Kobylin, Koźmin Wielkopolski, Sulmierzyce, Zduny;
 • sprzątanie po zmarłym w zaawansowanym rozkładzie woj. wielkopolskie;
 • dezynfekcja mieszkania po gnijących zwłokach;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po śmierci samotnej;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po zgonach.
 • ozonowanie po zmarłych

Usuwanie smrodu po śmierci

Dezodoryzacja jest to zabieg, który przeprowadzają profesjonalne firmy przeprowadzające sprzątanie po zgonach, który ma na celu zneutralizowanie nieprzyjemnych zapachów po rozkładzie gnilnym zwłok. Usuwanie cząsteczek tworzących odór jest możliwe z zastosowaniem eliminatorów. Mają one w składzie takie substancje jak aldehydy oraz ketony.

Krotoszyn niebezpieczna dezynfekcja płynów ustrojowych

Nasi pracownicy przeprowadzają zamgławianie w mieszkaniach – gwarantujemy bezpieczeństwo zdrowia klientów.

Dezynfekcja mieszkania po zgonach Krotoszyn – profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych

Chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zmarłych Krotoszyn i woj. wielkopolskie? Skontaktuj się z nami poprzez całodobową infolinię, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty oraz umówimy najbliższy termin realizacji sprzątanie po zmarłym. Tel. do firmy Kastelnik 735-960-510 jest czynny przez całą dobę dla mieszkańców Krotoszyna i okolic.

Przyjmujemy zlecenia sprzątania i dezynfekcji, aby Twoje pomieszczenie było bezpieczne i nadawało się do ponownego użytku

Wykonamy również bezpłatnie wycenę, gdy wystąpi taka konieczność, w tym celu również przyjedziemy na miejsce. Czekamy na telefony!

Usługi związane ze sprzątaniem w Krotoszynie

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie mieszkań po zgonach, dostępne są również w miastach:

oraz mniejsze miejscowości Kobylin, Koźmin Wielkopolski, Sulmierzyce, Zduny

Kto sprząta po morderstwie?

Przepisy Państwowej Inspekcji Sanitarne zabraniają samodzielnej dezynfekcji skażonych powierzchni i utylizacji mebli po zmarłych w osiedlowych śmietnikach. Sprzątanie po morderstwie to usługa dla wyspecjalizowanej ekipy sprzątającej, Wiele osób po prostu nie zdaje sobie sprawy z faktu, co wydziela się z ciała człowieka, po jego śmierci. Co warto wiedzieć na temat usługi czyszczenie miejsc po zwłokach?

Kto sprząta po morderstwie?

Ile kosztuje sprzątanie pomieszczenia po morderstwie?

Koszt sprzątania po morderstwie zależy od ilości przedmiotów poplamionych krwią. Kalkulacja kosztów za czyszczenie mieszkania po zmarłym obejmuje czynniki, takie jak wielkość mieszkania i ilość przedmiotów do utylizacji. Zazwyczaj cena za sprzątanie po zwłokach jest ustalana indywidualnie z klientem. Koszt podstawowej dezynfekcji wynosi zwykle 800 złotych, ale koszt sterylizacji dużego mieszkania kilkupokojowego, które jest zalane płynami ustrojowymi i krwią na podłodze, może wynieść kilka tysięcy złotych.

Czy ozonowanie lokali mieszkalnych po zgonie jest bezpieczne?

Ozonowanie miejsca zgonu jest całkowicie bezpieczne, jeśli przeprowadzana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą dysponującą odpowiednim certyfikatem. Do obsługi przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40 do 240 g/h wymagane są uprawnienia techników specjalizujących się w sprzątaniu miejsc po zgonach. Po zakończeniu dezynfekcji wykonuje się pomiar stężenia ozonu za pomocą specjalnych mierników, co stanowi ostatni etap specjalistycznego sprzątania.

Jakie są przepisy sanitarne dotyczące usuwania śladów zgonu, takich jak plamy krwi?

Osoby zajmujące się usuwaniem śladów zgonu powinny przestrzegać zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, takich jak stosowanie środków ochrony indywidualnej, w tym rękawic, masek i fartuchów ochronnych. Należy stosować odpowiednie środki chemiczne do dezynfekcji i usuwania plam krwi. Powszechnie używane są środki zawierające chlor lub nadtlenek wodoru.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%