Sprzątanie po zmarłych
Krotoszyn

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Krotoszynie. Choroby, na które najczęściej umierają Polacy

Sprzątanie po zmarłych Krotoszyn to usługa, którą firma Kastelnik na terenie województwa wielkopolskiego świadczy już od 2013 roku. Oferujemy gruntowne sprzątanie po zwłokach z użyciem atestowanych środków chemicznych oraz skutecznych metod dezynfekcji. Nasi technicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy do pracy podchodzą z szacunkiem oraz dokładnością. Infolinia, która działa 24/7 to u nas podstawa, ponieważ wiemy, że śmierć może się równać z wypadkiem losowym, przez co działać trzeba sprawnie. Skorzystaj z bezpłatnej wyceny wraz z dojazdem na miejsce zgonu, np. w takich dzielnicach Krotoszyna jak: Krotoszyn Folwark Zamkowy, czy Krotoszyn Bukówko

Sprzątanie po zmarłych Krotoszyn

Zapach śmierci – czy da się go pozbyć?

Aby odpowiedzieć na wyżej wymienione pytanie, powinniśmy najpierw wyjaśnić, jak powstaje fetor po zgonie. Zacznijmy od tego, że w organizmie człowieka po śmierci dochodzi do różnych procesów chemicznych, które nieodwracalnie je zmieniają. Na przykład ciało zaczyna gnić od środka, a dokładnie na skutek dostania się do jelit bakterii gnilnych. Mogą one tam przebywać, ponieważ organizmu już nie chroni układ odpornościowy. Jest on bezbronny i poddany miliardom bakterii. Martwe ciało potrafi być również miejscem zamieszkania dla różnego rodzaju stawonogów. W skład zapachu śmierci wchodzi:

  • tlenek siarki;
  • metan;
  • pochodne benzenu;
  • długołańcuchowe węglowodory.

Ta mieszanka to warunki chorobotwórcze dla naszego organizmu! Dlatego, gdy mamy do czynienia z rozkładem zwłok, wezwijmy profesjonalną ekipę, która oferuje sprzątanie po zgonach. Odór, jaki powstaje po rozkładzie zwłok, może być tak silny, że będzie potrzeba zerwania podłogi, czy tynków. Nie możemy tego bagatelizować. Jako firma działająca d 2013 roku w branży sprzątania funeralnego, mieliśmy ciężkie przypadki. Gdy osoba mieszka sama i nikt często jej nie odwiedza, jej ciało w mieszkaniu może ulegać rozkładowi po śmierci przez długi czas. Wtedy zazwyczaj ta informacja wychodzi na jaw, gdy sąsiedzi zaczynają czuć fetor na klatce. Wtedy przypominają sobie, że dawno nie widzieli sąsiada. Usuniecie smrodu, jest możliwe, dzięki zastosowaniu zabiegu dezodoryzacji. Polega ona na neutralizowaniu zapachu, a nie tylko jego maskowaniu. Używane są do tego dedykowane tzw. eliminatory. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia najbliższego terminu usługi sprzątanie po zgonie. 

Sprzątanie po zmarłych Krotoszyn

  • sprzątanie po zgonach w Krotoszynie i powiecie krotoszyńskim Kobylin, Koźmin Wielkopolski, Sulmierzyce, Zduny;
  • sprzątanie po zmarłym w zaawansowanym rozkładzie woj. wielkopolskie;
  • dezynfekcja mieszkania po gnijących zwłokach;
  • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po śmierci samotnej;
  • dezodoryzacja pomieszczeń po zgonach. 
  • ozonowanie po zmarłych

Usuwanie smrodu po śmierci

Dezodoryzacja jest to zabieg, który przeprowadzają profesjonalne firmy przeprowadzające sprzątanie po zgonach, który ma na celu zneutralizowanie nieprzyjemnych zapachów po rozkładzie gnilnym zwłok. Usuwanie cząsteczek tworzących odór jest możliwe z zastosowaniem eliminatorów. Mają one w składzie takie substancje jak aldehydy oraz ketony.

Dezynfekcja mieszkania po zgonach Krotoszyn – profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych

Chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zmarłych Krotoszyn i woj. wielkopolskie? Skontaktuj się z nami poprzez całodobową infolinię, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty oraz umówimy najbliższy termin realizacji sprzątanie po zmarłym. Wykonamy również bezpłatnie wycenę, gdy wystąpi taka konieczność, w tym celu również przyjedziemy na miejsce. Czekamy na telefony!

Gdzie nas znajdziesz: Poznań, Gostyń, Gniezno, Kępno, Konin, Leszno, Luboń, Ostrów Wielkopolski, Rawicz, Swarzędz, Śrem, Wolsztyn, Września, Koło, Piła, Kalisz oraz mniejsze miejscowości Kobylin, Koźmin Wielkopolski, Sulmierzyce, Zduny

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%