Sprzątanie po zmarłych
Kraśnik

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zmarłym w Kraśniku. Jak przebiega dezynfekcja strychu po śmierci samobójczej?

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Specjalistyczna firma Kastelnik oferujemy usługę sprzątanie po zmarłych Kraśnik, która obejmuje dekontaminację pomieszczeń w całym woj. lubelskim. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje z czyszczenia miejsc po samobójcach zawsze były wykonywane z należytym szacunkiem i dokładnością.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy wyłącznie nowoczesne metody sprzątania oraz dezynfekcji. Używanie atestowanych środków chemicznych to podstawa bezpieczeństwa pracy. Dla naszych klientów dojeżdżamy na bezpłatną wycenę np. do takich rejonów Kraśnika jak: Kraśnik Fabryczny i Stary.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Kraśnik

Zmarły leżał kilka dni, zanim znaleziono w domu jego ciało w stanie rozkładu.

Dezynfekcja po zgonach Kraśnik – preparaty do odkażania

Zgon w mieszkaniu? Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Kraśniku to usługa, która pozwala wyeliminować wszelkie bakterie i wirusy z mieszkania, gdzie nastąpiła śmierć. Specjalistyczna usługa jest zarazem jedną z najtrudniejszych dziedzin sprzątania, którego na co dzień podejmują się technicy od sprzątania miejsc po śmierci.

Kastelnik – dezynfekcja miejsca zgonu – kontakt 7 dni w tygodniu

Należy wiedzieć, jakie preparaty i narzędzia zastosować, by wyeliminować zagrożenie związane ze szkodliwymi drobnoustrojami. Największe znaczenie mają tu odpowiednio dobrane środki biobójcze, sposób ich aplikacji oraz czas ekspozycji na skażonej powierzchni.

Specjaliści, wykonując odkażanie pomieszczeń po zgonie, sięgają po sprawdzone środki bakteriobójcze, zatwierdzone przez sanepid. Preparaty, które pozwolą usunąć groźne patogeny, w tym trupi jad, powinny zawierać substancje aktywne, takie jak chlor, aldehydy, fenol, alkohol i czwartorzędowe związki amoniowe. 

Specjalistyczne preparaty do dezynfekcji

Wspomniane preparaty odkażające wykazują silne działanie bakteriobójcze, eliminujące patogeny, grzyby, a nawet pleśń ze ściany. Korzyści jest więc dość sporo i warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązania.

 Z kolei dezynfekcja pomieszczeń mieszkalnych po zgonie w woj. lubuskim z wykorzystaniem profesjonalnych sprzętów odbywa się przy użyciu przemysłowych generatorów ozonu i dyfuzorów do zamgławiania powietrza. Ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru to jedne z najskuteczniejszych metod odkażania w nieruchomości po śmierci. Środki te eliminują całkowicie trupi jad po zgonie i nieprzyjemny fetor unoszący się nie tylko w mieszkaniu, ale również na klatce schodowej. 

Tak przeprowadzona dezynfekcja po śmierci pozwala oczyścić mieszkanie po zgonie z groźnych dla zdrowia bakterii i ptomain, czyli trupiego jadu.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Kraśniku.

Kastelnik – całodobowa dezynfekcja mieszkania po zgonie w Kraśniku.

Śmierć samobójcza – metody dezynfekcji

Ten, kto spotkał się w swoim życiu z przypadkiem samobójstwa, wie, że jest to temat ogromnie ciężki. W samej Polsce rocznie odnotowuje się mniej więcej 5 tysięcy samobójstw. Niepokojący jest fakt, iż prób samobójczych jest 10 razy więcej. Problem śmierci samobójczej to często również problemy związane z samoakceptacją, patologicznymi wydarzeniami w rodzinie.

Mało kto potrafi poradzić sobie samodzielnie z traumatycznymi wydarzeniami, a osoby, które nie zgłoszą się do odpowiedniego specjalisty, szukają ratunku w odebraniu sobie życia. Miejsce zgonu po samobójstwie jest bardzo przykry widokiem. W zależności od tego, jaki sposób wybiera na to dana osoba, po zabraniu ciała mamy styczność z innymi śladami tego czynu.

Nasze usługi na sprzątanie po zgonie obejmują:

 • sprzątanie strychu z krwi po samobójcy;
 • dezynfekcję miejsca po samobójstwie w piwnicy;
 • usuwanie płynów ustrojowych z wanny w łazience;
 • utylizację łóżka po zgonie;
 • czyszczenie miejsc po śmiertelnych wypadkach.

Sprzątanie po zmarłych Kraśnik

Ciało człowieka po zgonie – dezodoryzacja, dezynfekcja

Ślady krwi, czy płyny ustrojowe, to biologicznie niebezpieczne substancje, którymi powinna zająć się firma oferująca usługę sprzątanie po zgonach. Tutaj należy zwrócić uwagę na pewien aspekt, jakim jest odpowiednia kolejność sprzątania po zgonach tj., mycie – dezynfekcja -dezodoryzacja. Usługa dezodoryzacji jest niezbędna w przypadku towarzyszącego przykrego zapachu śmierci, natomiast dezynfekcja to podstawa po każdym zgonie.

Jeśli ciało zostało przewiezione od razu, czyli nie leżało długo, to wystarczy tylko ozonowanie. Sytuacja się komplikuje, gdy zmarły popełnił samobójstwo na strychu. Jest to miejsce przez nas rzadko odwiedzane, więc ciało, które tam np. wisi na skutek powieszenia, może być odnalezione już w fazie rozkładu. Jeśli potrzebujesz usługi sprzątanie po zgonie, zapraszamy do kontaktu!

Dezynfekcja kuchni po zmarłym

Do zdezynfekowania jest każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Sprzątanie po zmarłych Kraśnik – możemy Ci pomóc

Od wielu lat na terenie woj. lubelskiego rodziny zmarłych osób zamawiają specjalistyczne czyszczenie. Kompleksowe sprzątanie po zgonach w Kraśniku to jedna z takich właśnie usług. Obejmuje ona prace związane z odkażaniem powietrza oraz utylizacją mebli z mieszkania. Często ilość przedmiotów nagromadzonych przez wiele lat w takim mieszkaniu wywołuje poczucie bezsilności u spadkobiercy.

Kastelnik – utylizacja mebli – potwierdzony certyfikatem

Nie ma się co dziwić, gdyż mało kto, wie, co robić z rzeczami zmarłej osoby. Warto dodać, że dywanu w krwi czy też łóżka poplamionego płynami ustrojowymi nie wolno wyrzucać do śmieci. Te przedmioty są zazwyczaj skażone biologicznie i muszą zostać zutylizowane w specjalnej spalarni.

Jaką pomoc można uzyskać w firmie Kastelnik?

 • sprzątanie po zmarłych w Kraśniku i utylizacja rzeczy z powiatu kraśnickiego;
 • czyszczenie miejsc po zgonach w mieszkaniach na terenie województwa lubelskiego;
 • gruntowne czyszczenie miejsc po zwłokach;
 • dezynfekcja po zgonach w zaawansowanym stadium rozkładu;
 • usuwanie śladów płynów ustrojowych po śmierci samobójczej;
 • usuwanie śladów krwi z podłogi;
 • utylizacja mebli po zgonie. 
Zgon w wyniku samobójstwa

Firma Kastelnik sprząta po każdym rodzaju śmierci.

Słownik funeralny – samobójstwo, najmniej oczekiwany zgon

Samobójstwo to celowe odebranie sobie życia i może mieć charakter gwałtowny, czyli na przykład przez zrzucenie się z mostu lub stopniowy, gdzie przykładowo ktoś się głodzi. Często dochodzi do tak zwanych prób samobójczych, które są tylko pewnego rodzaju apelem o pomoc, ktoś chce zwrócić uwagę na siebie innych ludzi.

Na 10 aktów samobójczych, średnio jednej osobie udaje się odebrać sobie życie. Szacuje się, że jednym z głównych czynników samobójczych jest depresja. Sprzątanie po samobójstwie łączy się z usuwaniem śladów krwi, czy tkanek miękkich.

Czyszczenie po zmarłym w Kraśniku, woj. lubelskie

Spotkało Cię traumatyczne wydarzenie, jakim jest śmierć samobójcza bliskiego? Szukasz firmy, która specjalizuje się w sprzątaniu po zgonach? Zapraszamy do kontaktu – oferujemy gruntowne sprzątanie po zmarłych Kraśnik. W ramach usługi proponujemy kontakt z całodobową infolinią oraz bezpłatną wycenę wraz z dojazdem na miejsce w Lubińskim. Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty. 

Kastelnik Kraśnik – bezpłatna wycena sprzątania po zmarłych już w 20 minut!

Usługi sprzątania Lubelskie

Sprzątanie po zgonach Kraśnik - najczęstsze pytania (FAQ)

Zgon w mieszkaniu? Sprzątanie po zgonach Kraśnik to kompleksowa usługa, jaką należy przeprowadzić, by przywrócić ład i porządek w mieszkaniu po zgonie. Opróżnianie pomieszczeń z przedmiotów zmarłego i utylizacja termiczna rzeczy skażonych biologicznie. Wyeliminowanie groźnych patogenów po zwłokach umożliwia ozonowanie pomieszczeń. Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych Kraśnik.

Sprzątanie Kraśnik

Ile kosztuje sprzątanie mieszkań po zgonach?

Cena za sprzątanie mieszkania po śmierci jest ustalana indywidualnie podczas wyceny na miejscu zdarzenia. Koszty usługi zazwyczaj zaczynają się od 800 złotych za podstawową dezynfekcję patogenów, ale mogą wynieść nawet kilka tysięcy złotych za wynoszenie dużej ilości mebli i ich utylizację.

Czy dezynfekcja po zmarłym jest bezpieczna?

Prawidłowo przeprowadzona dezynfekcja powietrza z jadu trupiego, wykonywana jest przez specjalistów techników z branży DDD. Taka usługa jest w pełni bezpieczna i pomaga wyeliminować groźne drobnoustroje i patogeny. Odkażanie mieszkania po zwłokach obejmuje ozonowanie pomieszczeń lub zamgławianie suchą mgłą, które dodatkowo pomaga usunąć nieprzyjemny zapach śmierci.

Jak wymyć ślady krwi z podłogi po zmarłym?

Ślady krwi na podłodze po zmarłej osobie to jedno z najbardziej nieprzyjemnych widoków, z jakimi możemy się spotkać. Często plamy krwi są w towarzystwie płynów ustrojowych i przykrego zapachu. Aby zmyć krew z podłogi, należy przy użyciu papierowego ręcznika usunąć nadmiar krwi, a następnie należy wymyć podłogę za pomocą środka czyszczącego, który zawiera w sobie roztwór do dezynfekcji np. czwartorzędowe sole amoniowe lub nadtlenek wodoru.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%