Sprzątanie po zmarłych
Kraśnik

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zmarłym w Kraśniku. Jak przebiega dezynfekcja strychu po śmierci samobójczej?

Specjalistyczna firma Kastelnik oferujemy usługę sprzątanie po zmarłych Kraśnik, która obejmuje dekontaminację pomieszczeń w całym woj. lubelskim. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje ze sprzątania po samobójcach zwasze były wykonywane z należytym szacunkiem i dokładnością. W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy wyłącznie nowoczesne metody sprzątania oraz dezynfekcji. Używanie atestowanych środków chemicznych to podstawa bezpieczeństwa pracy. Dla naszych klientów dojeżdżamy na bezpłatną wycenę np. do takich rejonów Kraśnika jak: Kraśnik Fabryczny i Stary.

sprzątanie mieszkania po zgonie Kraśnik

Śmierć samobójcza – metody dezynfekcji

Ten, kto spotkał się w swoim życiu z przypadkiem samobójstwa, wie, że jest to temat ogromnie ciężki. W samej Polsce rocznie odnotowuje się mniej więcej 5 tysięcy samobójstw. Niepokojący jest fakt, iż prób samobójczych jest 10 razy więcej. Problem śmierci samobójczej to często również problemy związane z samoakceptacją, patologicznymi wydarzeniami w rodzinie. Mało kto potrafi poradzić sobie samodzielnie z traumatycznymi wydarzeniami, a osoby, które nie zgłoszą się do odpowiedniego specjalisty, szukają ratunku w odebraniu sobie życia. Miejsce zgonu po samobójstwie jest bardzo przykry widokiem. W zależności od tego, jaki sposób wybiera na to dana osoba, po zabraniu ciała mamy styczność z innymi śladami tego czynu. Najczęściej firmy oferują:

 • sprzątanie strychu z krwi po samobójcy;
 • dezynfekcję miejsca po samobójstwie w piwnicy;
 • usuwanie płynów ustrojowych z wanny w łazience;
 • utylizację łóżka po zgonie;
 • czyszczenie miejsc po śmiertelnych wypadkach.

Sprzątanie po zmarłych Kraśnik

Ciało człowieka po zgonie – dezodoracja, dezynfekcja

Ślady krwi, czy płyny ustrojowe, to biologicznie niebezpieczne substancje, którymi powinna zająć się firma oferująca usługę sprzątanie po zgonach. Tutaj należy zwrócić uwagę na pewien aspekt, jakim jest odpowiednia kolejność sprzątania po zgonach tj., mycie – dezynfekcja -dezodoryzacja. Usługa dezodoryzacji jest niezbędna w przypadku towarzyszącego przykrego zapachu śmierci, natomiast dezynfekcja to podstawa po każdym zgonie. Jeśli ciało zostało przewiezione od razu, czyli nie leżało długo, to wystarczy tylko ozonowanie. Sytuacja się komplikuje, gdy zmarły popełnił samobójstwo na strychu. Jest to miejsce przez nas rzadko odwiedzane, więc ciało, które tam np. wisi na skutek powieszenia, może być odnalezione już w fazie rozkładu. Jeśli potrzebujesz usługi sprzątanie po zgonie, zapraszamy do kontaktu!

dezynfekcja kuchni po zmarłym

Sprzątanie po zmarłych Kraśnik – możemy Ci pomóc

Od wielu lat na terenie woj. lubelskiego rodziny zmarłych osób zamawiają specjalistyczne czyszczenie. Kompleksowe sprzątanie po zgonach w Kraśniku to jedna z takich właśnie usług. Obejmuje ona prace związane z odkażaniem powietrza oraz utylizacją mebli z mieszkania. Często ilość przedmiotów nagromadzonych przez wiele lat w takim mieszkaniu wywołuje poczucie bezsilności u spadkobiercy. Nie ma się co dziwić, gdyż mało kto, wie, co robić z rzeczami zmarłej osoby. Warto dodać, że dywanu w krwi czy też łóżka poplamionego płynami ustrojowymi nie wolno wyrzucać do śmieci. Te przedmioty są zazwyczaj skażone biologicznie i muszą zostać zutylizowane w specjalnej spalarni. Jaką pomoc można uzyskać w firmie Kastelnik?

 • sprzątanie po zmarłych w Kraśniku i utylizacja rzeczy z powiatu kraśnickiego;
 • czyszczenie miejsc po zgonach w mieszkaniach na terenie województwa lubelskiego;
 • gruntowne czyszczenie miejsc po zwłokach;
 • dezynfekcja po zgonach w zaawansowanym stadium rozkładu;
 • usuwanie śladów płynów ustrojowych po śmierci samobójczej;
 • usuwanie śladów krwi z podłogi;
 • utylizacja mebli po zgonie. 

zgon w wyniku samobójstwa

Słownik funeralny – samobójstwo, najmniej oczekiwany zgon

Samobójstwo to celowe odebranie sobie życia i może mieć charakter gwałtowny, czyli na przykład przez zrzucenie się z mostu lub stopniowy, gdzie przykładowo ktoś się głodzi. Często dochodzi do tak zwanych prób samobójczych, które są tylko pewnego rodzaju apelem o pomoc, ktoś chce zwrócić uwagę na siebie innych ludzi. Na 10 aktów samobójczych, średnio jednej osobie udaje się odebrać sobie życie. Szacuje się, że jednym z głównych czynników samobójczych jest depresja. Sprzątanie po samobójcach łączy się z usuwaniem śladów krwi, czy tkanek miękkich.

Czyszczenie po zmarłym w Kraśniku, woj. lubelskie

Spotkało Cię traumatyczne wydarzenie, jakim jest śmierć samobójcza bliskiego? Szukasz firmy, która specjalizuje się w sprzątaniu po zgonach? Zapraszamy do kontaktu – oferujemy gruntowne sprzątanie po zmarłych Kraśnik. W ramach usługi proponujemy kontakt z całodobową infolinią oraz bezpłatną wycenę wraz z dojazdem na miejsce w Lubińskim. Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty. 

Kastelnik Kraśnik – bezpłatna wycena sprzątania po zmarłych już w 20 minut!
Pozostałe miasta: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Żagań

 

Usługi sprzątania Lubelskie

Sprzątanie po zgonach Kraśnik - najczęstsze pytania (FAQ)

Zgon w mieszkaniu? Sprzątanie po zgonach Kraśnik to kompleksowa usługa, jaką należy przeprowadzić, by przywrócić ład i porządek w mieszkaniu po zgonie. Opróżnianie pomieszczeń z przedmiotów zmarłego i utylizacja termiczna rzeczy skażonych biologicznie. Wyeliminowanie groźnych patogenów po zwłokach umożliwia ozonowanie pomieszczeń. Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych Kraśnik.

sprzątanie Kraśnik

Ile kosztuje sprzątanie mieszkań po zgonach?

Koszt za sprzątanie mieszkania po zgonie w samotności ustalany jest indywidualnie podczas wyceny na miejscu zdarzenia. Ceny usługi najczęściej zaczynają się od 700 zł za dezynfekcję podstawową i mogą wynieść kilka tysięcy złotych za odkażanie dużego wielopokojowego mieszkania.

Czy dezynfekcja po zmarłym jest bezpieczna?

Prawidłowo przeprowadzona dezynfekcja powietrza z jadu trupiego, wykonywana jest przez specjalistów techników z branży DDD. Taka usługa jest w pełni bezpieczna i pomaga wyeliminować groźne drobnoustroje i patogeny. Odkażanie mieszkania po zwłokach obejmuje ozonowanie pomieszczeń lub zamgławianie suchą mgłą, które dodatkowo pomaga usunąć nieprzyjemny zapach śmierci.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%