Sprzątanie po zmarłych
Kraśnik

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zmarłym w Kraśniku. Dezynfekcja strychu po śmierci samobójczej. Skuteczne metody odkażania

Specjalistyczna firma Kastelnik oferujemy usługę sprzątanie po zmarłych Kraśnik i całe woj. lubelskie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje sprzątania po samobójcach były wykonywane z należytym szacunkiem i dokładnością. W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy wyłącznie nowoczesne metody sprzątania oraz dezynfekcji. Używanie atestowanych środków chemicznych to podstawa bezpieczeństwa pracy. Dla naszych klientów dojeżdżamy na bezpłatną wycenę np. do takich rejonów Kraśnika jak: Kraśnik Fabryczny i Stary.

Sprzątanie po zmarłych Kraśnik

Śmierć samobójcza – metody dezynfekcji

Ten, kto spotkał się w swoim życiu z przypadkiem samobójstwa, wie, że jest to temat ogromnie ciężki. W samej Polsce rocznie odnotowuje się mniej więcej 5 tysięcy samobójstw. Niepokojący jest fakt, iż prób samobójczych jest 10 razy więcej. Problem śmierci samobójczej to często również problemy związane z samoakceptacją, patologicznymi wydarzeniami w rodzinie. Mało kto potrafi poradzić sobie samodzielnie z traumatycznymi wydarzeniami, a osoby, które nie zgłoszą się do odpowiedniego specjalisty, szukają ratunku w odebraniu sobie życia. Miejsce zgonu po samobójstwie jest bardzo przykry widokiem. W zależności od tego, jaki sposób wybiera na to dana osoba, po zabraniu ciała mamy styczność z innymi śladami tego czynu. Do najczęściej wybieranych przez chcące popełnić samobójstwo osoby miejsc należą m.in.:

 • samobójstwo na strychu;
 • samobójstwo w piwnicy;
 • samobójstwo w łazience;
 • samobójstwo w łóżku;
 • samobójstwo na moście;
 • samobójstwo na dachu.

Ciało człowieka po zgonie – dezodoracja, dezynfekcja

Ślady krwi, czy płyny ustrojowe, to biologicznie niebezpieczne substancje, którymi powinna zająć się firma oferująca usługę sprzątanie po zgonach. Tutaj należy zwrócić uwagę na pewien aspekt, jakim jest odpowiednia kolejność sprzątania po zgonach tj., mycie – dezynfekcja -dezodoryzacja. Usługa dezodoryzacji jest niezbędna w przypadku towarzyszącego przykrego zapachu śmierci, natomiast dezynfekcja to podstawa po każdym zgonie. Jeśli ciało zostało przewiezione od razu, czyli nie leżało długo, to wystarczy tylko ozonowanie. Sytuacja się komplikuje, gdy zmarły popełnił samobójstwo na strychu. Jest to miejsce przez nas rzadko odwiedzane, więc ciało, które tam np. wisi na skutek powieszenia, może być odnalezione już w fazie rozkładu. Jeśli potrzebujesz usługi sprzątanie po zgonie, zapraszamy do kontaktu!

Sprzątanie po zmarłych Kraśnik

 • sprzątanie po zmarłych w Kraśniku i powiecie kraśnickim;
 • sprzątanie po zmarłym mieszkania woj. lubelskie;
 • czyszczenie po zwłokach;
 • dezynfekcja po zgonach w zaawansowanym stadium rozkładu;
 • usuwanie śladów płynów ustrojowych po śmierci samobójczej;
 • usuwanie śladów krwi;
 • utylizacja mebli po zgonie. 

Słownik funeralny – samobójstwo, najmniej oczekiwany zgon

Samobójstwo to celowe odebranie sobie życia. Może mieć ono charakter gwałtowny, czyli na przykład przez zrzucenie się z mostu lub stopniowy, gdzie przykładowo ktoś się głodzi. Często dochodzi do tak zwanych prób samobójczych, które są tylko pewnego rodzaju apelem o pomoc, ktoś chce zwrócić uwagę na siebie innych ludzi. Na 10 aktów samobójczych, średnio jednej osobie udaje się odebrać sobie życie. Szacuje się, że jednym z głównych czynników samobójczych jest depresja. Sprzątanie po samobójcach łączy się z usuwaniem śladów krwi, czy tkanek miękkich.

Czyszczenie po zmarłym Kastelnik w Lubelskim

Spotkało Cię traumatyczne wydarzenie, jakim jest śmierć samobójcza bliskiego? Szukasz firmy, która specjalizuje się w sprzątaniu po zgonach? Zapraszamy do kontaktu – oferujemy gruntowne sprzątanie po zmarłych Kraśnik. W ramach usługi proponujemy kontakt z całodobową infolinią oraz bezpłatną wycenę wraz z dojazdem na miejsce w Lubińskim. Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty. 

Kastelnik Kraśnik – bezpłatna wycena sprzątania po zmarłych już w 20 minut!
Pozostałe miasta: Gorzów Wielkopolski, Kraśnik, Zielona Góra, Żagań

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%