Sprzątanie po zgonach
Krapkowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja i sprzątanie po zmarłych w Krapkowicach. Usuwanie śladów krwi oraz tkanek po śmierci w wyniku morderstwa.

Specjalistyczna firma Kastelnik zajmuje się dezynfekcją i sprzątaniem po zmarłych Krapkowice i okoliczne miasta. W ramach wykonywanych prac czyścimy dokładnie miejsce zgonu, dezynfekujemy i utylizujemy skażone powierzchnie z krwi i płynów ustrojowych.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza usługa odkażania krapkowickich mieszkań po zgonach była świadczona z zachowaniem wszelkich zasad BHP oraz w jak najszybszym terminie. W celu umówienia terminu realizacji zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, telefony odbieramy całodobowo!

Sprzątanie mieszkania po zgonie Krapkowice

Zdjęcie: miejsce po zgonie © 2023 Kastelnik

Na bezpłatną wycenę sprzątania po zmarłej osobie dojeżdżamy do wszystkich dzielnic na terenie miasta Krapkowice: Błonie, Otmęt oraz Śluzy.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Krapkowice

Bliska Ci osoba zmarła w mieszkaniu? Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Krapkowice to wieloetapowy zbiór czynności konieczny do przeprowadzenia po śmierci w domu. Niezależnie od rodzaju skażenia bakteriologicznego i okoliczności zgonu, odkażanie pomieszczeń najlepiej powierzyć fachowcom z odpowiednim zapleczem technologicznym.

Wyeliminowanie wszelkich form wegetatywnych i przetrwalnikowych mikroorganizmów chorobotwórczych bytujących w pomieszczeniu po zmarłym, konieczne jest przeprowadzenie odkażania przy pomocy specjalistycznych środków. Preparaty chemiczne stosowane w dezynfekcji funeralnej to silne środki zawierające najczęściej fenol, chlor i nadtlenek wodoru. Jednym ze skuteczniejszych związków biobójczych stanowią również czwartorzędowe związki amoniowe.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Dezynfekaty można stosować ręcznie albo np. przez zamgławianie pomieszczeń. Dezynfekcja mieszkań po zmarłych obejmuje również proces mechanicznego odkażania, które uwzględnia ozonowanie pomieszczeń z wykorzystaniem generatorów ozonu o różnej mocy.

Podobnie w dezodoryzacji po zmarłej osobie, czyli usuwaniu nieprzyjemnej trupiej woni również należy stosować profesjonalne środki zawierające tzw. eliminatory. Preparaty do dezodoryzacji funeralnej w swoim składzie mają zwykle ketony oraz aldehydy. Warto dodać, że w takim mieszkaniu, często klienci zamawiają utylizację starych mebli. Nikt nie chce mieszkań z meblami zmarłej osoby. Opróżnianie lokalu z gratów i oczyszczenie mieszkania z trupich jadów to trudne i bardzo często emocjonalnie zadanie dla klienta i pracowników firmy sprzątającej.

Odkażanie pomieszczeń po zgonach w powiecie krapkowickim to złożony proces, w którym stosuje się profesjonalne preparaty dezynfekujące. Ich aplikacja wymaga odpowiedniej wiedzy i przygotowania, dlatego dezynfekcję po zgonach najlepiej zlecić specjalistom.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Krapkowicach

Sprzątanie po morderstwach

Jak mówią statystyki pochodzące z Komendy Głównej Policji, w związku z pandemią od stycznia do czerwca 2020 roku doszło do 43 więcej zabójstw, aniżeli  w roku poprzedzającym. Statystyka ta jest zatrważająca. Największym wzrostem charakteryzowało się województwo dolnośląskie, ponieważ w pierwszym półroczu 2019 roku doszło do 16 morderstw, natomiast w następnym analogicznym okresie aż do 37. Istotną informacją jest fakt, iż do mrocznych zdarzeń najczęściej dochodziło w kręgu najbliższej rodziny.

W celu usunięcia skutków śmierci w wyniku morderstwa potrzebna jest współpraca z policją oraz wezwanie profesjonalnej ekipy sprzątającej, która specjalizuje się w sprzątaniu po zmarłych w wyniku morderstwa. Niezbędne jest zachowanie wszelkich zasad BHP oraz działanie w porozumieniu z odpowiednimi służbami.

W ramach przeprowadzanych prac sprzątania po zgonach stosujemy wiele różnych urządzeń elektrycznych do dezynfekcji oraz czyszczenia specjalistycznego po zwłokach:

 • zamgławiacz ULV  do dezynfekcji pomieszczeń;
 • przemysłowy generator ozonu 40 g./h – 240 g./;
 • specjalistyczne środki chemiczne z atestem;
 • szpachelki do zeskrobywania tkanek;
 • szufelki do zbierania skoagulowanej krwi;
 • zbiorniki na odpady z zagrożeniem ze strony organizmów żywych.

Usługi związane ze sprzątaniem po zmarłym:

 • sprzątanie po zmarłych w krapkowickich domach mieszkalnych;
 • usuwanie śladów krwi po morderstwie w pokoju hotelowym;
 • czyszczenie strychu po śmierci samobójczej;
 • likwidowanie smrodu w piwnicy po rozkładających się zwłokach na terenie krapkowickich osiedli mieszkaniowych;
 • odkażanie pomieszczeń po zgonach w wyniku śmierci naturalnej;
 • ozonowanie pojazdów transportu publicznego po zwłokach i usuwanie śladów krwi.
Czyszczenie miejsca po śmierci

Zdjęcie: wersalka po śmierci w domu © 2023 Kastelnik

Słownik sprzątanie po zmarłym Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń nadtlenkiem wodoru

Zamgławianie pomieszczeń to dezynfekcja zamkniętych miejsc po zwłokach z użyciem specjalnego urządzenia – zamgławiacza, do którego wlewamy  środek dezynfekujący. Z zamgławiacza wypuszczamy silnym strumieniem powietrza preparat odkażający, dzięki czemu dociera on do wszystkich trudno dostępnych miejsc i jest skuteczniejszy. Na rynku dostępne są dwie metody zamgławiania pomieszczeń, pierwsza z nich to zamgławianie na sucho, a kolejna to zamgławianie na mokro z użyciem nadtlenku wodoru H2O2.

Kastelnik – zamgławianie miejsca zgonu – potwierdzone certyfikatem

Bezpłatna wycena sprzątania już w 20 minut!

Usługa sprzątania po zmarłych na terenie Krapkowic jest przez nas świadczona na jak najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby nasi technicy byli zawsze punktualnie na miejscu realizacji usługi oraz wykonali zaplanowane prace w ustalonym czasie. Działamy nie tylko w Krapkowicach, ale również na terenie całego województwa opolskiego.

Infolinia firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik jest dostępna dla Państwa 24/7. Ponadto nasi specjaliści wyceniają bezpłatnie usługę już w 20 minut. Zadzwoń już teraz i poznaj szczegóły naszej oferty!

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Usługi dezynfekcji Opolskie

Opolska firma sprzątająca po zgonach

FAQ — najczęściej zadawane pytania

O czym należy szczególnie pamiętać, wykonując sprzątanie po zmarłych Krapkowice? Technicy nie mogą zapominać o środkach ochrony osobistej, takich jak rękawice, maski i gogle. Praca ta polega na usuwaniu śladów krwi i płynów ustrojowych, dlatego w kontakcie z takimi substancjami należy zachować szczególną ostrożność. Wybierając usługę tj. czyszczenie po zgonie, realizowaną przez specjalistów, zyskujesz pewność, że Twoje mieszkanie zostanie w pełni przywrócone do bezpiecznego użytku. Cały proces dekontaminacji po zmarłym przebiega na podstawie przepisów BHP, a stosowane środki biobójcze są zgodne z wytycznymi sanepidu. Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych Krapkowice.

Sprzątanie Krapkowice

Ile kosztuje sprzątanie po zgonie?

Kalkulacja kosztów za sprzątanie po zmarłym ustalana jest indywidualnie z klientem po bezpłatnej wycenie w mieszkaniu po zgonie. Najczęściej dezynfekcja podstawowa to wydatek rzędu 700 zł i może wynieść kilka tysięcy złotych za odkażanie dużego mieszkania kilkupokojowego.

Jak szybko realizować sprzątanie po zmarłej osobie?

Czyszczenie po zmarłym wraz z dezynfekcją najlepiej przeprowadzić jak najszybciej po odkryciu zwłok w mieszkaniu. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Często ciało leży w mieszkaniu kilka tygodni, co tylko wydłuża czas potrzebny na przeprowadzenie prawidłowej dezynfekcji. Usunięcie trupich jadów i bakterii w pomieszczeniach po zmarłym jest możliwe tylko dzięki profesjonalnej dezynfekcji jak ozonowanie czy zamgławianie suchą mgłą.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%