Sprzątanie po zgonach
Krapkowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja i sprzątanie po zmarłych w Krapkowicach. Usuwanie śladów krwi oraz tkanek po śmierci w wyniku morderstwa.

Specjalistyczna firma Kastelnik zajmuje się dezynfekcją i sprzątaniem po zmarłych Krapkowice i okoliczne miasta. W ramach wykonywanych prac czyścimy dokładnie miejsce zgonu, dezynfekujemy i utylizujemy skażone powierzchnie z krwi i płynów ustrojowych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza usługa odkażania krapkowickich mieszkań po zgonach była świadczona z zachowaniem wszelkich zasad BHP oraz w jak najszybszym terminie. W celu umówienia terminu realizacji zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, telefony odbieramy całodobowo! Na bezpłatną wycenę sprzątania po zmarłej osobie dojeżdżamy do wszystkich dzielnic na terenie miasta Krapkowice: Błonie, Otmęt oraz Śluzy.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Krapkowicach

Sprzątanie po morderstwach

Jak mówią statystyki pochodzące z Komendy Głównej Policji, w związku z pandemią od stycznia do czerwca 2020 roku doszło do 43 więcej zabójstw, aniżeli  w roku poprzedzającym. Statystyka ta jest zatrważająca. Największym wzrostem charakteryzowało się województwo dolnośląskie, ponieważ w pierwszym półroczu 2019 roku doszło do 16 morderstw, natomiast w następnym analogicznym okresie aż do 37. Istotną informacją jest fakt, iż do mrocznych zdarzeń najczęściej dochodziło w kręgu najbliższej rodziny.

W celu usunięcia skutków śmierci w wyniku morderstwa potrzebna jest współpraca z policją oraz wezwanie profesjonalnej ekipy sprzątającej, która specjalizuje się w sprzątaniu po zmarłych w wyniku morderstwa. Niezbędne jest zachowanie wszelkich zasad BHP oraz działanie w porozumieniu z odpowiednimi służbami.

W ramach przeprowadzanych prac sprzątania po zgonach stosujemy wiele różnych urządzeń elektrycznych do dezynfekcji oraz czyszczenia specjalistycznego po zwłokach:

 • zamgławiacz ULV  do dezynfekcji pomieszczeń;
 • przemysłowy generator ozonu 40 g./h – 240 g./;
 • specjalistyczne środki chemiczne z atestem;
 • szpachelki do zeskrobywania tkanek;
 • szufelki do zbierania skoagulowanej krwi;
 • zbiorniki na odpady z zagrożeniem ze strony organizmów żywych.

Usługi związane ze sprzątaniem po zmarłym:

 • sprzątanie po zmarłych w krapkowickich domach mieszkalnych;
 • usuwanie śladów krwi po morderstwie w pokoju hotelowym;
 • czyszczenie strychu po śmierci samobójczej;
 • likwidowanie smrodu w piwnicy po rozkładających się zwłokach na terenie krapkowickich osiedli mieszkaniowych;
 • odkażanie pomieszczeń po zgonach w wyniku śmierci naturalnej;
 • ozonowanie pojazdów transportu publicznego po zwłokach i usuwanie śladów krwi.

Słownik sprzątanie po zmarłym Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń nadtlenkiem wodoru

Zamgławianie pomieszczeń to dezynfekcja zamkniętych miejsc po zwłokach z użyciem specjalnego urządzenia – zamgławiacza, do którego wlewamy  środek dezynfekujący. Z zamgławiacza wypuszczamy silnym strumieniem powietrza preparat odkażający, dzięki czemu dociera on do wszystkich trudno dostępnych miejsc i jest skuteczniejszy. Na rynku dostępne są dwie metody zamgławiania pomieszczeń, pierwsza z nich to zamgławianie na sucho, a kolejna to zamgławianie na mokro z użyciem nadtlenku wodoru H2O2.

Bezpłatna wycena już w 20 minut!

Usługa sprzątania po zmarłych na terenie Krapkowic jest przez nas świadczona na jak najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby nasi technicy byli zawsze punktualnie na miejscu realizacji usługi oraz wykonali zaplanowane prace w ustalonym czasie. Działamy nie tylko w Krapkowicach, ale również na terenie całego województwa opolskiego.

Infolinia firm sprzątającej po zmarłych Kastelnik jest dostępna dla Państwa 24/7. Ponadto nasi specjaliści wyceniają bezpłatnie usługę już w 20 minut. Zadzwoń już teraz i poznaj szczegóły naszej oferty!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.7
3,7 rating
3.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 11)
Doskonale55%
Bardzo dobrze18%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie27%