Sprzątanie po zgonach
Krapkowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja i sprzątanie po zmarłych w Krapkowicach. Usuwanie śladów krwi oraz tkanek po śmierci w wyniku morderstwa.

Specjalistyczna firma Kastelnik zajmuje się dezynfekcją i sprzątaniem po zmarłych Krapkowice i okoliczne miasta. W ramach wykonywanych prac czyścimy dokładnie miejsce zgonu, dezynfekujemy i utylizujemy skażone powierzchnie z krwi i płynów ustrojowych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza usługa odkażania krapkowickich mieszkań po zgonach była świadczona z zachowaniem wszelkich zasad BHP oraz w jak najszybszym terminie. W celu umówienia terminu realizacji zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, telefony odbieramy całodobowo! Na bezpłatną wycenę sprzątania po zmarłej osobie dojeżdżamy do wszystkich dzielnic na terenie miasta Krapkowice: Błonie, Otmęt oraz Śluzy.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Krapkowicach

Sprzątanie po morderstwach

Jak mówią statystyki pochodzące z Komendy Głównej Policji, w związku z pandemią od stycznia do czerwca 2020 roku doszło do 43 więcej zabójstw, aniżeli  w roku poprzedzającym. Statystyka ta jest zatrważająca. Największym wzrostem charakteryzowało się województwo dolnośląskie, ponieważ w pierwszym półroczu 2019 roku doszło do 16 morderstw, natomiast w następnym analogicznym okresie aż do 37. Istotną informacją jest fakt, iż do mrocznych zdarzeń najczęściej dochodziło w kręgu najbliższej rodziny.

W celu usunięcia skutków śmierci w wyniku morderstwa potrzebna jest współpraca z policją oraz wezwanie profesjonalnej ekipy sprzątającej, która specjalizuje się w sprzątaniu po zmarłych w wyniku morderstwa. Niezbędne jest zachowanie wszelkich zasad BHP oraz działanie w porozumieniu z odpowiednimi służbami.

W ramach przeprowadzanych prac sprzątania po zgonach stosujemy wiele różnych urządzeń elektrycznych do dezynfekcji oraz czyszczenia specjalistycznego po zwłokach:

 • zamgławiacz ULV  do dezynfekcji pomieszczeń;
 • przemysłowy generator ozonu 40 g./h – 240 g./;
 • specjalistyczne środki chemiczne z atestem;
 • szpachelki do zeskrobywania tkanek;
 • szufelki do zbierania skoagulowanej krwi;
 • zbiorniki na odpady z zagrożeniem ze strony organizmów żywych.

Usługi związane ze sprzątaniem po zmarłym:

 • sprzątanie po zmarłych w krapkowickich domach mieszkalnych;
 • usuwanie śladów krwi po morderstwie w pokoju hotelowym;
 • czyszczenie strychu po śmierci samobójczej;
 • likwidowanie smrodu w piwnicy po rozkładających się zwłokach na terenie krapkowickich osiedli mieszkaniowych;
 • odkażanie pomieszczeń po zgonach w wyniku śmierci naturalnej;
 • ozonowanie pojazdów transportu publicznego po zwłokach i usuwanie śladów krwi.

Słownik sprzątanie po zmarłym Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń nadtlenkiem wodoru

Zamgławianie pomieszczeń to dezynfekcja zamkniętych miejsc po zwłokach z użyciem specjalnego urządzenia – zamgławiacza, do którego wlewamy  środek dezynfekujący. Z zamgławiacza wypuszczamy silnym strumieniem powietrza preparat odkażający, dzięki czemu dociera on do wszystkich trudno dostępnych miejsc i jest skuteczniejszy. Na rynku dostępne są dwie metody zamgławiania pomieszczeń, pierwsza z nich to zamgławianie na sucho, a kolejna to zamgławianie na mokro z użyciem nadtlenku wodoru H2O2.

Bezpłatna wycena już w 20 minut!

Usługa sprzątania po zmarłych na terenie Krapkowic jest przez nas świadczona na jak najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby nasi technicy byli zawsze punktualnie na miejscu realizacji usługi oraz wykonali zaplanowane prace w ustalonym czasie. Działamy nie tylko w Krapkowicach, ale również na terenie całego województwa opolskiego.

Infolinia firm sprzątającej po zmarłych Kastelnik jest dostępna dla Państwa 24/7. Ponadto nasi specjaliści wyceniają bezpłatnie usługę już w 20 minut. Zadzwoń już teraz i poznaj szczegóły naszej oferty!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.7
3,7 rating
3.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 11)
Doskonale55%
Bardzo dobrze18%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie27%