Sprzątanie po zmarłych
Konin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Koninie. Na czym polega skuteczna dezynfekcja mieszkań po zgonie?

Na terenie województwa wielkopolskiego zespół firmy Kastelnik oferuje usługę sprzątanie po zgonach Konin, która zawiera usuwanie drobnoustrojów i niebezpiecznych patogenów z powietrza. Sprawdzona podczas wielu realizacji ekipa, doświadczenie zdobyła, odkażając nie tylko mieszkania osób prywatnych, ale również instytucje publiczne tj. banki, placówki medyczne, czy też punkty handlowo-usługowe.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

W trakcie sprzątania mieszkań w powiecie konińskim oferujemy również usuwanie płynów ustrojowych. Całodobowa infolinia czynna jest w miastach: Golina, Kleczew, Rychwał, Sompolno, Ślesin. Oferujemy możliwość dezynfekcji przedmiotów i pamiątek po osobie zmarłej.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Ozonowanie żywności

Sprzątanie wielu różnych miejsc po zwłokach, sprawiło, że wykonujemy naszą pracę na najwyższym poziomie. Kastelnik posiada specjalistyczny sprzęt do dezynfekcji, który pomaga w skutecznej likwidacji śladów krwi po śmiertelnych wypadkach w pracy i w domu.

Każdego dnia w pracy używamy następujących sprzętów:

 • maszyny do mycia suchym lodem,
 • przemysłowych generatorów ozonu,
 • zamgławiacza suchej mgły.
Usługę sprzątania po zgonach zamawiają także spółdzielnie mieszkaniowe

Dezynfekcja korytarzy ze śladów po wypadku.

Sprzątanie po zmarłych w Koninie – zaufaj specjalistom

Gruntowne sprzątanie po zmarłym w Koninie to usługa, którą nasi klienci cenią za profesjonalizm w eliminacji niebezpiecznych związków chemicznych. Zgłoszenia można kierować do nas poprzez całodobową infolinię. Dajemy również możliwość skorzystania z bezpłatnej wyceny we wszystkich dzielnicach Konina np. Laskówiec, Niesłusz, Przydziałki, czy Krykawka. Zapytaj o specjalistyczne sprzątanie!

Sprzątanie po zmarłych Konin

Dezynfekcja po zgonach w Koninie

Zastanawiasz się, co zrobić w przypadku śmierci w domu? Wystarczy zlecić specjalistyczną usługę tj. dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Konin, w ramach której technicy przeprowadzą dokładne czyszczenie krwi z podłogi i usuwanie zapachu po śmierci w domu.

Proces czyszczenia po śmierci, nazywany także dezynfekcją po zgonie, jest ważnym krokiem w utrzymaniu czystości i higieny w pomieszczeniach, w których miała miejsce śmierć. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że po śmierci organizm człowieka uwalnia różnego rodzaju substancje, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego, zwłaszcza w przypadku kontaktu z nimi przez dłuższy czas.

Dezynfekcja po zgonach Konin

W tych procesach stosowane są wyłącznie środki chemiczne i biobójcze z atestem Państwowego Inspektoratu Sanitarnego. Takie preparaty muszą być skuteczne o potwierdzonym działaniu. Zazwyczaj zawierają alkohol etylowy, czwartorzędowe związki amoniowe i nadtlenek wodoru. Zwykłe detergenty domowe to za mało, by usunąć trupi jad po śmierci.

Profesjonalna dezynfekcja po zgonach w powiecie konińskim realizowana jest również przez specjalistów od DDD za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o wysokiej mocy i dyfuzorów suchej mgły.

 

Usuwanie śladów krwi po śmiertelnym wypadku – powiat koniński

Usuwanie śladów krwi po śmiertelnym wypadku w powiecie konińskim to praca, która polega na niwelowaniu wszelakich zagrożeń. Statystyki dotyczące wypadków komunikacyjnych za rok 2020 są pocieszające. Doszło w nim do 22 490 wypadków i mówi się, że był on najbezpieczniejszym rokiem od 45 lat. Natomiast w roku 2019 doszło do 30 288  tego typu zdarzeń. W ostatnich trzech latach zanotowano spadek wypadków drogowych. Według danych Komendy Głównej Policji w 2019 roku życie straciło na drodze 2 909 osób.

Wypadki na drodze potrafią być bardzo drastyczne. Ślady krwi, czy uszkodzone tkanki ciała człowieka sprawiają, że mamy do czynienia z materiałem skażonym biologicznie. Odkażanie w takich przypadkach, to niezbędna konieczność.

Czyszczenie miejsca zgonu w Koninie – ozonowanie czy zamgławianie?

Czyszczenie w miejscu zgonu w Koninie to nie tylko ozonowanie lub zamgławianie suchą mgłą w mieszkaniu. Chodzi o to, że na drodze mogą pozostawać również takie substancje jak paliwo, czy oleje wypływające z pojazdów, należą również do nich części samochodowe. Odpowiednie służby muszą zająć się wówczas skutecznym ich usunięciem. Wyzywają w tym celu specjalistyczne firmy świadczące sprzątanie po zgonie.

Należy pamiętać o tym, że do odpowiedniego czyszczenia miejsca zgonu, niezbędne jest posiadanie profesjonalnego zaplecza technicznego oraz ekipy, która zna wszelkie zasady BHP. Miejsca, w których dochodzi do tego typu zdarzeń tj. miejsca użytku publicznego, sklepy, toalety publiczne, torowiska muszą być bezpieczne dla użytkowników, dlatego powinno się działać jak najszybciej i nie zwlekać z dezynfekcją i odkażaniem skażonych powierzchni.

Świadkowie wypadku zobowiązani są do udzielenia pierwszej pomocy oraz wezwania pogotowia, czy też służb policji lub straży pożarnej. Kastelnik świadczy realizacje sprzątanie po zgonach od roku 2013 roku. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług – skontaktuj się z nami! Oferujemy nie tylko sprzątanie po zmarłych, ale również ozonowanie po śmierci.

Naszą pracę wykonujemy zachowując pełną dyskrecję oraz ochronę zdrowia

Dyskrecja i bezpieczeństwo to podstawa w tej branży.

Czym jest wypadek komunikacyjny ?

Określa się go jako zdarzenie w ruchu lądowym, morskim czy powietrznym, gdzie bierze udział chociaż jeden pojazd, a  skutkiem jest uszkodzenie maszyny lub uszczerbek na zdrowiu. Istnieją przypadki, gdzie osoby w nich uczestniczące tracą życie, bezpośrednio na miejscu lub po zwiezieniu do szpitala.

Ważne jest, aby uczestnicy, czy też świadkowie wezwali jak najszybciej odpowiednie służby. Wyróżniamy wypadki drogowe ze względu na wymiar uszkodzeń na: wypadki śmiertelne lub wypadki nieśmiertelne. Od 2017 roku liczba wypadków drogowych w Polsce spada.

Sprzątanie po zmarłym Konin – oferta cenowa

 • sprzątanie po zmarłych w Koninie od 700 zł na terenie Wielkopolski;
 • sprzątanie po zgonach w wyniku wypadku samochodowego;
 • sprzątanie po samobójstwie;
 • czyszczenie mieszkań po zgonie – powiat koniński Golina, Kleczew, Rychwał, Sompolno, Ślesin;
 • dezynfekcja funeralna po zwłokach w zaawansowanej fazie rozkładu;
 • usuwanie skutków wypadków samochodowych;
 • utylizacja mieszkań i dezynfekcja po zgonie;
 • likwidowanie śladów krwi po zdarzeniach komunikacyjnych;
 • odkażanie miejsc zgonu po rozkładających się zwłokach;
 • ozonowanie po zmarłych;
Mieszkanie zanieczyszczone po zgonach naturalnych wymaga doświadczenia w profesjonalnej dezynfekcji

Zgon w mieszkaniu. Ślady zostawione przez zmarłego

Utylizacja rzeczy po zmarłym – opróżnianie mieszkania

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Bardzo często śmierć przychodzi niespodziewanie, w domu. Kiedy jednak znajdziemy zmarłego, to poza zorganizowaniem mu pogrzebu, musimy zatroszczyć się o takie usługi, jak utylizacja rzeczy po zgonie. W wielu przypadkach, kiedy wchodzimy do mieszkania, możemy zastać łóżko w krwi i inne elementy, które nie tylko nie prezentują się dobrze, ale także niestety są dla nas niebezpieczne.

Szczególnie kiedy zmarły leżał w tym miejscu dług czas. Sprzątanie mieszkania po zgonie jest w tym przypadku konieczne, a utylizacja rzeczy po zmarłej osobie to konieczność przed jego ponownym zamieszkaniem. Wszystkie elementy wyposażenia skażone krwią transportowane są do spalarni termicznej.

Nasi specjaliści państwu pomogą. Dlaczego warto nasz wybrać przy wyborze firmy sprzątającej?

Musimy wiedzieć, że firma dysponuje bardzo wieloma możliwościami, które pozwolą utylizować poszczególne elementy, których nie jesteśmy w stanie wyczyścić. Nie musimy więc martwić się, że samo czyszczenie będzie mało dokładne i nam się nie sprawdzi.

Jest to bardzo ważne, szczególnie kiedy mamy do czynienia z mieszkaniem mocno zabrudzonym, gdzie konieczne będzie wywiezienie podłóg i mebli także.

Czyszczenie nawierzchni po wypadkach

Według polskiego prawa, po wypadku drogowym należy jak najszybciej wyczyścić nawierzchnię, aby nie stanowiła ona zagrożenia dla innych użytkowników.

Ślady biologiczne po zmarłym takie jak:

 • różnego rodzaju płyny;
 • części samochodu;
 • tkanki biologiczne;
 • części szkła;

Płyny ustrojowe po zmarłym mogą być bezpośrednim zagrożeniem i przyczyną następnych kolizji drogowych. Skutki te powinny być jak najszybciej usunięte z drogi, aby było tam bezpiecznie. W celu zamówienia usługi sprzątanie po zgonie w wypadku samochodowym skontaktuj się z nami poprzez infolinię, która działa 24/7.

Naszym atutem jest dostępność na całym obszarze Polski

Profesjonalna dezynfekcja. Wieloletnie doświadczenie w zakresie usługi sprzątania w mieszkaniach.

Dezynfekcja mieszkań po zwłokach w Koninie –  woj. wielkopolskie

Pracujemy 365 dni w roku i chętnie przyjedziemy, aby wykonać sprzątanie po zmarłych Konin u Ciebie na miejscu. Odpowiemy na najczęściej zadawane pytania. Po zgonach sprzątanie im szybciej zostanie zlecone, tym szybciej w mieszkaniu zniknie zagrożenie epidemiczne. Pomieszczenie objęte chemicznym sprzątaniem nie może być chwilowo dostępne dla osób postronnych.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłym w Koninie.

Czyszczenie i dezynfekcja pomieszczeń skażonych biologicznie – całodobowa informacja Kastelnik.

Zleć naszej firmie usługę sprzątania po zgonach

Jesteśmy grupą specjalistów, którzy do swojej pracy podchodzą z profesjonalizmem i należytą dokładnością. Wiemy jak ciężka, może być wiadomość o śmierci bliskiego, dlatego wychodząc ku komfortowi naszych klientów, oferujemy całodobową infolinię! Ponadto mogą oni skorzystać z bezpłatnej wyceny dezynfekcji po zgonie, którą realizujemy wraz z dojazdem na miejsce zgonu.

Zdezynfekujemy każdy rodzaj pomieszczenia

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie mieszkań po zgonach, dostępne są również w miastach:

oraz mniejsze miejscowości Golina, Kleczew, Rychwał, Sompolno, Ślesin.

Profesjonalne usługi dezynfekcji pomieszczeń

Dezynfekcja mieszkania z nieprzyjemnego zapachu płynów ustrojowych.

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Zastanawiasz się, co robić po zgonie w mieszkaniu? Sprzątanie po zmarłych w Koninie to wieloetapowa usługa, która polega na kompleksowym czyszczeniu zanieczyszczonych krwią powierzchni i odkażaniu powietrza z drobnoustrojów. Poszczególne etapy wykonywane są przez techników w pełnym zabezpieczeniu takim jak kombinezony ochronne, maski 3M z filtrem i rękawiczki gumowe.

Najwyższa skuteczność dezynfekcji gwarantują profesjonalne środki do odkażania i sprawdzone metody jak ozonowanie czy zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zgonach w Koninie w województwie wielkopolskim.

Usługi sprzątające Konin

Jak wygląda sprzątanie po zgonach?

Czyszczenie mieszkania po zwłokach specjaliści wykonują w pełnym zabezpieczeniu przy pomocy preparatów biobójczych zawierających czwartorzędowe związki amoniowe, chlor oraz metod mechanicznych jak ozonowanie pomieszczeń po zgonie. Techniki te pozwalają wyeliminować groźne patogeny i nieprzyjemny zapach z mieszkania po zmarłej osobie. Warto pamiętać o uzyskaniu odpowiedniego stężenia oraz prawidłowo dobrać czas dezynfekcji.

Dlaczego po zgonie w domu konieczna jest dezodoryzacja?

W wyniku rozkładu zwłok człowieka dochodzi do uwolnienia prawie 30 różnych chemicznych związków w tym trupich jadów. Towarzyszy temu procesowi nieprzyjemny fetor, który później nie sposób usunąć z mieszkania domowymi sposobami. Ozonowanie skutecznie i trwale eliminuje niechciane wonie w tym zapach po śmierci, warto więc wykonać zabieg dezodoryzacji w mieszkaniu po zgonie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%