Sprzątanie po zmarłych
Konin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Koninie. Skuteczna dezynfekcja mieszkań po zgonie.

Profesjonalne usługi dezynfekcji pomieszczeń

Dezynfekcja mieszkania z nieprzyjemnego zapachu płynów ustrojowych.

Na terenie województwa wielkopolskiego oferujemy usługę sprzątanie po zmarłych Konin. Doświadczenie zdobył podczas wielu realizacji usługi sprzątanie po zwłokach, sprawiło, że wykonujemy je na jak najwyższym poziomie. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pomaga nam w skutecznym likwidowaniu śladów po śmiertelnych wypadkach komunikacyjnych.

Nasi klienci zgłoszenia mogą kierować do nas poprzez całodobową infolinię. Dajemy również możliwość skorzystania z bezpłatnej wyceny m.in w takich dzielnicach jak: Konin Laskówiec i Niesłusz oraz Przydziałki, czy Krykawka.

Sprzątanie po zmarłych Konin

Usuwanie śladów krwi po śmiertelnym wypadku

Statystyki dotyczące wypadków komunikacyjnych za rok 2020 są pocieszające. Doszło w nim do 22 490 wypadków i mówi się, że był on najbezpieczniejszym rokiem od 45 lat. Natomiast w roku 2019 doszło do 30 288  tego typu zdarzeń. W ostatnich trzech latach zanotowano spadek wypadków drogowych. Według danych Komendy Głównej Policji w 2019 roku życie straciło na drodze 2 909 osób.

Wypadki na drodze potrafią być bardzo drastyczne. Ślady krwi, czy uszkodzone tkanki ciała człowieka sprawiają, że mamy do czynienia z materiałem skażonym biologicznie. Odkażanie w takich przypadkach, to niezbędna konieczność.

Usługę sprzątania po zgonach zamawiają także spółdzielnie mieszkaniowe

Dezynfekcja korytarzy ze śladów po wypadku.

Czyszczenie miejsca zgonu w Koninie

Na drodze mogą pozostawać również takie substancje jak paliwo, czy oleje wypływające z pojazdów, należą również do nich części samochodowe. Odpowiednie służby muszą zająć się wówczas skutecznym ich usunięciem. Wyzywają w tym celu specjalistyczne firmy świadczące sprzątanie po zgonie.

Należy pamiętać o tym, że do odpowiedniego czyszczenia miejsca zgonu, niezbędne jest posiadanie profesjonalnego zaplecza technicznego oraz ekipy, która zna wszelkie zasady BHP. Miejsca, w których dochodzi do tego typu zdarzeń tj. miejsca użytku publicznego, sklepy, toalety publiczne, torowiska muszą być bezpieczne dla użytkowników, dlatego powinno się działać jak najszybciej i nie zwlekać z dezynfekcją i odkażaniem skażonych powierzchni.

Świadkowie wypadku zobowiązani są do udzielenia pierwszej pomocy oraz wezwania pogotowia, czy też służb policji lub straży pożarnej. Kastelnik świadczy realizacje sprzątanie po zgonach od roku 2013 roku. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług – skontaktuj się z nami! Oferujemy nie tylko sprzątanie po zmarłych, ale również ozonowanie po śmierci.

Naszą pracę wykonujemy zachowując pełną dyskrecję oraz ochronę zdrowia

Dyskrecja i bezpieczeństwo to podstawa w tej branży.

Czym jest wypadek komunikacyjny ?

Określa się go jako zdarzenie w ruchu lądowym, morskim czy powietrznym, gdzie bierze udział chociaż jeden pojazd, a  skutkiem jest uszkodzenie maszyny lub uszczerbek na zdrowiu. Istnieją przypadki, gdzie osoby w nich uczestniczące tracą życie, bezpośrednio na miejscu lub po zwiezieniu do szpitala. Ważne jest, aby uczestnicy, czy też świadkowie wezwali jak najszybciej odpowiednie służby. Wyróżniamy wypadki drogowe ze względu na wymiar uszkodzeń na: wypadki śmiertelne lub wypadki nieśmiertelne. Od 2017 roku liczba wypadków drogowych w Polsce spada.

Sprzątanie po zmarłych Konin

 • sprzątanie po zmarłych w Koninie i Wielkopolska;
 • sprzątanie po zgonach w wyniku wypadku samochodowego;
 • sprzątanie po samobójstwie;
 • czyszczenie mieszkań po zgonie – powiat koniński Golina, Kleczew, Rychwał, Sompolno, Ślesin;
 • dezynfekcja funeralna po zwłokach w zaawansowanej fazie rozkładu;
 • usuwanie skutków wypadków samochodowych;
 • utylizacja mieszkań i dezynfekcja po zgonie;
 • likwidowanie śladów krwi po zdarzeniach komunikacyjnych;
 • odkażanie miejsc zgonu po rozkładających się zwłokach.
 • ozonowanie po zmarłych;
Mieszkanie zanieczyszczone po zgonach naturalnych wymaga doświadczenia w profesjonalnej dezynfekcji

Zgon w mieszkaniu.

Utylizacja rzeczy po zmarłym

Bardzo często śmierć przychodzi niespodziewanie, w domu. Kiedy jednak znajdziemy zmarłego, to poza zorganizowaniem mu pogrzebu, musimy zatroszczyć się o takie usługi, jak utylizacja mieszkania po zgonie. W wielu przypadkach, kiedy wchodzimy do mieszkania, możemy zastać łóżko w krwi i inne elementy, które nie tylko nie prezentują się dobrze, ale także niestety są dla nas niebezpieczne. Szczególnie kiedy zmarły leżał w tym miejscu dług czas. Sprzątanie mieszkania po zgonie jest w tym przypadku konieczne.

Nasi specjaliści państwu pomogą. Dlaczego warto nasz wybrać przy wyborze firmy sprzątającej?

Musimy wiedzieć, że firma dysponuje bardzo wieloma możliwościami, które pozwolą utylizować poszczególne elementy, których nie jesteśmy w stanie wyczyścić. Nie musimy więc martwić się, że samo czyszczenie będzie mało dokładne i nam się nie sprawdzi. Jest to bardzo ważne, szczególnie kiedy mamy do czynienia z mieszkaniem mocno zabrudzonym, gdzie konieczne będzie wywiezienie podłóg i mebli także.

Czyszczenie nawierzchni po wypadkach

Według polskiego prawa, po wypadku drogowym należy jak najszybciej wyczyścić nawierzchnię, aby nie stanowiła ona zagrożenia dla innych użytkowników. Ślady takie jak:

 • różnego rodzaju płyny;
 • części samochodu;
 • tkanki biologiczne;
 • części szkła;

mogą być bezpośrednim zagrożeniem i przyczyną następnych kolizji drogowych. Skutki te powinny być jak najszybciej usunięte z drogi, aby było tam bezpiecznie. W celu zamówienia usługi sprzątanie po zgonie w wypadku samochodowym skontaktuj się z nami poprzez infolinię, która działa 24/7.

Naszym atutem jest dostępność na całym obszarze Polski

Profesjonalna dezynfekcja. Wieloletnie doświadczenie w zakresie usługi sprzątania w mieszkaniach.

Dezynfekcja mieszkań po zwłokach –  woj. wielkopolskie 7/24

Pracujemy 365 dni w roku i chętnie przyjedziemy, aby wykonać sprzątanie po zmarłych Konin u Ciebie na miejscu. Odpowiemy na najczęściej zadawane pytania. Po zgonach sprzątanie im szybciej zostanie zlecone, tym szybciej w mieszkaniu zniknie zagrożenie epidemiczne. Pomieszczenie objęte chemicznym sprzątaniem nie może być chwilowo dostępne dla osób postronnych.

Zleć naszej firmie usługę sprzątania po zgonach

Jesteśmy grupą specjalistów, którzy do swojej pracy podchodzą z profesjonalizmem i należytą dokładnością. Wiemy jak ciężka, może być wiadomość o śmierci bliskiego, dlatego wychodząc ku komfortowi naszych klientów, oferujemy całodobową infolinię! Ponadto mogą oni skorzystać z bezpłatnej wyceny dezynfekcji po zgonie, którą realizujemy wraz z dojazdem na miejsce zgonu.

Zdezynfekujemy każdy rodzaj pomieszczenia

Zapraszamy do kontaktu. W tych miejscowościach nas znajdziesz: Poznań, Gostyń, Gniezno, Kępno, Krotoszyn, Leszno, Luboń, Ostrów Wielkopolski, Rawicz, Swarzędz, Śrem, Wolsztyn, Września, Koło, Piła, Kalisz oraz mniejsze miejscowości Golina, Kleczew, Rychwał, Sompolno, Ślesin.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%