Sprzątanie po zmarłych Kołobrzeg

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Kołobrzegu. Jak wygląda dezynfekcja mieszkania profesjonalnym sprzętem do sterylizacji?

Śmierć w mieszkaniu to często smród na klatce schodowej i niebezpieczne patogeny, które fruwają w powietrzu. Bez względu na to, gdzie dojdzie do zgonu, niezbędne jest wykonanie usługi sprzątanie po zmarłych Kołobrzeg za pomocą profesjonalnego sprzętu do sterylizacji.

Usługi sprzątania po zwłokach są praktykowane wraz z użyciem zaawansowanych urządzeń dezynfekujących:

 • generator do ozonu;
 • zamgławiacz ULV;
 • urządzenie do suchego lodu;
 • fumigator do suchej mgły.
Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Największym zmartwieniem współlokatorów osoby zmarłej w samotności jest obrzydliwy zapach. Gdy ciało jest w zaawansowanym stanie rozkładu warto wezwać przedsiębiorstwo Kastelnik, które działa przez całą dobę w takich rejonach miasta Kołobrzeg jak m.in.: Podczele, Wyspa Solna, Centrum Miasta i Drzewny.

Profesjonalna ekipa sprzątaczy, po wykonaniu wstępnej dezynfekcji i wyniesieniu skażonych mebli zajmuje się usuwaniem nieprzyjemnych zapachów. Oferujemy prace porządkowe i sprzątanie po zgonach w Kołobrzegu, jak również w powiecie kołobrzeskim, w mieście Gościno.

Krew na podłodze

Przesiąknięta podłoga krwią, powinna zostać usunięta, ponieważ może generować nieprzyjemny zapach.

Sprzątanie po zgonach Kołobrzeg – czy jest dla osób prywatnych?

Firma sprzątająca Kastelnik swoją usługę sprzątanie po zmarłych w Kołobrzegu woj. zachodniopomorskie dedykuje m.in. osobom prywatnym. Nasze specjalistyczne prace w zakresie usuwania płynów ustrojowych oferujemy także właścicielom firm, spółdzielniom mieszkaniowym i urzędom miast.

Sprzątanie po zgonach można zamówić poprzez kontakt telefoniczny i wypełniając formularz znajdujący się na stronie www. Czyścimy wszystkie domy i mieszkania po znalezieniu zwłok zaraz po śmierci, jak i w zaawansowanym stadium rozkładu. Dezynfekcja po zmarłej osobie pomieszczenia jest konieczna, by móc bezpiecznie przebywać w danym lokalu mieszkalnym.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Kołobrzeg

Czyszczenie mieszkań po zwłokach – pełna dyskrecja gwarantowana

Podczas czyszczenia mieszkań po zwłokach konieczne jest stosowanie się do zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Gdy w pomieszczeniu znaleziono ciało, należy wiedzieć, iż znajdują się również w nim chorobotwórcze drobnoustroje. Usuwanie śladów krwi to odpowiedzialne zadanie. Sprzątanie miejsc po zwłokach w mieszkaniu to proces, podczas którego wykonuje się ozonowanie po zgonie.

Kastelnik – ozonowanie powietrza – kontakt 7 dni w tygodniu

Podstawą tego procesu jest sprawne pozbycie się jadów trupich. Podczas zlecenia dezynfekcji lokalów mieszkalnych ozonem ważne jest, aby nie wpuszczać na teren pracy osób trzecich. Ozonowanie to zlecenie, po którym możemy w szybkim czasie znów użytkować pomieszczenie.

Ozonowanie usuwanie zapachu

Ozonowanie jest zabiegiem, który odkaża pomieszczenia i usuwa odór po zgonie

Dezynfekcja po zgonach w powiecie kołobrzeskim

Nie wiesz, co zrobić z rzeczami osobistymi po zmarłym? Opróżnianie mieszkania po zmarłych możesz zlecić w ramach kompleksowej usługi tj. dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Kołobrzeg.

Dezynfekcja po zmarłych to nie tylko usuwanie wydzielin biologicznych z podłóg i neutralizacja groźnych patogenów, ale również całkowite opróżnianie mieszkania i sortowanie wyposażenia. Rodzina zmarłej osoby może liczyć na wsparcie w kwestii odzyskania cennych przedmiotów. Pozostałe niepotrzebne rzeczy są transportowane do bezpiecznej utylizacji.

Dezynfekcja po zgonach Kołobrzeg

Przy likwidacji mieszkań po zgonach należy wziąć pod uwagę również odpady skażone krwią i płynami ustrojowymi. Taka bomba biologiczna stanowi zagrożenie dla domowników i osób trzecich. Nie każdy wie, że kontakt z płynami biologicznymi po nieboszczyku może doprowadzić do zatrucia trupim jadem i nieprzyjemnych dolegliwości zdrowotnych.

Usługa specjalna jak dezynfekcja po zgonach w powiecie kołobrzeskim dostępna jest pod numerem tel. 735-960-510 na całodobowej infolinii. Technicy miejsc śmierci realizują wywóz gabarytów, starych mebli i przedmiotów osobistych po zmarłych osobach.

Usuwanie krwi z pomieszczeń po zgonach – odkażanie podłogi

Nasza firma sprzątająca sprawnie usuwa ślady krwi z pomieszczeń po zgonach w Kołobrzegu. Po wydaniu dyspozycji z centrali przedsiębiorstwa Kastelnik technicy w umówionym terminie od razu przechodzą do usuwania śladów po zmarłej osobie. Z krwią spotykamy się zazwyczaj w przypadku śmierci samobójczej lub w wyniku śmiertelnego wypadku. Po zlikwidowaniu skażonych biologicznie substancji można użyć atestowanych środków chemicznych, które wspomogą dezynfekcję funeralną wszystkich powierzchni.

Jak odkażać pomieszczenia

Usługi sprzątania po trupach od przedsiębiorstwa Kastelnik

 • sprzątanie po zmarłych Kołobrzeg i dezynfekcja mieszkań w powiecie kołobrzeskim, w mieście Gościno;
 • odkażanie mebli po zgonie w domu;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • zamgławianie suchą mgłą po zgonach;
 • sprzątanie po zmarłym w wyniku zawału serca;
 • dezynfekujemy miejsce zbrodni;
 • utylizacja mieszkań po zwłokach;
 • dezodoryzacja lokalu po rozkładzie ciała;
 • dezynfekcja skażonych powierzchni;
 • usuwanie jadów trupich;
 • usługi sprzątania pomieszczeń firmowych po zmarłych;
 • utylizacja mienia po zmarłym;
 • fumigacja pomieszczenia z zachowaniem zasad BHP.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Kołobrzegu.

Całodobowe usługi dezynfekcji i likwidacji zapachów w mieszkaniu po zmarłym Kołobrzeg – Kastelnik.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Usługa sprzątania mieszkań po zwłokach dostępna jest również w miejscowościach:

 • Świnoujście
 • Szczecin
 • Szczecinek
 • Wałcz

Bezpieczeństwo podczas odkażania po zmarłych z firmą Kastelnik!

Zadzwoń do serwisu Kastelnik sprzątającego po zmarłych w Kołobrzegu i zamów zlecenie już teraz! Działamy z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Zajmujemy się dogłębnym myciem wszystkich powierzchni i odkażaniem pomieszczeń po zgonach. Wykonujemy dezynfekcję ozonem i z użyciem biodegradowalnych środków chemicznych. Usługę sprzątania po zmarłym oferujemy dla osób prywatnych i firm, czy spółdzielni mieszkaniowych. Czekamy na telefony!

 

Firma sprzątająca Kastelnik

Kastelnik to rzetelna firma sprzątająca w Kołobrzegu

FAQ - o co pytają zamawiający sprzątanie po zmarłych?

Z usług sprzątania po zmarłych korzystają osoby chcące pozbyć się jadów trupich, które wydobywają się z ludzkiego ciała po śmierci. W ramach usług dezynfekcji przeprowadzane jest dokładne czyszczenie śladów krwi i ozonowanie pomieszczeń. Sprzątanie po trupach niesie za sobą wiele pytań i warto zapoznać się ze wszystkimi informacjami na temat odkażania miejsc po śmierci.

FAQ Kołobrzeg zgon

Ile kosztuje sprzątanie po zgonie?

Sprzątanie po zgonie to zadanie, które warto zlecić zaraz po wystąpieniu śmierci. Koszt takiej usługi zaczyna się już od 800 zł netto. Całkowita cena usługi zależy od rodzaju zastosowanych środków do dezynfekcji oraz liczby przedmiotów wymagających utylizacji.

Kto zamawia odkażanie mieszkania po osobie zmarłej?

Zlecenie dezynfekcji mieszkania po zgonie to zazwyczaj zadanie dla rodziny zmarłego. Często osoby te decydują się na zamówienie usługi odkażania, gdy mieszkanie należy do nich lub gdy na klatce schodowej wyczuwalny jest nieprzyjemny zapach. Usługa czyszczenia miejsca zgonu jest także oferowana dla właścicieli firm, na których terenie doszło do śmiertelnego wypadku. Bez względu na miejsce, w którym doszło do zgonu, konieczne jest zdezynfekowanie skażonych powierzchni po rozkładzie zwłok.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%